vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ ve slalomu

23.04.2011   Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
ředitel: Rudolf Rozsypal   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha108.20 4 105.20 0 105.20 75/75
2. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha112.14 0 109.90 0 109.904.70/4,568/75
3. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.107.19 2 109.17 2 111.175.97/5,762/75
4. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.113.14 0 111.70 0 111.706.50/6,257/75
5. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.110.40 2 112.17 0 112.176.97/6,653/75
6. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha114.23 2 113.18 0 113.187.98/7,649/75
7. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha114.71 4 108.53 6 114.539.33/8,946/75
8. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha116.77 0 112.93 2 114.939.73/9,243/75
9. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha109.38 0 115.41 0 115.4110.21/9,740/75
10. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.116.10 4 113.75 2 115.7510.55/10,037/75
11. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB126.53 0 114.10 2 116.1010.90/10,435/75
12. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha117.31 6 115.18 2 117.1811.98/11,433/75
13. HERINK Jiří 1990 1 USK Pha117.43 0 117.48 0 117.4812.28/11,731/68
14. PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha115.28 0 115.64 2 117.6412.44/11,829/68
15. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja118.67 2 120.35 0 120.3515.15/14,427/68
16. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn119.28 0 118.58 2 120.5815.38/14,625/62
17. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha117.97 0 119.14 2 121.1415.94/15,223/57
18. JANČAR David 1974 2 USK Pha122.50 0 123.29 0 123.2918.09/17,221/57
19. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn117.97 4 124.28 0 124.2819.08/18,119/53
20. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha124.65 4 123.95 2 125.9520.75/19,717/49
21. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.124.31 4 122.05 4 126.0520.85/19,815/46
22. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava122.93 0 127.48 0 127.4822.28/21,214/46
23. BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc119.36 2 123.62 4 127.6222.42/21,313/43
24. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava128.51 2 125.63 2 127.6322.43/21,312/43
25. ZDRÁHAL Jan 1985 2 Dukla B.121.67 2 124.16 4 128.1622.96/21,811/40
26. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy128.04 2 133.57 0 133.5728.37/27,010/37
27. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov132.54 0 130.17 4 134.1728.97/27,59/35
28. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha126.76 4 133.61 6 139.6134.41/32,78/33
29. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.111.81 4 111.02 54 165.0259.82/56,97/31
30. CEPEK Marek 1994 2 KVSPísek128.52 0 126.65 102 228.65123.45/117,36/31
31. KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov132.83 0 0.00 999 132.8327.63/26,35/29
32. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB134.83 0 0.00 999 134.8329.63/28,24/27
33. POSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň134.74 4 0.00 999 138.7433.54/31,93/25
34. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha134.88 4 0.00 999 138.8833.68/32,02/23
35. MATĚJÁK Petr 1973 3 Klášter.143.41 2 0.00 999 145.4140.21/38,21/21
36. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja129.98 50 0.00 999 179.9874.78/71,10/19
37. ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha130.52 50 0.00 999 180.5275.32/71,60/17
38. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy154.11 54 0.00 999 208.11102.91/97,80/15
39. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha156.83 54 0.00 999 210.83105.63/100,40/14
40. HRADÍLEK Václav 1982 2+ USK Pha123.29 102 0.00 999 225.29120.09/114,20/13
41. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.125.02 102 0.00 999 227.02121.82/115,80/12
42. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor141.64 102 0.00 999 243.64138.44/131,60/12
43. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.142.65 102 0.00 999 244.65139.45/132,60/11
44. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn140.41 106 0.00 999 246.41141.21/134,20/10
45. KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.161.84 156 0.00 999 317.84212.64/202,10/9
  NEDVĚD Marek 1987 2 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha118.26 0 113.45 0 113.45 75/75
2. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.111.65 0 114.51 0 114.511.06/0,968/75
3. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.121.53 2 118.12 0 118.124.67/4,162/75
4. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha113.25 0 116.71 2 118.715.26/4,657/75
5. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.117.74 0 122.10 0 122.108.65/7,653/75
6. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha120.94 0 118.77 4 122.779.32/8,249/75
7. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB129.57 0 122.25 2 124.2510.80/9,546/75
8. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava119.18 0 120.24 6 126.2412.79/11,343/75
9. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava151.97 2 128.24 0 128.2414.79/13,040/75
10. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha128.25 50 125.04 4 129.0415.59/13,737/68
11. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec130.51 2 128.15 2 130.1516.70/14,735/68
12. HILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha137.43 8 128.15 4 132.1518.70/16,533/62
13. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy124.15 54 130.22 4 134.2220.77/18,331/57
14. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB128.36 50 130.59 4 134.5921.14/18,629/53
15. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava133.69 2 133.20 2 135.2021.75/19,227/49
16. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha131.41 2 133.21 4 137.2123.76/20,925/46
17. BROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava144.43 152 144.54 4 148.5435.09/30,923/46
18. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn142.83 0 157.61 4 161.6148.16/42,521/43
19. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice129.57 0 127.53 54 181.5368.08/60,019/40
20. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice139.91 52 143.87 104 247.87134.42/118,517/37

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
117.46 2 115.08 0 115.08 60/60
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
117.32 0 115.09 0 115.090.01/0,053/60
3. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
113.09 2 112.37 4 116.371.29/1,147/60
4. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
MT USK Pha
USK Pha
117.18 0 114.03 4 118.032.95/2,642/60
5. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
117.67 54 117.26 2 119.264.18/3,638/60
6. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
120.11 0 116.47 4 120.475.39/4,734/60
7. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
123.76 2 121.70 2 123.708.62/7,531/60
8. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
126.69 2 124.12 2 126.1211.04/9,628/60
9. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
118.55 0 125.44 4 129.4414.36/12,525/60
10. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
128.99 0 134.00 102 236.00120.92/105,122/60
11. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
131.39 4 136.47 106 242.47127.39/110,720/60
12. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
134.54 8 141.02 106 247.02131.94/114,718/53
13. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
1 USK Pha
SKVS ČB
132.55 6 142.04 108 250.04134.96/117,316/47
14. SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
151.65 12 159.64 112 271.64156.56/136,014/47
15. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
133.92 4 139.10 154 293.10178.02/154,712/42
16. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
KVSPísek
130.00 54 0.00 999 184.0068.92/59,910/38
17. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
148.25 52 0.00 999 200.2585.17/74,09/34
18. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
124.42 100 0.00 999 224.42109.34/95,08/34
19. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
128.64 102 0.00 999 230.64115.56/100,47/34
20. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
145.20 202 0.00 999 347.20232.12/201,76/31
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
0.00 999 0.00 999 999.00 0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha100.89 0 98.89 0 98.89 75/75
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.100.55 0 99.71 0 99.710.82/0,868/75
3. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha101.33 2 99.74 0 99.740.85/0,962/75
4. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha100.46 0 98.53 2 100.531.64/1,757/75
5. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.106.47 2 101.97 0 101.973.08/3,153/75
6. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha102.92 2 102.15 0 102.153.26/3,349/75
7. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.103.49 2 102.36 0 102.363.47/3,546/75
8. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha106.43 2 102.36 0 102.363.47/3,546/75
9. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.103.37 0 102.67 0 102.673.78/3,840/75
10. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec103.68 0 102.82 0 102.823.93/4,037/75
11. DUPAL Jiří 1991 1 USK Pha105.47 0 102.83 2 104.835.94/6,035/75
12. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha107.73 2 103.48 2 105.486.59/6,733/75
13. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod111.49 0 108.65 0 108.659.76/9,931/75
14. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec112.57 0 109.54 0 109.5410.65/10,829/75
15. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus111.63 2 111.32 0 111.3212.43/12,627/68
16. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha115.15 0 111.84 0 111.8412.95/13,125/62
17. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha104.54 0 108.01 4 112.0113.12/13,323/57
18. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha111.49 2 108.47 4 112.4713.58/13,721/57
19. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha108.52 0 110.90 2 112.9014.01/14,219/57
20. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy113.56 0 113.14 0 113.1414.25/14,417/57
21. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno112.63 0 111.60 2 113.6014.71/14,915/53
22. BINČÍK Petr 1994 2+ KK Opava107.10 2 111.68 2 113.6814.79/15,014/49
23. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc109.86 0 109.68 4 113.6814.79/15,014/46
24. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy111.56 4 112.06 2 114.0615.17/15,312/46
25. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.111.66 0 108.11 6 114.1115.22/15,411/43
26. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus114.82 0 114.37 0 114.3715.48/15,710/40
27. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava111.92 2 112.95 2 114.9516.06/16,29/37
28. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz115.68 0 114.18 2 116.1817.29/17,58/35
29. GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz115.16 0 116.92 0 116.9218.03/18,27/33
30. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice116.11 0 114.63 4 118.6319.74/20,06/31
31. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov115.15 0 119.56 0 119.5620.67/20,95/29
32. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa113.13 2 116.50 4 120.5021.61/21,94/27
33. HRIC Filip 1993 2 Olomouc114.10 0 117.46 4 121.4622.57/22,83/25
34. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.112.40 0 117.61 4 121.6122.72/23,02/23
35. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha111.88 0 118.90 52 170.9072.01/72,81/21
36. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.114.19 2 0.00 999 116.1917.30/17,50/21
37. VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava117.15 0 0.00 999 117.1518.26/18,50/19
38. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha118.36 0 0.00 999 118.3619.47/19,70/17
39. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.114.54 4 0.00 999 118.5419.65/19,90/15
40. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava118.72 0 0.00 999 118.7219.83/20,10/14
41. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice117.18 2 0.00 999 119.1820.29/20,50/13
42. NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava119.31 2 0.00 999 121.3122.42/22,70/12
43. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy120.37 2 0.00 999 122.3723.48/23,70/11
44. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy123.14 2 0.00 999 125.1426.25/26,50/10
45. ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus126.29 2 0.00 999 128.2929.40/29,70/9
46. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha128.48 0 0.00 999 128.4829.59/29,90/8
47. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy124.80 4 0.00 999 128.8029.91/30,20/7
48. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava125.96 4 0.00 999 129.9631.07/31,40/6
49. ŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB131.36 0 0.00 999 131.3632.47/32,80/5
50. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha132.36 2 0.00 999 134.3635.47/35,90/4
51. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc132.56 4 0.00 999 136.5637.67/38,10/3
52. DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.136.65 0 0.00 999 136.6537.76/38,20/2
53. ŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa135.46 2 0.00 999 137.4638.57/39,00/1
54. ŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB147.31 4 0.00 999 151.3152.42/53,00/0
55. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.108.78 50 0.00 999 158.7859.89/60,60/0
56. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus108.32 52 0.00 999 160.3261.43/62,10/0
57. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí123.83 54 0.00 999 177.8378.94/79,80/0
58. MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa130.07 52 0.00 999 182.0783.18/84,10/0
59. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV136.93 50 0.00 999 186.9388.04/89,00/0
60. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice138.44 50 0.00 999 188.4489.55/90,60/0
61. LÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.118.77 100 0.00 999 218.77119.88/121,20/0
62. SEDLMAIER Aleš 1980 2+ Roudnice125.35 102 0.00 999 227.35128.46/129,90/0
63. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně129.91 102 0.00 999 231.91133.02/134,50/0
64. MAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava141.34 104 0.00 999 245.34146.45/148,10/0
65. KRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc130.18 150 0.00 999 280.18181.29/183,30/0
  SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  PECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  LENC Miroslav 1986 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha133.73 2 136.36 0 136.36 0/0
2. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha158.32 358 149.45 260 409.45273.09/200,30/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3