vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Wave 2007

04.07.2007-05.07.2007   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: xls   xls  

kategorie C1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha/107.07 0 104.09 2 213.16  -
2. PINKAVA Ondřej 1977 1 Dukla B./117.27 2 112.99 2 234.26 21.10/9,9-
3. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha/112.29 2 120.43 0 234.72 21.56/10,1-
4. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha/116.46 2 116.99 0 235.45 22.29/10,5-
5. ŠKRANC Jiří 1965 1 Kotva B./123.32 0 118.39 0 241.71 28.55/13,4-
6. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B./122.93 2 116.16 4 245.09 31.93/15,0-
7. HROBSKÝ Milan 1983 ŠKP Bratislava/123.82 2 117.91 6 249.73 36.57/17,2-
8. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy/126.77 2 120.53 2 251.30 38.14/17,9-
9. BORROWS Ian 1989 Australia Jun./125.42 4 118.22 6 253.64 40.48/19,0-
10. PRÜHER Jakub 1968 2+ SK VS ČB/129.19 4 126.46 2 261.65 48.49/22,7-
11. POLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha/127.16 2 131.43 2 262.59 49.43/23,2-
12. WEBER Oldřich 1987 2 SK VS ČB/130.32 4 128.59 2 264.91 51.75/24,3-
13. ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Obal Pce/129.03 2 135.74 2 268.77 55.61/26,1-
14. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha/135.24 6 130.34 0 271.58 58.42/27,4-
15. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B./113.57 0 112.19 52 277.76 64.60/30,3-
16. DAVIS Jonathon 1989 Australia Jun./140.27 2 141.78 6 290.05 76.89/36,1-
17. ŠÍP Milan 1988 3 SK VS ČB/146.82 0 150.34 6 303.16 90.00/42,2-
18. HODSON Ethan 1990 Australia Jun./132.04 56 124.37 4 316.41 103.25/48,4-
19. VÁCHA Viktor 1985 1 Dukla B./133.48 0 134.55 52 320.03 106.87/50,1-
20. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa/131.49 4 135.92 54 325.41 112.25/52,7-
21. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor/159.36 52 138.55 2 351.91 138.75/65,1-
22. BOČEK Zdeněk 1975 3 SK VS ČB/170.03 2 160.67 56 388.70 175.54/82,4-
23. ŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy/159.38 52 129.65 50 391.03 177.87/83,4-
24. HRÁDEK Petr 1987 3 So Písek/175.62 14 179.50 104 473.12 259.96/122,0-
25. EBEL Matyáš 1992 3 USK Pha/157.04 156 204.87 204 721.91 508.75/238,7-
  KUNA Alois 1960 3 SK VS ČB/0.00 0 0.00 0  -
  KOUŠA Šimon 1994 3 USK Pha/0.00 0 0.00 0  -
  PISCHEK Jan 1977 Gerardmer/0.00 0 0.00 0  -
  JANOUŠEK Milan 1988 1 USK Pha/0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B./119.66 0 113.95 0 233.61  -
2. BLAŽKOVÁ Šárka 1989 1 Dukla B./119.12 2 126.84 4 251.96 18.35/7,9-
3. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy/129.19 2 123.24 2 256.43 22.82/9,8-
4. YAMADA Asahi 1984 JPN129.45 4 129.10 2 264.55 30.94/13,2-
5. JONES Natasha 1991 Australia Jun./133.05 2 129.11 2 266.16 32.55/13,9-
6. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice/139.88 2 127.38 0 269.26 35.65/15,3-
7. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha/132.45 4 132.61 6 275.06 41.45/17,7-
8. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice/140.00 4 132.71 0 276.71 43.10/18,4-
9. ŘEPOVÁ Markéta 1975 USK Pha/141.15 4 139.99 0 285.14 51.53/22,1-
10. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B./144.79 6 138.86 4 293.65 60.04/25,7-
11. LOGAN Ashleigh 1991 Australia Jun./139.04 4 146.86 6 295.90 62.29/26,7-
12. BORROWS Alison 1992 Australia Jun./152.14 4 144.17 6 306.31 72.70/31,1-
13. MAŠKOVÁ Alena 1976 2 USK Pha/153.02 2 150.19 2 307.21 73.60/31,5-
14. LAWRENCE Jacqueline 1982 Big River Canoe Club/125.49 6 126.43 50 307.92 74.31/31,8-
15. MOLLISON Kate 1988 AUS126.87 50 131.58 2 310.45 76.84/32,9-
16. BOURRY Caroline 1985 S.V.Vaulx en Velin/129.06 50 132.86 0 311.92 78.31/33,5-
17. PINKAVOVÁ Marta 1986 2+ Dukla B./161.37 2 146.14 6 315.51 81.90/35,1-
18. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 ČSAD Plz/148.76 8 157.57 4 318.33 84.72/36,3-
19. HOVINE Raphelle 1988 S.V.Vaulx en Velin/155.19 2 158.00 4 319.19 85.58/36,6-
20. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice/139.65 4 137.19 52 332.84 99.23/42,5-
21. TOMS Madeline 1990 Australia Jun./156.48 4 168.08 6 334.56 100.95/43,2-
22. MACHIKO Saito 1986 JPN147.01 2 135.22 52 336.23 102.62/43,9-
23. LAWRENCE Rosalyn 1989 Australia Jun./169.28 50 127.04 0 346.32 112.71/48,2-
24. PERETT Tania 1986 NZL135.97 54 140.66 54 384.63 151.02/64,6-
25. KOUŠOVÁ Tereza 1992 3 USK Pha/173.18 56 159.13 2 390.31 156.70/67,1-
26. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2 USK Pha/177.51 52 159.64 6 395.15 161.54/69,1-
27. VÁCHOVÁ Barbora 1988 2+ SK VS ČB/147.02 54 149.64 54 404.66 171.05/73,2-
28. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz/158.72 52 190.49 4 405.21 171.60/73,5-
29. POKORNÁ Iva 1985 2 SK VS ČB/158.96 0 142.44 104 405.40 171.79/73,5-
30. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 2 Hubertus/161.41 54 150.57 54 419.98 186.37/79,8-
31. FIŠEROVÁ Lenka 1988 3 ČSAD Plz/168.89 104 164.02 52 488.91 255.30/109,3-
32. HROMÁDKOVÁ Lucie 1982 3 Č.Skal./178.61 104 167.77 56 506.38 272.77/116,8-
33. BRÁDKOVÁ Alice 1988 2 Roudnice/159.63 100 155.14 100 514.77 281.16/120,4-
34. MONDEKOVÁ Hana 1978 Boh.Pha/227.66 52 170.91 108 558.57 324.96/139,1-
  PIKSOVÁ Kateřina 1992 USK Pha/0.00 0 0.00 0  -
  KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky/0.00 0 0.00 0  -
  ŠTĚPÁNOVÁ Tereza 1986 2 SK VS ČB/0.00 0 0.00 0  -
  JANOUŠKOVÁ Eva 1990 1 USK Pha/0.00 0 0.00 0  -
  URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B./0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DAWSON Michael 1986 NZL109.20 2 102.13 2 215.33  -
2. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha/109.52 0 106.42 0 215.94 0.61/0,3-
3. BERSINGER Thomas 1985 EYRIEUX CK/107.73 0 108.54 0 216.27 0.94/0,4-
4. RAAB Ondřej 1973 MT Dukla B./105.40 2 106.16 4 217.56 2.23/1,0-
5. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B./111.63 0 107.70 0 219.33 4.00/1,9-
6. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B./106.98 4 108.77 2 221.75 6.42/3,0-
7. GUDEFIN Yann 1986 S.V.Vaulx en Velin/105.71 6 108.41 2 222.12 6.79/3,2-
8. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus/106.97 2 108.52 6 223.49 8.16/3,8-
9. RAJNIAK Boris 1984 ŠKP Bratislava/111.24 0 113.13 0 224.37 9.04/4,2-
10. LENC Miroslav 1986 2+ SK VS ČB/111.20 2 108.96 4 226.16 10.83/5,0-
11. MILLER Benjamin 1989 Australia Jun./112.42 2 115.96 0 230.38 15.05/7,0-
12. YUMEHIRO Hashi 1986 JPN111.98 2 115.27 2 231.25 15.92/7,4-
13. GUINEA Scott 1989 Australia Jun./113.76 0 113.74 4 231.50 16.17/7,5-
14. REICHENAUER Antonín 1956 2+ CSC Sok./117.48 0 114.68 0 232.16 16.83/7,8-
15. ABBAL Nicolas 1986 S.V.Vaulx en Velin/118.00 4 110.96 0 232.96 17.63/8,2-
16. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice/119.55 4 110.36 0 233.91 18.58/8,6-
17. JONES Benjamin 1989 Australia Jun./114.59 4 111.88 4 234.47 19.14/8,9-
18. BUCHTEL Michal 1986 1 Hubertus/113.98 14 104.81 2 234.79 19.46/9,0-
19. ORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec/117.13 4 114.47 2 237.60 22.27/10,3-
20. BOČEK Zdeněk 1975 2 SK VS ČB/116.51 0 120.58 2 239.09 23.76/11,0-
21. HUJSA Matúš 1991 ŠKP Bratislava/114.85 0 120.87 4 239.72 24.39/11,3-
22. SCHERWITZL Dominik 1989 KC Glanegg/119.69 2 119.48 2 243.17 27.84/12,9-
23. KREMSLEHNER Christ. 1988 UKK Wlen/125.24 4 117.22 2 248.46 33.13/15,4-
24. HORLYCK Benjamin 1991 Australia Jun./122.90 4 116.61 6 249.51 34.18/15,9-
25. LACINA Pavel 1970 2 Rožátov/126.11 0 122.92 2 251.03 35.70/16,6-
26. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz/125.92 0 127.95 4 257.87 42.54/19,8-
27. MASARE Vít 1987 2 USK Pha/125.22 0 129.38 4 258.60 43.27/20,1-
28. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha/112.27 4 136.42 6 258.69 43.36/20,1-
29. SPIEGEL Matthias 1987 PSV Tulln/125.42 6 125.66 2 259.08 43.75/20,3-
30. SAJDL František 1970 2 L.Žatec/128.05 0 130.04 2 260.09 44.76/20,8-
31. ZEMAN Ondřej 1985 2 Boh.Pha/128.29 2 130.21 2 262.50 47.17/21,9-
32. DOBY Rennaud 1984 S.V.Vaulx en Velin/106.44 50 102.59 4 263.03 47.70/22,2-
33. BREZINA Benedikt 1987 PSV Tulln/126.07 6 122.82 10 264.89 49.56/23,0-
34. KYRIÁN Luděk 1978 2 SK VS ČB/121.79 2 137.66 4 265.45 50.12/23,3-
35. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha/104.77 54 108.02 2 268.79 53.46/24,8-
36. MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov/130.73 6 131.60 4 272.33 57.00/26,5-
37. BASSET Mathieu 1988 S.V.Vaulx en Velin/133.12 4 131.74 6 274.86 59.53/27,6-
38. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz/132.05 0 140.88 2 274.93 59.60/27,7-
39. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SK VS ČB/112.39 54 108.93 4 279.32 63.99/29,7-
40. WILLIAMS Joshua 1989 Australia Jun./113.34 4 113.81 50 281.15 65.82/30,6-
41. SVOBODA Marek 1990 3 SK VS ČB/140.28 2 137.88 2 282.16 66.83/31,0-
42. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice/114.40 2 117.09 52 285.49 70.16/32,6-
43. ŠŤASTNÝ Jan 1970 3 Obal Pce/135.90 4 141.67 4 285.57 70.24/32,6-
44. MARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha/138.87 4 137.35 6 286.22 70.89/32,9-
45. ŠÍMA Václav 1989 2 SK VS ČB/135.21 4 142.07 6 287.28 71.95/33,4-
46. KOVÁŘ Daniel 1991 3 SK VS ČB/140.64 4 135.71 8 288.35 73.02/33,9-
47. LONG Alesandro 1989 SG Nürnberg/153.23 2 131.61 2 288.84 73.51/34,1-
48. DAIKI Ichiba 1977 JPN112.96 60 116.26 0 289.22 73.89/34,3-
49. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec/118.86 52 117.65 2 290.51 75.18/34,9-
50. BARTEL Philip 1994 SG Nürnberg/145.56 4 143.24 0 292.80 77.47/36,0-
51. HAGIWARA Takahiro 1988 2 SK VS ČB/121.37 54 119.10 4 298.47 83.14/38,6-
52. TUNKA Ondřej 1990 2+ Jablonec/133.43 54 112.05 2 301.48 86.15/40,0-
53. HARRISON Gage 1990 Australia Jun./122.39 8 121.99 54 306.38 91.05/42,3-
54. KREMSLEHNER Wolfgang 1961 UKK Wlen/148.59 2 152.68 4 307.27 91.94/42,7-
55. MAROUL Ladislav 1968 2 Rožátov/129.87 2 120.02 58 309.89 94.56/43,9-
56. CTIBOR Jan 1988 3 SK VS ČB/149.35 4 155.13 8 316.48 101.15/47,0-
57. YAMADA Tatsuho 1990 JPN127.39 6 128.66 56 318.05 102.72/47,7-
58. KREMSLEHNER Konst. 1991 UKK Wlen/134.13 6 123.99 56 320.12 104.79/48,7-
59. KUNA Jan 1990 2 SK VS ČB/135.55 50 134.73 2 322.28 106.95/49,7-
60. VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha/140.15 2 137.60 54 333.75 118.42/55,0-
61. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz/143.44 50 140.75 0 334.19 118.86/55,2-
62. KATO Teppei 1982 JPN118.55 54 112.32 52 336.87 121.54/56,4-
63. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy/142.88 60 129.63 6 338.51 123.18/57,2-
64. HONZATKO Niki 1990 UKK Wlen/145.48 54 140.31 2 341.79 126.46/58,7-
65. FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy/149.34 60 138.15 6 353.49 138.16/64,2-
66. BÍZEK Zdeněk 1971 2 Ot.Strak/122.57 2 132.04 104 360.61 145.28/67,5-
67. SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha/184.65 4 166.83 6 361.48 146.15/67,9-
68. CHLÁDEK Václav 1987 3 Roudnice/181.60 10 164.20 6 361.80 146.47/68,0-
69. RATAJ Antonín 1992 3 Kralupy/156.56 8 148.61 56 369.17 153.84/71,4-
70. KUBÁT Jiří 1984 2 Kotva B./133.43 60 126.51 52 371.94 156.61/72,7-
71. PLONKA Daniel 1990 SG Nürnberg/135.47 104 130.07 4 373.54 158.21/73,5-
72. TÖPLITZER Manuel 1992 KC Glanegg/206.44 8 160.85 4 379.29 163.96/76,1-
73. KUBÁT Jan 1982 3 Kotva B./131.20 54 146.42 52 383.62 168.29/78,2-
74. BURDET Yanis 1990 S.V.Vaulx en Velin/148.97 60 126.64 56 391.61 176.28/81,9-
75. SPIEGL Lukas 1989 PSV Tulln/175.88 8 156.30 54 394.18 178.85/83,1-
76. WARNER Danny 1993 Mach 1/158.12 60 135.90 58 412.02 196.69/91,3-
77. TONCAR Martin 1975 2 SK VS ČB/140.54 58 131.12 104 433.66 218.33/101,4-
78. HORÁK David 1976 3 S.Žižkov/142.76 106 151.84 56 456.60 241.27/112,0-
79. BREZINA Dominik 1990 PSV Tulln/146.61 104 150.57 56 457.18 241.85/112,3-
80. HARDER Manuel 1992 KC Glanegg/192.32 58 156.56 58 464.88 249.55/115,9-
81. WEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz/176.15 102 176.49 54 508.64 293.31/136,2-
82. WIGFIELD Phillip 1990 Mach 1/147.78 154 155.20 54 510.98 295.65/137,3-
83. SCHRAMM Phillip 1993 PSV Tulln/166.60 62 188.12 102 518.72 303.39/140,9-
84. JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha/172.54 108 193.13 54 527.67 312.34/145,1-
85. SEDLÁK Jan 1993 3 SK VS ČB/152.96 202 152.99 56 563.95 348.62/161,9-
86. STEFAN Petr 1992 3 Soběslav/157.01 120 145.24 156 578.25 362.92/168,5-
87. BRÚHA Vojtěch 1989 3 ČSAD Plz/178.98 156 160.03 108 603.01 387.68/180,0-
88. JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha/148.19 356 213.46 302 1019.65  -
89. STACH Daniel 1988 2+ SK VS ČB/116.84 4 0.00 999 1119.84  -
90. KULÍŠEK Tomáš 1996 Boh.Pha/202.72 414 217.08 310 1143.80  -
91. LETKO Radek 1978 S.Žižkov/223.43 164 0.00 999 1386.43  -
92. STEFAN Tomáš 1995 Soběslav/0.00 999 309.20 308 1616.20  -
  GREEBERG Martin 1990 Mach 1/0.00 0 0.00 0  -
  BAHLAT Youcef 1987 S.V.Vaulx en Velin/0.00 0 0.00 0  -
  KOBES Tomáš 1978 MT Dukla B./0.00 0 0.00 0  -
  KOBES Jan 1979 1 SK VS ČB/0.00 0 0.00 0  -

kategorie C2M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠÍP Milan
VÁCHA Viktor
1988
1985
1 SK VS ČB
Dukla B.
141.23 4 136.51 8 289.74  -
2. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
1 USK Pha
SK VS ČB
133.62 0 132.94 54 320.56 30.82/10,6-
3. ŠRÁMEK Michal
POLLERT Jaroslav
1982
1971
MT Č.Lípa
USK Pha
134.90 56 131.37 6 328.27 38.53/13,3-
4. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
164.79 110 154.91 12 441.70 151.96/52,4-
  PARANIAK Jan
KUNA Alois
1951
1960
3 SK VS ČB
SK VS ČB
0.00 0 0.00 0  -
  KUNA Jan
HOLBOJ Ondřej
1990
1990
2 SK VS ČB
SK VS ČB
0.00 0 0.00 0  -

kategorie C1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PINKAVA Ondřej 1977 1 Dukla B./112.22 0 108.95 2 223.17  -
2. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha/103.91 2 116.58 2 224.49 1.32/0,6-
3. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B./111.88 2 109.70 2 225.58 2.41/1,1-
4. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha/117.97 0 114.11 2 234.08 10.91/4,9-
5. HROBSKÝ Milan 1983 ŠKP Bratislava/120.00 2 120.23 2 244.23 21.06/9,4-
6. BORROWS Ian 1989 Australia Jun./119.68 4 120.56 0 244.24 21.07/9,4-
7. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B./120.06 2 116.71 6 244.77 21.60/9,7-
8. ŠKRANC Jiří 1965 1 Kotva B./120.19 4 117.03 6 247.22 24.05/10,8-
9. HODSON Ethan 1990 Australia Jun./121.39 8 118.09 4 251.48 28.31/12,7-
10. PRÜHER Jakub 1968 2+ SK VS ČB/128.15 0 124.92 0 253.07 29.90/13,4-
11. ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Obal Pce/122.73 2 123.90 6 254.63 31.46/14,1-
12. POLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha/122.45 6 126.45 2 256.90 33.73/15,1-
13. WEBER Oldřich 1987 2 SK VS ČB/124.23 6 124.31 4 258.54 35.37/15,8-
14. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha/147.96 4 133.70 2 287.66 64.49/28,9-
15. ŠÍP Milan 1988 3 SK VS ČB/139.55 4 138.81 10 292.36 69.19/31,0-
16. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy/124.43 4 122.26 52 302.69 79.52/35,6-
17. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor/157.28 4 143.79 8 313.07 89.90/40,3-
18. ŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy/156.22 14 150.99 6 327.21 104.04/46,6-
19. HRÁDEK Petr 1987 3 So Písek/155.89 12 148.70 16 332.59 109.42/49,0-
20. DAVIS Jonathon 1989 Australia Jun./141.79 54 130.00 8 333.79 110.62/49,6-
21. VÁCHA Viktor 1985 1 Dukla B./145.87 6 152.35 108 412.22 189.05/84,7-
22. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa/151.51 108 143.17 14 416.68 193.51/86,7-
23. BOČEK Zdeněk 1975 3 SK VS ČB/189.92 108 156.88 0 454.80 231.63/103,8-
24. EBEL Matyáš 1992 3 USK Pha/225.36 156 197.54 8 586.90 363.73/163,0-
25. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha/111.18 0 0.00 999 1110.18  -
  KUNA Alois 1960 3 SK VS ČB/0.00 0 0.00 0  -
  KOUŠA Šimon 1994 3 USK Pha/0.00 0 0.00 0  -
  PISCHEK Jan 1977 Gerardmer/0.00 0 0.00 0  -
  JANOUŠEK Milan 1988 1 USK Pha/0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B./112.58 2 117.00 2 233.58  -
2. LAWRENCE Jacqueline 1982 Big River Canoe Club/121.30 2 121.49 6 250.79 17.21/7,4-
3. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy/124.94 0 124.29 2 251.23 17.65/7,6-
4. YAMADA Asahi 1984 JPN127.76 2 127.32 2 259.08 25.50/10,9-
5. JONES Natasha 1991 Australia Jun./132.64 4 135.01 8 279.65 46.07/19,7-
6. PERETT Tania 1986 NZL136.20 4 139.50 4 283.70 50.12/21,5-
7. MOLLISON Kate 1988 AUS154.28 6 128.93 4 293.21 59.63/25,5-
8. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice/153.58 2 139.62 0 295.20 61.62/26,4-
9. PINKAVOVÁ Marta 1986 2+ Dukla B./145.35 0 147.44 4 296.79 63.21/27,1-
10. MAŠKOVÁ Alena 1976 2 USK Pha/156.74 0 141.61 2 300.35 66.77/28,6-
11. POKORNÁ Iva 1985 2 SK VS ČB/144.87 4 149.02 10 307.89 74.31/31,8-
12. BLAŽKOVÁ Šárka 1989 1 Dukla B./129.23 50 127.53 4 310.76 77.18/33,0-
13. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha/154.84 6 147.34 4 312.18 78.60/33,7-
14. BOURRY Caroline 1985 S.V.Vaulx en Velin/133.44 50 128.66 4 316.10 82.52/35,3-
15. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2 USK Pha/163.43 6 150.46 0 319.89 86.31/37,0-
16. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B./133.60 56 130.45 0 320.05 86.47/37,0-
17. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice/136.92 54 127.29 6 324.21 90.63/38,8-
18. KOUŠOVÁ Tereza 1992 3 USK Pha/166.74 2 159.81 2 330.55 96.97/41,5-
19. LAWRENCE Rosalyn 1989 Australia Jun./144.47 56 130.12 0 330.59 97.01/41,5-
20. BORROWS Alison 1992 Australia Jun./140.69 6 138.21 54 338.90 105.32/45,1-
21. LOGAN Ashleigh 1991 Australia Jun./138.52 54 143.91 6 342.43 108.85/46,6-
22. TOMS Madeline 1990 Australia Jun./142.57 60 142.05 2 346.62 113.04/48,4-
23. BRÁDKOVÁ Alice 1988 2 Roudnice/154.35 4 200.06 8 366.41 132.83/56,9-
24. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz/164.14 50 151.10 2 367.24 133.66/57,2-
25. FIŠEROVÁ Lenka 1988 3 ČSAD Plz/155.04 58 154.49 4 371.53 137.95/59,1-
26. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 ČSAD Plz/157.12 56 156.07 4 373.19 139.61/59,8-
27. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice/134.38 54 135.49 50 373.87 140.29/60,1-
28. MONDEKOVÁ Hana 1978 Boh.Pha/180.19 54 165.44 2 401.63 168.05/71,9-
29. VÁCHOVÁ Barbora 1988 2+ SK VS ČB/165.78 60 149.43 56 431.21 197.63/84,6-
30. HROMÁDKOVÁ Lucie 1982 3 Č.Skal./157.25 60 174.53 54 445.78 212.20/90,8-
31. MACHIKO Saito 1986 JPN147.42 102 169.96 56 475.38 241.80/103,5-
32. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 2 Hubertus/161.85 4 0.00 999 1164.85  -
  HOVINE Raphelle 1988 S.V.Vaulx en Velin/175.25 54 0.00 0  -
  PIKSOVÁ Kateřina 1992 USK Pha/0.00 0 0.00 0  -
  KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky/0.00 0 0.00 0  -
  ŠTĚPÁNOVÁ Tereza 1986 2 SK VS ČB/0.00 0 0.00 0  -
  ŘEPOVÁ Markéta 1975 USK Pha/0.00 0 0.00 0  -
  JANOUŠKOVÁ Eva 1990 1 USK Pha/0.00 0 0.00 0  -
  URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B./0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Michal 1986 1 Hubertus/104.50 2 103.83 2 212.33  -
2. RAAB Ondřej 1973 MT Dukla B./105.69 0 108.66 0 214.35 2.02/1,0-
3. BERSINGER Thomas 1985 EYRIEUX CK/109.07 0 106.60 0 215.67 3.34/1,6-
4. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha/105.05 2 106.21 4 217.26 4.93/2,3-
5. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B./106.30 2 106.16 4 218.46 6.13/2,9-
6. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus/109.53 0 107.79 2 219.32 6.99/3,3-
7. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha/111.56 0 109.06 0 220.62 8.29/3,9-
8. GUDEFIN Yann 1986 S.V.Vaulx en Velin/104.47 4 106.22 6 220.69 8.36/3,9-
9. KOBES Jan 1979 1 SK VS ČB/107.91 2 106.82 4 220.73 8.40/4,0-
10. DAWSON Michael 1986 NZL107.64 2 109.15 2 220.79 8.46/4,0-
11. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B./113.53 0 109.47 2 225.00 12.67/6,0-
12. WILLIAMS Joshua 1989 Australia Jun./113.46 0 113.44 0 226.90 14.57/6,9-
13. TUNKA Ondřej 1990 2+ Jablonec/111.30 0 113.70 4 229.00 16.67/7,9-
14. LENC Miroslav 1986 2+ SK VS ČB/114.04 4 109.79 2 229.83 17.50/8,2-
15. ORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec/114.74 0 111.45 4 230.19 17.86/8,4-
16. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SK VS ČB/115.88 2 112.61 0 230.49 18.16/8,6-
17. KOBES Tomáš 1978 MT Dukla B./110.42 8 110.09 2 230.51 18.18/8,6-
18. KATO Teppei 1982 JPN113.62 4 112.91 0 230.53 18.20/8,6-
19. YUMEHIRO Hashi 1986 JPN113.09 6 109.16 4 232.25 19.92/9,4-
20. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice/119.16 2 112.63 0 233.79 21.46/10,1-
21. REICHENAUER Antonín 1956 2+ CSC Sok./115.85 4 114.54 0 234.39 22.06/10,4-
22. ABBAL Nicolas 1986 S.V.Vaulx en Velin/116.43 0 119.62 0 236.05 23.72/11,2-
23. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec/114.90 0 119.09 4 237.99 25.66/12,1-
24. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice/114.72 2 116.27 6 238.99 26.66/12,6-
25. DAIKI Ichiba 1977 JPN114.29 4 117.32 6 241.61 29.28/13,8-
26. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha/116.57 4 114.99 8 243.56 31.23/14,7-
27. HARRISON Gage 1990 Australia Jun./116.24 2 114.94 12 245.18 32.85/15,5-
28. KYRIÁN Luděk 1978 2 SK VS ČB/127.21 0 119.42 0 246.63 34.30/16,2-
29. BÍZEK Zdeněk 1971 2 Ot.Strak/117.48 0 122.15 8 247.63 35.30/16,6-
30. MAROUL Ladislav 1968 2 Rožátov/119.04 6 118.66 4 247.70 35.37/16,7-
31. SPIEGEL Matthias 1987 PSV Tulln/119.29 6 118.75 4 248.04 35.71/16,8-
32. RAJNIAK Boris 1984 ŠKP Bratislava/108.55 8 134.23 2 252.78 40.45/19,1-
33. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz/122.92 0 124.88 6 253.80 41.47/19,5-
34. ZEMAN Ondřej 1985 2 Boh.Pha/125.09 4 122.94 4 256.03 43.70/20,6-
35. BREZINA Benedikt 1987 PSV Tulln/122.33 12 120.76 4 259.09 46.76/22,0-
36. KREMSLEHNER Konst. 1991 UKK Wlen/129.27 0 124.18 6 259.45 47.12/22,2-
37. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz/126.04 2 131.74 2 261.78 49.45/23,3-
38. VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha/135.33 4 123.19 2 264.52 52.19/24,6-
39. KUNA Jan 1990 2 SK VS ČB/126.05 4 124.91 10 264.96 52.63/24,8-
40. MARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha/130.36 2 131.64 2 266.00 53.67/25,3-
41. HORLYCK Benjamin 1991 Australia Jun./130.13 14 118.35 4 266.48 54.15/25,5-
42. LACINA Pavel 1970 2 Rožátov/124.41 4 133.28 6 267.69 55.36/26,1-
43. CTIBOR Jan 1988 3 SK VS ČB/134.64 0 133.29 2 269.93 57.60/27,1-
44. MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov/133.13 6 128.03 4 271.16 58.83/27,7-
45. ŠÍMA Václav 1989 2 SK VS ČB/129.35 8 128.26 6 271.61 59.28/27,9-
46. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz/133.95 4 132.57 2 272.52 60.19/28,3-
47. BURDET Yanis 1990 S.V.Vaulx en Velin/129.85 8 128.99 6 272.84 60.51/28,5-
48. SVOBODA Marek 1990 3 SK VS ČB/136.20 2 136.02 0 274.22 61.89/29,1-
49. HONZATKO Niki 1990 UKK Wlen/131.72 6 133.39 6 277.11 64.78/30,5-
50. KUBÁT Jiří 1984 2 Kotva B./128.68 8 129.76 12 278.44 66.11/31,1-
51. SAJDL František 1970 2 L.Žatec/138.33 2 139.43 0 279.76 67.43/31,8-
52. LONG Alesandro 1989 SG Nürnberg/139.38 2 136.94 2 280.32 67.99/32,0-
53. YAMADA Tatsuho 1990 JPN144.98 8 126.02 4 283.00 70.67/33,3-
54. RATAJ Antonín 1992 3 Kralupy/137.99 4 143.96 0 285.95 73.62/34,7-
55. HUJSA Matúš 1991 ŠKP Bratislava/117.22 52 116.16 4 289.38 77.05/36,3-
56. ŠŤASTNÝ Jan 1970 3 Obal Pce/129.36 4 146.17 10 289.53 77.20/36,4-
57. MILLER Benjamin 1989 Australia Jun./117.74 56 116.08 10 299.82 87.49/41,2-
58. HAGIWARA Takahiro 1988 2 SK VS ČB/123.32 0 124.20 54 301.52 89.19/42,0-
59. GUINEA Scott 1989 Australia Jun./119.50 4 117.88 62 303.38 91.05/42,9-
60. BREZINA Dominik 1990 PSV Tulln/159.42 8 140.55 2 309.97 97.64/46,0-
61. BOČEK Zdeněk 1975 2 SK VS ČB/118.67 2 136.88 54 311.55 99.22/46,7-
62. KUBÁT Jan 1982 3 Kotva B./126.22 6 126.34 56 314.56 102.23/48,1-
63. SCHERWITZL Dominik 1989 KC Glanegg/129.39 52 130.28 4 315.67 103.34/48,7-
64. SPIEGL Lukas 1989 PSV Tulln/140.92 2 169.72 6 318.64 106.31/50,1-
65. TONCAR Martin 1975 2 SK VS ČB/136.28 54 136.84 4 331.12 118.79/55,9-
66. KOVÁŘ Daniel 1991 3 SK VS ČB/136.67 8 139.87 54 338.54 126.21/59,4-
67. MAČKAL Jiří 1971 SK VS ČB/201.28 6 141.06 2 350.34 138.01/65,0-
68. SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha/173.14 10 159.45 10 352.59 140.26/66,1-
69. MASARE Vít 1987 2 USK Pha/127.08 52 124.70 50 353.78 141.45/66,6-
70. BASSET Mathieu 1988 S.V.Vaulx en Velin/133.55 10 148.81 62 354.36 142.03/66,9-
71. HORÁK David 1976 3 S.Žižkov/149.97 58 143.30 10 361.27 148.94/70,1-
72. WEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz/158.71 2 194.66 6 361.37 149.04/70,2-
73. FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy/147.11 12 151.96 58 369.07 156.74/73,8-
74. TÖPLITZER Manuel 1992 KC Glanegg/166.71 60 136.36 10 373.07 160.74/75,7-
75. KREMSLEHNER Christ. 1988 UKK Wlen/134.26 54 135.86 54 378.12 165.79/78,1-
76. HARDER Manuel 1992 KC Glanegg/203.53 4 171.26 6 384.79 172.46/81,2-
77. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy/139.81 60 141.22 50 391.03 178.70/84,2-
78. CHLÁDEK Václav 1987 3 Roudnice/166.25 56 161.92 8 392.17 179.84/84,7-
79. BARTEL Philip 1994 SG Nürnberg/180.78 110 148.17 2 440.95 228.62/107,7-
80. WARNER Danny 1993 Mach 1/137.74 60 143.55 112 453.29 240.96/113,5-
81. SCHRAMM Phillip 1993 PSV Tulln/176.29 110 167.39 62 515.68 303.35/142,9-
82. SEDLÁK Jan 1993 3 SK VS ČB/148.95 2 171.31 204 526.26 313.93/147,9-
83. JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha/209.68 60 218.68 58 546.36 334.03/157,3-
84. DOBY Rennaud 1984 S.V.Vaulx en Velin/121.33 56 115.32 306 598.65 386.32/181,9-
85. LETKO Radek 1978 S.Žižkov/169.73 110 214.14 108 601.87 389.54/183,5-
86. STEFAN Petr 1992 3 Soběslav/146.84 166 145.33 210 668.17 455.84/214,7-
87. KREMSLEHNER Wolfgang 1961 UKK Wlen/134.27 4 0.00 999 1137.27  -
88. PLONKA Daniel 1990 SG Nürnberg/0.00 999 144.20 106 1249.20  -
89. JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha/179.04 508 190.28 406 1283.32  -
90. KULÍŠEK Tomáš 1996 Boh.Pha/196.52 408 185.84 560 1350.36  -
  STEFAN Tomáš 1995 Soběslav/0.00 999 0.00 999 1998.00  -
  WIGFIELD Phillip 1990 Mach 1/0.00 0 0.00 0  -
  GREEBERG Martin 1990 Mach 1/0.00 0 0.00 0  -
  BRÚHA Vojtěch 1989 3 ČSAD Plz/0.00 0 0.00 0  -
  JONES Benjamin 1989 Australia Jun./0.00 0 0.00 0  -
  BAHLAT Youcef 1987 S.V.Vaulx en Velin/0.00 0 0.00 0  -
  STACH Daniel 1988 2+ SK VS ČB/0.00 0 0.00 0  -

kategorie C2M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal
POLLERT Jaroslav
1982
1971
MT Č.Lípa USK Pha
Č.Lípa USK Pha
133.58 6 131.49 0 271.07  -
2. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
1 USK Pha SK VS ČB
USK Pha SK VS ČB
134.55 6 132.71 8 281.26 10.19/3,8-
3. ŠÍP Milan
VÁCHA Viktor
1988
1985
1 SK VS ČB Dukla B.
SK VS ČB Dukla B.
138.61 8 152.84 6 305.45 34.38/12,7-
4. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
158.15 56 165.37 12 391.52 120.45/44,4-
5. PARANIAK Jan
KUNA Alois
1951
1960
3 SK VS ČB
SK VS ČB
221.22 18 200.45 16 455.67 184.60/68,1-
  KUNA Jan
HOLBOJ Ondřej
1990
1990
2 SK VS ČB
SK VS ČB
0.00 0 0.00 0  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3