Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať

06.04.2019   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23DUŠKOVÁ Michala, 2000, USK Pha DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha76.26 0 76.37 0 76.26 108
2.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB79.96 2 78.29 2 80.294.03/5,3104
3.1/DSVAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor79.56 2 81.90 2 81.565.30/6,9100
4.1/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB82.14 0 81.57 2 82.145.88/7,796
5.2/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky82.94 0 84.26 2 82.946.68/8,892
6.2/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha83.47 0 82.86 4 83.477.21/9,588
7.3/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy79.53 4 76.82 52 83.537.27/9,584
8.2/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice82.21 2 79.24 54 84.217.95/10,480
9.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha86.58 0 84.25 0 84.257.99/10,576
10.3/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK84.72 0 93.71 2 84.728.46/11,172
11.4/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK81.74 4 86.30 2 85.749.48/12,468
12.4/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy84.77 2 86.67 4 86.7710.51/13,864
13.5/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy103.89 8 86.11 2 88.1111.85/15,560
14.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn85.94 4 89.02 0 89.0212.76/16,756
15.3/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice89.56 0 91.27 0 89.5613.30/17,452
16.4/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn94.54 6 88.88 2 90.8814.62/19,248
17.6/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3+ USK Pha88.21 4 93.22 2 92.2115.95/20,944
18.5/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky90.45 2 87.00 6 92.4516.19/21,240
19.5/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky98.52 2 94.14 0 94.1417.88/23,436
20.7/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor98.92 4 94.25 0 94.2517.99/23,632
21.6/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha88.37 6 98.06 4 94.3718.11/23,728
22.7/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha95.85 0 96.44 2 95.8519.59/25,724
23.8/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha107.40 4 96.48 0 96.4820.22/26,520
24.9/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy95.76 2 100.92 2 97.7621.50/28,216
25.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice101.48 4 94.43 4 98.4322.17/29,112
26.3/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB100.22 0 96.72 2 98.7222.46/29,58
27.4/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB99.12 0 100.28 0 99.1222.86/30,07
28.10/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC99.86 6 93.94 6 99.9423.68/31,16
29.8/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ WWC104.35 4 104.16 0 104.1627.90/36,65
30.9/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB112.13 4 104.90 4 108.9032.64/42,84
31.11/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha110.67 8 100.72 10 110.7234.46/45,23
32.10/DMKRISTL Anouk 2003 3 USK Pha118.42 62 106.89 10 116.8940.63/53,32
33.5/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec140.84 4 122.95 0 122.9546.69/61,21
34.12/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha85.25 100 85.02 58 143.0266.76/87,50
35.6/ZMTESAŘOVÁ Eliška 2007 Dukla B.137.01 318 175.97 206 381.97305.71/400,90
  LOGACHEVA TAISIA 2005 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABATUROVA MILENA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SCHERBINA ALISA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLESHKOVA DARIA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl