Slalom v Třebechovicích

24.09.2016   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSHEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
112.10 2 117.20 2 114.10 56
2.1/VVĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
125.80 2 125.50 0 125.5011.40/10,048
3.1/VMPOLÍVKA Radek
POLÍVKA Karel
1980
1978
Sláv.HK
Sláv.HK
126.60 0 126.80 0 126.6012.50/11,044
4.2/VVALA Vladimír
KELLER Miloslav
1963
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
131.60 4 126.70 0 126.7012.60/11,040
5.2/VMZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
129.50 2 130.40 2 131.5017.40/15,236
6.2/DSKRČ Ladislav
KOLÁČEK Petr
1999
2001
2 Dukla B.
KK Brand
137.80 52 132.80 2 134.8020.70/18,132
7.3/VMDOLEŽAL Pavel
TROCH Petr
1974
1971
Dv.Král.
Dv.Král.
143.90 10 139.00 0 139.0024.90/21,828
8. KARLOVSKÝ Marek
JÁNĚ Jakub
1997
1990
MT KVS HK
Dukla B.
135.20 8 131.30 8 139.3025.20/22,124
9.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
139.50 6 138.20 2 140.2026.10/22,920
10.1/ZMCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
3 KK Brand
KK Brand
141.00 2 140.00 2 142.0027.90/24,516
11.4/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
139.30 6 138.30 6 144.3030.20/26,512
12.2/VSKROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
142.50 2 138.80 6 144.5030.40/26,68
13.2/ZMRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
3 Postřelm
VS Tábor
142.70 6 144.00 2 146.0031.90/28,07
14.3/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
149.70 4 147.50 0 147.5033.40/29,36
15.5/VMRAŠNER Karel
RAŠNER Jiří
1976
2008
Postřelm
Postřelm
146.40 2 145.60 6 148.4034.30/30,10
16.1/ZSVEVERKA Lukáš
STRÁNSKÝ Daniel
2002
2002
3 Benátky
Benátky
146.40 16 141.80 8 149.8035.70/31,35
17.4/VJINDRÁKOVÁ Anna
JINDRÁK Petr
2005
1969
2 Tech.Pha
Tech.Pha
153.80 12 153.80 0 153.8039.70/34,84
18.2/ZSMAREK Matyáš
HANUŠ Jiří
2003
2002
Třebech.
Třebech.
148.70 10 150.00 8 158.0043.90/38,53
19.3/ZMBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
146.10 18 146.90 12 158.9044.80/39,32
20.3/ZSONDRUŠ Mario
ONDRUŠ Mikuláš
2005
2003
3 USK Pha
USK Pha
157.00 2 154.60 6 159.0044.90/39,41
21.4/ZSJANOUŠEK Viktor
KOLÁŘ Vojtěch
2003
2002
USK Pha
USK Pha
159.70 0 159.40 6 159.7045.60/40,00
22.3/VSDUŠEK Vladimír
KAŠPAR Jaroslav
1957
1956
Sláv.HK
Sláv.HK
158.50 4 156.30 6 162.3048.20/42,20
23.5/VINDRUCH Tomáš
ŠEPS Miroslav
2008
1968
KVS HK
KVS HK
164.40 2 167.20 2 166.4052.30/45,80
24.1/DMKOŘÍNEK Vojtěch
SAAL Štěpán
2004
2001
Jablonec
Jablonec
158.80 14 159.70 8 167.7053.60/47,00
25.6/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
173.30 2 168.40 0 168.4054.30/47,60
26.4/ZMINDRUCH Matěj
DRÁBEK Matyáš
2006
2005
KVS HK
KVS HK
170.10 2 175.50 6 172.1058.00/50,80
27.5/ZMŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
175.40 10 189.00 18 185.4071.30/62,50
  FUCHS Jakub
FUCHS Matouš
1999
2002
3 Jablonec
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘÍHA Jan
PAVLÍK Pavel
1996
1998
2 Třebech.
Třebech.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení