vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd ve Dvoře Králové

12.07.2015   řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
ředitel: Petr Troch   vrchní rozhodčí: Jindřich Outrata
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto07:56,10 18
2.2/U23JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto08:20,5024.40/5,110
3.1/VLACINA Richard 1967 3 Semily09:31,8095.70/20,12
4.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.10:27,20151.10/31,71
5.1/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov11:03,10187.00/39,30
  VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.DNS 0
  KOZDERKA Pavel 1985 3 TurnovDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily09:20,20 2
2.1/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc09:20,600.40/0,11
3.2/VMVACKOVÁ Michala 1975 Dv.Král.12:29,60189.40/33,80
  DOLEŽALOVÁ Bára 2005 OlomoucDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha06:30,90 36
2.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov06:59,8028.90/7,428
3. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov07:32,5061.60/15,824
4.1/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.07:42,8071.90/18,420
5.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.07:46,8075.90/19,416
6.2/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto08:01,5090.60/23,212
7.3/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov08:30,00119.10/30,511
8.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.08:37,60126.70/32,410
9.1/VMTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.08:45,60134.70/34,59
10.2/VMDOLEŽAL Pavel 1974 Dv.Král.08:50,60139.70/35,78
11.3/VMVENIGER Jiří 1973 3 Vys.Mýto08:54,30143.40/36,77
12.4/VMVESELÝ Matěj 1978 Dv.Král.08:56,30145.40/37,26
13.5/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.09:06,70155.80/39,95
14.6/VMHAIN Přemysl 1977 Dv.Král.09:10,10159.20/40,74
15.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.09:23,20172.30/44,13
16.4/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.09:27,10176.20/45,12
17.4/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov09:56,40205.50/52,61
18.1/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov09:58,60207.70/53,10
19.2/ZSLAPUNÍK Milan 2001 Turnov10:15,90225.00/57,60
20.1/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily10:31,50240.60/61,60
21.2/ZMLACINA Jakub 2003 Semily12:12,60341.70/87,40
22.3/ZMTROCH Jan 2003 Dv.Král.12:19,20348.30/89,10
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3