vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd ve Strakonicích

09.07.2016   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Jana LAGNEROVÁ   vrchní rozhodčí: Alois KUNA
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23HABICH Karel 1994 VS Tábor09:55,50 3
2.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.10:31,1035.60/6,02
3. JÍCHA Dušan 1982 So Písek12:15,70140.20/23,51
4.1/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.12:44,40168.90/28,40
5.2/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.13:52,90237.40/39,90
6.1/DMKLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.14:23,50268.00/45,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand09:14,70 15
1.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor09:14,70 15
3.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav09:30,9016.20/2,910
4.2/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav09:41,3026.60/4,89
5.2/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand10:06,6051.90/9,48
6.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.10:15,2060.50/10,97
7.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha10:21,1066.40/12,06
8.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.10:25,5070.80/12,85
9.3/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.10:26,0071.30/12,94
10.2/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.10:33,4078.70/14,23
11.3/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.10:45,0090.30/16,32
12.4/ZSGROSSMANNOVÁ Adéla 2002 Loko Plz10:57,30102.60/18,51
13.3/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB11:24,60129.90/23,40
14.5/ZSVRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice11:32,10137.40/24,80
15.6/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB12:45,30210.60/38,00
16.4/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB12:47,50212.80/38,40
  KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 RoudniceDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VAŇKOVÁ Klára
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2001
1989
VS Tábor
VS Tábor
10:32,20 1
2.1/DMONDŘICH Václav
MALEČEK Matyáš
2001
2002
Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:41,4069.20/10,90
3.1/DSBAUEROVÁ Markéta
MANOVÁ Štěpánka
2001
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
13:34,00181.80/28,80
  BABOR Stanislav
PALOUDA Tomáš
1958
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz07:20,70 41
2.1/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.07:56,9036.20/8,233
3.2/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz08:32,5071.80/16,329
4.1/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.08:35,3074.60/16,925
5.1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz08:38,8078.10/17,721
6.1/VPALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml.08:48,6087.90/19,917
7.3/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand09:07,20106.50/24,213
8.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.09:14,40113.70/25,812
9.2/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.09:24,30123.60/28,011
10.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB09:25,30124.60/28,310
11.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor09:46,10145.40/33,09
12.5/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice09:50,90150.20/34,18
13.2/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.09:56,50155.80/35,47
14.2/ZMTURNER Karel 2004 3 Blovice10:22,80182.10/41,36
15.2/VSZÝKA Petr 1951 ČSAD Plz10:43,90203.20/46,15
16.1/U23BÁČA Jakub 1994 KK Brand10:46,30205.60/46,74
17.3/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice10:54,80214.10/48,63
18.2/ZSSEKANINA Ondřej 2003 Č.Kruml.11:07,70227.00/51,52
19.4/ZMKLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.11:31,70251.00/57,01
20.3/ZSMALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.11:34,50253.80/57,60
21.3/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.11:55,60274.90/62,40
22.5/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.12:10,50289.80/65,80
23.4/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB12:20,90300.20/68,10
24.6/ZMHEZINA Jiří 2004 Roudnice12:36,00315.30/71,50
25.7/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice13:08,70348.00/79,00
  ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČBDNS 0
  KULHÁNEK Josef 1951 JablonecDNS 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.PhaDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav11:00,50 2
2.2/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav11:20,9020.40/3,11
3.3/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.11:40,5040.00/6,10
4.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.11:46,5046.00/7,00
5.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.11:57,0056.50/8,60

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MAREK Kryštof 2000 07:14,40 0
2. ŠVEJD Jáchym 2000 07:17,603.20/0,70
3. NOVOTNÝ Petr 2000 07:27,2012.80/2,90
4. ŠAFAŘÍK Pavel 2000 07:28,0013.60/3,10
5. MÍKA Hynek 2000 07:32,7018.30/4,20
6. FROHLICH Jáchym 2000 07:35,4021.00/4,80
7. PALOUDA Mikoláš 2000 07:47,1032.70/7,50
8. SAIP Ondřej 2000 07:48,2033.80/7,80
9. GROSSMANN Lukáš 2000 07:50,5036.10/8,30
10. NOVOSAD Jonáš 2000 08:15,7061.30/14,10

kategorie K1W   předžákyně

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Bára 2000 07:26,70 0
2. BOČKOVÁ Kateřina 2000 07:42,3015.60/3,50
3. ŠVEHLOVÁ Rozárie 2000 07:47,0020.30/4,50
4. HORÁKOVÁ Julie 2000 07:47,1020.40/4,60
4. ŠTRÉTROVÁ Amálie 2000 07:47,1020.40/4,60
6. BEEROVÁ Anežka 2000 08:38,5071.80/16,10
7. ŽATECKÁ Táňa 2000 09:03,6096.90/21,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3