vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Veltruské slalomy

22.05.2010-23.05.2010   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá

kategorie C1M   sobota 22.5.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.119.88 4 115.04 0 115.04 -
2. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.117.49 0 124.09 8 117.492.45/2,1-
3.1/DSŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha119.24 0 121.05 2 119.244.20/3,7-
4. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.121.08 8 122.70 2 124.709.66/8,4-
5.2/DSPEŠEK Michal 1992 1 USK Pha121.96 4 133.60 4 125.9610.92/9,5-
6.1/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB136.08 56 129.89 2 131.8916.85/14,6-
7. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa128.38 4 156.49 52 132.3817.34/15,1-
8.2/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek132.09 2 130.47 2 132.4717.43/15,2-
9.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja137.88 4 131.30 2 133.3018.26/15,9-
10.3/DMPEXA Jakub 1994 2 USK Pha135.73 58 140.08 2 142.0827.04/23,5-
11.3/DSŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy149.43 6 146.70 0 146.7031.66/27,5-
12.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy146.34 2 144.08 8 148.3433.30/28,9-
13.4/DMROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha152.72 12 149.51 4 153.5138.47/33,4-
14. NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus151.15 4 149.53 8 155.1540.11/34,9-
15.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 3 USK Pha154.48 4 161.86 56 158.4843.44/37,8-
16.5/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň159.83 66 150.04 10 160.0445.00/39,1-
17.6/DMSVOBODA Adam 1994 2 USK Pha154.26 12 146.50 14 160.5045.46/39,5-
18.4/DSŠUPOLÍK Luboš 1992 3 Kralupy161.42 0 159.25 4 161.4246.38/40,3-
19.7/DMJELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha155.73 8 152.71 10 162.7147.67/41,4-
20.2/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja162.76 2 161.58 60 164.7649.72/43,2-
21.3/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy185.01 8 167.43 2 169.4354.39/47,3-
22.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov172.35 2 169.08 8 174.3559.31/51,6-
23.5/DSREJMAN Zbyšek 1992 2 KVS HK165.10 16 189.23 54 181.1066.06/57,4-
24.1/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník199.25 4 183.17 4 187.1772.13/62,7-
25.6/DSRATAJ Antonín 1992 3 Kralupy175.50 14 0.00 999 189.5074.46/64,7-
26.8/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 0 Trutnov328.78 64 0.00 999 392.78277.74/241,4-

kategorie K1W   sobota 22.5.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.126.03 4 124.39 0 124.39 -
2.1/DSZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.132.70 6 133.28 0 133.288.89/7,1-
3.2/DSJANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB138.63 4 141.37 4 142.6318.24/14,7-
4.1/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec148.44 4 146.38 0 146.3821.99/17,7-
5. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy152.68 4 139.47 12 151.4727.08/21,8-
6. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy162.96 4 154.24 4 158.2433.85/27,2-
7.3/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 2+ Č.Lípa155.17 4 157.01 4 159.1734.78/28,0-
8. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky173.38 8 161.17 2 163.1738.78/31,2-
9. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice160.23 6 162.62 10 166.2341.84/33,6-
10.1/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy167.68 6 166.69 0 166.6942.30/34,0-
11. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa167.14 58 165.81 4 169.8145.42/36,5-
12.2/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha166.31 10 163.29 8 171.2946.90/37,7-
13. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň184.33 2 187.70 2 186.3361.94/49,8-
14.3/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň187.29 6 177.46 12 189.4665.07/52,3-
15.4/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn208.31 60 194.97 4 198.9774.58/60,0-
16.1/VPLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 0 Benátky198.13 4 233.41 58 202.1377.74/62,5-
17.2/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň238.64 24 231.87 12 243.87119.48/96,1-
18.5/ZSHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 3 Boh.Pha194.31 360 210.41 158 368.41244.02/196,2-

kategorie C2M   sobota 22.5.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
125.21 4 121.66 0 121.66 -
2.1/DSŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
158.43 4 135.04 0 135.0413.38/11,0-
3. ZDRÁHAL Jan
FOUKAL Pavel
1985
1987
2 Dukla B.
Dukla B.
133.67 4 131.08 52 137.6716.01/13,2-
4.2/DSŘÍHA Martin
PEŠEK Michal
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
151.07 2 145.02 2 147.0225.36/20,8-
5.1/DMROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
153.14 4 147.65 4 151.6529.99/24,7-
6.3/DSMEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
146.88 6 146.74 6 152.7431.08/25,5-
7.2/DMJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
3 Boh.Pha
Boh.Pha
166.95 60 163.89 8 171.8950.23/41,3-
8.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
3 USK Pha
USK Pha
178.99 12 185.06 12 190.9969.33/57,0-
9.4/DSMACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
0.00 999 197.57 12 209.5787.91/72,3-
10.2/ZSBRÁZDA
Vendelín ŠUPOLÍK Pavel
1996
1997
3 Kralupy
Kralupy
212.91 14 226.55 120 226.91105.25/86,5-

kategorie K1M   sobota 22.5.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha105.70 0 106.00 50 105.70 -
2. PŘINDIŠ Vít 1989 M USK Pha105.88 0 109.02 6 105.880.18/0,2-
3. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha110.62 0 110.37 10 110.624.92/4,7-
4. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus116.56 4 110.67 0 110.674.97/4,7-
5. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.110.99 0 109.32 2 110.995.29/5,0-
6. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod115.30 4 111.50 2 113.507.80/7,4-
7. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha113.67 0 115.46 4 113.677.97/7,5-
8. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec112.84 2 114.26 0 114.268.56/8,1-
9. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy116.97 2 115.17 0 115.179.47/9,0-
10.1/DSMACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.118.35 4 114.32 2 116.3210.62/10,0-
11. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus117.34 0 122.81 4 117.3411.64/11,0-
12. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.117.18 2 114.03 4 118.0312.33/11,7-
13. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha119.05 2 121.82 8 121.0515.35/14,5-
14. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy133.76 6 119.59 2 121.5915.89/15,0-
15.1/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus119.37 4 120.03 6 123.3717.67/16,7-
16.2/DSŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy121.43 2 128.10 4 123.4317.73/16,8-
17.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz123.33 4 122.55 2 124.5518.85/17,8-
18. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec124.79 0 125.31 2 124.7919.09/18,1-
19.1/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec125.80 0 126.34 4 125.8020.10/19,0-
20. GORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy121.99 4 127.62 6 125.9920.29/19,2-
21. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice124.72 8 127.70 0 127.7022.00/20,8-
22.2/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa132.85 4 123.02 6 129.0223.32/22,1-
23.1/VREICHENAUER Antonín 1956 2 Sláv.KV128.44 8 127.03 2 129.0323.33/22,1-
24.3/DMHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno156.13 54 123.23 6 129.2323.53/22,3-
25. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.132.43 2 125.58 4 129.5823.88/22,6-
26.4/DMŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha127.80 8 129.77 0 129.7724.07/22,8-
27. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod130.11 0 138.42 54 130.1124.41/23,1-
28.5/DMSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha127.03 4 127.86 4 131.0325.33/24,0-
29. HEK Jan 1979 3 Roudnice136.01 0 130.60 2 132.6026.90/25,4-
30. KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB127.85 52 129.38 6 135.3829.68/28,1-
31. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy134.91 6 129.47 6 135.4729.77/28,2-
32.6/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně150.32 4 134.57 2 136.5730.87/29,2-
33.7/DMZIERIS Matyáš 1995 3 Trutnov151.75 6 136.08 4 140.0834.38/32,5-
34.3/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa143.34 0 140.98 0 140.9835.28/33,4-
35.1/ZSMATULA Roman 1996 3 Kralupy145.37 0 141.73 2 143.7338.03/36,0-
36. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy135.74 8 138.19 60 143.7438.04/36,0-
37.3/DSKURFÜRST Jaroslav 1993 3 USK Pha137.83 6 130.63 14 143.8338.13/36,1-
38. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky143.93 2 144.86 0 144.8639.16/37,0-
39.8/DMMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa143.83 2 145.19 58 145.8340.13/38,0-
40.9/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí145.05 6 142.87 4 146.8741.17/38,9-
41. PODZIMEK Slávek 1987 2 Kralupy145.82 2 149.63 10 147.8242.12/39,8-
42. FELIX Petr 1982 3 Kralupy146.03 2 165.07 202 148.0342.33/40,0-
43.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 3 USK Pha147.75 2 149.39 0 149.3943.69/41,3-
44.10/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice143.03 52 144.63 6 150.6344.93/42,5-
45.2/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB150.39 2 147.10 4 151.1045.40/43,0-
46.3/VŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB149.13 2 139.51 50 151.1345.43/43,0-
47. KYSELA David 1977 2 Kralupy149.69 2 146.88 6 151.6945.99/43,5-
48.1/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy168.38 14 146.49 6 152.4946.79/44,3-
49.4/DSSEDLÁK Jan 1993 3 SKVS ČB153.85 54 147.89 6 153.8948.19/45,6-
50. HRON Robin 1979 3 Kralupy165.30 2 153.59 2 155.5949.89/47,2-
51. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky150.50 6 139.70 104 156.5050.80/48,1-
52.11/DMŠPETA Sebastian 1995 3 USK Pha149.13 8 167.85 156 157.1351.43/48,7-
53.3/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha149.81 10 204.31 68 159.8154.11/51,2-
54.4/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy132.50 54 148.69 12 160.6954.99/52,0-
55.2/ZMŠODEK Petr 1998 3 Benátky152.19 10 160.03 56 162.1956.49/53,4-
56.5/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha154.22 10 167.40 4 164.2258.52/55,4-
57.3/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK201.64 62 164.43 2 166.4360.73/57,5-
58.6/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy166.03 2 163.23 8 168.0362.33/59,0-
59.12/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň163.64 10 139.56 54 173.6467.94/64,3-
60. PODZIMEK Michal 1984 0 Kralupy199.31 110 183.36 4 187.3681.66/77,3-
61.7/ZSŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky190.05 108 175.54 12 187.5481.84/77,4-
62.5/DSVOMÁČKA Jakub 1993 3 Trutnov187.37 110 185.17 12 197.1791.47/86,5-
63.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník207.26 8 203.80 54 215.26109.56/103,7-
64.4/ZMCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek247.46 60 199.91 50 249.91144.21/136,4-
65.13/DMWEISL Jakub 1995 0 USK Pha263.91 58 200.32 56 256.32150.62/142,5-
66.5/ZMŠEBELA David 1998 3 Kadaň212.31 256 204.01 62 266.01160.31/151,7-

kategorie C1M   neděle 23.5.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.101.87 2 109.22 6 103.87 -
2.1/DSŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha106.32 2 111.00 2 108.324.45/4,3-
3. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.108.88 0 178.48 2 108.885.01/4,8-
4.2/DSPEŠEK Michal 1992 1 USK Pha114.41 0 108.70 2 110.706.83/6,6-
5. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV121.97 6 110.80 4 114.8010.93/10,5-
6. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.108.03 8 110.17 50 116.0312.16/11,7-
7. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.114.72 4 112.44 4 116.4412.57/12,1-
8. HAMMER Martin 1985 2 Dukla B.115.26 2 116.86 6 117.2613.39/12,9-
9.1/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek131.46 6 117.37 0 117.3713.50/13,0-
10.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja116.10 2 115.01 8 118.1014.23/13,7-
11. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa111.56 102 118.36 0 118.3614.49/14,0-
12.2/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB117.90 6 129.51 6 123.9020.03/19,3-
13.3/DMSVOBODA Adam 1994 2 USK Pha128.01 8 128.75 2 130.7526.88/25,9-
14.4/DMPEXA Jakub 1994 2 USK Pha124.45 60 125.77 8 133.7729.90/28,8-
15.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy135.81 2 136.01 54 137.8133.94/32,7-
16.2/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja143.44 6 134.48 4 138.4834.61/33,3-
17.3/DSREJMAN Zbyšek 1992 2 KVS HK135.12 6 159.54 58 141.1237.25/35,9-
18.5/DMROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha131.67 10 142.36 4 141.6737.80/36,4-
19.6/DMJELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha149.09 64 133.54 10 143.5439.67/38,2-
20.4/DSŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy137.79 6 158.31 6 143.7939.92/38,4-
21.1/VRENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK151.44 4 145.85 2 147.8543.98/42,3-
22. NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus143.92 8 146.11 6 151.9248.05/46,3-
23.7/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň152.37 14 150.66 6 156.6652.79/50,8-
24.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov155.73 2 160.04 206 157.7353.86/51,9-
25. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha172.56 6 149.76 56 178.5674.69/71,9-
26.3/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy190.85 16 151.35 56 206.85102.98/99,1-
27.8/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 0 Trutnov0.00 999 267.86 306 573.86469.99/452,5-

kategorie K1W   neděle 23.5.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha122.25 0 116.56 0 116.56 -
2. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.114.20 4 126.08 8 118.201.64/1,4-
3.1/DSZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.120.52 2 123.78 54 122.525.96/5,1-
4.2/DSJANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB124.58 4 122.05 10 128.5812.02/10,3-
5. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy133.38 62 128.62 8 136.6220.06/17,2-
6. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky137.21 4 159.76 8 141.2124.65/21,1-
7. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy131.33 12 138.57 108 143.3326.77/23,0-
8.1/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec151.10 2 137.65 6 143.6527.09/23,2-
9. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV140.37 6 188.24 0 146.3729.81/25,6-
10. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa145.12 6 140.50 6 146.5029.94/25,7-
11. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice141.79 10 137.86 10 147.8631.30/26,9-
12.1/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň149.13 4 154.45 4 153.1336.57/31,4-
13.2/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy158.33 10 145.69 10 155.6939.13/33,6-
14.3/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha155.66 8 151.01 10 161.0144.45/38,1-
15.3/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 2+ Č.Lípa161.09 10 167.84 4 171.0954.53/46,8-
16. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň168.19 14 175.29 104 182.1965.63/56,3-
17.4/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn160.91 114 195.38 12 207.3890.82/77,9-
18.1/VPLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 0 Benátky277.09 66 201.55 60 261.55144.99/124,4-
19.2/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň188.35 74 164.64 258 262.35145.79/125,1-
20.5/ZSHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 3 Boh.Pha194.94 216 186.50 166 352.50235.94/202,4-

kategorie C2M   neděle 23.5.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HAMMER Martin
VLČEK Ladislav
1985
1985
2 Dukla B.
Dukla B.
112.41 2 112.06 0 112.06 -
2. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
112.08 4 110.74 4 114.742.68/2,4-
3. ZDRÁHAL Jan
FOUKAL Pavel
1985
1987
2 Dukla B.
Dukla B.
114.20 4 114.49 6 118.206.14/5,5-
4.1/DSMACÁŠEK Tomáš
ŘÍHA Martin
1992
1992
1 Dukla B.
USK Pha
129.64 6 123.81 0 123.8111.75/10,5-
5.2/DSŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
129.46 56 124.34 4 128.3416.28/14,5-
6.3/DSMEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
132.83 6 138.99 104 138.8326.77/23,9-
7.1/DMROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
135.46 8 129.87 10 139.8727.81/24,8-
8.2/DMJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
3 Boh.Pha
Boh.Pha
145.33 8 148.51 6 153.3341.27/36,8-
9.1/ZSBRÁZDA
Vendelín ŠUPOLÍK Pavel
1996
1997
3 Kralupy
Kralupy
0.00 999 168.81 72 240.81128.75/114,9-

kategorie K1M   neděle 23.5.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha94.34 0 96.76 106 94.34 -
2. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod98.07 0 102.38 2 98.073.73/4,0-
3. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus102.20 0 99.66 0 99.665.32/5,6-
4. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha97.78 200 96.66 4 100.666.32/6,7-
5. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.105.05 2 99.39 2 101.397.05/7,5-
6. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec102.48 0 106.90 4 102.488.14/8,6-
7. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha101.64 2 0.00 999 103.649.30/9,9-
8. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice105.31 0 110.43 2 105.3110.97/11,6-
9. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha103.58 2 115.75 54 105.5811.24/11,9-
10. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.106.33 0 106.67 4 106.3311.99/12,7-
11.1/DSMACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.104.36 2 107.03 156 106.3612.02/12,7-
12. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.106.85 0 110.20 0 106.8512.51/13,3-
13. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy107.80 0 107.38 2 107.8013.46/14,3-
14.1/DMŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha107.20 4 110.79 10 111.2016.86/17,9-
15. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec109.64 2 116.00 56 111.6417.30/18,3-
16.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz112.09 2 111.55 10 114.0919.75/20,9-
17.2/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec111.76 4 113.12 2 115.1220.78/22,0-
18.2/DSŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy113.32 2 140.14 6 115.3220.98/22,2-
19.3/DMHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno109.34 6 120.88 8 115.3421.00/22,3-
20.1/VREICHENAUER Antonín 1956 2 Sláv.KV116.86 2 115.44 0 115.4421.10/22,4-
21. GORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy133.28 4 113.76 2 115.7621.42/22,7-
22.4/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa115.80 0 112.29 4 115.8021.46/22,7-
23. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy116.76 0 114.45 8 116.7622.42/23,8-
24.2/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa117.29 0 122.31 6 117.2922.95/24,3-
25.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy122.89 8 114.49 4 118.4924.15/25,6-
26. KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB117.03 4 121.57 8 121.0326.69/28,3-
27.5/DMSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha116.29 6 126.74 8 122.2927.95/29,6-
28.6/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice125.93 2 118.44 4 122.4428.10/29,8-
29.3/DSKURFÜRST Jaroslav 1993 3 USK Pha122.61 0 118.89 56 122.6128.27/30,0-
30. HEK Jan 1979 3 Roudnice122.04 2 135.85 2 124.0429.70/31,5-
31. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod119.77 6 129.02 106 125.7731.43/33,3-
32.2/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB128.66 4 126.75 0 126.7532.41/34,4-
33.7/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně128.07 0 119.09 8 127.0932.75/34,7-
34. KYSELA David 1977 2 Kralupy128.70 0 138.77 2 128.7034.36/36,4-
35.2/VŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB155.92 4 126.86 2 128.8634.52/36,6-
36.8/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí138.97 2 123.52 6 129.5235.18/37,3-
37.9/DMZIERIS Matyáš 1995 3 Trutnov133.62 8 127.38 4 131.3837.04/39,3-
38.3/VMACHUTA Zdeněk 1964 3 USK Pha131.13 56 128.86 8 136.8642.52/45,1-
39.10/DMMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa127.54 54 135.61 2 137.6143.27/45,9-
40.3/ZSMATULA Roman 1996 3 Kralupy138.29 0 136.91 52 138.2943.95/46,6-
41. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky132.72 8 131.04 10 140.7246.38/49,2-
42.4/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha128.97 12 136.30 60 140.9746.63/49,4-
43.11/DMŠPETA Sebastian 1995 3 USK Pha137.36 6 138.13 62 143.3649.02/52,0-
44.12/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň130.21 14 135.20 10 144.2149.87/52,9-
45. FELIX Petr 1982 3 Kralupy140.69 4 140.45 62 144.6950.35/53,4-
46.4/DSSEDLÁK Jan 1993 3 SKVS ČB139.39 62 133.59 12 145.5951.25/54,3-
47. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy146.63 6 137.86 8 145.8651.52/54,6-
48. HRON Robin 1979 3 Kralupy142.40 4 147.89 12 146.4052.06/55,2-
49. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky121.31 54 134.99 12 146.9952.65/55,8-
50.5/ZSŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky145.77 6 146.22 10 151.7757.43/60,9-
51.6/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha162.00 6 144.77 10 154.7760.43/64,1-
52.7/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy170.51 8 152.04 8 160.0465.70/69,6-
53.1/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK157.79 4 192.82 10 161.7967.45/71,5-
54.5/DSVOMÁČKA Jakub 1993 3 Trutnov150.12 12 152.90 10 162.1267.78/71,8-
55. TUREK Michal 1986 3 Roztoky173.03 50 155.52 8 163.5269.18/73,3-
56.2/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy172.27 54 138.33 64 202.33107.99/114,5-
57.13/DMWEISL Jakub 1995 0 USK Pha211.67 6 180.77 106 217.67123.33/130,7-
58.3/ZMŠEBELA David 1998 3 Kadaň173.07 58 208.83 208 231.07136.73/144,9-
59.4/ZMŠODEK Petr 1998 3 Benátky145.69 106 138.80 110 248.80154.46/163,7-
60.5/ZMCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek153.63 156 0.00 999 309.63215.29/228,2-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3