vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku

07.09.2014   řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
ředitel: Michal Veřtát   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel00:36,11 00:37,08 00:36,11 -
2.2/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.00:39,57 00:37,11 00:37,111.00/2,8-
3.3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor00:39,09 00:37,24 00:37,241.13/3,1-
4.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:38,31 00:37,41 00:37,411.30/3,6-
5.4/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:38,32 00:37,42 00:37,421.31/3,6-
6.5/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn00:38,73 00:37,83 00:37,831.72/4,8-
7.6/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno00:43,66 00:37,86 00:37,861.75/4,8-
8.7/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel00:38,70 00:38,47 00:38,472.36/6,5-
9.8/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž00:41,33 00:39,81 00:39,813.70/10,2-
10.9/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice00:45,90 00:40,32 00:40,324.21/11,7-
11.10/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí00:40,43 00:41,02 00:40,434.32/12,0-
12.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc00:41,27 00:41,17 00:41,175.06/14,0-
13.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:44,76 00:41,55 00:41,555.44/15,1-
14.4/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:44,93 00:42,73 00:42,736.62/18,3-
15.5/ZMFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa00:44,70 00:42,94 00:42,946.83/18,9-
16.11/ZSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 0 KK Brand00:43,25 00:44,08 00:43,257.14/19,8-
17.12/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc00:45,32 00:44,01 00:44,017.90/21,9-
18.6/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí00:44,50 00:44,15 00:44,158.04/22,3-
19.13/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel00:45,08 00:45,20 00:45,088.97/24,8-
20.14/ZSKREJČÍŘOVÁ Lucie 2000 0 KK Brno00:46,94 00:47,26 00:46,9410.83/30,0-
21.7/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň00:47,45 00:48,95 00:47,4511.34/31,4-
22.8/ZMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno00:48,20 00:49,62 00:48,2012.09/33,5-
23.9/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.00:48,61 00:48,89 00:48,6112.50/34,6-
24.10/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.00:49,50 00:48,98 00:48,9812.87/35,6-
25.11/ZMORSÁGOVÁ Anna 2003 0 Val.Mez.00:49,05 00:00,00 00:49,0512.94/35,8-
26.12/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň00:54,39 00:50,03 00:50,0313.92/38,5-
27.13/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 0 Č.Lípa00:50,79 00:53,35 00:50,7914.68/40,7-
28.14/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 0 Č.Lípa00:54,14 00:51,77 00:51,7715.66/43,4-
29.15/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.00:54,62 00:53,70 00:53,7017.59/48,7-
30.16/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.00:54,64 00:54,32 00:54,3218.21/50,4-
  HEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
  BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3