Slalom na Paraplíčku

14.05.2017   sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV101.86 0 104.90 0 101.86 55
2.1/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK108.61 0 111.22 0 108.616.75/6,651
3.2/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky109.58 0 111.51 0 109.587.72/7,647
4.3/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK111.01 0 109.86 4 111.019.15/9,043
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor110.36 2 110.95 2 112.3610.50/10,339
6.1/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3+ Ot.Strak130.09 0 113.42 0 113.4211.56/11,335
7.2/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha120.32 0 113.45 0 113.4511.59/11,431
8.3/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha119.09 0 115.89 0 115.8914.03/13,827
9.1/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha130.54 6 117.73 0 117.7315.87/15,623
10.7/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha129.32 8 118.22 0 118.2216.36/16,19
11.4/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa114.45 4 117.09 2 118.4516.59/16,319
12.2/VMLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily121.70 2 116.36 4 120.3618.50/18,218
13.4/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa129.54 4 118.95 2 120.9519.09/18,717
14.3/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 KVS HK122.76 2 119.09 2 121.0919.23/18,916
15.2/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky124.98 0 132.39 2 124.9823.12/22,715
16.5/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK124.29 4 127.32 4 128.2926.43/25,914
17.6/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa126.86 4 152.32 4 130.8629.00/28,513
18.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3 Roudnice133.16 0 131.64 0 131.6429.78/29,212
19.5/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky127.89 6 127.77 4 131.7729.91/29,411
20.1/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily133.86 2 131.86 2 133.8632.00/31,410
21.4/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.134.39 6 131.70 6 137.7035.84/35,28
22.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily133.89 4 150.16 4 137.8936.03/35,47
23.6/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov136.67 2 160.06 6 138.6736.81/36,16
24.7/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec159.80 2 135.64 4 139.6437.78/37,15
25.8/ZSANTONIOVÁ Anežka 2003 L.Žatec145.26 6 138.00 4 142.0040.14/39,44
26.8/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.187.41 4 143.58 0 143.5841.72/41,03
27.9/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor157.76 4 141.89 6 147.8946.03/45,22
28.5/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha152.64 8 147.51 4 151.5149.65/48,71
29.9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor189.13 4 156.22 6 162.2260.36/59,30
30.10/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.191.11 62 207.13 4 211.13109.27/107,30
31.6/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK254.80 56 249.51 6 255.51153.65/150,80
32.7/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK232.09 112 226.53 62 288.53186.67/183,30
  KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÁ Veronika 2002 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení