vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Mistrovství ČR a 7. Český pohár ve slalomu na divoké vodě

30.08.2014   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha107.05 0 105.37 0 105.37 75
2. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha108.57 0 105.42 0 105.420.05/0,068
3. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha110.00 2 105.55 0 105.550.18/0,262
4. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha111.44 0 106.64 0 106.641.27/1,257
5. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.107.66 0 105.79 2 107.792.42/2,353
6. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.108.43 4 109.02 0 109.023.65/3,549
7. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.111.32 2 110.57 2 112.577.20/6,846
8. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB111.15 2 111.08 2 113.087.71/7,343
9. HAVLÍČEK Jan 1982 2+ USK Pha110.33 2 109.32 4 113.327.95/7,540
10. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.109.76 0 113.15 52 165.1559.78/56,737
11. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha110.19 6 105.59 0 105.590.22/0,235
12. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha111.36 4 108.72 0 108.723.35/3,233
13. HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.126.57 56 113.91 0 113.918.54/8,131
14. MATULA Roman 1996 1 Roudnice114.09 0 113.34 8 114.098.72/8,329
15. CHALOUPKA Václav 1998 2+ Olomouc112.07 4 112.15 2 114.158.78/8,327
16. MRÚZEK Jakub 1995 1 Dukla B.112.27 2 121.15 106 114.278.90/8,425
17. LERCH Adam 1998 2+ Klášter.113.57 6 112.48 2 114.489.11/8,623
18. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha113.47 2 112.01 8 115.4710.10/9,621
19. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha116.39 0 123.89 56 116.3911.02/10,519
20. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.117.59 0 116.42 0 116.4211.05/10,517
21. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha119.56 54 114.81 2 116.8111.44/10,915
22. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB118.95 4 113.33 4 117.3311.96/11,414
23. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy120.70 4 117.49 0 117.4912.12/11,513
24. KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB118.33 2 115.68 2 117.6812.31/11,712
25. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK115.70 2 120.73 0 117.7012.33/11,711
26. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV114.33 4 116.58 4 118.3312.96/12,310
27. HRADÍLEK Václav 1982 2+ USK Pha112.81 6 118.90 4 118.8113.44/12,89
28. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK117.84 2 121.72 2 119.8414.47/13,78
29. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB114.37 56 117.05 4 121.0515.68/14,97
30. NOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc117.25 4 120.01 50 121.2515.88/15,16
31. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja122.80 2 123.13 50 124.8019.43/18,45
32. HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja118.93 6 124.66 52 124.9319.56/18,64
33. PEXA Jakub 1994 1 USK Pha124.05 2 123.30 102 126.0520.68/19,63
34. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.124.10 2 118.87 10 126.1020.73/19,72
35. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB127.24 4 121.67 6 127.6722.30/21,21
36. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.119.33 10 0.00 999 129.3323.96/22,70
37. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov131.21 6 127.97 6 133.9728.60/27,10
38. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha119.98 150 113.66 100 213.66108.29/102,80
39. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha121.54 102 128.35 102 223.54118.17/112,10
40. BUCHNAR Vladimír 1976 2+ S.Žižkov153.31 104 125.47 152 257.31151.94/144,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice108.92 2 106.74 2 108.74 75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha110.88 6 112.39 0 112.393.65/3,468
3. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha116.45 4 113.32 0 113.324.58/4,262
4. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice118.68 2 112.86 2 114.866.12/5,657
5. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.116.37 2 112.90 2 114.906.16/5,753
6. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha120.78 0 118.22 6 124.2215.48/14,249
7. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.116.18 2 119.97 6 125.9717.23/15,846
8. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.119.70 0 122.54 4 126.5417.80/16,443
9. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.119.19 2 115.65 50 165.6556.91/52,340
10. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha118.22 6 118.51 50 168.5159.77/55,037
11. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava123.26 52 118.33 6 124.3315.59/14,335
12. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha121.91 6 118.77 6 124.7716.03/14,733
13. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.125.25 0 124.32 2 125.2516.51/15,231
14. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.132.69 6 123.54 2 125.5416.80/15,429
15. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha120.17 6 0.00 999 126.1717.43/16,027
16. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc126.39 0 125.22 56 126.3917.65/16,225
17. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy125.76 4 125.08 4 129.0820.34/18,723
18. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava135.81 2 129.12 0 129.1220.38/18,721
19. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno129.40 0 127.88 54 129.4020.66/19,019
20. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2 USK Pha-8123.83 6 133.78 8 129.8321.09/19,417
21. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice126.69 54 125.83 4 129.8321.09/19,415
22. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice132.57 104 131.95 2 133.9525.21/23,214
23. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy137.63 58 131.45 4 135.4526.71/24,613
24. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB135.45 4 129.74 6 135.7427.00/24,812
25. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV148.42 50 131.30 6 137.3028.56/26,311
  JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 1 KK Brno0.00 0 0.00 0 0.00 0
  OSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava0.00 0 0.00 0 0.00 0
  FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
91
92
MT Dukla B.
Dukla B.
109.11 2 108.30 2 110.30 60
2. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
91
90
MT Dukla B.
Dukla B.
110.82 0 108.88 6 114.884.58/4,253
3. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
76
71
1 USK Pha
USK Pha
117.78 2 118.53 0 118.538.23/7,547
4. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
82
90
USK Pha
USK Pha
116.66 4 120.47 0 120.4710.17/9,242
5. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
97
97
1 USK Pha
USK Pha
117.92 2 116.53 6 122.5312.23/11,138
6. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
98
97
1 KK Opava
KK Opava
124.52 0 119.78 6 125.7815.48/14,034
7. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
90
90
1 USK Pha
Val.Mez.
122.85 2 124.86 4 128.8618.56/16,831
8. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
 
98
2 Dukla B.
Dukla B.
123.70 2 127.04 2 129.0418.74/17,028
9. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
86
87
MT USK Pha
USK Pha
111.79 2 110.47 52 162.4752.17/47,325
10. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
85
85
Dukla B.
Dukla B.
114.32 2 125.13 52 177.1366.83/60,622
11. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
94
87
1 SKVS ČB
SKVS ČB
120.08 8 117.10 8 125.1014.80/13,420
12. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
98
98
2 KK Opava
KK Opava
124.70 106 123.86 4 127.8617.56/15,918
13. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
79
86
2 Dukla B.
Dukla B.
126.36 2 128.82 2 128.3618.06/16,416
14. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
64
67
2 Kotva B.
S.Žižkov
133.01 56 131.19 2 133.1922.89/20,814
15. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
99 2 Olomouc
Olomouc
133.43 2 139.46 6 135.4325.13/22,812
16. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
99
99
2 USK Pha
USK Pha
134.59 4 0.00 999 138.5928.29/25,610
17. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
69
86
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
152.14 52 144.64 10 154.6444.34/40,29
18. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
90
91
2 Klášter.
Klášter.
135.77 56 0.00 0 191.7781.47/73,98
19. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
95
95
1 Val.Mez.
Val.Mez.
129.56 106 129.77 156 235.56125.26/113,67

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Přindiš Vít 1989 MT USK Pha100.88 2 97.86 0 97.86 75
2. Prskavec Jiří 1993 MT USK Pha100.26 0 99.17 0 99.171.31/1,368
3. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.103.33 0 99.95 0 99.952.09/2,162
4. Hradílek Vavřinec 1987 MT USK Pha100.07 0 98.81 2 100.812.95/3,057
5. Ornst Zdeněk 1990 1 Dukla B.104.37 0 100.81 0 100.812.95/3,053
6. Buchtel Martin 1982 1 Hubertus100.75 0 101.40 2 103.405.54/5,749
7. Cvikl Ondřej 1992 1 USK Pha103.45 2 101.41 4 105.417.55/7,746
8. Maslaňák Tomáš 1990 1 Dukla B.103.26 0 103.93 2 105.938.07/8,243
9. Binčík Petr 1994 1 Dukla B.105.45 0 104.96 6 110.9613.10/13,440
10. Beneš Jindřich 1985 2+ Sušice102.96 2 108.97 2 110.9713.11/13,437
11. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.113.06 50 101.87 0 101.874.01/4,135
12. Tunka Ondřej 1990 1 Jablonec102.18 50 102.44 2 104.446.58/6,733
13. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.105.01 52 103.85 2 105.857.99/8,231
14. Petříček Vojtěch 1994 1 L.Žatec106.24 0 107.64 0 106.248.38/8,629
15. Zajíc Ondřej 1990 1 Roudnice101.85 54 102.83 4 106.838.97/9,227
16. Kabrhel Václav 1983 2+ Olomouc107.12 0 107.52 2 107.129.26/9,525
17. Šupolík Pavel 1997 2+ Kralupy106.08 2 104.43 6 108.0810.22/10,423
18. Košík Michal 1995 2+ SKVeselí108.10 0 113.02 10 108.1010.24/10,521
19. Šodek Petr 1998 2 USK Pha108.41 0 104.85 4 108.4110.55/10,819
20. Chmátal Petr 1990 1 USK Pha108.51 0 108.79 2 108.5110.65/10,917
21. Bílý Petr 1981 2+ USK Pha108.75 0 109.36 2 108.7510.89/11,115
22. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha106.85 2 106.12 50 108.8510.99/11,214
23. Rousek Tomáš 1997 2 KK Opava115.90 4 108.02 2 110.0212.16/12,413
24. Mrůzek David 1976 2+ Dukla B.110.12 0 108.31 2 110.1212.26/12,512
25. Lhota Zbyšek 1984 1 Žel.Brod111.87 54 108.14 2 110.1412.28/12,511
26. Zima Tomáš 2000 2 Roudnice106.96 4 106.33 4 110.3312.47/12,710
27. Matějka Michael 1997 2 USK Pha109.02 2 109.14 4 111.0213.16/13,49
28. Raška Jan 1995 2+ USK Pha111.86 0 112.72 56 111.8614.00/14,38
29. Žížala Josef 1999 2 USK Pha114.09 4 108.64 4 112.6414.78/15,17
30. Petřík Matouš 1997 2 USK Pha110.77 2 111.74 6 112.7714.91/15,26
31. Šedivý Jakub 1994 2+ Č.Lípa112.86 0 111.85 52 112.8615.00/15,35
32. Pechlát Hynek 1995 2+ Sušice111.57 2 110.00 6 113.5715.71/16,14
33. Prell Pavel 1976 2 Kralupy113.20 52 111.86 2 113.8616.00/16,33
34. Bednárek Jan 1983 2+ Zábřeh118.74 6 110.57 4 114.5716.71/17,12
35. Abraham Tomáš 1992 2+ Benátky110.77 6 112.43 4 116.4318.57/19,01
36. Zvolánek Jan 1995 2+ SKVS ČB110.83 6 105.89 60 116.8318.97/19,40
37. Maikranz Alexandr 1997 2+ Ostrava109.18 8 112.03 10 117.1819.32/19,70
38. Hric Filip 1993 2+ Olomouc113.45 4 112.06 12 117.4519.59/20,00
39. Kraus Filip 1997 2 ČSAD Plz115.36 4 112.89 58 119.3621.50/22,00
40. Zapletal Vojtěch 1998 2 Dukla B.116.18 8 117.60 104 124.1826.32/26,90
41. Míka Viktor 1977 2 S.Žižkov119.19 56 120.91 4 124.9127.05/27,60
42. Mulač Viktor 1975 2+ SKVS ČB117.38 50 118.28 52 167.3869.52/71,00
  Buchtel Michal 1986 1 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Bahenský Matouš 1994 2+ KK Opava0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Macášek Tomáš 1992 2+ Dukla B.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Stránský Lukáš 1987 2+ SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha121.20 2 116.73 0 116.73 60
2. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.123.71 4 121.41 0 121.414.68/4,053
3. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha137.47 154 130.20 4 134.2017.47/15,047
4. SATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno194.08 52 139.84 4 143.8427.11/23,242
5. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice130.13 6 134.11 10 144.1127.38/23,538
6. KOBLENCOVÁ Anna 1997 MT Kralupy140.60 2 138.02 8 146.0229.29/25,134
7. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.135.09 56 130.41 54 184.4167.68/58,031
8. ČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB142.12 112 138.59 58 196.5979.86/68,428
9. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 1 KK Opava153.09 260 175.34 110 285.34168.61/144,425
10. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha152.34 356 184.41 158 342.41225.68/193,322
  FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava0.00 0 0.00 0 0.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3