vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Memoriál Jaroslava Foňka st.

30.08.2015   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK104.42 0 104.39 8 104.42 76
2. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.105.66 2 104.77 0 104.770.35/0,370
3. FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.105.37 0 107.03 2 105.370.95/0,964
4. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy110.04 0 107.98 0 107.983.56/3,458
5.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.113.06 6 112.95 0 112.958.53/8,252
6.2/DMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy115.96 0 116.01 0 115.9611.54/11,146
7.1/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov125.60 10 115.58 2 117.5813.16/12,640
8.1/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor112.63 6 110.31 10 118.6314.21/13,634
9.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov121.87 4 117.14 4 121.1416.72/16,028
10.1/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 3 Kralupy119.16 4 120.37 2 122.3717.95/17,222
11.3/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez.140.91 8 122.14 2 124.1419.72/18,916
12.2/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy146.50 4 124.05 2 126.0521.63/20,710
13. KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha127.69 356 128.12 6 134.1229.70/28,49
14.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha137.04 6 128.94 6 134.9430.52/29,28
15.4/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.131.35 8 109.26 56 139.3534.93/33,57
16.2/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja147.28 18 136.89 4 140.8936.47/34,96
17.5/DMKAŠPAR Čeněk 2000 3 SKŽižkov133.36 8 127.10 62 141.3636.94/35,45
18. VOVES Ladislav 1985 Kralupy135.31 804 132.56 10 142.5638.14/36,54
19.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa143.61 52 154.72 2 156.7252.30/50,13
20. KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha156.01 160 150.58 12 162.5858.16/55,72
21. BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha214.14 162 178.40 18 196.4091.98/88,11
22.2/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha165.38 62 175.27 58 227.38122.96/117,80
23.3/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha167.51 72 258.31 14 239.51135.09/129,40
24.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha184.64 210 143.33 154 297.33192.91/184,70
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec114.20 0 120.11 0 114.20 65
2.2/ZSPODOBRYAEVA Evdokia 2001 Moskva118.12 0 111.42 4 115.421.22/1,10
3.1/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec113.57 2 120.05 2 115.571.37/1,259
4.1/DSDAILLE Viviana 1998 Francie136.59 2 124.15 0 124.159.95/8,70
5. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy118.45 102 125.85 4 129.8515.65/13,753
6. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy128.64 8 128.97 6 134.9720.77/18,247
7.2/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand163.08 52 131.19 6 137.1922.99/20,141
8.3/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha138.99 0 135.30 12 138.9924.79/21,735
9.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha144.37 2 136.48 4 140.4826.28/23,029
10.1/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak139.45 2 133.46 14 141.4527.25/23,923
11.4/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice165.02 6 143.09 2 145.0930.89/27,017
12.1/VMKHOMCHENKO Alexandra 1980 Moskva152.25 12 161.89 10 164.2550.05/43,80
13.2/VPLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 Benátky171.60 60 158.12 8 166.1251.92/45,511
14.2/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha171.06 2 161.98 10 171.9857.78/50,65
15.1/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand162.15 14 186.45 106 176.1561.95/54,24
16. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha132.50 56 141.33 58 188.5074.30/65,13
17.3/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha172.58 22 176.61 18 194.5880.38/70,42
18.4/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy367.31 6 1.00 999 373.31259.11/226,91
19.3/VBERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4188.19 214 277.33 104 381.33267.13/233,90
  DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
137.90 6 131.86 58 143.90 0
  RAŠKA Tomáš
WALLISCH Vít
2001
1999
3 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.87.88 0 88.73 0 87.88 254
2. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha96.65 2 94.48 0 94.486.60/7,5242
3.1/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy95.05 2 94.56 0 94.566.68/7,6236
4.1/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy98.86 0 97.38 2 98.8610.98/12,5230
5.1/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice102.26 0 99.64 0 99.6411.76/13,4224
6.2/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky99.95 0 98.70 4 99.9512.07/13,7218
7.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB101.14 0 98.34 2 100.3412.46/14,2212
8.3/DMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK102.64 2 102.46 0 102.4614.58/16,6206
9.1/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice103.83 0 100.60 2 102.6014.72/16,8200
10. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy100.82 2 104.93 2 102.8214.94/17,0194
11.4/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim100.98 2 109.93 2 102.9815.10/17,2188
12.3/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec103.65 0 102.47 6 103.6515.77/17,9182
13.4/VMSUCHÝ Ondřej 1979 2 Dukla B.102.06 2 105.86 0 104.0616.18/18,4176
14.2/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy102.12 8 102.93 2 104.9317.05/19,4170
15.5/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy101.02 4 113.27 8 105.0217.14/19,5164
16.5/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky101.45 4 103.75 54 105.4517.57/20,0158
17. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy114.76 0 105.55 0 105.5517.67/20,1152
18.2/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz103.23 6 101.71 4 105.7117.83/20,3146
19.6/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha105.39 52 107.24 2 109.2421.36/24,3140
20.3/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.117.72 2 107.34 4 111.3423.46/26,7134
21.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.108.25 56 106.69 6 112.6924.81/28,2128
22.6/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand120.18 4 112.81 0 112.8124.93/28,4122
23.4/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy111.64 2 113.12 0 113.1225.24/28,7116
24.7/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.111.19 2 108.24 8 113.1925.31/28,8110
25.8/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice103.59 10 113.31 52 113.5925.71/29,3104
26. KHOMCHENKO Andrey 1982 Moskva112.31 2 113.12 4 114.3126.43/30,10
27.2/ZSVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky112.96 2 113.76 10 114.9627.08/30,898
28. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy116.47 0 124.16 10 116.4728.59/32,592
29.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy118.02 4 115.19 2 117.1929.31/33,486
30.9/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz122.56 2 113.27 4 117.2729.39/33,480
31. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice103.88 52 113.38 4 117.3829.50/33,674
32.7/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy117.98 0 120.47 2 117.9830.10/34,368
33.8/VMPODOBRYAEV Alexey 1978 Pereslavl-Zalesskij114.81 4 118.82 2 118.8130.93/35,20
34.9/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy119.96 2 118.42 2 120.4232.54/37,062
35.3/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha121.38 0 118.25 8 121.3833.50/38,156
36.10/VMROMASHKIN Dmitrij 1968 Moskva115.43 6 119.30 6 121.4333.55/38,20
37.4/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice147.50 56 121.94 0 121.9434.06/38,850
38.10/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz118.29 4 144.80 104 122.2934.41/39,244
39.5/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha134.02 10 122.64 0 122.6434.76/39,638
40.11/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec151.16 54 119.67 4 123.6735.79/40,732
41.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa120.07 4 118.24 54 124.0736.19/41,226
42.11/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand123.29 8 120.16 4 124.1636.28/41,320
43.6/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha132.09 12 125.58 0 125.5837.70/42,919
44.7/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha134.23 14 121.20 6 127.2039.32/44,718
45. FELIX Petr 1982 3 Kralupy123.35 6 121.20 8 129.2041.32/47,017
46.3/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy134.48 10 126.04 6 132.0444.16/50,316
47.1/VSPANTELEEV Mikhail 1955 Moskva137.57 12 132.33 0 132.3344.45/50,60
48.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha126.15 8 135.71 4 134.1546.27/52,715
49.3/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky143.07 6 131.57 4 135.5747.69/54,314
50.4/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha4151.58 8 132.66 6 138.6650.78/57,813
51.2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky133.44 6 140.90 54 139.4451.56/58,712
52.8/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha136.60 62 136.75 6 142.7554.87/62,411
53.9/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha141.77 4 138.84 6 144.8456.96/64,810
54.5/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec119.93 52 141.79 6 147.7959.91/68,29
55.12/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy139.60 10 150.24 10 149.6061.72/70,28
56.3/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice143.69 56 144.74 10 154.7466.86/76,17
57. LOZHNIKOV Dmitrij 1984 Moskva174.70 8 147.82 8 155.8267.94/77,30
58.5/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky153.38 70 152.33 10 162.3374.45/84,76
59.4/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha172.50 4 186.80 2 176.5088.62/100,85
60.10/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha143.95 54 135.32 54 189.32101.44/115,44
61.11/ZSPARFENOV Dmitrij 2002 Moskva168.44 58 187.08 4 191.08103.20/117,40
62.5/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha219.99 56 196.54 6 202.54114.66/130,53
63.12/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky147.63 110 166.87 56 222.87134.99/153,62
64.13/VMALEKSEEV Sergey 1970 Moskva201.09 74 209.88 64 273.88186.00/211,70
65.6/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha200.09 116 197.80 110 307.80219.92/250,31
  VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁRNÍK Lukáš 1977 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KORZHOV Alexander 1975 Moskva4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GROTOV Alexander 1975 Moskva4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERAN Václav 2000 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha156.01 160 150.58 12 162.58 0
2.1/ZMBERANOVÁ Hana 2003 USK Pha214.14 162 178.40 18 196.4033.82/20,80
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3