vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

7.Český pohár ve slalomu - Lipno

28.08.2010   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha119.32 4 115.94 0 115.94 -
2. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.121.99 2 116.80 0 116.800.86/0,7-
3. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha123.03 2 118.40 2 120.404.46/3,8-
4. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.126.23 2 121.39 2 123.397.45/6,4-
5. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha122.83 2 121.83 4 125.839.89/8,5-
6. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha130.52 0 123.92 2 125.929.98/8,6-
7. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.121.47 2 124.74 2 126.7410.80/9,3-
8. BAĎURA Jerguš 1991 SVK124.05 0 124.95 2 126.9511.01/9,5-
9. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.128.75 2 128.39 0 128.3912.45/10,7-
10. BEŇUŠ Matej 1987 SVK119.13 0 120.10 50 170.1054.16/46,7-
11. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.125.53 0 126.52 54 180.5264.58/55,7-
12. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.124.93 2 128.66 54 182.6666.72/57,5-
13. GAJARSKY Patrik 1991 SVK131.37 8 125.43 2 127.4311.49/9,9-
14. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha132.98 2 128.17 0 128.1712.23/10,5-
15. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc132.37 2 126.50 2 128.5012.56/10,8-
16. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc134.21 54 127.42 2 129.4213.48/11,6-
17. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.131.35 0 133.28 2 131.3515.41/13,3-
18. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.136.67 4 132.84 0 132.8416.90/14,6-
19. PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha140.81 102 133.05 0 133.0517.11/14,8-
20. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja134.66 8 133.07 0 133.0717.13/14,8-
21. CEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek134.19 0 131.18 4 134.1918.25/15,7-
22. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB135.12 50 135.74 0 135.7419.80/17,1-
23. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn157.41 104 135.48 2 137.4821.54/18,6-
24. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.143.11 110 135.10 4 139.1023.16/20,0-
25. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava137.98 56 137.13 2 139.1323.19/20,0-
26. PRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB157.41 6 137.78 2 139.7823.84/20,6-
27. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha136.16 50 139.92 4 143.9227.98/24,1-
28. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV150.31 4 138.50 6 144.5028.56/24,6-
29. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.142.61 102 138.91 6 144.9128.97/25,0-
30. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB141.92 160 142.42 6 148.4232.48/28,0-
31. KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov149.28 8 150.47 2 152.4736.53/31,5-
32. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov143.90 56 147.47 106 199.9083.96/72,4-
33. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava149.46 56 142.36 58 200.3684.42/72,8-
34. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa151.63 54 150.59 104 205.6389.69/77,4-
35. ŠKRANC Jiří 1965 2 Kotva B.161.53 202 0.00 999 363.53247.59/213,6-
36. KOČÍ Martin 1991 2+ Klášter.195.66 208 146.83 356 403.66287.72/248,2-
  KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha135.01 2 125.89 0 125.89 -
2. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice141.14 0 129.63 0 129.633.74/3,0-
3. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.126.14 0 128.07 2 130.074.18/3,3-
4. PAVELKOVÁ Irena 1974 MT USK Pha128.53 4 130.13 4 134.138.24/6,5-
5. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.137.73 10 134.63 0 134.638.74/6,9-
6. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy157.59 0 145.67 0 145.6719.78/15,7-
7. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB149.53 6 142.62 56 198.6272.73/57,8-
8. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha148.35 0 150.69 54 204.6978.80/62,6-
9. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava144.02 2 138.00 102 240.00114.11/90,6-
10. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice148.51 6 149.55 102 251.55125.66/99,8-
11. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha126.85 54 127.29 0 127.291.40/1,1-
12. VOJTOVÁ Veronika 1990 2 USK Pha136.24 52 131.67 4 135.679.78/7,8-
13. SADILOVÁ Marcela 1967 MT Dukla B.136.67 52 137.85 0 137.8511.96/9,5-
14. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha132.25 52 138.97 2 140.9715.08/12,0-
15. BUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha149.79 10 153.67 256 159.7933.90/26,9-
16. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice157.97 2 152.10 56 159.9734.08/27,1-
17. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha158.32 50 163.24 2 165.2439.35/31,3-
18. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn162.38 158 174.24 0 174.2448.35/38,4-
19. BIČOVSKÁ Jana 1987 2+ Olomouc186.89 0 185.50 56 186.8961.00/48,5-
20. SVOBODOVÁ Jana 1993 2+ Č.Lípa185.87 14 189.25 58 199.8773.98/58,8-
21. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy153.50 54 159.67 154 207.5081.61/64,8-
22. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava159.65 154 160.67 50 210.6784.78/67,3-
23. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice160.84 56 158.13 56 214.1388.24/70,1-
24. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha165.49 110 154.83 104 258.83132.94/105,6-
25. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec192.27 206 156.10 106 262.10136.21/108,2-
26. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava174.08 110 157.97 350 284.08158.19/125,7-
27. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice159.17 202 0.00 999 361.17235.28/186,9-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
127.27 6 121.05 0 121.05 -
2. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
126.24 0 123.88 0 123.882.83/2,3-
3. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
134.21 2 125.32 0 125.324.27/3,5-
4. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
126.21 4 123.64 2 125.644.59/3,8-
5. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
2 Dukla B.
Dukla B.
129.88 0 126.09 0 126.095.04/4,2-
6. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
MT USK Pha
USK Pha
128.73 0 126.29 0 126.295.24/4,3-
7. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
130.54 2 129.45 2 131.4510.40/8,6-
8. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
135.64 0 127.56 8 135.5614.51/12,0-
9. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
130.41 0 128.26 8 136.2615.21/12,6-
10. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
146.57 2 143.48 4 147.4826.43/21,8-
11. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SKVS ČB
152.17 158 138.06 0 138.0617.01/14,1-
12. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
139.74 56 139.54 0 139.5418.49/15,3-
13. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
150.22 10 143.23 2 145.2324.18/20,0-
14. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
2 Horš.Týn
Horš.Týn
145.26 4 150.77 110 149.2628.21/23,3-
15. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
152.79 4 148.39 106 156.7935.74/29,5-
16. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
154.27 6 153.92 104 160.2739.22/32,4-
17. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
155.09 6 153.02 104 161.0940.04/33,1-
18. PURCELL
PURCELL
1986
1986
CAN
CAN
141.30 50 146.60 58 191.3070.25/58,0-
19. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
145.72 108 141.84 52 193.8472.79/60,1-
20. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
1 SKVS ČB
Tech.Pha
158.79 60 155.35 52 207.3586.30/71,3-
21. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
171.32 108 164.07 58 222.07101.02/83,5-
22. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
181.63 160 171.60 110 281.60160.55/132,6-
  RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠRÁMEK Michal
CHRISTOV Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha116.94 0 110.88 0 110.88 -
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.110.69 0 112.00 0 112.001.12/1,0-
3. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha115.82 2 112.36 0 112.361.48/1,3-
4. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus114.88 2 113.33 0 113.332.45/2,2-
5. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.117.79 0 113.21 2 115.214.33/3,9-
6. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.116.03 0 115.64 0 115.644.76/4,3-
7. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha118.00 2 118.76 2 120.769.88/8,9-
8. HUJSA Matúš 1991 SVK115.72 2 121.50 2 123.5012.62/11,4-
9. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha118.92 0 124.72 4 128.7217.84/16,1-
10. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.113.82 0 112.30 50 162.3051.42/46,4-
11. DAWSON Michael 1986 NZL113.59 0 113.67 50 163.6752.79/47,6-
12. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec114.86 2 112.00 52 164.0053.12/47,9-
13. CLARKE Joe 1992 GBR114.48 0 118.95 50 168.9558.07/52,4-
14. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc119.18 2 116.70 0 116.705.82/5,2-
15. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha117.02 6 114.74 4 118.747.86/7,1-
16. MANNING-HUNTER Paul 1988 CAN132.29 56 119.63 0 119.638.75/7,9-
17. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod128.05 104 120.51 0 120.519.63/8,7-
18. CVIKL Ondřej 1992 1 Ostrava121.58 0 122.09 4 121.5810.70/9,7-
19. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha123.13 0 121.74 0 121.7410.86/9,8-
20. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc120.30 2 122.28 6 122.3011.42/10,3-
21. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice123.56 50 123.51 0 123.5112.63/11,4-
22. HEURTEAU Ciran 1987 IRL123.37 2 123.81 158 125.3714.49/13,1-
23. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy139.29 0 126.13 0 126.1315.25/13,8-
24. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.126.20 0 125.57 354 126.2015.32/13,8-
25. BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava127.31 0 131.83 102 127.3116.43/14,8-
26. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava134.19 2 123.94 4 127.9417.06/15,4-
27. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava126.10 2 129.74 8 128.1017.22/15,5-
28. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice124.31 4 128.34 4 128.3117.43/15,7-
29. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy127.27 2 126.59 2 128.5917.71/16,0-
30. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa140.05 56 129.35 0 129.3518.47/16,7-
31. GROSSMANN Petr 1974 2+ Loko Plz128.77 102 127.60 2 129.6018.72/16,9-
32. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.132.65 0 129.70 2 131.7020.82/18,8-
33. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.131.09 54 130.04 2 132.0421.16/19,1-
34. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno128.63 4 133.63 64 132.6321.75/19,6-
35. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec131.90 2 137.31 252 133.9023.02/20,8-
36. BINČÍK Petr 1994 2 KK Opava134.50 4 129.49 6 135.4924.61/22,2-
37. HRIC Filip 1993 2 Olomouc135.58 0 129.68 6 135.5824.70/22,3-
38. WILLETT Peter 1984 GBR136.81 2 141.49 4 138.8127.93/25,2-
39. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.114.01 50 113.92 54 164.0153.13/47,9-
40. VASEY Robin 1984 GBR124.80 56 122.55 52 174.5563.67/57,4-
41. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.125.37 102 125.98 54 179.9869.10/62,3-
  NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 -
  SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 2 USK Pha160.83 152 164.64 4 168.64 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3