Slalom pod Borskou přehradou

01.08.2015   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus94.90 0 94.40 0 94.40 93
2.2/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz94.80 0 94.70 2 94.800.40/0,489
3.3/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus96.20 0 96.70 0 96.201.80/1,985
4.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB97.20 2 98.70 0 98.704.30/4,681
5.1/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice97.80 2 98.80 2 99.805.40/5,777
6. BLAHNÍK Vojtěch 1981 3 Sláv.KV99.70 2 99.20 2 101.206.80/7,273
7.1/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz100.40 2 102.70 0 102.408.00/8,569
8.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz102.80 0 4.00 999 102.808.40/8,965
9.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy103.60 0 103.00 0 103.008.60/9,161
10.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz107.10 0 104.40 0 104.4010.00/10,657
11.6/VMHEK Jan 1979 3 Roudnice104.90 0 105.40 0 104.9010.50/11,153
12.7/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice105.40 0 4.00 999 105.4011.00/11,749
13.2/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz107.30 0 105.50 0 105.5011.10/11,845
14.1/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice106.90 0 107.80 4 106.9012.50/13,241
15.2/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice110.90 6 109.00 0 109.0014.60/15,537
16. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV109.20 0 109.20 4 109.2014.80/15,733
17.8/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy111.20 0 109.30 0 109.3014.90/15,829
17.2/U23SÝKORA Tomáš 1992 Hubertus109.15 4 105.30 4 109.3014.90/15,825
19. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy107.90 2 110.00 2 109.9015.50/16,424
20.3/VCHOD Václav 1961 2 Blovice110.20 0 110.60 2 110.2015.80/16,723
21.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky111.80 0 113.30 0 111.8017.40/18,422
22. CHOD Ondřej 1984 3 Blovice115.40 2 112.80 0 112.8018.40/19,521
23.1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky114.60 0 113.60 0 113.6019.20/20,320
24. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV131.90 4 112.80 2 114.8020.40/21,619
25.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor115.10 0 114.60 2 115.1020.70/21,918
26.5/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí116.20 4 115.20 0 115.2020.80/22,017
27.3/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz119.40 2 115.30 2 117.3022.90/24,316
28.6/VWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz4.00 999 115.40 2 117.4023.00/24,415
29.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník119.90 0 118.80 0 118.8024.40/25,814
29.4/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky120.20 0 116.80 2 118.8024.40/25,813
31.7/VBENDA Libor 1966 Roudnice119.80 2 119.00 0 119.0024.60/26,112
32.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha119.60 0 120.80 0 119.6025.20/26,711
33.1/DSSMOLÍK Jan 1997 Loko Plz123.10 0 118.50 2 120.5026.10/27,610
34.3/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.121.20 0 120.60 0 120.6026.20/27,89
35.3/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak121.80 8 122.20 0 122.2027.80/29,48
36.5/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník124.50 0 121.40 2 123.4029.00/30,77
37.3/DMKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz123.60 0 121.70 4 123.6029.20/30,96
38.9/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor123.80 0 126.60 6 123.8029.40/31,15
39.8/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek121.90 2 121.10 4 123.9029.50/31,34
40.9/VKRAUS Václav 1961 ČSAD Plz126.30 0 124.00 0 124.0029.60/31,43
41.4/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice125.40 0 127.00 0 125.4031.00/32,82
42.6/ZSLHOTÁK Jáchym 2001 Loko Plz132.60 8 133.60 2 135.6041.20/43,61
43.5/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice137.10 6 133.30 4 137.3042.90/45,40
44.6/ZMTURNER Karel 2004 Blovice139.50 2 137.80 0 137.8043.40/46,00
45.7/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.139.20 2 136.00 2 138.0043.60/46,20
46.8/ZMČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz138.60 2 140.10 4 140.6046.20/48,90
47.9/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice145.10 0 142.40 0 142.4048.00/50,80
48.10/ZMSÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus164.10 8 167.60 4 171.6077.20/81,80
Oddíl