vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st.

28.08.2016   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PEŠEK Michal 1992 1 Kralupy115.02 4 115.08 0 115.08 71
2. SMIRNOV Pavel 1995 Saint-Peterburg, RUS117.27 6 113.78 4 117.782.70/2,30
3. BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus120.99 4 118.53 6 124.539.45/8,259
4. SUCHÝ Matěj 1986 2 Dukla B.123.72 4 125.50 2 127.5012.42/10,853
5. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy125.53 4 127.37 8 129.5314.45/12,647
6.1/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov128.92 2 129.12 2 130.9215.84/13,841
7.1/DMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy130.50 4 127.81 50 134.5019.42/16,935
8.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha138.91 4 143.69 56 142.9127.83/24,229
9.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa213.45 12 165.28 4 169.2854.20/47,123
10.2/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 KK Brand190.88 106 164.66 6 170.6655.58/48,317
11.1/DSVYBULKA Jakub 1998 3 Kralupy170.01 8 1.00 999 178.0162.93/54,711
12.2/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV178.09 4 177.71 10 182.0967.01/58,25
13.3/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha201.89 16 254.81 122 217.89102.81/89,34
14.2/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha209.64 112 223.16 214 321.64206.56/179,53
15.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník182.15 262 207.96 126 333.96218.88/190,22
16. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek114.00 456 119.07 408 527.07411.99/358,01
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEVLEEV Anvar 1996 Saint-Peterburg, RUS4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy122.33 0 129.60 6 122.33 76
2. SMIRNOVA Polina 1995 Saint-Peterburg, RUS121.74 2 128.16 2 123.741.41/1,20
3.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec123.29 2 125.61 54 125.292.96/2,464
4. GREBENEK Svetlana 1995 Saint-Peterburg, RUS129.46 4 145.05 10 133.4611.13/9,10
6.1/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha171.94 4 139.70 0 139.7017.37/14,258
7.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha144.93 2 161.42 56 146.9324.60/20,152
8.2/ZSCAPALINI Nicola 2002 2 KK Brand195.51 4 148.82 6 154.8232.49/26,646
9.1/ZMALTMAN Marcella 2004 PWRC, USA158.57 6 145.46 12 157.4635.13/28,70
10.2/VROMASHKINA Ekaterina 1974 Moskva, RUS154.64 60 148.88 10 158.8836.55/29,90
11.2/DMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha157.34 6 173.09 8 163.3441.01/33,540
12. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy162.28 2 165.55 2 164.2841.95/34,334
13.3/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky214.54 6 168.21 8 176.2153.88/44,028
14.2/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand183.65 14 177.74 8 185.7463.41/51,822
15.4/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha182.10 12 179.32 8 187.3264.99/53,116
16.5/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy181.84 6 188.19 6 187.8465.51/53,610
17.6/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand193.53 58 208.61 16 224.61102.28/83,64
18.7/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy290.12 208 253.81 26 279.81157.48/128,73
19. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor151.20 254 172.84 156 328.84206.51/168,82
  KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand1.00 999 1.00 999 999.00 0
  KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KALISKÁ Elena 1972 KTK LM, SVK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
137.34 6 130.43 6 136.43 20
2. PEŠEK Michal
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
180.28 10 143.80 10 153.8017.37/12,78
3.1/DMMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
198.85 66 173.77 62 235.7799.34/72,82
4.1/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
245.71 16 1.00 999 261.71125.28/91,81

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.96.41 0 93.23 0 93.23 203
2.1/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy102.33 4 102.19 4 106.1912.96/13,9191
3. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus107.00 0 106.86 2 107.0013.77/14,8179
4.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha109.84 4 106.24 2 108.2415.01/16,1167
5.1/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha108.51 0 120.14 2 108.5115.28/16,4161
6.1/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky111.07 2 107.43 6 113.0719.84/21,3155
7.2/VMGORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy111.43 2 113.55 0 113.4320.20/21,7149
8.2/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha109.72 4 121.78 6 113.7220.49/22,0143
9.2/DSKUDRYAVTSEV Daniil 1999 Saint-Peterburg, RUS112.97 2 112.21 10 114.9721.74/23,30
10.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy123.90 54 114.40 2 116.4023.17/24,9137
11. MACÁŠEK Tomáš 1992 Dukla B.117.63 0 114.79 2 116.7923.56/25,3131
12.2/U23KOŘÍNEK Filip 1995 USK Pha115.29 2 117.73 2 117.2924.06/25,8125
13.4/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy118.21 2 118.58 4 120.2126.98/28,9119
14.3/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky114.69 10 114.87 6 120.8727.64/29,6113
15.5/VMMÍKA Viktor 1977 SKŽižkov117.88 4 124.21 2 121.8828.65/30,7107
16.3/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa120.44 2 119.42 4 122.4429.21/31,3101
17.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky112.79 12 122.61 64 124.7931.56/33,995
18.4/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec119.02 6 122.59 12 125.0231.79/34,189
19.3/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy123.62 2 136.75 10 125.6232.39/34,783
20.1/VROMASHKIN Dmitry 1968 Moskva, RUS131.91 2 131.31 6 133.9140.68/43,60
21.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa151.35 58 129.96 4 133.9640.73/43,777
22.5/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha135.29 6 129.30 6 135.3042.07/45,171
23.3/VERMAKOV Pavel 1974 Moskva, RUS131.95 6 138.98 10 137.9544.72/48,00
24.4/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy138.36 10 131.90 8 139.9046.67/50,165
25.6/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand138.87 2 127.56 104 140.8747.64/51,159
26.6/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha137.06 4 185.55 14 141.0647.83/51,353
27.7/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy146.88 0 135.21 6 141.2147.98/51,547
28.7/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz152.17 4 138.57 4 142.5749.34/52,941
29. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy138.90 4 140.69 4 142.9049.67/53,335
30.2/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand138.42 6 171.22 112 144.4251.19/54,929
31.3/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha144.89 0 175.24 154 144.8951.66/55,428
32.4/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha152.31 52 142.41 4 146.4153.18/57,027
33.1/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice141.83 6 194.69 18 147.8354.60/58,626
34.8/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha146.63 4 153.59 8 150.6357.40/61,625
35.9/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand136.92 14 150.44 12 150.9257.69/61,924
36.5/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha154.56 4 212.60 72 158.5665.33/70,123
37.8/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy152.93 10 196.48 6 162.9369.70/74,822
38.2/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand159.42 6 169.18 58 165.4272.19/77,421
39.6/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha161.63 4 188.98 60 165.6372.40/77,720
40.10/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand166.90 2 165.96 12 168.9075.67/81,219
41.5/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy166.02 6 162.05 110 172.0278.79/84,518
42.9/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV191.58 60 165.84 14 179.8486.61/92,917
43.7/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky162.10 106 168.73 12 180.7387.50/93,916
44.8/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky162.89 62 166.39 16 182.3989.16/95,615
45.11/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník174.86 14 204.68 214 188.8695.63/102,614
46.9/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy173.72 16 158.33 264 189.7296.49/103,513
47.10/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha192.73 8 227.17 14 200.73107.50/115,312
48.3/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand147.13 56 170.06 112 203.13109.90/117,911
49. FELIX Petr 1982 3 Kralupy193.37 14 188.42 68 207.37114.14/122,410
50.12/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec206.51 10 157.17 64 216.51123.28/132,29
51.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník206.02 14 1.00 999 220.02126.79/136,08
52.11/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha230.89 6 274.93 14 236.89143.66/154,17
53.4/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy227.14 14 171.24 68 239.24146.01/156,66
54.5/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha263.04 6 192.92 54 246.92153.69/164,95
55.6/ZMBÍZEK Marek 2005 3 KK Brand194.86 58 202.81 64 252.86159.63/171,24
56.4/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník135.18 118 1.00 999 253.18159.95/171,63
57.5/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz213.60 156 225.54 64 289.54196.31/210,62
58.7/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand222.80 206 224.57 66 290.57197.34/211,71
59.13/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha182.18 110 109.41 756 292.18198.95/213,40
60.4/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand196.44 154 1.00 999 350.44257.21/275,90
  HILGERT Luboš 1960 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HÁJEK Roman 1963 3 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Matouš 2002 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KORZHOV Alexander 1974 Moskva, RUS4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 3 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KNĚZŮ Vojtěch 1977 3 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERAN Václav 2000 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy132.99 4 135.04 2 136.99 19
2. TROPKINA Anastasya 1994 Saint-Peterburg, RUS137.24 4 137.83 4 141.244.25/3,10
3.1/DSPUCHNINA Veronika 1999 Saint-Peterburg, RUS191.83 12 157.93 12 169.9332.94/24,00
4.1/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha168.51 52 166.55 6 172.5535.56/26,07
5.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha321.02 110 272.92 12 284.92147.93/108,01
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3