Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať

07.04.2019   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha88.54 4 87.44 2 89.44 137
2.2/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy98.98 2 93.68 2 95.686.24/7,0125
3.1/U23DUŠKOVÁ Michala, 2000, USK Pha DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha102.55 4 97.80 0 97.808.36/9,3119
4. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 Dukla B.97.46 2 99.56 0 99.4610.02/11,2113
5. KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK107.19 2 126.43 0 109.1919.75/22,1107
6.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB104.21 6 119.82 8 110.2120.77/23,2101
7.3/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky111.70 2 107.42 6 113.4223.98/26,895
8.6/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha128.95 2 116.66 0 116.6627.22/30,489
9.4/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK109.10 10 116.13 6 119.1029.66/33,283
10.12/DMPLESHKOVA DARIA 2004 9 RUS Saint-Petersburb116.83 4 137.79 0 120.8331.39/35,10
11.1/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK126.18 52 116.21 10 126.2136.77/41,177
12.10/DMFEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS Saint-Petersburb116.00 50 129.02 0 129.0239.58/44,30
13.5/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha127.01 56 129.52 0 129.5240.08/44,871
14.13/ZSLOGACHEVA TAISIA 2005 9 RUS Saint-Petersburb121.84 8 129.74 0 129.7440.30/45,10
15.7/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB119.21 12 125.84 6 131.2141.77/46,765
16.2/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha115.72 56 125.48 6 131.4842.04/47,059
17.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice137.09 102 131.70 0 131.7042.26/47,253
18.13/DMSCHERBINA ALISA 2004 9 RUS Saint-Petersburb144.34 58 133.04 0 133.0443.60/48,70
19.4/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy131.60 52 127.96 6 133.9644.52/49,847
20. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor131.29 8 124.37 10 134.3744.93/50,241
21.10/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice131.44 10 137.50 0 137.5048.06/53,735
22.12/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha1.00 999 144.40 0 144.4054.96/61,429
23.2/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky149.30 6 143.01 2 145.0155.57/62,123
24.11/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy171.89 108 156.53 0 156.5367.09/75,017
25.9/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ WWC169.53 204 158.19 0 158.1968.75/76,911
26.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor108.60 52 110.90 52 160.6071.16/79,65
27.9/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha173.93 10 171.47 0 171.4782.03/91,74
28.5/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy117.97 108 120.60 52 172.6083.16/93,03
29.5/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky141.12 60 1.00 999 201.12111.68/124,92
30.3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor141.48 254 148.00 60 208.00118.56/132,61
  ABATUROVA MILENA 2004 9 RUS Saint-Petersburb1.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRISTL Anouk 2003 3 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Eliška 2007 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERTOVÁ Ema 2003 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl