vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu

19.09.2010   USD Roudnice
ředitel: Jan Chládek   vrchní rozhodčí: Václav Martin
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BENUS Matěj 1987 0 SVK111.13 2 121.23 54 113.13 -
2. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.123.51 8 115.47 0 115.472.34/2,1-
3.1/DSŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha124.81 0 118.73 0 118.735.60/5,0-
4. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.120.68 0 121.39 0 120.687.55/6,7-
5. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.121.87 0 117.36 4 121.368.23/7,3-
6. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.121.17 4 119.70 2 121.708.57/7,6-
7. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.123.67 0 128.17 4 123.6710.54/9,3-
8.1/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek123.86 4 119.59 300 127.8614.73/13,0-
9. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.142.61 6 124.04 4 128.0414.91/13,2-
10. HRADÍLEK Václav 1982 2 USK Pha130.88 52 124.50 4 128.5015.37/13,6-
11.2/DSHOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn126.86 2 138.47 102 128.8615.73/13,9-
12. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc127.57 6 127.87 2 129.8716.74/14,8-
13. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.153.24 6 129.84 2 131.8418.71/16,5-
14. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV130.87 2 131.57 4 132.8719.74/17,4-
15. HROBSKÝ Milan 1983 2 RK Troja130.64 4 107.60 454 134.6421.51/19,0-
16.2/DMPEXA Jakub 1994 2 USK Pha135.04 0 135.90 4 135.0421.91/19,4-
17. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha131.30 4 142.07 154 135.3022.17/19,6-
18.3/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB134.21 2 133.70 2 135.7022.57/20,0-
19. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.134.05 2 164.17 6 136.0522.92/20,3-
20. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn128.24 8 128.96 58 136.2423.11/20,4-
21.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy155.72 2 136.55 0 136.5523.42/20,7-
22.4/DMMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava153.81 6 139.00 2 141.0027.87/24,6-
23.3/DSŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy140.64 2 159.82 56 142.6429.51/26,1-
24.5/DMROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha139.63 4 150.70 106 143.6330.50/27,0-
25.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja139.10 6 151.69 4 145.1031.97/28,3-
26. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa151.10 4 149.27 0 149.2736.14/31,9-
27.6/DMJELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha172.31 54 146.03 4 150.0336.90/32,6-
28.2/VMKAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov149.40 4 154.80 2 153.4040.27/35,6-
29. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha157.43 4 150.03 4 154.0340.90/36,2-
30. NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus154.52 4 154.47 56 158.5245.39/40,1-
31.3/VMMATĚJÁK Petr 1973 3 Klášter.155.59 4 164.06 52 159.5946.46/41,1-
32. KAŇJAK Robin 1985 2 Horš.Týn152.63 8 155.08 54 160.6347.50/42,0-
33.4/VMŠROGL Michal 1972 2 RK Troja161.39 0 167.94 8 161.3948.26/42,7-
34.5/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 2 RK Troja161.84 4 162.30 4 165.8452.71/46,6-
35. NOVÁK Martin 1991 3 SKVS ČB161.08 8 173.49 110 169.0855.95/49,5-
36.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha174.74 108 166.18 4 170.1857.05/50,4-
37. KOČÍ Martin 1991 2+ Klášter.196.89 8 178.79 6 184.7971.66/63,3-
38.1/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.185.00 0 185.92 6 185.0071.87/63,5-
39.4/DSREJMAN Zbyšek 1992 2 KVS HK180.84 8 210.10 56 188.8475.71/66,9-
40.7/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.163.13 52 185.94 8 193.9480.81/71,4-
41. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov148.63 52 154.86 50 200.6387.50/77,3-
42.3/ZSKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.156.85 52 195.49 54 208.8595.72/84,6-
43.8/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň150.57 64 153.08 104 214.57101.44/89,7-
44.9/DMSVOBODA Adam 1994 2 USK Pha154.98 62 0.00 999 216.98103.85/91,8-
45.1/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník212.61 50 218.39 2 220.39107.26/94,8-
46. VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.178.89 204 169.80 60 229.80116.67/103,1-
47. SAIKO Tomáš 1986 3 Č.Kruml.209.55 254 229.66 6 235.66122.53/108,3-
48. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn168.41 110 176.84 260 278.41165.28/146,1-
49.10/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.184.13 104 0.00 999 288.13175.00/154,7-
  KOUŠA Šimon 1994 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VRBA Jiří 1997 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek0.00 999 0.00 999 999.00 -
  MALÝ Vojtěch 1986 2 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha123.53 0 132.26 0 123.53 -
2.1/DMVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava134.74 4 128.42 2 130.426.89/5,6-
3.2/DMGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice128.86 2 127.35 6 130.867.33/5,9-
4.1/DSZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.142.85 0 133.68 0 133.6810.15/8,2-
5. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.123.48 106 133.68 4 137.6814.15/11,5-
6.2/DSJANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB143.55 6 134.36 4 138.3614.83/12,0-
7.3/DSZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice138.13 2 135.37 4 139.3715.84/12,8-
8. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha140.43 8 135.62 4 139.6216.09/13,0-
9.4/DSSUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha145.33 8 161.41 52 153.3329.80/24,1-
10. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy151.78 2 171.53 50 153.7830.25/24,5-
11. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy175.94 0 151.72 4 155.7232.19/26,1-
12.3/DMMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2+ KK Opava151.76 4 164.43 50 155.7632.23/26,1-
13.1/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava155.80 0 152.03 4 155.8032.27/26,1-
14. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV158.79 2 154.38 2 156.3832.85/26,6-
15. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice152.48 4 156.58 8 156.4832.95/26,7-
16.4/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec154.49 4 158.01 0 158.0134.48/27,9-
17.2/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava159.47 158 151.12 8 159.1235.59/28,8-
18. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn164.38 0 155.16 4 159.1635.63/28,8-
19.3/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy193.53 12 157.18 2 159.1835.65/28,9-
20. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha157.41 6 149.59 10 159.5936.06/29,2-
21. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice158.51 4 132.36 304 162.5138.98/31,6-
22.5/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 2+ Č.Lípa163.45 0 169.80 6 163.4539.92/32,3-
23. PINKAVOVÁ Marta 1986 2+ RK Troja159.05 202 162.29 2 164.2940.76/33,0-
24.5/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB167.11 0 139.71 158 167.1143.58/35,3-
25.4/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň165.36 2 182.19 108 167.3643.83/35,5-
26.6/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava156.22 60 164.78 4 168.7845.25/36,6-
27.7/DSVĚTROVSKÁ Aneta 1993 2 USK Pha170.55 2 165.05 6 171.0547.52/38,5-
28. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.172.23 8 155.73 158 180.2356.70/45,9-
29. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice177.79 54 180.30 2 182.3058.77/47,6-
30.5/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn171.32 54 178.18 8 186.1862.65/50,7-
31. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 3 So Písek186.70 0 186.39 0 186.3962.86/50,9-
32. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník183.17 10 190.02 8 193.1769.64/56,4-
33. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice155.49 56 146.42 58 204.4280.89/65,5-
34.6/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava162.77 58 160.45 58 218.4594.92/76,8-
35.1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice168.83 52 0.00 999 220.8397.30/78,8-
36.7/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha164.08 252 158.59 108 266.59143.06/115,8-
37.8/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava220.13 58 169.24 256 278.13154.60/125,2-
38.6/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň249.10 118 221.51 110 331.51207.98/168,4-
39.2/ZMFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc187.28 258 218.59 258 445.28321.75/260,5-
40.3/ZMHRICOVÁ Klára 1999 3 Olomouc262.21 408 278.53 204 482.53359.00/290,6-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec107.96 54 105.52 0 105.52 -
2. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.109.11 6 105.79 0 105.790.27/0,3-
3. HAIWARD Ben 1989 0 CAN112.10 6 107.93 0 107.932.41/2,3-
4.1/DSPRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha108.50 10 104.10 4 108.102.58/2,4-
5.2/DSMACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.111.73 0 119.59 54 111.736.21/5,9-
6.1/DMBINČÍK Petr 1994 2 KK Opava127.96 8 114.09 0 114.098.57/8,1-
7. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec108.79 8 114.50 0 114.508.98/8,5-
8. CADENO Alberto Diez 2000 0 ESP121.67 58 112.86 2 114.869.34/8,9-
9.3/DSSTRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha116.34 0 122.02 4 116.3410.82/10,3-
10. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice119.25 2 112.82 4 116.8211.30/10,7-
11. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha114.87 2 122.53 200 116.8711.35/10,8-
12.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2+ Loko Plz124.47 0 116.94 0 116.9411.42/10,8-
13.2/DMBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava116.33 2 121.48 52 118.3312.81/12,1-
14. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy128.73 4 116.46 2 118.4612.94/12,3-
15. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus116.55 4 119.18 0 119.1813.66/12,9-
16. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.119.24 0 118.11 2 119.2413.72/13,0-
17. MRŮZEK David 1976 2 Dukla B.134.26 58 119.35 0 119.3513.83/13,1-
18.3/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec116.25 4 127.17 52 120.2514.73/14,0-
19. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc116.82 6 111.88 204 122.8217.30/16,4-
20. BOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice130.59 8 121.06 2 123.0617.54/16,6-
21.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz121.09 2 124.62 0 123.0917.57/16,7-
22. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha114.18 10 113.38 10 123.3817.86/16,9-
22. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice124.21 0 123.38 0 123.3817.86/16,9-
24. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy123.92 0 126.23 4 123.9218.40/17,4-
25. JORDÁN František 1991 2+ Dukla B.124.69 2 124.07 0 124.0718.55/17,6-
26.4/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa140.79 56 122.10 4 126.1020.58/19,5-
27.4/DSHRIC Filip 1993 2 Olomouc122.07 202 124.54 2 126.5421.02/19,9-
28. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava124.02 6 123.37 4 127.3721.85/20,7-
29.5/DSCVIKL Ondřej 1992 1 Ostrava110.94 54 119.58 8 127.5822.06/20,9-
30.6/DSBOUZEK Filip 1992 2 Sušice124.00 4 125.85 12 128.0022.48/21,3-
31.5/DMSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha124.62 4 134.68 56 128.6223.10/21,9-
32. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava132.93 2 127.85 2 129.8524.33/23,1-
33.6/DMŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha131.29 6 125.89 4 129.8924.37/23,1-
34.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB128.12 2 142.04 52 130.1224.60/23,3-
35.1/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice135.71 0 128.49 2 130.4924.97/23,7-
36. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice151.48 62 128.06 4 132.0626.54/25,2-
37. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc124.32 8 133.43 4 132.3226.80/25,4-
38.7/DMURBAN Tomáš 1994 2 KK Opava126.56 6 124.35 56 132.5627.04/25,6-
39.8/DMPECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice136.44 4 128.72 4 132.7227.20/25,8-
40.4/VMRAAB David 1969 2 Žel.Brod133.64 54 127.14 6 133.1427.62/26,2-
41.9/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí137.27 8 129.38 4 133.3827.86/26,4-
42.10/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně127.81 6 137.28 52 133.8128.29/26,8-
43.11/DMRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha134.47 54 131.88 2 133.8828.36/26,9-
44. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov132.75 2 125.94 52 134.7529.23/27,7-
45.12/DMVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava133.46 2 139.96 4 135.4629.94/28,4-
46.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy129.12 8 158.52 100 137.1231.60/29,9-
47.13/DMMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa138.13 0 128.13 52 138.1332.61/30,9-
48.5/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice161.49 2 137.78 2 139.7834.26/32,5-
49.2/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB135.86 6 145.18 6 141.8636.34/34,4-
50. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy140.20 2 139.61 66 142.2036.68/34,8-
51.3/ZSPETERKA Adam 1996 3 Rakovník150.46 10 142.82 2 144.8239.30/37,2-
52.7/DSTYKAL Jiří 1992 2 Klášter.133.82 12 152.68 8 145.8240.30/38,2-
53.4/ZSŠOLTYS Tomáš 1997 2 KK Opava180.63 102 145.65 2 147.6542.13/39,9-
54.14/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice148.31 4 138.41 10 148.4142.89/40,6-
55.8/DSKURFÜRST Jaroslav 1993 3 USK Pha138.85 10 128.57 50 148.8543.33/41,1-
56.6/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa147.04 2 136.66 250 149.0443.52/41,2-
57.5/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha150.93 10 151.44 2 153.4447.92/45,4-
58.6/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy151.86 2 137.60 56 153.8648.34/45,8-
59.2/VŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB154.62 0 143.21 100 154.6249.10/46,5-
60.1/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy150.43 8 148.76 352 158.4352.91/50,1-
61.7/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava157.36 6 181.32 60 163.3657.84/54,8-
62.3/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava162.33 2 166.34 0 164.3358.81/55,7-
63.8/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí165.61 10 163.02 4 167.0261.50/58,3-
64.2/ZMMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava165.12 2 176.39 4 167.1261.60/58,4-
65. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.109.52 106 120.25 50 170.2564.73/61,3-
66. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod117.15 54 134.99 56 171.1565.63/62,2-
67. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec121.91 50 119.75 58 171.9166.39/62,9-
68.7/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus120.79 52 122.16 52 172.7967.27/63,8-
69.3/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK168.15 104 172.80 0 172.8067.28/63,8-
70.9/DSABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky121.08 54 118.37 200 175.0869.56/65,9-
71.15/DMHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno122.71 54 133.11 58 176.7171.19/67,5-
72.9/ZSŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky182.79 10 172.94 8 180.9475.42/71,5-
73.10/DSHALEŠ Antonín 1992 3 Č.Kruml.0.00 999 182.16 4 186.1680.64/76,4-
74.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník197.58 10 189.52 4 193.5288.00/83,4-
75.4/ZMŠEBELA David 1998 3 Kadaň191.14 52 189.02 8 197.0291.50/86,7-
76.5/ZMŠODEK Petr 1998 3 Benátky147.85 56 153.54 54 203.8598.33/93,2-
77. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky141.34 66 158.80 206 207.34101.82/96,5-
78. KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB159.57 52 141.07 200 211.57106.05/100,5-
79.16/DMŠPETA Sebastian 1995 3 USK Pha149.40 114 168.43 56 224.43118.91/112,7-
80.17/DMKRAMEŠ Petr 1995 3 Olomouc171.74 106 141.84 156 277.74172.22/163,2-
  LERCH Adam 1998 3 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VRBA Jiří 1997 2 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HEGER Kryštof 1992 2 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MRŮZEK David
FOUKAL Pavel
1976
1987
1 Dukla B.
Dukla B.
138.59 4 131.12 0 131.12 -
2. JÁNĚ Jakub
KARLOVSKÝ Ondřej
1990
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
134.94 58 125.49 6 131.490.37/0,3-
3.1/DSHOJDA Jakub
MACÁŠEK Tomáš
1993
1992
1 Horš.Týn
Dukla B.
144.22 108 139.08 2 141.089.96/7,6-
4. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
1 Tech.Pha
SKVS ČB
143.91 0 161.85 14 143.9112.79/9,8-
5. ZDRÁHAL Jan
RAK Tomáš
1985
1989
2 Dukla B.
Dukla B.
135.06 104 141.51 4 145.5114.39/11,0-
6.1/DMRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
160.36 8 144.39 2 146.3915.27/11,6-
7.2/DSŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
148.61 6 146.84 0 146.8415.72/12,0-
8.2/DMROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
156.57 6 148.25 6 154.2523.13/17,6-
9.3/DMPOSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
KVSPísek
152.63 2 155.38 4 154.6323.51/17,9-
10. KAŇJAK Robin
PIVOŇKA Zdeněk
1985
1982
2 Horš.Týn
Horš.Týn
154.86 8 146.70 10 156.7025.58/19,5-
11. ŠRÁMEK Michal
LHOTA Zbyšek
1982
1984
2 Č.LípaŽel.Brod
Č.LípaŽel.Brod
153.51 4 0.00 999 157.5126.39/20,1-
12.4/DMJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
183.50 14 165.05 4 169.0537.93/28,9-
13. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
171.61 4 166.96 8 174.9643.84/33,4-
14.5/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
177.10 12 0.00 999 189.1057.98/44,2-
15.6/DMPECHLÁT Hynek
ZVOLÁNEK Jan
1995
1995
2 Sušice
Bechyně
184.91 6 168.24 208 190.9159.79/45,6-
16. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
139.58 54 137.38 60 193.5862.46/47,6-
17.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
187.04 12 187.28 304 199.0467.92/51,8-
18. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.PhaČ.Kruml.
Tech.PhaČ.Kruml.
182.29 18 169.13 62 200.2969.17/52,8-
19.2/ZSŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
187.07 262 197.16 6 203.1672.04/54,9-
20.3/ZSMRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
219.29 54 214.73 6 220.7389.61/68,3-
21. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
178.14 58 171.94 60 231.94100.82/76,9-
22.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 SušiceRakovník
SušiceRakovník
193.17 60 0.00 999 253.17122.05/93,1-
  JÁNĚ Michal
MALÝ Vojtěch
1986
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha207.62 4 172.44 2 174.44 -
2.1/DSJANČOVÁ Monika 1992 3 SKVS ČB190.15 50 180.65 0 180.656.21/3,6-
3.2/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava201.24 8 211.13 108 209.2434.80/19,9-
4.3/DSFRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha205.68 102 207.95 154 307.68133.24/76,4-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3