3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

14.06.2014   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha87.07 0 91.48 6 87.07 75
2. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus90.22 0 87.88 0 87.880.81/0,975
3. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.90.72 2 86.45 2 88.451.38/1,675
4. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.88.95 2 89.22 0 89.222.15/2,575
5.2/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.92.17 2 89.97 0 89.972.90/3,375
6. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.88.52 4 87.99 2 89.992.92/3,475
7. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc89.16 4 88.24 2 90.243.17/3,675
8. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice90.84 4 88.58 2 90.583.51/4,068
9. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha87.65 4 93.72 0 91.654.58/5,368
10.3/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec90.67 4 91.74 0 91.744.67/5,468
11.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice92.69 0 93.08 2 92.695.62/6,568
12.4/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB92.70 0 93.34 4 92.705.63/6,562
13.5/U23BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava92.81 0 93.04 2 92.815.74/6,657
14. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha93.44 0 94.03 0 93.446.37/7,353
15.1/DSPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha94.32 0 93.50 0 93.506.43/7,449
16. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod90.10 4 92.62 52 94.107.03/8,146
17.6/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice91.99 4 92.21 2 94.217.14/8,246
18.1/DMŠODEK Petr 1998 2 USK Pha94.24 0 94.36 52 94.247.17/8,243
19.2/DSMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha92.28 2 95.29 6 94.287.21/8,340
20.3/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy92.57 4 90.38 4 94.387.31/8,437
21. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha94.43 0 92.57 2 94.437.36/8,535
22.7/U23JORDÁN František 1991 2 Dukla B.97.49 2 94.72 0 94.727.65/8,835
23.1/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy92.98 2 96.83 2 94.987.91/9,133
24.8/U23HRIC Filip 1993 2+ Olomouc95.74 6 93.32 2 95.328.25/9,531
25.9/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky95.47 0 98.09 4 95.478.40/9,629
26.4/DSMAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava92.01 4 93.35 6 96.018.94/10,327
27. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava96.38 2 96.22 0 96.229.15/10,525
28.2/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha96.64 0 95.55 2 96.649.57/11,023
29.2/VMRUBÍN Daniel 1975 3 Dukla B.97.39 0 101.63 4 97.3910.32/11,921
30.10/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha95.54 2 96.18 6 97.5410.47/12,019
31.5/DSŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB104.34 4 98.04 0 98.0410.97/12,617
32.3/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha98.07 0 98.37 4 98.0711.00/12,615
33.3/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.98.63 2 98.19 0 98.1911.12/12,814
34.4/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus98.55 4 98.26 0 98.2611.19/12,913
35. POKORNÝ Ondřej 1987 3 SKVS ČB102.80 4 99.06 0 99.0611.99/13,812
36.5/VMTAIŠL Filip 1976 2 Sušice101.84 2 97.14 2 99.1412.07/13,911
37. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy97.25 2 101.25 12 99.2512.18/14,010
38. HÁJEK Michal 1986 3 Ostrava121.11 50 97.36 2 99.3612.29/14,19
39.11/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí95.38 4 96.49 10 99.3812.31/14,18
40.6/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec97.48 2 99.55 2 99.4812.41/14,37
41.6/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz98.95 4 97.49 2 99.4912.42/14,36
42.4/DMMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava101.87 6 97.61 2 99.6112.54/14,45
43.5/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava99.43 2 97.67 2 99.6712.60/14,54
44.7/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB99.95 0 101.28 0 99.9512.88/14,83
45.12/U23STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha98.22 2 97.61 4 100.2213.15/15,12
46.8/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov102.95 0 100.32 0 100.3213.25/15,21
47.7/DSROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava103.05 58 96.66 4 100.6613.59/15,60
48.13/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice98.78 2 99.91 6 100.7813.71/15,70
49.6/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.103.31 6 101.10 0 101.1014.03/16,10
50.9/VMLÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.97.15 4 98.93 4 101.1514.08/16,20
51. GORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy99.22 2 99.84 6 101.2214.15/16,30
52. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice105.48 4 99.43 2 101.4314.36/16,50
53.8/DSPETERKA Adam 1996 3 Rakovník107.57 8 101.57 0 101.5714.50/16,70
54. BEDNÁREK Jan 1983 2+ Zábřeh99.87 2 105.21 52 101.8714.80/17,00
55.14/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 3 Kralupy100.04 2 101.99 4 102.0414.97/17,20
56. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy102.24 0 101.42 4 102.2415.17/17,40
57.7/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky104.33 0 98.49 4 102.4915.42/17,70
58.15/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno102.07 4 102.60 0 102.6015.53/17,80
59.2/ZSBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy103.48 2 100.78 2 102.7815.71/18,00
60.10/VMJANČAR Filip 1976 3 Kotva B.107.72 0 100.96 2 102.9615.89/18,20
60.3/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK102.96 0 0.00 999 102.9615.89/18,20
62.4/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim101.72 2 102.13 4 103.7216.65/19,10
63.5/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky106.81 4 104.20 0 104.2017.13/19,70
64.8/DMHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.103.65 4 0.00 999 107.6520.58/23,60
65.9/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus98.71 54 99.99 8 107.9920.92/24,00
66.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava104.16 4 102.98 52 108.1621.09/24,20
67.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy108.54 4 108.23 0 108.2321.16/24,30
68.16/U23KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha103.47 6 100.81 56 109.4722.40/25,70
69. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc104.99 10 104.16 6 110.1623.09/26,50
70.10/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno108.20 2 106.88 4 110.2023.13/26,60
71. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy122.12 8 109.63 2 111.6324.56/28,20
72.9/DMVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy114.99 2 110.80 2 112.8025.73/29,60
73.10/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha110.59 4 107.18 10 114.5927.52/31,60
74.6/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy115.20 4 111.07 4 115.0728.00/32,20
75.11/DMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc112.55 4 113.84 6 116.5529.48/33,90
76.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa114.47 4 113.21 4 117.2130.14/34,60
77.7/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc112.65 56 109.52 8 117.5230.45/35,00
78.12/DMSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK134.37 6 115.56 2 117.5630.49/35,00
79.1/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha117.16 8 113.87 4 117.8730.80/35,40
80.8/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.109.40 10 107.58 14 119.4032.33/37,10
81.11/DSHAVLENA Jan 1997 2 KK Brand117.85 2 115.70 56 119.8532.78/37,60
82.9/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha120.76 8 114.34 6 120.3433.27/38,20
83.13/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.121.33 6 117.17 4 121.1734.10/39,20
84.10/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.119.76 2 129.01 104 121.7634.69/39,80
85.14/DMŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.119.07 10 117.98 4 121.9834.91/40,10
86.11/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy121.04 10 116.98 6 122.9835.91/41,20
87.12/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky113.88 10 115.29 12 123.8836.81/42,30
88.4/VŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB128.78 0 124.29 0 124.2937.22/42,70
89.11/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha112.40 12 107.60 54 124.4037.33/42,90
90.13/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky121.75 58 114.50 10 124.5037.43/43,00
91.2/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB120.33 6 125.51 6 126.3339.26/45,10
92.12/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy144.88 4 124.36 2 126.3639.29/45,10
93.13/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand136.21 10 124.52 2 126.5239.45/45,30
94.14/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky170.74 8 123.98 4 127.9840.91/47,00
95.12/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice127.15 4 161.17 58 131.1544.08/50,60
96.13/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha132.35 260 127.52 4 131.5244.45/51,10
97.15/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.121.69 10 123.86 52 131.6944.62/51,20
98.14/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec123.70 8 123.06 12 131.7044.63/51,30
99.3/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.141.13 58 126.18 6 132.1845.11/51,80
100.16/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník132.73 2 134.22 6 134.7347.66/54,70
101.15/DMKRČ Ladislav 1999 2 KK Brand180.28 58 133.86 2 135.8648.79/56,00
102.15/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec170.62 8 129.25 8 137.2550.18/57,60
103.14/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life143.24 6 137.40 6 143.4056.33/64,70
104.16/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB137.34 10 161.71 58 147.3460.27/69,20
105.5/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník153.07 64 139.89 8 147.8960.82/69,90
106.16/DMKUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn146.15 16 142.95 12 154.9567.88/78,00
107.17/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc155.65 6 221.69 54 161.6574.58/85,70
108.17/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice106.04 56 121.13 54 162.0474.97/86,10
109.4/ZMWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn153.96 62 165.27 120 215.96128.89/148,00
110.18/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc130.39 108 158.34 62 220.34133.27/153,10
111.18/DMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice215.50 8 0.00 999 223.50136.43/156,70
112.5/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.162.40 162 168.48 58 226.48139.41/160,10
113.19/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník130.67 208 125.60 106 231.60144.53/166,00
114.19/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha128.81 104 144.21 104 232.81145.74/167,40
115.20/ZSKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim206.18 60 0.00 999 266.18179.11/205,70
116.21/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc154.57 116 161.55 114 270.57183.50/210,70
117.22/ZSŠULC Karel 2000 3 KK Brand164.07 166 214.54 154 330.07243.00/279,10
  STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VOLF Jaroslav 1979 3 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HŘEBÍČEK Jakub 1999 2 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KLABAN Martin 1997 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl