vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

7.Český pohár ve slalomu, MČR U23 - USD Troja

18.08.2012   USD Troja
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha87.97 2 86.91 0 86.91 75
2. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha93.71 2 87.88 2 89.882.97/3,468
3. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.95.16 0 89.94 0 89.943.03/3,562
4. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha95.49 0 95.12 0 95.128.21/9,457
5. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha96.40 2 94.20 2 96.209.29/10,753
6. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha92.64 0 91.64 6 97.6410.73/12,349
7. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.92.15 2 91.83 8 99.8312.92/14,946
8. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.93.57 0 100.22 2 102.2215.31/17,643
9. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha96.81 2 103.75 0 103.7516.84/19,440
10. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.96.88 0 97.48 52 149.4862.57/72,037
11. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.105.33 2 95.26 0 95.268.35/9,635
12. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.100.93 2 95.86 2 97.8610.95/12,633
13. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha94.97 102 96.27 2 98.2711.36/13,131
14. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja98.78 4 96.68 2 98.6811.77/13,529
15. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB101.08 4 99.20 0 99.2012.29/14,127
16. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.99.78 0 107.65 56 99.7812.87/14,825
17. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB99.95 0 106.92 6 99.9513.04/15,023
18. ROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha98.52 4 98.77 2 100.7713.86/15,921
19. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.101.33 0 102.66 4 101.3314.42/16,619
20. HOJDA Jakub 1993 1 Horš.Týn101.75 0 121.54 2 101.7514.84/17,117
21. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava102.41 0 102.91 2 102.4115.50/17,815
22. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy102.75 0 99.39 4 102.7515.84/18,214
23. JANČAR David 1974 2+ USK Pha103.34 0 105.50 0 103.3416.43/18,913
24. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha103.73 2 104.71 0 104.7117.80/20,512
25. PIVOŇKA Zdeněk 1982 1 Horš.Týn103.79 8 101.04 4 105.0418.13/20,911
26. KUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja107.78 54 103.04 2 105.0418.13/20,910
27. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.105.36 0 102.93 4 105.3618.45/21,29
28. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha108.01 4 103.72 2 105.7218.81/21,68
29. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha105.47 2 101.80 4 105.8018.89/21,77
30. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov105.25 2 117.89 8 107.2520.34/23,46
31. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV106.64 2 0.00 999 108.6421.73/25,05
32. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha104.90 4 110.51 2 108.9021.99/25,34
33. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK111.79 0 107.74 2 109.7422.83/26,33
34. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha97.52 52 103.77 6 109.7722.86/26,32
35. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB102.43 54 103.36 8 111.3624.45/28,11
36. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy109.60 2 116.21 0 111.6024.69/28,40
37. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB116.10 4 109.02 8 117.0230.11/34,60
38. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.115.22 2 115.14 6 117.2230.31/34,90
39. MILLER Jan 1968 2+ Turnov130.14 56 126.25 8 134.2547.34/54,50
40. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
41. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha94.99 2 95.33 0 95.33 75
2. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha97.23 0 94.87 2 96.871.54/1,668
3. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice101.03 0 97.41 0 97.412.08/2,262
4. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha97.44 2 99.55 2 101.556.22/6,557
5. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.99.34 0 96.09 6 102.096.76/7,153
6. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.106.17 0 102.12 0 102.126.79/7,149
7. HILGERTOVÁ Amálie 1997 2+ USK Pha109.12 0 103.49 2 105.4910.16/10,746
8. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.109.11 0 108.26 0 108.2612.93/13,643
9. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí108.34 2 111.41 4 115.4120.08/21,140
10. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha107.97 0 100.65 50 150.6555.32/58,037
11. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.118.49 0 103.20 2 105.209.87/10,435
12. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava114.40 0 108.66 2 110.6615.33/16,133
13. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň111.18 0 123.27 64 111.1815.85/16,631
14. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB111.59 0 109.45 4 111.5916.26/17,129
15. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice121.74 0 110.15 2 112.1516.82/17,627
16. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.108.50 4 105.38 10 112.5017.17/18,025
17. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK117.98 0 110.72 2 112.7217.39/18,223
18. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy116.44 54 109.18 6 115.1819.85/20,821
19. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha114.02 4 114.41 12 118.0222.69/23,819
20. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice122.81 4 119.08 0 119.0823.75/24,917
21. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB116.38 4 117.33 8 120.3825.05/26,315
22. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha121.58 4 123.71 6 125.5830.25/31,714
23. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno145.57 2 124.94 4 128.9433.61/35,313
24. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy127.57 2 132.62 4 129.5734.24/35,912
25. BROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava131.77 6 126.39 6 132.3937.06/38,911
26. SEHNALOVÁ Marie 1981 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
27. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
28. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK0.00 999 0.00 999 999.00 0
29. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
97.53 0 95.16 0 95.16 60
2. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
95.88 2 94.92 2 96.921.76/1,853
3. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
97.11 0 96.84 2 98.843.68/3,947
4. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
100.60 0 97.11 2 99.113.95/4,242
5. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
96.54 0 97.26 2 99.264.10/4,338
6. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
USK Pha
100.08 0 98.52 2 100.525.36/5,634
7. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
100.27 0 100.15 2 102.156.99/7,331
8. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
101.40 4 100.31 2 102.317.15/7,528
9. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
105.41 4 103.03 0 103.037.87/8,325
10. ROHAN Lukáš
SVOBODA
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
105.00 4 101.91 6 107.9112.75/13,422
11. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
107.43 2 107.62 0 107.6212.46/13,120
12. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
107.30 4 106.34 2 108.3413.18/13,918
13. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
108.52 2 0.00 999 110.5215.36/16,116
14. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
114.01 4 114.78 0 114.7819.62/20,614
15. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
116.91 8 114.78 2 116.7821.62/22,712
16. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
114.26 50 111.03 6 117.0321.87/23,010
17. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
114.70 4 119.24 104 118.7023.54/24,79
18. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
116.34 8 114.55 6 120.5525.39/26,78
19. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
123.13 2 127.19 4 125.1329.97/31,57
20. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
127.28 6 124.53 6 130.5335.37/37,26
21. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
128.98 66 118.96 14 132.9637.80/39,75
22. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
129.90 60 129.15 4 133.1537.99/39,94
23. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
130.79 8 126.52 58 138.7943.63/45,83
24. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
150.61 4 160.68 106 154.6159.45/62,52
25. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
26. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
27. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
28. ŠRÚMA Radek
CHOUTKA Jan
1995
1995
2 KVS HK
KVS HK
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha87.62 0 82.99 0 82.99 75
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha83.49 0 83.72 2 85.722.73/3,368
3. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha84.04 2 84.29 2 86.293.30/4,062
4. PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha86.81 6 86.35 0 86.353.36/4,057
5. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha83.66 0 83.01 4 87.014.02/4,853
6. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.88.46 2 87.88 0 87.884.89/5,949
7. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.85.88 0 85.49 4 89.496.50/7,846
8. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec87.78 0 88.02 2 90.027.03/8,543
9. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc89.30 4 88.01 4 92.019.02/10,940
10. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha92.86 0 94.89 6 100.8917.90/21,637
11. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.85.81 54 83.27 0 83.270.28/0,335
12. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha91.50 2 90.54 0 90.547.55/9,133
13. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha90.19 4 89.26 2 91.268.27/10,031
14. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha91.40 4 90.04 4 94.0411.05/13,329
15. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec94.05 0 92.65 6 94.0511.06/13,327
16. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.95.24 2 93.22 2 95.2212.23/14,725
17. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava93.77 2 92.35 54 95.7712.78/15,423
18. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha87.74 54 89.83 6 95.8312.84/15,521
19. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.91.32 6 93.87 2 95.8712.88/15,519
20. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.95.97 0 97.46 0 95.9712.98/15,617
21. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava95.19 2 94.05 2 96.0513.06/15,715
22. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.92.21 4 100.81 102 96.2113.22/15,914
23. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.103.62 4 96.33 0 96.3313.34/16,113
24. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí94.61 2 98.13 4 96.6113.62/16,412
25. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno92.67 4 92.81 8 96.6713.68/16,511
26. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa97.69 2 95.00 2 97.0014.01/16,910
27. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.95.20 2 96.34 2 97.2014.21/17,19
28. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky99.53 0 95.52 2 97.5214.53/17,58
29. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy97.64 0 96.13 2 97.6414.65/17,77
30. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy95.69 2 100.93 6 97.6914.70/17,76
31. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy98.21 0 94.96 4 98.2115.22/18,35
32. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod97.83 2 96.16 4 99.8316.84/20,34
33. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB97.87 14 93.93 6 99.9316.94/20,43
34. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha90.10 10 88.67 54 100.1017.11/20,62
35. PECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB97.73 4 118.23 12 101.7318.74/22,61
36. NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava103.89 0 102.61 0 102.6119.62/23,60
37. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
38. URBAN Tomáš 1994 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
39. MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha110.49 2 110.59 0 110.59 60
2. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB150.47 4 123.87 4 127.8717.28/15,653
3. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK126.84 10 123.33 6 129.3318.74/16,947
4. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy125.45 6 126.84 4 130.8420.25/18,342
5. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha134.60 4 135.00 8 143.0032.41/29,338
6. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno134.47 2 139.49 4 143.4932.90/29,734
7. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava142.16 10 135.52 8 143.5232.93/29,831
8. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava148.34 108 147.13 4 151.1340.54/36,728
9. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Horš.Týn173.51 12 164.97 56 220.97110.38/99,825
10. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.155.69 6 148.47 104 252.47141.88/128,322
11. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň167.21 114 183.82 158 281.21170.62/154,320
12. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
13. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3