vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Mistrovství ČR kategorie U23 a 8. Český pohár ve slalomu na divoké vodě

31.08.2014   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha109.40 2 105.06 2 107.06 75
2. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha108.09 0 105.53 2 107.530.47/0,468
3. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.106.70 0 107.83 0 107.830.77/0,762
4. MRÚZEK Jakub 1995 1 Dukla B.108.23 2 108.44 0 108.441.38/1,357
5. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.107.60 0 104.67 4 108.671.61/1,553
6. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha108.05 0 105.44 4 109.442.38/2,249
7. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha107.05 6 109.74 0 109.742.68/2,546
8. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha109.26 6 112.34 0 112.345.28/4,943
9. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.112.63 4 116.19 4 120.1913.13/12,340
10. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha110.66 2 114.58 108 222.58115.52/107,937
11. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha115.09 2 112.91 2 114.917.85/7,335
12. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha113.08 4 111.55 6 117.0810.02/9,433
13. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK117.27 2 117.60 0 117.6010.54/9,831
14. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.111.02 8 110.23 8 118.2311.17/10,429
15. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB114.01 6 115.11 4 119.1112.05/11,327
16. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha110.47 152 115.19 4 119.1912.13/11,325
17. NOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc126.78 4 117.30 2 119.3012.24/11,423
18. HRADÍLEK Václav 1982 2+ USK Pha119.51 0 118.87 106 119.5112.45/11,621
19. HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.117.66 2 130.28 52 119.6612.60/11,819
20. HAVLÍČEK Jan 1982 2+ USK Pha121.49 0 0.00 999 121.4914.43/13,517
21. LERCH Adam 1998 2+ Klášter.114.11 8 123.70 4 122.1115.05/14,115
22. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.120.88 2 132.33 2 122.8815.82/14,814
23. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja119.60 4 118.30 52 123.6016.54/15,413
24. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB119.51 6 121.90 8 125.5118.45/17,212
25. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB126.33 106 123.53 2 125.5318.47/17,311
26. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV123.34 4 118.81 8 126.8119.75/18,410
27. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.123.56 58 129.04 4 133.0425.98/24,39
28. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy131.19 2 114.69 58 133.1926.13/24,48
29. MATULA Roman 1996 1 Roudnice133.58 0 0.00 999 133.5826.52/24,87
30. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB130.23 8 127.76 54 138.2331.17/29,16
31. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha135.11 6 137.15 56 141.1134.05/31,85
32. HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja115.45 54 116.16 56 169.4562.39/58,34
33. CHALOUPKA Václav 1998 2+ Olomouc114.40 56 120.95 52 170.4063.34/59,23
34. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha117.58 54 129.02 56 171.5864.52/60,32
35. PEXA Jakub 1994 1 USK Pha123.82 54 122.27 104 177.8270.76/66,11
36. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.120.94 60 0.00 999 180.9473.88/69,00
37. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK129.30 52 119.65 104 181.3074.24/69,30
38. BUCHNAR Vladimír 1976 2+ S.Žižkov131.06 104 0.00 999 235.06128.00/119,60
39. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov178.17 256 0.00 999 434.17327.11/305,50
  KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice109.03 2 105.95 2 107.95 75
2. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha116.04 2 110.21 2 112.214.26/3,968
3. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha116.54 4 111.54 2 113.545.59/5,262
4. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha118.87 4 115.68 0 115.687.73/7,257
5. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy127.59 0 120.44 2 122.4414.49/13,453
6. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha127.55 6 125.03 2 127.0319.08/17,749
7. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.121.48 6 147.67 2 149.6741.72/38,646
8. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha127.66 4 121.36 52 173.3665.41/60,643
9. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.117.61 2 128.56 52 180.5672.61/67,340
10. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno123.64 2 132.45 56 188.4580.50/74,637
11. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.141.59 52 122.12 2 124.1216.17/15,035
12. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice123.18 52 120.87 4 124.8716.92/15,733
13. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.157.66 54 128.59 6 134.5926.64/24,731
14. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc160.48 58 130.03 6 136.0328.08/26,029
15. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice161.23 56 133.14 6 139.1431.19/28,927
16. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2 USK Pha-8133.92 6 136.86 104 139.9231.97/29,625
17. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB132.43 52 134.59 6 140.5932.64/30,223
18. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.145.26 8 124.18 50 153.2645.31/42,021
19. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy142.13 12 145.45 154 154.1346.18/42,819
20. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV166.44 8 134.07 56 174.4466.49/61,617
21. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.134.90 54 126.94 52 178.9470.99/65,815
22. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava137.47 150 123.16 56 179.1671.21/66,014
23. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice130.24 56 136.48 110 186.2478.29/72,513
24. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha138.54 52 152.85 54 190.5482.59/76,512
25. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava134.68 152 131.59 150 281.59173.64/160,911
  JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 1 KK Brno0.00 0 0.00 0 0.00 0
  OSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava0.00 0 0.00 0 0.00 0
  FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
91
92
MT Dukla B.
Dukla B.
112.31 6 110.46 4 114.46 60
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
86
87
MT USK Pha
USK Pha
130.59 10 112.46 2 114.46 60
3. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
98
97
1 KK Opava
KK Opava
124.47 4 120.20 2 122.207.74/6,847
4. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
91
90
MT Dukla B.
Dukla B.
112.13 6 123.15 0 123.158.69/7,642
5. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
82
90
USK Pha
USK Pha
122.30 4 122.60 4 126.6012.14/10,638
6. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
97
97
1 USK Pha
USK Pha
128.17 2 121.12 8 129.1214.66/12,834
7. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
76
71
1 USK Pha
USK Pha
133.65 2 135.09 4 139.0924.63/21,531
8. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
90
90
1 USK Pha
Val.Mez.
162.97 4 133.47 110 243.47129.01/112,728
9. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
99 2 Olomouc
Olomouc
136.70 10 132.91 158 290.91176.45/154,225
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
64
67
2 Kotva B.
S.Žižkov
136.97 10 0.00 999 999.00 22
11. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
90
91
2 Klášter.
Klášter.
145.50 56 152.71 14 166.7152.25/45,620
12. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
99
99
2 USK Pha
USK Pha
126.79 58 119.78 154 184.7970.33/61,418
13. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
94
87
1 SKVS ČB
SKVS ČB
134.14 56 128.67 116 190.1475.68/66,116
14. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
85
85
Dukla B.
Dukla B.
144.02 60 0.00 999 204.0289.56/78,214
15. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
98
98
2 KK Opava
KK Opava
141.58 104 126.62 106 232.62118.16/103,212
16. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
95
95
1 Val.Mez.
Val.Mez.
127.13 106 129.91 104 233.13118.67/103,710
17. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
 
98
2 Dukla B.
Dukla B.
118.65 204 140.31 110 250.31135.85/118,79
18. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
79
86
2 Dukla B.
Dukla B.
136.63 154 0.00 999 290.63176.17/153,98
  JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
69
86
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
0.00 999 0.00 0 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha99.30 0 98.29 0 98.29 75
2. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha102.25 2 99.06 0 99.060.77/0,868
3. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.102.02 0 99.79 0 99.791.50/1,562
4. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.69 2 99.98 0 99.981.69/1,757
5. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.102.35 0 101.49 2 103.495.20/5,353
6. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha105.98 0 103.55 0 103.555.26/5,449
7. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.102.42 2 103.16 2 105.166.87/7,046
8. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.104.28 2 105.39 2 107.399.10/9,343
9. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha106.70 0 106.63 6 112.6314.34/14,640
10. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec101.51 2 113.39 2 115.3917.10/17,437
11. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha107.54 104 101.09 2 103.094.80/4,935
12. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice102.84 54 100.11 6 106.117.82/8,033
13. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.105.23 2 0.00 999 107.238.94/9,131
14. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha107.38 0 109.46 4 107.389.09/9,229
15. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc106.16 2 102.05 204 108.169.87/10,027
16. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha108.46 0 116.72 54 108.4610.17/10,325
17. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod107.12 52 106.92 2 108.9210.63/10,823
18. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy110.78 150 101.07 8 109.0710.78/11,021
19. MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha107.83 2 117.17 154 109.8311.54/11,719
20. PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice118.59 56 109.85 0 109.8511.56/11,817
21. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava112.96 6 109.93 0 109.9311.64/11,815
22. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc112.09 0 0.00 999 112.0913.80/14,014
23. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice127.99 8 109.45 4 113.4515.16/15,413
24. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava129.00 108 109.67 4 113.6715.38/15,612
25. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha111.49 6 109.19 6 115.1916.90/17,211
26. BEDNÁREK Jan 1983 2+ Zábřeh112.19 4 112.90 4 116.1917.90/18,210
27. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha115.50 2 116.48 8 117.5019.21/19,59
28. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.130.86 6 113.97 4 117.9719.68/20,08
29. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy113.10 8 114.23 4 118.2319.94/20,37
30. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec117.31 2 108.85 106 119.3121.02/21,46
31. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.113.38 6 110.35 100 119.3821.09/21,55
32. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha120.88 2 126.95 52 122.8824.59/25,04
33. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí122.36 4 113.06 204 126.3628.07/28,63
34. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov124.07 4 0.00 999 128.0729.78/30,32
35. MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB129.23 2 121.40 8 129.4031.11/31,71
36. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB102.83 62 132.63 54 164.8366.54/67,70
37. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa131.50 52 131.10 50 181.1082.81/84,30
38. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.102.52 102 0.00 999 204.52106.23/108,10
39. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz125.77 152 114.06 106 220.06121.77/123,90
40. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky123.45 104 114.95 150 227.45129.16/131,40
  HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava0.00 0 0.00 0 0.00 0
  MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 0
  BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha128.87 56 129.34 4 133.34 60
2. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice139.69 106 134.97 2 136.973.63/2,753
3. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha131.80 54 134.70 4 138.705.36/4,047
4. KOBLENCOVÁ Anna 1997 MT Kralupy143.46 6 137.06 6 143.069.72/7,342
5. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.126.50 6 126.62 50 176.6243.28/32,538
6. SATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno166.58 104 145.67 56 201.6768.33/51,234
7. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.132.41 52 164.72 104 268.72135.38/101,531
8. ČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB132.18 156 169.90 106 275.90142.56/106,928
9. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 1 KK Opava160.79 110 135.73 252 387.73254.39/190,825
10. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha172.67 258 199.20 550 749.20615.86/461,922
  FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava0.00 0 0.00 0 0.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3