vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint ve Dvoře Králové

11.07.2015   řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
ředitel: Petr Troch   vrchní rozhodčí: Jindřich Outrata
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto01:11,70 01:09,50 01:09,50 20
2.2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto01:11,10 01:10,30 01:10,300.80/1,212
3. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov01:15,00 00:00,00 01:15,005.50/7,94
4.1/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.01:23,50 01:20,20 01:20,2010.70/15,43
5.1/VLACINA Richard 1967 3 Semily01:22,30 01:25,20 01:22,3012.80/18,42
6.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:33,80 01:34,70 01:33,8024.30/35,01
7.1/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov01:39,90 01:40,40 01:39,9030.40/43,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:22,00 01:20,60 01:20,60 2
2.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily01:23,30 01:22,80 01:22,802.20/2,71
3.2/VMVACKOVÁ Michala 1975 Dv.Král.01:26,90 01:28,50 01:26,906.30/7,80
  DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:53,60 00:00,00 00:53,60 37
2. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:59,70 00:00,00 00:59,706.10/11,429
3.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov01:02,30 01:01,80 01:01,808.20/15,325
4.1/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.01:04,50 01:05,40 01:04,5010.90/20,321
5.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.01:05,10 01:05,40 01:05,1011.50/21,517
6.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.01:08,50 01:10,00 01:08,5014.90/27,813
7.2/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto01:09,10 01:11,60 01:09,1015.50/28,912
8.1/VMDOLEŽAL Pavel 1974 Dv.Král.01:09,70 01:11,30 01:09,7016.10/30,011
9.3/DMVESELÝ František 2000 Trutnov01:10,80 01:11,80 01:10,8017.20/32,110
10.2/VMVESELÝ Matěj 1978 Dv.Král.01:11,90 00:00,00 01:11,9018.30/34,19
11.3/VMHAIN Přemysl 1977 Dv.Král.01:14,90 00:00,00 01:14,9021.30/39,78
12.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:15,00 01:16,70 01:15,0021.40/39,97
13.4/VMVENIGER Jiří 1973 3 Vys.Mýto01:15,10 01:15,30 01:15,1021.50/40,16
14.5/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.01:17,10 01:17,10 01:17,1023.50/43,85
15.6/VMTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.01:17,80 01:21,70 01:17,8024.20/45,14
16.4/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:22,50 01:20,50 01:20,5026.90/50,23
17.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:21,10 01:22,30 01:21,1027.50/51,32
18.1/ZSLAPUNÍK Milan 2001 Turnov01:23,30 01:22,20 01:22,2028.60/53,41
19.4/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:23,70 01:25,10 01:23,7030.10/56,20
20.2/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov01:25,50 01:27,70 01:25,5031.90/59,50
21.1/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily01:33,30 01:33,90 01:33,3039.70/74,10
22.2/ZMLACINA Jakub 2003 Semily01:47,40 01:48,10 01:47,4053.80/100,40
23.3/ZMTROCH Jan 2003 Dv.Král.01:55,90 01:55,60 01:55,6062.00/115,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3