Slalom na Paraplíčku

14.05.2017   sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky90.36 4 84.43 0 84.43
2C1M/1KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV92.73 0 98.22 0 92.73
3C1M/2MILLER Jan 1968 2 Turnov98.76 0 99.98 2 98.76
4K1M/2FRENCL Josef 2002 2 USK Pha104.20 2 98.36 2 100.36
5K1M/3CAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.103.09 2 99.26 2 101.26
6C1M/3HAJSKÝ Stanislav 1969 2 Semily103.36 2 101.61 0 101.61
7K1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV101.86 0 104.90 0 101.86
8C1M/4PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB100.10 2 98.09 4 102.09
9C1M/5VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.102.36 0 110.09 6 102.36
10K1M/4VOREL Zdeněk 1974 3+ Pardub.102.73 0 103.26 4 102.73
11C1M/6ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.103.09 0 99.83 4 103.09
12K1M/5OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.128.64 2 106.39 0 106.39
13K1M/6VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor101.98 8 102.45 4 106.45
14K1M/7SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice104.80 2 106.16 4 106.80
15K1M/8FUCHS Matouš 2002 3+ Jablonec109.13 0 107.20 0 107.20
16C1M/7HAUCK Marek 1977 2 KVS HK107.80 2 107.39 0 107.39
17K1M/9SAAL Štěpán 2001 3 Jablonec110.09 56 105.74 2 107.74
18K1W/2HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK108.61 0 111.22 0 108.61
19K1W/3KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky109.58 0 111.51 0 109.58
20K1W/4KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK111.01 0 109.86 4 111.01
21K1M/10DUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha120.01 2 111.99 0 111.99
22K1W/5POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor110.36 2 110.95 2 112.36
23K1M/11FURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.117.09 4 112.83 0 112.83
24K1M/12VESELÝ František 2000 3+ Trutnov108.92 4 112.11 2 112.92
25K1M/13ONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha111.11 2 110.60 4 113.11
26K1W/6DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3+ Ot.Strak130.09 0 113.42 0 113.42
27K1W/7RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha120.32 0 113.45 0 113.45
28C1M/8BEIER Matouš 2004 3+ Trutnov113.47 0 121.16 0 113.47
29K1M/14HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak116.20 6 112.33 2 114.33
30C1M/9ŘEŽÁBEK Martin 1973 RK Troja115.39 0 114.64 4 115.39
31K1W/8ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha119.09 0 115.89 0 115.89
32K1M/15ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand116.01 0 116.58 6 116.01
33K1M/16ČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz121.51 0 112.48 4 116.48
34K1M/17BÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand114.73 2 117.01 0 116.73
35K1M/18KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.126.32 4 113.61 4 117.61
36K1W/9ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha130.54 6 117.73 0 117.73
37C1M/10POLÍVKA Karel 1978 2 Sláv.HK115.83 2 112.41 6 117.83
38K1M/19JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha115.16 52 113.95 4 117.95
39K1W/10FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha129.32 8 118.22 0 118.22
40K1M/20LACINA Jakub 2003 3 Semily128.16 4 112.26 6 118.26
41K1W/11BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa114.45 4 117.09 2 118.45
42K1M/21JUDA Štěpán 2004 3 Benátky116.13 6 112.73 6 118.73
43C1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV119.09 0 122.98 4 119.09
44C1W/2PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha124.06 2 119.15 0 119.15
45C1M/11HÁK Jiří 1952 2 Trutnov118.92 2 120.22 0 120.22
46K1W/12LACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily121.70 2 116.36 4 120.36
47K1M/22ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB116.36 4 120.64 4 120.36
48C1M/12VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor121.06 0 120.86 0 120.86
49K1W/13HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa129.54 4 118.95 2 120.95
50K1W/14HAUCKOVÁ Ilona 1978 3 KVS HK122.76 2 119.09 2 121.09
51K1M/23MAREK Kryštof 2006 3 Roudnice138.09 8 121.70 0 121.70
52PW/1KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor123.26 2 119.71 2 121.71
53C1M/13JANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha121.89 0 1.00 999 121.89
54K1M/24SUK Jakub 2002 3+ Trutnov131.26 6 117.92 4 121.92
55K1M/25BENDA Libor 1966 3+ Roudnice120.13 2 123.32 4 122.13
56C1M/14KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor127.48 0 118.20 4 122.20
57K1M/26HEZINA Jiří 2004 3 Roudnice132.20 8 122.45 0 122.45
58K1M/27FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec122.50 0 123.83 0 122.50
59K1M/28BENDA Jan 2005 3 Roudnice121.22 2 124.92 2 123.22
60K1M/29MÍL Jakub 2003 3 Trutnov126.51 10 119.42 4 123.42
61C1M/15ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB122.70 2 143.45 2 124.70
62K1W/15PAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky124.98 0 132.39 2 124.98
63K1M/30WINTER Eduard 1956 3 Jablonec124.98 0 119.90 6 124.98
64PW/2BOHATÝ Oto 2007 Třebech.123.01 2 123.78 2 125.01
65K1M/31URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha133.09 4 119.58 6 125.58
66K1M/31PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník127.32 58 121.58 4 125.58
67K1M/33PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník128.13 4 125.64 0 125.64
68C1M/16PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník125.73 0 127.45 4 125.73
69K1M/34ZOUBEK Adam 2004 3+ Semily122.01 4 123.92 8 126.01
70C1M/17ŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB128.67 4 124.48 2 126.48
71K1M/35SEMERÁD Jakub 2006 3 Roudnice130.73 2 126.92 0 126.92
72K1M/36POPELKA Petr 2005 3 KK Brand125.01 2 126.26 8 127.01
73K1M/37VALÁŠEK Jan 2005 3 KK Brand139.09 2 121.42 6 127.42
74C1M/18OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.125.67 2 128.26 4 127.67
75K1M/38STRASSER Marek 2004 3 L.Žatec140.39 2 125.95 2 127.95
76K1W/16SOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK124.29 4 127.32 4 128.29
77K1M/39KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa198.89 10 124.67 4 128.67
78K1M/40HEGER Jonáš 2006 3 KVS HK126.95 2 133.20 8 128.95
79C1M/19KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor134.41 0 129.04 0 129.04
80K1M/41HLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand125.51 4 135.83 6 129.51
81K1M/42PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.129.73 6 127.52 2 129.52
82C1W/3RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha130.51 2 129.67 0 129.67
83K1M/43DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK147.86 2 130.20 0 130.20
84K1M/44KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec130.64 0 129.32 4 130.64
85C1M/20SUK Jakub 2002 3 Trutnov126.73 4 157.73 4 130.73
86K1W/17BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa126.86 4 152.32 4 130.86
87K1W/18HEKOVÁ Natálie 2006 3 Roudnice133.16 0 131.64 0 131.64
88K1W/19DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky127.89 6 127.77 4 131.77
89K1M/45BEIER Alva 2005 3 Trutnov130.13 12 127.83 4 131.83
90K1M/46VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor128.16 4 128.77 10 132.16
91C1M/21URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha131.45 2 130.89 4 133.45
92C1M/22KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor134.51 2 131.64 2 133.64
93K1W/20BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily133.86 2 131.86 2 133.86
94K1M/47STEHNO Petr 2003 3 USK Pha125.48 104 130.39 4 134.39
95K1M/48KUDRNA Josef 2004 3 KK Brand129.13 6 4.00 999 135.13
96K1M/49DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha133.36 2 135.95 4 135.36
97K1M/50ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB162.39 2 133.42 2 135.42
98K1M/51STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov133.09 6 131.68 4 135.68
99K1M/52WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec134.09 4 134.80 2 136.80
100C1M/23JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha131.58 6 133.26 8 137.58
101K1W/21SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.134.39 6 131.70 6 137.70
102K1W/22ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily133.89 4 150.16 4 137.89
103K1M/53ČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha130.45 8 148.26 4 138.45
104K1M/54POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK168.29 4 134.51 4 138.51
105C1M/24MÍL Jakub 2003 Trutnov132.54 6 149.16 6 138.54
106K1W/23ZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov136.67 2 160.06 6 138.67
107C1M/25HEGER Jonáš 2006 KVS HK135.13 4 137.01 2 139.01
108C1M/26INDRUCH Matěj 2006 KVS HK139.11 0 155.42 2 139.11
109K1M/55SVOBODA Martin 2005 L.Žatec137.22 2 159.51 2 139.22
110K1W/24NOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec159.80 2 135.64 4 139.64
111C2M/1PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
137.89 2 136.98 4 139.89
112K1M/56ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha136.45 4 139.13 4 140.45
113C1M/27MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov143.67 4 137.13 4 141.13
114K1M/57ČERNÝ Šimon 2001 Trutnov131.48 10 158.89 102 141.48
115K1M/58PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB135.58 10 137.77 4 141.77
116K1W/25ANTONIOVÁ Anežka 2003 L.Žatec145.26 6 138.00 4 142.00
117K1M/59SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha151.36 2 136.22 6 142.22
118PW/3FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice141.54 14 138.77 4 142.77
119K1W/26KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.187.41 4 143.58 0 143.58
120C1W/4KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK152.39 4 141.67 2 143.67
121K1M/60INDRUCH Matěj 2006 KVS HK154.80 8 143.70 0 143.70
122K1M/61KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec155.67 8 144.32 0 144.32
123C2M/2FUCHS Jakub
FUCHS Matouš
1999
2002
3 Jablonec
Jablonec
145.92 4 136.86 8 144.86
124C1W/5FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha140.98 4 142.26 6 144.98
125K1M/62MÜLLER Ondřej 2002 3 Turnov134.70 106 139.70 6 145.70
126K1M/63KOŘÍNEK Martin 1977 3 Jablonec142.54 102 144.64 2 146.64
127C2M/3PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
Rakovník
Rakovník
144.67 2 139.43 8 146.67
128C1M/28PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník140.32 10 144.92 2 146.92
129K1M/64NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.148.92 2 143.06 4 147.06
130K1M/65JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov147.06 4 145.32 2 147.32
131C1W/6POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor147.51 4 143.58 4 147.58
132K1M/66KOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB151.48 6 145.61 2 147.61
133K1M/67ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand143.64 4 173.67 58 147.64
134K1W/27MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor157.76 4 141.89 6 147.89
135C2M/4KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
142.76 6 159.07 4 148.76
136K1M/68JAHODA Jakub 2004 USK Pha136.67 60 141.70 8 149.70
137C1M/29POLLERT Jáchym 2004 USK Pha164.01 4 145.83 4 149.83
138C1M/30DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK150.67 0 162.76 2 150.67
139PW/4VENC Ondřej 2007 KK Brand144.73 6 147.54 12 150.73
140C1M/31FENCL Jáchym 2003 Pardub.148.83 2 154.01 8 150.83
141K1W/28KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha152.64 8 147.51 4 151.51
142PW/5VONEŠ Jakub 2007 KK Brand143.64 8 153.64 6 151.64
143C1W/7MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov145.80 6 157.07 4 151.80
144PW/6HAUCK Marek 2007 KVS HK150.64 6 147.64 6 153.64
145C2M/5VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
162.86 56 144.06 10 154.06
146PW/7BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice165.09 12 147.89 8 155.89
147C1M/32VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor151.09 8 148.76 8 156.76
148K1M/69HYNEK Pavel 2003 3 Semily1.00 999 148.86 8 156.86
149K1M/70JIRAS Filip 2005 USK Pha155.73 14 155.51 4 159.51
150K1M/71ŘEHÁK Jiří 2003 Semily152.01 8 150.54 12 160.01
151C2M/6ČERVENKOVÁ Amélie
ONDRUŠ Mario
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
151.60 20 152.16 8 160.16
152K1M/72POLLERT Antonín 2006 USK Pha161.26 2 160.26 0 160.26
153K1W/29ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor189.13 4 156.22 6 162.22
154C2M/7VÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
VS Tábor
VS Tábor
161.09 2 173.48 4 163.09
155K1M/73KÖRNER Adam 2004 KK Brand174.48 10 157.54 6 163.54
156C1M/33VÁLEK Michal 2006 VS Tábor168.20 0 162.80 2 164.80
157C1W/8SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK1.00 999 162.86 2 164.86
158K1M/74CINKO Radek 1993 Pardub.191.16 6 159.39 8 167.39
159PW/8PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec153.48 204 159.98 8 167.98
160C2M/8ČERVENKOVÁ Vanessa
ONDRUŠ Mikuláš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
198.39 56 163.70 6 169.70
161K1M/75FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand160.22 10 165.36 56 170.22
162K1M/76MED Kryštof 2002 USK Pha165.61 8 186.58 16 173.61
163K1M/77HLOBIL Josef 2001 3 Turnov127.67 52 1.00 999 179.67
164K1M/78BAČINA Jan 2006 Č.Lípa186.13 58 179.07 2 181.07
165K1M/79KVÍČALA Čestmír 1970 Turnov173.92 8 261.37 8 181.92
166C1M/34ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.175.83 8 195.54 10 183.83
167C1M/35NĚMEC Radek 2004 Pardub.180.36 4 1.00 999 184.36
168K1M/80SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha204.98 2 182.29 4 186.29
169K1M/81ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.165.64 58 182.86 6 188.86
170PW/9INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK216.02 8 192.26 8 200.26
171K1M/82KVÍČALA Matyáš 2005 Turnov185.70 18 1976.01 8 203.70
172K1M/83NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice1.00 999 192.22 12 204.22
173K1M/84SAHULA Martin 1968 3+ Benátky144.09 158 204.34 2 206.34
174PW/10KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV195.09 12 208.54 6 207.09
175K1W/30PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.191.11 62 207.13 4 211.13
176C1M/36PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.218.11 4 1.00 999 222.11
177K1M/85FENCL Jáchym 2003 Pardub.186.61 58 164.48 66 230.48
178K1M/86TARABA Matyáš 2004 KK Brand1.00 999 181.37 54 235.37
179K1M/87JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.215.98 62 228.62 14 242.62
180C2M/9ŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
191.18 112 186.86 58 244.86
181K1M/88ZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha234.22 14 240.86 60 248.22
182K1M/89MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.206.86 206 189.16 60 249.16
183K1W/31ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK254.80 56 249.51 6 255.51
184K1M/90BANDAS Matěj 2006 KK Brand162.92 110 168.09 102 270.09
185K1M/91DVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa173.01 106 1.00 999 279.01
186K1W/32ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK232.09 112 226.53 62 288.53
187K1M/92KOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand192.41 164 240.42 66 306.42
188PW/11BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov343.83 110 5.00 0 453.83
189K1M/93JEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand189.67 408 1.00 999 597.67
190K1M/94SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.1.00 999 126.29 506 632.29
Oddíl

Historie procházení