vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

8.Český pohár ve slalomu, MČR ve slalomu

19.08.2012   USD Troja
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha89.49 0 88.46 0 88.46 75
2. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha92.57 0 91.46 2 93.465.00/5,768
3. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.97.43 0 93.80 0 93.805.34/6,062
4. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha94.52 2 94.59 0 94.596.13/6,957
5. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha95.87 0 99.74 0 99.7411.28/12,853
6. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.96.47 0 93.76 6 99.7611.30/12,849
7. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha99.03 0 99.08 2 101.0812.62/14,346
8. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.98.03 0 96.47 6 102.4714.01/15,843
9. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.95.07 4 92.62 10 102.6214.16/16,040
10. ROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha98.26 0 106.45 6 112.4523.99/27,137
11. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.99.41 0 98.15 2 99.4110.95/12,435
12. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.102.27 2 98.53 2 100.5312.07/13,633
13. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB100.62 0 103.58 0 100.6212.16/13,731
14. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha101.03 0 102.03 8 101.0312.57/14,229
15. HOJDA Jakub 1993 1 Horš.Týn101.17 0 106.38 0 101.1712.71/14,427
16. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.101.30 2 101.20 0 101.2012.74/14,425
17. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha97.37 4 0.00 999 101.3712.91/14,623
18. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha101.15 2 99.59 2 101.5913.13/14,821
19. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja103.71 2 102.90 0 102.9014.44/16,319
20. KUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja102.99 2 103.98 0 103.9815.52/17,517
21. PIVOŇKA Zdeněk 1982 1 Horš.Týn106.79 2 100.90 4 104.9016.44/18,615
22. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy105.01 4 103.64 2 105.6417.18/19,414
23. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB104.29 52 104.42 2 106.4217.96/20,313
24. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV108.98 4 106.82 0 106.8218.36/20,812
25. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava109.58 6 105.28 2 107.2818.82/21,311
26. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK122.47 2 107.69 0 107.6919.23/21,710
27. JANČAR David 1974 2+ USK Pha108.11 0 0.00 999 108.1119.65/22,29
28. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha109.53 2 108.22 0 108.2219.76/22,38
29. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.108.78 0 106.02 6 108.7820.32/23,07
30. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha111.74 2 105.97 4 109.9721.51/24,36
31. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov110.53 2 106.65 4 110.6522.19/25,15
32. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy107.92 4 123.03 2 111.9223.46/26,54
33. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha107.19 6 0.00 999 113.1924.73/28,03
34. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha109.84 4 110.35 12 113.8425.38/28,72
35. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.115.83 2 116.99 10 117.8329.37/33,21
36. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB106.41 12 108.32 56 118.4129.95/33,90
37. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc117.81 4 114.04 50 121.8133.35/37,70
38. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB120.62 4 0.00 999 124.6236.16/40,90
39. MILLER Jan 1968 2+ Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
40. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
41. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice100.91 2 94.46 0 94.46 75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha94.19 0 95.78 0 95.781.32/1,468
3. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.97.12 0 94.60 2 96.602.14/2,362
4. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha100.25 2 96.50 2 98.504.04/4,357
5. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha99.96 2 99.25 0 99.254.79/5,153
6. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.105.31 2 98.18 2 100.185.72/6,149
7. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.104.95 0 103.30 0 103.308.84/9,446
8. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB111.71 0 106.10 0 106.1011.64/12,343
9. HILGERTOVÁ Amálie 1997 2+ USK Pha109.69 2 106.07 6 112.0717.61/18,640
10. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha111.39 0 114.23 6 120.2325.77/27,337
11. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.109.89 2 103.85 4 107.8513.39/14,235
12. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy111.59 2 109.19 0 109.1914.73/15,633
13. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.113.28 2 107.78 2 109.7815.32/16,231
14. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí110.70 4 109.50 2 111.5017.04/18,029
15. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK121.49 0 111.68 0 111.6817.22/18,227
16. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha108.50 4 114.42 50 112.5018.04/19,125
17. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice113.52 0 115.67 0 113.5219.06/20,223
18. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava114.74 0 108.53 6 114.5320.07/21,221
19. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice114.68 2 115.91 6 116.6822.22/23,519
20. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha119.48 2 115.89 2 117.8923.43/24,817
21. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno130.22 4 121.39 0 121.3926.93/28,515
22. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň124.13 0 126.56 0 124.1329.67/31,414
23. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK125.69 6 126.37 4 130.3735.91/38,013
24. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy129.25 6 132.43 6 135.2540.79/43,212
25. SEHNALOVÁ Marie 1981 1 USK Pha0.00 999 0.00 0 999.00 0
26. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha0.00 999 0.00 0 999.00 0
27. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 0 999.00 0
28. BROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava0.00 999 0.00 0 999.00 0
29. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 0 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
100.95 2 99.02 0 99.02 60
2. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
104.19 0 101.01 2 103.013.99/4,053
3. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
102.65 0 102.88 2 104.885.86/5,947
4. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
105.43 0 102.91 2 104.915.89/5,942
5. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
103.05 4 103.00 2 105.005.98/6,038
6. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
109.20 2 105.66 0 105.666.64/6,734
7. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
107.25 2 109.25 0 109.2510.23/10,331
8. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
99.34 6 107.18 8 115.1816.16/16,328
9. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
111.96 4 111.20 4 115.2016.18/16,325
10. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
115.75 0 117.52 8 125.5226.50/26,822
11. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
108.20 8 104.68 2 106.687.66/7,720
12. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
112.04 102 113.98 0 113.9814.96/15,118
13. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
116.22 2 137.30 104 118.2219.20/19,416
14. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
115.16 8 0.00 999 123.1624.14/24,414
15. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
121.21 8 121.72 2 123.7224.70/24,912
16. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
128.01 0 118.04 6 124.0425.02/25,310
17. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
121.37 8 118.82 8 126.8227.80/28,19
18. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
129.37 58 123.52 8 131.5232.50/32,88
19. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
132.53 6 121.97 108 138.5339.51/39,97
20. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
131.62 10 120.43 52 141.6242.60/43,06
21. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
156.39 114 145.28 2 147.2848.26/48,75
22. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
USK Pha
106.85 56 0.00 999 162.8563.83/64,54
23. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
137.33 56 0.00 999 193.3394.31/95,23
24. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
124.20 150 120.80 156 274.20175.18/176,92
25. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
26. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
27. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
0.00 999 0.00 999 999.00 0
28. ŠRÚMA Radek
CHOUTKA Jan
1995
1995
2 KVS HK
KVS HK
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha88.49 2 83.88 0 83.88 75
2. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.89.47 0 85.23 0 85.231.35/1,668
3. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha85.09 2 85.46 0 85.461.58/1,962
4. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.88.60 0 86.21 0 86.212.33/2,857
5. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha87.57 4 86.43 0 86.432.55/3,053
6. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec87.51 0 86.50 0 86.502.62/3,149
7. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha86.24 0 84.82 2 86.822.94/3,546
8. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.90.03 2 87.46 0 87.463.58/4,343
9. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno91.06 0 91.58 0 91.587.70/9,240
10. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha92.09 0 88.82 4 92.828.94/10,737
11. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc90.52 10 88.27 0 88.274.39/5,235
12. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha92.23 4 90.77 0 90.776.89/8,233
13. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus90.62 2 89.35 2 91.357.47/8,931
14. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha94.20 0 92.70 0 92.708.82/10,529
15. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha89.80 6 91.18 2 93.189.30/11,127
16. PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha89.19 4 0.00 999 93.199.31/11,125
17. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa97.29 0 93.83 0 93.839.95/11,923
18. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha92.87 2 93.98 0 93.9810.10/12,021
19. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.92.96 2 95.21 2 94.9611.08/13,219
20. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.98.21 4 95.01 0 95.0111.13/13,317
21. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.94.19 4 95.21 0 95.2111.33/13,515
22. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha96.67 0 95.57 0 95.5711.69/13,914
23. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava96.90 2 95.77 0 95.7711.89/14,213
24. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.96.63 0 98.59 0 96.6312.75/15,212
25. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava96.73 0 96.57 2 96.7312.85/15,311
26. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB97.66 6 94.83 2 96.8312.95/15,410
27. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy98.80 0 94.85 2 96.8512.97/15,59
28. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec94.58 6 95.14 2 97.1413.26/15,88
29. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy101.68 2 97.99 0 97.9914.11/16,87
30. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod96.00 2 98.93 6 98.0014.12/16,86
31. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.99.09 0 99.68 2 99.0915.21/18,15
32. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy101.38 8 97.32 2 99.3215.44/18,44
33. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.98.38 4 95.79 4 99.7915.91/19,03
34. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí101.87 6 102.71 0 102.7118.83/22,42
35. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky99.29 4 101.90 10 103.2919.41/23,11
36. PECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB100.89 8 97.41 6 103.4119.53/23,30
37. NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava111.39 4 105.00 0 105.0021.12/25,20
38. URBAN Tomáš 1994 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
39. MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha116.18 2 114.70 2 116.70 60
2. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB127.36 2 120.94 2 122.946.24/5,353
3. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy126.23 54 129.10 4 133.1016.40/14,147
4. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno130.86 6 139.57 2 141.5724.87/21,342
5. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava136.17 6 138.53 6 144.5327.83/23,838
6. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.148.23 56 140.62 6 146.6229.92/25,634
7. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha134.08 8 139.15 8 147.1530.45/26,131
8. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava153.60 8 146.82 6 152.8236.12/31,028
9. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Horš.Týn189.56 6 149.85 4 153.8537.15/31,825
10. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha157.85 6 152.35 12 164.3547.65/40,822
11. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK137.87 152 0.00 999 289.87173.17/148,420
12. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň169.21 154 0.00 999 323.21206.51/177,018
13. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3