vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího

27.07.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB87.56 2 86.45 0 86.45 47
2. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB89.22 8 88.13 0 88.131.68/1,943
3. CEPEK Matěj 1998 2 SKVS ČB92.85 0 105.01 52 92.856.40/7,439
4. SEHNAL Štěpán 1985 3 USK Pha93.04 2 91.89 2 93.897.44/8,635
4. PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB94.89 2 91.89 2 93.897.44/8,631
6. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB95.43 4 94.15 0 94.157.70/8,927
7. NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.93.91 4 95.36 0 95.368.91/10,323
8. KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov98.62 2 101.77 4 100.6214.17/16,419
9. PRCHLÍK Jiří 1978 3 L.Tábor98.80 2 120.34 10 100.8014.35/16,615
10. KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB107.24 4 105.02 4 109.0222.57/26,111
11. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB106.44 4 0.00 999 110.4423.99/27,87
12. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník112.23 2 110.29 2 112.2925.84/29,96
13. KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor122.95 4 112.83 2 114.8328.38/32,85
14. KAŠPAR Čeněk 2000 0 SKŽižkov115.38 62 110.89 6 116.8930.44/35,24
15. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB118.21 6 118.74 10 124.2137.76/43,73
16. ŠESTÁK Jan 1976 0 SKVS ČB143.30 6 127.03 8 135.0348.58/56,22
17. KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor136.54 6 137.37 2 139.3752.92/61,21
18. PŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec122.04 58 100.65 60 160.6574.20/85,80
19. PŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník175.76 14 0.00 999 189.76103.31/119,50
  ŠTUDLAR Patrik 1999 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠTERCL Vít 1999 0 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Pavel 1964 0 Kotva B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB97.03 2 95.86 4 99.03 33
2. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice102.59 0 99.40 0 99.400.37/0,429
3. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha101.24 2 105.16 52 103.244.21/4,325
4. POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB108.25 2 107.36 0 107.368.33/8,421
5. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň119.18 14 104.71 4 108.719.68/9,817
6. GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice121.35 4 112.81 4 116.8117.78/18,013
7. PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.115.23 4 113.75 56 119.2320.20/20,49
8. BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand129.65 4 123.73 8 131.7332.70/33,05
9. VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor134.09 4 124.98 8 132.9833.95/34,34
10. PRÜHEROVÁ Alžběta 1996 0 SKVS ČB133.66 8 0.00 999 141.6642.63/43,03
11. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha146.81 8 196.89 4 154.8155.78/56,32
12. PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník161.07 106 157.80 4 161.8062.77/63,41
13. ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 0 SKVS ČB181.47 8 232.03 14 189.4790.44/91,30
14. MANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.188.83 10 0.00 999 198.8399.80/100,80
15. ŘÍZKOVÁ Magdalena 1987 0 L.Tábor198.08 12 149.40 62 210.08111.05/112,10
16. TESAŘOVÁ Hana 2004 0 SKVS ČB288.53 14 249.84 14 263.84164.81/166,40
  ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 0 So Písek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 97.03 4 101.03 21
2. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
SKŽižkov
107.17 8 0.00 999 115.1714.14/14,013
3. CEPEK Matěj
KUNA Václav
1998
1998
2 SKVS ČB
SKVS ČB
115.81 106 112.71 6 118.7117.68/17,59
4. ŠTERCL Vít
KRČ Ladislav
1999
1999
Dukla B.
KK Brand
127.09 14 0.00 999 141.0940.06/39,75
5. KUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
139.02 54 170.34 4 174.3473.31/72,61
6. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
142.20 60 131.30 58 189.3088.27/87,40
  KLIMUŠKIN Šimon
ŠKRANC Antonín
1995
1996
Kotva B.
Kotva B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VLČNOVSKÝ Vilém
ZVOLÁNEK Jan
1994
1995
2 SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB79.50 6 78.26 2 80.26 73
2. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod81.42 2 79.74 54 83.423.16/3,965
3. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy83.43 0 84.02 0 83.433.17/3,961
4. GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz85.76 8 87.81 0 87.817.55/9,457
5. TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB95.76 2 93.70 0 93.7013.44/16,753
6. BÁČA Milan 1973 2 KK Brand108.62 54 92.97 4 96.9716.71/20,849
7. PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor97.27 0 95.21 4 97.2717.01/21,245
8. ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.106.31 6 99.54 0 99.5419.28/24,041
9. KAŠPAR Martin 1967 0 SKŽižkov103.16 4 100.13 0 100.1319.87/24,837
10. ŠVEHLA Zdeněk 1976 3 Č.Kruml.96.49 4 107.00 2 100.4920.23/25,233
11. RADLER Radovan 1998 0 TUZV, SVK101.04 2 94.83 6 100.8320.57/25,629
12. GIERTL Jakub 1980 0 TUZV, SVK93.59 8 98.53 4 101.5921.33/26,625
13. TONCAR Martin 2001 0 TUZV, SVK117.50 8 97.77 4 101.7721.51/26,821
14. KRČ Ladislav 1999 2 KK Brand92.62 154 99.85 2 101.8521.59/26,920
15. KREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB98.60 6 102.77 2 104.6024.34/30,319
16. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB101.72 6 96.92 8 104.9224.66/30,718
17. KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice102.86 4 115.10 6 106.8626.60/33,117
18. HORÁK David 1976 2 SKŽižkov126.18 8 104.55 4 108.5528.29/35,216
19. BLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz114.42 8 109.48 0 109.4829.22/36,415
20. CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz107.53 6 116.87 6 113.5333.27/41,514
21. ŠULC Karel 2000 3 KK Brand108.14 6 154.18 8 114.1433.88/42,213
22. TONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB107.33 8 106.09 12 115.3335.07/43,712
23. KAŠPAR Čeněk 2000 0 SKŽižkov120.06 10 109.76 10 119.7639.50/49,211
24. VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor114.48 6 132.22 52 120.4840.22/50,110
25. HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha114.86 6 119.82 54 120.8640.60/50,69
26. REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB136.24 58 118.91 2 120.9140.65/50,68
27. VANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor117.90 4 153.35 58 121.9041.64/51,90
28. LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov108.21 50 119.21 4 123.2142.95/53,57
29. GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.126.10 0 124.42 4 126.1045.84/57,16
30. KOTRBA Tomáš 1977 0 L.Tábor107.80 54 120.17 6 126.1745.91/57,25
31. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník120.33 6 123.72 4 126.3346.07/57,44
32. KADLEC Filip 2003 3 USK Pha0.00 999 126.85 2 128.8548.59/60,53
33. KLIMUŠKIN Šimon 1995 0 Kotva B.122.77 12 0.00 999 134.7754.51/67,92
34. HAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak158.36 62 123.32 12 135.3255.06/68,60
35. PÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB135.47 2 141.55 4 137.4757.21/71,31
36. PRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor142.19 8 131.69 10 141.6961.43/76,50
37. ČIHOVSKÝ Šimon 2003 0 SKVS ČB150.24 6 143.03 0 143.0362.77/78,20
38. KLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.137.14 58 135.18 8 143.1862.92/78,40
39. TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB138.69 56 131.25 12 143.2562.99/78,50
40. DUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha143.24 4 147.35 14 147.2466.98/83,50
41. PŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník197.68 106 151.33 4 155.3375.07/93,50
42. FRENCL Josef 2002 0 USK Pha159.13 58 155.29 58 213.29133.03/165,70
43. PRÜHER Vojtěch 2006 0 SKVS ČB139.63 360 173.28 62 235.28155.02/193,10
  STANOVSKÝ Jakub 2004 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠESTÁK Jan 2005 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Pavel 1964 0 Kotva B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB100.80 2 98.43 4 102.43 15
2. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.110.94 4 110.43 6 114.9412.51/12,27
3. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice122.00 4 133.25 0 126.0023.57/23,03
4. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 0 SKVS ČB124.98 4 0.00 999 128.9826.55/25,92
5. PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 3 VSKRájec138.00 2 134.81 2 136.8134.38/33,61
6. PRÜHEROVÁ Alžběta 1996 0 SKVS ČB194.69 2 0.00 999 196.6994.26/92,00

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDOVÁ Anežka
2000
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
138.97 8 0.00 999 146.97 5
2. PŘIKRYLOVÁ Ema
GALUŠKOVÁ Antonie
2003
2001
2 VSKRájec
Sušice
171.03 12 0.00 999 183.0336.06/24,51
3. DUNDOVÁ Iva
MANOVÁ Štěpánka
1995
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
94.10 454 0.00 999 548.10401.13/272,90
  ČEKALOVÁ Bára
POSPÍCHALOVÁ Simona
1998
1997
SKVS ČB
Kadaň
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M   C2 mix

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ČEKALOVÁ Bára
WEBER Oldřich
1998
1987
2 SKVS ČB
SKVS ČB
113.89 6 0.00 999 119.89 30
2. PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
130.93 58 124.40 2 126.406.51/5,422
3. NOVÁK Martin
DUNDOVÁ Iva
1991
1995
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
126.65 56 125.06 4 129.069.17/7,614
4. ŠVEHLA Zdeněk
PALOUDOVÁ Anežka
1976
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
137.74 8 146.57 4 145.7425.85/21,610
5. PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDA Tomáš
2000
1969
Č.Kruml.
Č.Kruml.
160.36 8 174.18 8 168.3648.47/40,46
6. VADLEJCH Jan
VADLEJCHOVÁ Jana
1989
1989
0 SKVS ČB
SKVS ČB
195.45 114 175.51 12 187.5167.62/56,42
7. MARKOVÁ Eva
PROKS Jakub
1988
1984
2 RK Troja
RK Troja
131.37 58 0.00 999 189.3769.48/58,01
8. SEHNALOVÁ Marie
SEHNAL Štěpán
1981
1985
1 USK Pha
USK Pha
0.00 999 131.74 60 191.7471.85/59,90
9. POSPÍCHALOVÁ Simona
POSPÍCHAL Radek
1997
1994
1 Kadaň
SKVS ČB
130.72 104 0.00 999 234.72114.83/95,80
  PRÜHER Jakub
PRÜHEROVÁ Alžběta
1968
1996
SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠMEJKALOVÁ Šárka
BOČEK Zdeněk
1984
1975
2 SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3