Slalom O štít města Benátek

13.08.2017   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. RAK Tomáš, 1989, Dukla B. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.96.09 0 95.34 0 95.34 108
2. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha95.92 0 96.50 52 95.920.58/0,6100
3. KRÁL Adam, 2003, USK Pha KRÁL Adam 2003 2 USK Pha102.48 2 104.38 0 104.389.04/9,592
4. INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK106.58 0 104.53 0 104.539.19/9,688
5. MILLER Jan 1968 2 Turnov107.06 0 105.93 0 105.9310.59/11,184
6. MILLER Jan 1997 2 Turnov108.47 0 107.68 0 107.6812.34/12,980
7. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy109.14 0 109.51 0 109.1413.80/14,576
8. GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha109.75 0 111.99 0 109.7514.41/15,172
9. NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus111.57 0 110.79 2 111.5716.23/17,068
10. ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha114.42 2 111.58 0 111.5816.24/17,064
11. VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha113.58 0 111.91 0 111.9116.57/17,460
12. LACINA Richard 1967 2 Semily117.59 6 110.98 2 112.9817.64/18,556
13. INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK114.33 0 113.15 0 113.1517.81/18,752
14. VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav111.91 2 114.75 2 113.9118.57/19,548
15. BEIER Artur 1970 2 Trutnov115.81 0 115.62 2 115.8120.47/21,544
16. HAUCK Marek 1977 2 KVS HK113.98 2 115.13 2 115.9820.64/21,640
17. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov121.26 0 116.45 0 116.4521.11/22,136
18. KEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L118.33 0 123.35 2 118.3322.99/24,132
19. BEIER Matouš 2004 3+ Trutnov120.65 0 118.89 0 118.8923.55/24,728
20. JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha128.15 0 121.79 0 121.7926.45/27,724
21. OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.131.66 2 122.04 0 122.0426.70/28,020
22. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK122.75 0 126.89 0 122.7527.41/28,719
23. VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor120.80 4 123.93 0 123.9328.59/30,018
24. KUDRNA Josef 2004 KK Brand130.20 2 125.37 0 125.3730.03/31,517
25. KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor127.75 2 125.92 0 125.9230.58/32,116
26. SUK Jakub 2002 3 Trutnov126.32 0 131.38 2 126.3230.98/32,515
27. BRTEK Tomáš 1981 KKBeroun126.35 4 126.43 0 126.4331.09/32,614
28. SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha144.33 0 123.36 4 127.3632.02/33,613
29. JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha123.90 4 125.59 2 127.5932.25/33,812
30. KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor125.16 4 128.42 0 128.4233.08/34,711
31. MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov139.71 2 128.63 0 128.6333.29/34,910
32. DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK141.13 2 129.41 0 129.4134.07/35,79
33. HEGER Jonáš 2006 3 KVS HK136.64 2 129.62 2 131.6236.28/38,18
34. VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor137.09 2 143.85 0 139.0943.75/45,97
35. MÍL Jakub 2003 3 Trutnov137.47 2 135.25 4 139.2543.91/46,16
36. NEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.152.77 6 142.51 0 142.5147.17/49,55
37. VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor157.20 2 143.25 0 143.2547.91/50,34
38. INDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK141.49 4 149.55 4 145.4950.15/52,63
39. POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha153.49 4 143.77 4 147.7752.43/55,02
40. PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha155.91 6 153.83 0 153.8358.49/61,31
41. STOLÍN Adam 2005 Trutnov155.62 0 157.68 8 155.6260.28/63,20
42. BEIER Alva 2005 Trutnov155.23 2 156.68 4 157.2361.89/64,90
43. VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice165.62 6 156.86 8 164.8669.52/72,90
  KYSELA David 1977 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LADÝŘ Karel 1972 3+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLÍVKA Karel 1978 2 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jan 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl