vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. ČP ve slalomu

13.04.2008   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha87.60 0 88.86 0 176.46  -
2. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.91.88 0 89.31 0 181.19 4.73/2,7-
3. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha91.11 0 92.21 0 183.32 6.86/3,9-
4. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha90.18 0 91.40 4 185.58 9.12/5,2-
5. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha93.05 0 92.49 2 187.54 11.08/6,3-
6. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.96.41 2 96.58 0 194.99 18.53/10,5-
7. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha96.49 2 97.90 0 196.39 19.93/11,3-
8. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.95.66 4 94.92 4 198.58 22.12/12,5-
9. PINKAVA Ondřej 1977 1 Dukla B.99.58 0 99.25 0 198.83 22.37/12,7-
10. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.98.38 4 97.94 4 204.32 27.86/15,8-
11. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha104.64 4 96.22 0 204.86 28.40/16,1-
12. MALÝ Vojtěch 1986 1 Dukla B.102.13 2 98.85 6 208.98 32.52/18,4-
13. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.103.18 4 102.87 0 210.05 33.59/19,0-
14. JORDÁN František 1991 2+ SKVeselí105.03 0 103.55 2 210.58 34.12/19,3-
15. ŘÍHA Martin 1992 2+ USK Pha103.92 2 103.60 2 211.52 35.06/19,9-
16. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.106.21 2 103.75 4 215.96 39.50/22,4-
17. KUNA Alois 1988 2 SK VS ČB106.15 0 108.31 2 216.46 40.00/22,7-
18. DANĚK Aleš 1979 2+ Olomouc104.86 4 105.60 6 220.46 44.00/24,9-
19. PIVOŇKA Zdeněk 1982 1 Horš.Týn107.36 0 107.78 6 221.14 44.68/25,3-
20. ŠKRANC Jiří 1965 1 Kotva B.104.35 2 109.90 6 222.25 45.79/25,9-
21. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.103.80 6 111.44 2 223.24 46.78/26,5-
22. JANOUŠEK Milan 1988 2+ USK Pha111.56 0 112.52 0 224.08 47.62/27,0-
23. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc109.69 6 104.84 4 224.53 48.07/27,2-
24. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy107.67 2 111.99 4 225.66 49.20/27,9-
25. JANČAR David 1974 1 USK Pha105.68 2 116.34 2 226.02 49.56/28,1-
26. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy105.81 8 107.18 6 226.99 50.53/28,6-
27. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus112.21 2 108.10 6 228.31 51.85/29,4-
28. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov112.46 2 110.94 4 229.40 52.94/30,0-
29. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha108.49 4 111.79 6 230.28 53.82/30,5-
30. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa116.39 2 112.35 6 236.74 60.28/34,2-
31. HOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn119.64 4 122.86 10 256.50 80.04/45,4-
32. WEBER Oldřich 1987 2+ SK VS ČB113.75 8 125.94 12 259.69 83.23/47,2-
33. JÁNĚ Jakub 1990 2+ Dukla B.98.82 4 104.36 58 265.18 88.72/50,3-
34. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 2+ Dukla B.105.63 0 113.49 50 269.12 92.66/52,5-
35. VÁCHA Viktor 1985 2+ Dukla B.111.33 2 113.76 56 283.09 106.63/60,4-
36. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc110.76 58 112.32 4 285.08 108.62/61,6-
37. CUC Michal 1977 2+ Tech.Pha130.06 6 118.95 54 309.01 132.55/75,1-
38. MORKES Jan 1990 2+ KVS HK108.33 56 109.45 62 335.78 159.32/90,3-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha83.76 0 86.32 0 170.08  -
2. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha83.45 0 83.38 4 170.83 0.75/0,4-
3. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.86.64 0 84.99 0 171.63 1.55/0,9-
4. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.84.80 0 84.77 4 173.57 3.49/2,1-
5. RAAB Ondřej 1973 MT Dukla B.82.75 6 83.74 2 174.49 4.41/2,6-
6. BUCHTEL Michal 1986 1 Hubertus87.95 2 87.37 0 177.32 7.24/4,3-
7. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Ostrava89.72 0 88.86 0 178.58 8.50/5,0-
8. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha87.39 0 87.63 4 179.02 8.94/5,3-
9. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha88.85 2 86.18 2 179.03 8.95/5,3-
10. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha87.40 0 0.00 999 1086.40  -
11. KOBES Tomáš 1978 1 Dukla B.91.32 2 91.33 0 184.65 14.57/8,6-
12. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha91.10 0 93.72 0 184.82 14.74/8,7-
13. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.92.81 0 91.54 2 186.35 16.27/9,6-
14. ORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec91.81 0 93.74 2 187.55 17.47/10,3-
15. KOBES Jan 1979 1 SK VS ČB92.57 0 93.29 2 187.86 17.78/10,5-
16. GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice93.90 0 93.65 2 189.55 19.47/11,4-
17. WALOSZEK Jakub 1989 1 Ostrava94.35 0 95.58 2 191.93 21.85/12,8-
18. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SK VS ČB93.40 0 98.55 0 191.95 21.87/12,9-
19. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice90.74 4 91.90 6 192.64 22.56/13,3-
20. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec94.84 4 92.77 2 193.61 23.53/13,8-
21. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc92.21 2 95.52 6 195.73 25.65/15,1-
22. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy96.37 2 95.65 2 196.02 25.94/15,3-
23. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice92.48 2 92.25 10 196.73 26.65/15,7-
24. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus96.98 0 98.31 2 197.29 27.21/16,0-
25. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy98.59 6 93.20 0 197.79 27.71/16,3-
26. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha97.40 0 98.47 2 197.87 27.79/16,3-
27. RUBÍN Daniel 1975 1 Dukla B.93.07 4 99.70 2 198.77 28.69/16,9-
28. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha98.06 2 97.01 2 199.07 28.99/17,0-
29. LENC Miroslav 1986 2+ SK VS ČB97.72 2 98.42 2 200.14 30.06/17,7-
30. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV96.20 0 105.16 2 203.36 33.28/19,6-
31. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně97.87 2 100.61 4 204.48 34.40/20,2-
32. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod95.17 2 101.20 8 206.37 36.29/21,3-
33. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy98.67 6 106.01 6 216.68 46.60/27,4-
34. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava100.84 2 110.50 6 219.34 49.26/29,0-
35. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava103.84 6 104.31 6 220.15 50.07/29,4-
36. TUNKA Ondřej 1990 2+ Jablonec89.51 54 90.99 2 236.50 66.42/39,1-
37. ŘEJHA Jiří 1981 1 Dukla B.97.26 50 96.60 56 299.86 129.78/76,3-
38. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc93.13 0 104.10 114 311.23 141.15/83,0-
39. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.94.18 152 88.47 0 334.65 164.57/96,8-
  KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec0.00 0 0.00 0 1998.00  -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.93.78 2 92.74 4 192.52  -
2. PAVELKOVÁ Irena 1974 MT USK Pha97.47 0 100.04 0 197.51 4.99/2,6-
3. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.101.16 0 102.70 0 203.86 11.34/5,9-
4. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha102.02 2 102.97 0 206.99 14.47/7,5-
5. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha101.47 4 100.17 2 207.64 15.12/7,9-
6. SLOVÁKOVÁ Petra 1986 1 Olomouc105.10 0 107.66 0 212.76 20.24/10,5-
7. BUSTOVÁ Anna 1992 2+ USK Pha103.35 4 103.08 4 214.43 21.91/11,4-
8. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.104.12 4 104.59 2 214.71 22.19/11,5-
9. URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B.103.77 2 109.31 6 221.08 28.56/14,8-
10. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha101.26 0 100.68 50 251.94 59.42/30,9-
11. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 2+ Sušice108.85 2 104.52 2 217.37 24.85/12,9-
12. HAMPLOVÁ Eva 1992 2+ Dukla B.108.64 2 102.88 4 217.52 25.00/13,0-
13. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha107.85 4 106.78 2 220.63 28.11/14,6-
14. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha106.50 2 107.67 8 224.17 31.65/16,4-
15. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy112.96 0 110.72 2 225.68 33.16/17,2-
16. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 So Písek108.26 0 111.74 6 226.00 33.48/17,4-
17. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice114.90 6 111.16 8 240.06 47.54/24,7-
18. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 1 USK Pha114.80 4 118.85 6 243.65 51.13/26,6-
19. DANDOVÁ Anna 1988 2+ Benátky116.89 8 121.03 4 249.92 57.40/29,8-
20. JANOUŠKOVÁ Eva 1990 2+ USK Pha122.20 0 130.01 4 256.21 63.69/33,1-
21. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice124.23 6 122.25 4 256.48 63.96/33,2-
22. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha119.72 6 119.43 12 257.15 64.63/33,6-
23. LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha126.20 8 124.56 4 262.76 70.24/36,5-
24. JANČOVÁ Monika 1992 2 SK VS ČB126.90 12 136.83 6 281.73 89.21/46,3-
25. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice121.74 54 119.99 6 301.73 109.21/56,7-
26. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.116.51 4 128.23 54 302.74 110.22/57,3-
27. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice109.68 6 0.00 999 1114.68  -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
95.18 0 94.40 0 189.58  -
2. JIRAS Marek
MÁDER Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
98.84 0 95.64 0 194.48 4.90/2,6-
3. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
MT Dukla B.
Dukla B.
99.46 0 99.20 0 198.66 9.08/4,8-
4. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
101.38 2 98.44 0 201.82 12.24/6,5-
5. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
101.11 4 98.44 0 203.55 13.97/7,4-
6. POSPÍŠIL Jaroslav
MRÚZEK David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
97.35 0 99.14 8 204.49 14.91/7,9-
7. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
106.03 0 100.91 2 208.94 19.36/10,2-
8. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
105.18 0 102.14 2 209.32 19.74/10,4-
9. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
104.71 4 102.80 0 211.51 21.93/11,6-
10. ZDRÁHAL Petr
ZDRÁHAL Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
106.22 0 103.00 8 217.22 27.64/14,6-
11. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SK VS ČB
110.41 2 109.62 6 228.03 38.45/20,3-
12. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 KK Opava
KK Opava
110.68 8 114.88 4 237.56 47.98/25,3-
13. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
1 RK Troja
RK Troja
114.88 4 114.44 8 241.32 51.74/27,3-
14. ŠENK Marek
RAŠEK Michal
1974
1977
1 KK Brand
Dukla B.
116.90 4 119.28 6 246.18 56.60/29,9-
15. DANĚK Aleš
KABRHEL Václav
1979
1983
2 Olomouc
Olomouc
118.43 4 117.50 10 249.93 60.35/31,8-
16. POSTŘIMOVSKÝ Marcel
KOPŤÁK Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
117.47 10 117.80 14 259.27 69.69/36,8-
17. PIVOŇKA Zdeněk
ŠRÁMEK Michal
1982
1982
2 Horš.Týn
Č.Lípa
118.11 4 123.49 14 259.60 70.02/36,9-
18. CHRISTOV Ivan
PEŘINA Vít
1988
1989
1 Č.Lípa
Č.Lípa
125.13 6 127.07 2 260.20 70.62/37,3-
19. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
123.09 10 122.19 6 261.28 71.70/37,8-
20. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
127.73 2 137.64 8 275.37 85.79/45,3-
21. ŠÍP Milan
VÁCHA Viktor
1988
1985
2 SK VS ČB
Dukla B.
125.80 18 128.13 8 279.93 90.35/47,7-
22. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
132.02 16 132.32 6 286.34 96.76/51,0-
23. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SK VS ČB
Tech.Pha
123.15 16 135.68 12 286.83 97.25/51,3-
24. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
132.99 6 128.71 58 325.70 136.12/71,8-
25. ZVERKA Petr
HOJDA Jakub
1993
1993
2 Horš.Týn
Horš.Týn
145.99 16 146.89 110 418.88 229.30/121,0-
26. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
137.91 10 0.00 999 1146.91  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3