vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu

18.09.2010   USD Roudnice
ředitel: Jan Chládek   vrchní rozhodčí: Václav Martin
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BENUS Matěj 1987 0 SVK107.58 0 104.68 0 104.68 -
2. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.114.03 2 112.64 2 114.649.96/9,5-
3. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.114.61 2 114.76 2 116.6111.93/11,4-
4.1/DSŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha121.45 0 116.34 2 118.3413.66/13,0-
5. HROBSKÝ Milan 1983 2 RK Troja136.63 54 120.13 0 120.1315.45/14,8-
6. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.117.18 4 118.35 6 121.1816.50/15,8-
7. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.125.03 4 118.76 4 122.7618.08/17,3-
8. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc130.17 6 121.57 2 123.5718.89/18,0-
9.1/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek118.81 100 123.64 0 123.6418.96/18,1-
10.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja128.93 2 124.60 2 126.6021.92/20,9-
11. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn154.25 16 121.10 6 127.1022.42/21,4-
12.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy142.49 2 127.52 0 127.5222.84/21,8-
13. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.125.21 4 127.20 2 129.2024.52/23,4-
14.2/DMMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava137.65 4 130.52 0 130.5225.84/24,7-
15.3/DMSVOBODA Adam 1994 2 USK Pha140.56 58 129.16 2 131.1626.48/25,3-
16.2/DSHOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn120.57 156 129.51 2 131.5126.83/25,6-
17. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha127.96 4 136.17 100 131.9627.28/26,1-
18.4/DMPEXA Jakub 1994 2 USK Pha137.47 56 128.74 4 132.7428.06/26,8-
19. MALÝ Vojtěch 1986 2 Dukla B.146.34 12 127.10 6 133.1028.42/27,1-
20. HRADÍLEK Václav 1982 2 USK Pha129.95 6 122.21 50 135.9531.27/29,9-
21. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha142.49 10 138.01 4 142.0137.33/35,7-
22. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov140.19 2 138.10 4 142.1037.42/35,7-
23.5/DMROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha143.30 204 140.90 2 142.9038.22/36,5-
24.2/VMKAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov156.53 10 142.04 2 144.0439.36/37,6-
25. NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus157.64 4 141.99 4 145.9941.31/39,5-
26.6/DMJELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha141.78 8 139.29 52 149.7845.10/43,1-
27.7/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.149.24 4 143.15 8 151.1546.47/44,4-
28.3/DSŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy148.71 52 151.60 0 151.6046.92/44,8-
29. KAŇJAK Robin 1985 2 Horš.Týn143.78 10 143.38 58 153.7849.10/46,9-
30. KOČÍ Martin 1991 2+ Klášter.169.28 204 148.21 6 154.2149.53/47,3-
31.2/ZSKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.146.34 8 172.76 52 154.3449.66/47,4-
32.3/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha0.00 999 155.31 0 155.3150.63/48,4-
33. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn146.06 206 147.38 12 159.3854.70/52,3-
34.8/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň177.66 108 152.51 8 160.5155.83/53,3-
35.4/DSREJMAN Zbyšek 1992 2 KVS HK164.63 2 158.27 4 162.2757.59/55,0-
36.9/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.195.01 208 174.90 4 178.9074.22/70,9-
37. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.125.82 54 123.00 104 179.8275.14/71,8-
38.10/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB132.17 56 132.61 50 182.6177.93/74,4-
39.1/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník225.00 60 177.62 8 185.6280.94/77,3-
40.3/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 2 RK Troja187.51 4 153.77 56 191.5186.83/82,9-
41. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV138.83 54 141.83 54 192.8388.15/84,2-
42. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa152.40 56 143.45 50 193.4588.77/84,8-
43.1/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.168.63 310 202.87 6 208.87104.19/99,5-
44.4/VMMATĚJÁK Petr 1973 3 Klášter.160.25 60 167.76 56 220.25115.57/110,4-
45.5/VMŠROGL Michal 1972 2 RK Troja172.29 56 190.77 112 228.29123.61/118,1-
46. SAIKO Tomáš 1986 3 Č.Kruml.245.71 154 224.26 6 230.26125.58/120,0-
47. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek159.08 108 177.37 58 235.37130.69/124,8-
  NOVÁK Martin 1991 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VRBA Jiří 1997 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KOUŠA Šimon 1994 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha123.84 2 120.19 0 120.19 -
2. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.127.76 2 118.08 4 122.081.89/1,6-
3.1/DSZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.128.19 2 127.12 2 129.128.93/7,4-
4.1/DMGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice125.90 6 123.54 54 131.9011.71/9,7-
5. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha131.74 2 129.17 4 133.1712.98/10,8-
6.2/DSJANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB135.35 0 132.91 2 134.9114.72/12,2-
7. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha137.32 8 136.93 6 142.9322.74/18,9-
8.3/DSSUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha144.08 6 143.30 2 145.3025.11/20,9-
9. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice143.63 4 147.62 52 147.6327.44/22,8-
10. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV154.99 4 148.19 0 148.1928.00/23,3-
11.1/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava161.54 2 147.46 2 149.4629.27/24,4-
12. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy156.18 108 145.54 4 149.5429.35/24,4-
13.2/DMVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava138.30 12 138.37 102 150.3030.11/25,1-
14. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice151.25 6 148.01 4 152.0131.82/26,5-
15.2/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava165.47 6 153.53 0 153.5333.34/27,7-
16. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy173.80 8 149.88 6 155.8835.69/29,7-
17.3/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB155.17 58 149.96 6 155.9635.77/29,8-
18.4/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec150.90 108 154.42 2 156.4236.23/30,1-
19.5/DMMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2+ KK Opava151.86 6 148.33 54 157.8637.67/31,3-
20.1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice150.65 8 184.62 52 158.6538.46/32,0-
20. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice155.79 104 154.65 4 158.6538.46/32,0-
22. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn153.95 6 179.04 50 159.9539.76/33,1-
23.3/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha159.09 52 153.57 10 163.5743.38/36,1-
24.4/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn170.27 8 168.40 8 176.4056.21/46,8-
25. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník159.47 154 175.47 6 181.4761.28/51,0-
26.4/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava146.18 56 179.79 6 185.7965.60/54,6-
27.5/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava150.32 52 149.55 54 202.3282.13/68,3-
28.6/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy171.69 58 150.65 54 204.6584.46/70,3-
29.5/DSVĚTROVSKÁ Aneta 1993 2 USK Pha153.26 54 155.93 58 207.2687.07/72,4-
30. PINKAVOVÁ Marta 1986 2+ RK Troja161.87 52 156.05 54 210.0589.86/74,8-
31.7/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň153.30 152 158.84 52 210.8490.65/75,4-
32.6/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 2+ Č.Lípa164.43 56 161.81 54 215.8195.62/79,6-
33. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 3 So Písek160.06 56 0.00 0 216.0695.87/79,8-
34. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.0.00 999 156.14 60 216.1495.95/79,8-
35.8/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava135.62 362 167.64 62 229.64109.45/91,1-
36. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice171.84 160 194.15 102 296.15175.96/146,4-
37.6/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň0.00 999 250.76 152 402.76282.57/235,1-
38.2/ZMFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc0.00 999 175.10 306 481.10360.91/300,3-
39.3/ZMHRICOVÁ Klára 1999 3 Olomouc190.99 408 273.00 452 598.99478.80/398,4-
  ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec102.12 0 98.62 0 98.62 -
2.1/DSPRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha99.97 2 100.55 0 100.551.93/2,0-
3. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.104.96 0 100.79 2 102.794.17/4,2-
4. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.105.79 52 101.79 2 103.795.17/5,2-
5. HAIWARD Ben 1989 0 CAN107.44 2 105.31 0 105.316.69/6,8-
6. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha103.10 4 102.69 4 106.698.07/8,2-
7.2/DSCVIKL Ondřej 1992 1 Ostrava106.76 0 104.53 54 106.768.14/8,3-
8. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc110.28 4 101.24 6 107.248.62/8,7-
9. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod107.03 6 107.60 0 107.608.98/9,1-
10. CADENO Alberto Diez 2000 0 ESP107.87 0 106.89 52 107.879.25/9,4-
11. MRŮZEK David 1976 2 Dukla B.114.11 4 111.17 0 111.1712.55/12,7-
12.3/DSSTRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha110.55 6 111.57 0 111.5712.95/13,1-
13. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus111.21 2 112.11 0 112.1113.49/13,7-
14. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.114.09 2 112.38 0 112.3813.76/14,0-
15.4/DSMACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.114.51 2 112.89 0 112.8914.27/14,5-
16. JORDÁN František 1991 2+ Dukla B.115.16 50 108.99 4 112.9914.37/14,6-
17.1/DMBINČÍK Petr 1994 2 KK Opava113.11 0 114.01 6 113.1114.49/14,7-
18. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice132.14 152 113.13 0 113.1314.51/14,7-
19. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy115.06 2 113.21 0 113.2114.59/14,8-
20.2/DMBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava118.89 52 111.47 2 113.4714.85/15,1-
21.5/DSBOUZEK Filip 1992 2 Sušice113.59 0 113.24 4 113.5914.97/15,2-
22. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec112.93 6 110.61 4 114.6115.99/16,2-
23. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha114.88 0 115.04 2 114.8816.26/16,5-
24.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz115.08 0 116.89 0 115.0816.46/16,7-
25.2/VMRAAB David 1969 2 Žel.Brod115.40 0 114.08 2 115.4016.78/17,0-
26. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice115.73 0 114.96 4 115.7317.11/17,3-
27.3/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec115.75 0 117.80 2 115.7517.13/17,4-
28.3/VMGROSSMANN Petr 1974 2+ Loko Plz115.86 0 113.53 6 115.8617.24/17,5-
29. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy114.36 4 116.60 0 116.6017.98/18,2-
30. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice118.20 52 115.19 2 117.1918.57/18,8-
31. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov117.83 0 125.75 102 117.8319.21/19,5-
32. KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB118.37 0 119.70 0 118.3719.75/20,0-
33.1/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice118.83 4 119.11 0 119.1120.49/20,8-
34.4/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa124.41 106 118.20 2 120.2021.58/21,9-
35. BOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice116.77 50 116.23 4 120.2321.61/21,9-
36.4/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus122.98 50 118.31 2 120.3121.69/22,0-
37.5/DMHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno137.90 6 120.19 2 122.1923.57/23,9-
38. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava119.12 4 122.62 102 123.1224.50/24,8-
39.6/DSHRIC Filip 1993 2 Olomouc119.86 4 121.31 150 123.8625.24/25,6-
40.6/DMMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa123.79 2 122.11 2 124.1125.49/25,8-
41.7/DMSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha127.15 2 120.83 4 124.8326.21/26,6-
42.8/DMŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha117.81 8 119.93 104 125.8127.19/27,6-
43.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB123.24 52 125.46 2 127.4628.84/29,2-
44.6/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa126.39 2 128.15 0 128.1529.53/29,9-
45.1/ZMŠODEK Petr 1998 3 Benátky126.91 2 132.65 100 128.9130.29/30,7-
46.7/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice127.22 2 137.92 102 129.2230.60/31,0-
47.9/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí127.82 2 126.25 4 129.8231.20/31,6-
48. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc158.35 152 122.06 8 130.0631.44/31,9-
49.10/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně129.21 52 128.13 2 130.1331.51/32,0-
50.11/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice131.93 0 132.55 4 131.9333.31/33,8-
51.1/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB129.52 4 131.22 58 133.5234.90/35,4-
52. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy131.34 4 130.03 4 134.0335.41/35,9-
53.12/DMPECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice128.59 6 130.17 6 134.5935.97/36,5-
53.13/DMKRAMEŠ Petr 1995 3 Olomouc144.29 4 134.59 0 134.5935.97/36,5-
55.2/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy135.02 0 125.46 52 135.0236.40/36,9-
56.2/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy136.04 2 142.79 52 138.0439.42/40,0-
57.14/DMVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava139.19 0 125.82 50 139.1940.57/41,1-
58. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky138.28 54 134.70 6 140.7042.08/42,7-
59.3/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha142.46 54 137.66 4 141.6643.04/43,6-
60.4/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy141.08 2 159.23 150 143.0844.46/45,1-
61.2/VŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB139.51 4 138.82 102 143.5144.89/45,5-
62.3/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK148.92 2 147.46 2 149.4650.84/51,6-
63.5/ZSPETERKA Adam 1996 3 Rakovník146.00 4 153.50 50 150.0051.38/52,1-
64.6/ZSŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky160.85 154 144.20 6 150.2051.58/52,3-
65.7/ZSŠOLTYS Tomáš 1997 2 KK Opava152.50 0 143.56 56 152.5053.88/54,6-
66.3/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava0.00 999 150.53 4 154.5355.91/56,7-
67.8/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava160.10 50 149.47 6 155.4756.85/57,6-
68.4/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.153.26 4 169.33 54 157.2658.64/59,5-
69. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava124.09 154 111.10 50 161.1062.48/63,4-
70.7/DSKURFÜRST Jaroslav 1993 3 USK Pha120.15 50 124.45 52 170.1571.53/72,5-
71. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec124.08 50 115.43 100 174.0875.46/76,5-
72.8/DSABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky119.84 104 120.14 54 174.1475.52/76,6-
73.15/DMRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha125.49 56 122.38 52 174.3875.76/76,8-
74.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník207.56 104 171.96 6 177.9679.34/80,5-
75.5/ZMMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava173.01 8 174.29 4 178.2979.67/80,8-
76.9/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí150.01 52 147.70 56 202.01103.39/104,8-
77.16/DMŠPETA Sebastian 1995 3 USK Pha141.87 204 153.14 102 255.14156.52/158,7-
78.9/DSHALEŠ Antonín 1992 3 Č.Kruml.163.48 252 154.81 106 260.81162.19/164,5-
79.6/ZMŠEBELA David 1998 3 Kadaň213.24 54 231.99 52 267.24168.62/171,0-
  HEGER Kryštof 1992 2 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 -
  URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 -
  PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VRBA Jiří 1997 2 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JÁNĚ Jakub
KARLOVSKÝ Ondřej
1990
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
121.34 2 118.51 2 120.51 -
2. MRŮZEK David
FOUKAL Pavel
1976
1987
1 Dukla B.
Dukla B.
127.03 2 125.65 0 125.655.14/4,3-
3. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
127.30 54 125.36 4 129.368.85/7,3-
4. ZDRÁHAL Jan
RAK Tomáš
1985
1989
2 Dukla B.
Dukla B.
127.07 4 129.58 54 131.0710.56/8,8-
5.1/DSŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
135.36 2 131.17 0 131.1710.66/8,8-
6. ŠRÁMEK Michal
LHOTA Zbyšek
1982
1984
2 Č.Lípa
Žel.Brod
129.60 2 151.15 102 131.6011.09/9,2-
7.2/DSHOJDA Jakub
MACÁŠEK Tomáš
1993
1992
1 Horš.Týn
Dukla B.
134.16 0 132.67 2 134.1613.65/11,3-
8.1/DMROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
137.49 0 132.72 2 134.7214.21/11,8-
9. KAŇJAK Robin
PIVOŇKA Zdeněk
1985
1982
2 Horš.Týn
Horš.Týn
136.85 14 133.88 2 135.8815.37/12,8-
10.2/DMPOSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
KVSPísek
120.68 350 140.70 0 140.7020.19/16,8-
11. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
1 Tech.Pha
SKVS ČB
136.86 4 140.65 2 140.8620.35/16,9-
12.3/DMRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
136.16 6 145.71 152 142.1621.65/18,0-
13.1/VMKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
154.79 2 148.81 6 154.8134.30/28,5-
14. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
154.77 4 145.14 50 158.7738.26/31,7-
15.4/DMJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
162.38 8 159.04 4 163.0442.53/35,3-
16.1/ZSŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
177.65 6 168.10 2 170.1049.59/41,2-
17. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
170.20 8 174.11 108 178.2057.69/47,9-
18.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
186.43 50 178.44 6 184.4463.93/53,0-
19. JÁNĚ Michal
MALÝ Vojtěch
1986
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
130.75 54 151.92 154 184.7564.24/53,3-
20.2/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
183.52 104 181.77 6 187.7767.26/55,8-
21.3/ZSMRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
194.92 2 190.97 108 196.9276.41/63,4-
22.5/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
159.32 54 151.67 104 213.3292.81/77,0-
23.6/DMPECHLÁT Hynek
ZVOLÁNEK Jan
1995
1995
2 SušiceBechyně
SušiceBechyně
169.64 54 162.76 54 216.7696.25/79,9-
24. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
189.84 110 183.83 58 241.83121.32/100,7-
  PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha156.22 4 154.00 50 160.22 -
2.1/DSJANČOVÁ Monika 1992 3 SKVS ČB199.40 104 175.69 0 175.6915.47/9,7-
3.2/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava202.04 4 236.00 204 206.0445.82/28,6-
4.3/DSFRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha199.31 58 234.43 154 257.3197.09/60,6-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3