vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint ve Dvoře Králové

11.07.2015   řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
ředitel: Petr Troch   vrchní rozhodčí: Jindřich Outrata
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto01:11,40 01:10,20 01:10,20 20
2.2/U23JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto01:11,30 01:10,70 01:10,700.50/0,712
3. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov01:13,70 00:00,00 01:13,703.50/5,04
4.1/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.01:28,80 01:24,50 01:24,5014.30/20,43
5.1/VLACINA Richard 1967 3 Semily01:24,90 01:24,60 01:24,6014.40/20,52
6.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:34,00 01:34,20 01:34,0023.80/33,91
7.1/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov01:44,00 01:43,60 01:43,6033.40/47,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:19,50 01:17,80 01:17,80 2
2.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily01:24,60 01:23,80 01:23,806.00/7,71
3.2/VMVACKOVÁ Michala 1975 Dv.Král.01:26,20 01:27,00 01:26,208.40/10,80
  DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:54,30 00:00,00 00:54,30 37
2. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:58,90 01:02,00 00:58,904.60/8,529
3.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov01:00,20 01:01,40 01:00,205.90/10,925
4.1/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.01:05,00 01:04,60 01:04,6010.30/19,021
5.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.01:05,20 01:06,10 01:05,2010.90/20,117
6.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.01:06,90 01:07,30 01:06,9012.60/23,213
7.2/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov01:07,60 01:08,90 01:07,6013.30/24,512
8.3/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto01:09,80 01:10,20 01:09,8015.50/28,511
9.1/VMDOLEŽAL Pavel 1974 Dv.Král.01:12,30 01:10,30 01:10,3016.00/29,510
10.2/VMVENIGER Jiří 1973 3 Vys.Mýto01:16,30 01:12,20 01:12,2017.90/33,09
11.3/VMVESELÝ Matěj 1978 Dv.Král.01:13,40 00:00,00 01:13,4019.10/35,28
12.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:15,80 01:14,30 01:14,3020.00/36,87
13.4/VMTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.01:15,30 01:14,80 01:14,8020.50/37,86
14.5/VMHAIN Přemysl 1977 Dv.Král.01:15,90 00:00,00 01:15,9021.60/39,85
15.6/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.01:16,50 01:17,00 01:16,5022.20/40,94
16.4/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:18,20 01:23,30 01:18,2023.90/44,03
17.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:19,20 01:20,20 01:19,2024.90/45,92
18.4/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:24,20 01:22,40 01:22,4028.10/51,71
19.1/ZSLAPUNÍK Milan 2001 Turnov01:23,50 01:22,50 01:22,5028.20/51,90
20.2/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov01:27,30 01:24,30 01:24,3030.00/55,20
21.1/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily01:34,70 01:33,10 01:33,1038.80/71,50
22.2/ZMLACINA Jakub 2003 Semily01:47,60 01:47,80 01:47,6053.30/98,20
23.3/ZMTROCH Jan 2003 Dv.Král.01:52,30 01:50,00 01:50,0055.70/102,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3