Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať

06.04.2019   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha97.29 0 113.58 8 97.29 0
2.2/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha99.10 2 104.11 0 101.103.81/3,90
3.3/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak4.00 999 111.72 8 119.7222.43/23,10
4.4/PZMHORÁK David 2009 USK Pha111.68 14 126.85 108 125.6828.39/29,20
5.1/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice4.00 999 174.68 54 228.68131.39/135,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.65.56 0 74.27 50 65.56 259
2.1/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy67.78 2 66.08 50 69.784.22/6,4251
3.2/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha69.53 102 68.08 2 70.084.52/6,9243
4.2/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha69.91 50 70.28 0 70.284.72/7,2235
5.3/DSVEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky70.91 0 68.91 4 70.915.35/8,2231
6.4/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice70.93 0 69.68 4 70.935.37/8,2227
7.3/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz71.75 2 71.01 0 71.015.45/8,3223
8.4/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky72.82 0 71.14 0 71.145.58/8,5219
9.5/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.73.91 12 69.46 2 71.465.90/9,0215
10.6/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB77.31 2 73.18 0 73.187.62/11,6211
11.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB74.42 0 4.00 999 74.428.86/13,5207
12.1/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB75.69 0 74.86 0 74.869.30/14,2203
13.2/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.74.89 0 76.50 0 74.899.33/14,2199
14.7/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec75.19 0 74.60 52 75.199.63/14,7195
15.5/U23VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy75.41 0 77.50 0 75.419.85/15,0191
16. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky71.97 4 71.54 100 75.9710.41/15,9187
17.8/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky76.08 4 74.41 2 76.4110.85/16,5183
18.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy76.71 0 76.93 2 76.7111.15/17,0179
19.3/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy75.47 2 77.35 6 77.4711.91/18,2175
20.4/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha77.83 0 78.55 50 77.8312.27/18,7171
21.5/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky81.83 2 75.99 2 77.9912.43/19,0167
22.9/DSTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB76.18 2 78.44 4 78.1812.62/19,2163
23.1/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.76.99 50 76.38 2 78.3812.82/19,6159
24.6/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak76.58 4 76.45 2 78.4512.89/19,7155
25.7/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB82.65 52 73.17 6 79.1713.61/20,8151
26.2/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec80.70 0 77.26 2 79.2613.70/20,9147
27.2/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor79.62 0 85.92 4 79.6214.06/21,4143
28.3/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec80.96 4 79.74 0 79.7414.18/21,6139
29.4/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.80.06 0 80.07 2 80.0614.50/22,1135
30.8/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice82.02 0 80.77 0 80.7715.21/23,2131
31.3/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB81.94 2 80.78 0 80.7815.22/23,2127
32.9/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn78.91 2 81.56 2 80.9115.35/23,4123
33.10/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice79.95 2 82.56 0 81.9516.39/25,0119
34.4/VMKODADA Miroslav 1982 3+ Kotva B.82.42 0 4.00 999 82.4216.86/25,7115
35.11/DMPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha80.60 2 83.11 6 82.6017.04/26,0111
36.12/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov78.61 4 82.89 4 82.6117.05/26,0107
37.13/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.85.43 0 82.67 0 82.6717.11/26,1103
38.5/VMŠRÁMEK Michal 1982 Dukla B.82.70 0 82.47 2 82.7017.14/26,199
39.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz80.92 2 82.10 4 82.9217.36/26,595
40.5/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice85.47 0 82.98 0 82.9817.42/26,691
41.14/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor81.22 2 80.72 4 83.2217.66/26,987
42.15/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz83.78 0 86.84 2 83.7818.22/27,883
43.16/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.84.66 0 83.80 2 84.6619.10/29,179
44.1/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice83.67 6 82.87 2 84.8719.31/29,575
45.2/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor83.38 2 97.05 2 85.3819.82/30,271
46.17/DMSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec85.74 0 84.54 52 85.7420.18/30,867
47.18/DMŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice88.37 2 83.86 2 85.8620.30/31,063
48.6/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha84.09 2 85.32 8 86.0920.53/31,359
49.7/ZSPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha84.52 2 86.80 0 86.5220.96/32,055
50.3/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz103.59 4 86.61 0 86.6121.05/32,151
51.19/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB88.26 2 84.75 2 86.7521.19/32,347
52.8/ZSRENDÓ Enrique 2005 3+ WWC84.78 2 85.67 6 86.7821.22/32,446
53.3/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec83.91 50 85.05 2 87.0521.49/32,845
54.20/DMŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand85.22 2 87.30 2 87.2221.66/33,044
55.21/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice83.53 4 94.03 52 87.5321.97/33,543
56.22/DMKOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand85.85 2 81.66 52 87.8522.29/34,042
57.9/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand89.52 4 87.92 2 89.9224.36/37,241
58.10/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB86.20 4 95.01 12 90.2024.64/37,640
59.6/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec89.15 2 98.30 4 91.1525.59/39,039
60.23/DMTARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand90.17 4 89.18 2 91.1825.62/39,138
61.11/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB83.33 8 87.38 4 91.3325.77/39,337
62.12/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor89.74 2 91.34 0 91.3425.78/39,336
63.4/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice90.88 2 91.35 0 91.3525.79/39,335
64.13/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy87.54 4 89.83 6 91.5425.98/39,634
65.14/ZSSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice95.05 2 90.24 2 92.2426.68/40,733
66.15/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha89.07 4 81.15 50 93.0727.51/42,032
67.24/DMKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand91.79 2 90.07 6 93.7928.23/43,131
68.16/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha90.14 4 94.77 0 94.1428.58/43,630
69.17/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha86.23 8 101.86 12 94.2328.67/43,729
70.18/ZSHADRABA Martin 2005 3+ WWC92.42 2 114.56 12 94.4228.86/44,028
71.19/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec92.55 2 94.76 4 94.5528.99/44,227
72.25/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec99.10 2 92.56 2 94.5629.00/44,226
73.20/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha89.54 10 88.83 6 94.8329.27/44,625
74.5/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK95.49 0 93.89 2 95.4929.93/45,724
75.6/ZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz96.99 2 102.42 2 98.9933.43/51,023
76.7/ZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha97.38 2 166.98 4 99.3833.82/51,622
77.21/ZSKUTEK Michal 2006 3 WWC97.53 4 93.45 6 99.4533.89/51,721
78.22/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 SKVS ČB99.95 0 93.16 8 99.9534.39/52,520
79.8/ZMŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak104.86 54 100.62 0 100.6235.06/53,519
80.23/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha115.71 14 96.70 4 100.7035.14/53,618
81.24/ZSDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB110.46 0 101.06 0 101.0635.50/54,117
82.26/DMLŽIČAŘ David 2004 3+ WWC95.09 6 1.00 999 101.0935.53/54,216
83.25/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor96.15 6 99.68 2 101.6836.12/55,115
84.1/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz98.27 6 100.37 2 102.3736.81/56,114
85.9/ZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha100.74 4 100.14 8 104.7439.18/59,813
86.10/ZMSHUVALOV EGOR 2007 9 RUS Saint-Petersburb109.05 0 115.03 2 109.0543.49/66,30
87.26/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak103.39 6 129.87 2 109.3943.83/66,912
88.11/ZMRUDYCHA MAKSIM 2007 9 RUS Saint-Petersburb111.03 0 136.80 106 111.0345.47/69,40
89.12/ZMGILEV KIRILL 2007 9 RUS Saint-Petersburb109.05 4 113.11 58 113.0547.49/72,40
90.13/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec111.31 2 117.92 2 113.3147.75/72,811
91.14/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha111.73 2 122.79 2 113.7348.17/73,510
92.27/DMNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor86.24 202 114.03 0 114.0348.47/73,99
93.27/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB113.66 2 118.02 4 115.6650.10/76,48
94.28/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 WWC111.54 6 92.52 56 117.5451.98/79,37
95.28/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand128.37 2 108.49 10 118.4952.93/80,76
96.29/ZSŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak118.61 8 160.20 14 126.6161.05/93,15
97.7/VMHORÁK David 1976 2 WWC86.63 106 84.93 50 134.9369.37/105,84
98.10/DSČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor136.22 52 85.48 52 137.4871.92/109,73
99.30/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB155.12 0 136.01 6 142.0176.45/116,62
100.31/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 WWC156.17 4 151.34 6 157.3491.78/140,01
101.32/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB143.60 54 163.75 54 197.60132.04/201,40
102.15/ZMDOČKAL Radek 2008 Dukla B.139.24 250 145.07 54 199.07133.51/203,60
103.16/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB154.85 66 208.41 206 220.85155.29/236,90
104.8/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 WWC124.08 108 1.00 999 232.08166.52/254,00
  ZIFČÁK Štefan 1977 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANČ Pavel 2008 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALODZHANTS ARTEM 2005 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LAZAREV ARTEM 2003 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BARYCHIN MICHAIL 2002 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUTZER Pavel 1967 3 Kaplice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha75.46 0 4.00 999 75.46 40
2. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.77.43 4 4.00 999 81.435.97/7,932
3.1/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha81.25 4 82.78 0 82.787.32/9,724
4.2/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha82.84 50 84.25 4 88.2512.79/16,920
5.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha96.52 2 96.62 0 96.6221.16/28,016
6.3/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK93.69 4 94.88 2 96.8821.42/28,412
7.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB95.82 4 97.17 2 99.1723.71/31,48
8.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor95.79 4 104.39 0 99.7924.33/32,24
9.4/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB4.00 999 103.89 2 105.8930.43/40,33
10.3/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 WWC112.29 12 106.39 6 112.3936.93/48,92
11.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn4.00 999 114.09 2 116.0940.63/53,81
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LOGACHEVA TAISIA 2005 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SHERBINA ALISA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABATUROVA MILENA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLESHKOVA DARIA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUCHNINA VERONICA 1999 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŠEDIVÝ Vít
PRÜHER Vojtěch
2004
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
95.49 4 97.63 2 99.49 12
2.2/DMHARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
109.59 6 96.14 4 100.140.65/0,78
3.3/DMPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
2 USK Pha
USK Pha
98.30 6 100.33 0 100.330.84/0,84
  WENDL Denis
POHANKA Vít
2000
2000
1 Horš.Týn
Klatovy
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMGEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha66.27 0 4.00 999 66.27 103
2.1/U23KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha70.75 0 70.76 2 70.754.48/6,895
3. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.72.94 0 70.83 0 70.834.56/6,987
4.2/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn74.35 0 73.18 0 73.186.91/10,483
5.1/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha75.45 0 75.28 50 75.459.18/13,979
6.1/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha82.65 0 75.65 0 75.659.38/14,275
7.3/U23MRŮZEK Vojta 1998 Dukla B.81.28 4 77.27 0 77.2711.00/16,671
8.2/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.79.12 4 77.97 0 77.9711.70/17,767
9.4/U23POHANKA Vít 2000 2 Klatovy78.33 0 4.00 999 78.3312.06/18,263
10.1/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha79.55 2 77.19 2 79.1912.92/19,559
11.2/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB75.52 4 79.87 4 79.5213.25/20,055
12.3/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov81.59 2 79.68 0 79.6813.41/20,251
13.4/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB78.85 2 80.87 2 80.8514.58/22,047
14.2/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK92.44 0 81.97 0 81.9715.70/23,743
15.2/DSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB82.77 0 83.05 0 82.7716.50/24,939
16.3/ZSINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK83.76 0 87.31 52 83.7617.49/26,435
17.4/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha84.32 2 82.38 2 84.3818.11/27,331
18.5/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor85.02 0 90.74 2 85.0218.75/28,327
19.6/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn86.13 0 87.13 2 86.1319.86/30,023
19.3/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK93.29 2 86.13 0 86.1319.86/30,019
21.7/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn84.61 2 94.33 52 86.6120.34/30,715
22.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav89.02 0 87.47 0 87.4721.20/32,011
23.8/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn85.51 2 89.54 2 87.5121.24/32,110
24.5/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor92.44 0 91.66 0 91.6625.39/38,39
25.9/DMTURNER Karel 2004 3+ Sušice88.76 8 90.69 2 92.6926.42/39,98
26.4/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek93.52 2 94.62 8 95.5229.25/44,17
27.6/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ WWC94.35 2 105.73 4 96.3530.08/45,46
28.7/ZSŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.99.26 0 97.17 0 97.1730.90/46,65
29.10/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov89.22 10 95.59 8 99.2232.95/49,74
30.8/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB98.39 2 104.66 2 100.3934.12/51,53
31.9/ZSSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha103.69 4 102.82 0 102.8236.55/55,22
32.11/DMPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha96.37 54 96.78 58 150.3784.10/126,91
33. VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB106.81 64 106.61 56 162.6196.34/145,40
  JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHERKASOV MAKSIM 2006 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FLEROV VLADIMIR 2001 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOUTKA Jan 1995 3+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha76.26 0 76.37 0 76.26 108
2.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB79.96 2 78.29 2 80.294.03/5,3104
3.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor79.56 2 81.90 2 81.565.30/6,9100
4.1/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB82.14 0 81.57 2 82.145.88/7,796
5.2/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky82.94 0 84.26 2 82.946.68/8,892
6.2/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha83.47 0 82.86 4 83.477.21/9,588
7.3/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy79.53 4 76.82 52 83.537.27/9,584
8.2/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice82.21 2 79.24 54 84.217.95/10,480
9.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha86.58 0 84.25 0 84.257.99/10,576
10.3/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK84.72 0 93.71 2 84.728.46/11,172
11.4/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK81.74 4 86.30 2 85.749.48/12,468
12.4/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy84.77 2 86.67 4 86.7710.51/13,864
13.5/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy103.89 8 86.11 2 88.1111.85/15,560
14.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn85.94 4 89.02 0 89.0212.76/16,756
15.3/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice89.56 0 91.27 0 89.5613.30/17,452
16.4/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn94.54 6 88.88 2 90.8814.62/19,248
17.6/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3+ USK Pha88.21 4 93.22 2 92.2115.95/20,944
18.5/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky90.45 2 87.00 6 92.4516.19/21,240
19.5/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky98.52 2 94.14 0 94.1417.88/23,436
20.7/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor98.92 4 94.25 0 94.2517.99/23,632
21.6/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha88.37 6 98.06 4 94.3718.11/23,728
22.7/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha95.85 0 96.44 2 95.8519.59/25,724
23.8/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha107.40 4 96.48 0 96.4820.22/26,520
24.9/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy95.76 2 100.92 2 97.7621.50/28,216
25.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice101.48 4 94.43 4 98.4322.17/29,112
26.3/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB100.22 0 96.72 2 98.7222.46/29,58
27.4/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB99.12 0 100.28 0 99.1222.86/30,07
28.10/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC99.86 6 93.94 6 99.9423.68/31,16
29.8/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ WWC104.35 4 104.16 0 104.1627.90/36,65
30.9/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB112.13 4 104.90 4 108.9032.64/42,84
31.11/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha110.67 8 100.72 10 110.7234.46/45,23
32.10/DMKRISTL Anouk 2003 3 USK Pha118.42 62 106.89 10 116.8940.63/53,32
33.5/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec140.84 4 122.95 0 122.9546.69/61,21
34.12/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha85.25 100 85.02 58 143.0266.76/87,50
35.6/ZMTESAŘOVÁ Eliška 2007 Dukla B.137.01 318 175.97 206 381.97305.71/400,90
  LOGACHEVA TAISIA 2005 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABATUROVA MILENA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SCHERBINA ALISA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLESHKOVA DARIA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
93.10 2 4.00 999 95.10 20
2.2/DMWENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
99.07 4 96.65 4 100.655.55/5,812
3.3/DMBOČKOVÁ Bára
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
101.32 8 100.01 2 102.016.91/7,38
4.1/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie
PRÜHER Vojtěch
2008
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
107.72 2 137.16 10 109.7214.62/15,44
Oddíl