Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať

07.04.2019   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.77.64 0 76.99 2 77.64 383
2.1/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha77.70 2 79.31 50 79.702.06/2,7371
3.2/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha81.29 6 83.37 0 83.375.73/7,4359
4.3/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha82.60 2 82.62 4 84.606.96/9,0347
5.4/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy86.35 4 83.28 2 85.287.64/9,8335
6.2/DSBARYCHIN MICHAIL 2002 9 RUS Saint-Petersburb86.67 0 85.21 2 86.679.03/11,60
7. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky94.89 2 89.08 0 89.0811.44/14,7323
8.3/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.91.95 2 85.73 4 89.7312.09/15,6311
9.5/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky92.90 0 93.28 6 92.9015.26/19,7305
10.4/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB120.60 256 93.63 0 93.6315.99/20,6299
11.5/DSVEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky85.93 8 90.03 56 93.9316.29/21,0293
12.6/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha90.03 4 101.89 102 94.0316.39/21,1287
13.1/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor95.21 0 96.06 4 95.2117.57/22,6281
14.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB93.26 2 104.05 6 95.2617.62/22,7275
15.2/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB93.87 2 96.21 2 95.8718.23/23,5269
16.2/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus90.43 8 85.36 50 98.4320.79/26,8263
17.3/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec105.11 0 96.97 2 98.9721.33/27,5257
18.3/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.99.88 0 103.54 54 99.8822.24/28,6251
19.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy98.94 2 108.65 6 100.9423.30/30,0245
20.4/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice101.26 0 108.29 4 101.2623.62/30,4239
21.5/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak122.76 252 97.39 4 101.3923.75/30,6233
22.7/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec101.14 2 102.16 208 103.1425.50/32,8227
23.6/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy97.87 52 99.77 4 103.7726.13/33,7221
24.6/U23VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy102.90 2 114.32 4 104.9027.26/35,1215
25.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB103.17 64 99.40 6 105.4027.76/35,8209
26.1/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.127.62 4 105.85 0 105.8528.21/36,3203
27.7/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha111.56 50 100.29 6 106.2928.65/36,9197
28.8/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky104.45 10 101.05 6 107.0529.41/37,9191
29.8/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky101.15 6 105.22 14 107.1529.51/38,0185
30.5/VMKODADA Miroslav 1982 3+ Kotva B.105.31 6 104.70 4 108.7031.06/40,0179
31.9/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice105.42 4 103.07 6 109.0731.43/40,5173
32.7/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz89.81 52 109.18 0 109.1831.54/40,6167
33.2/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec114.45 2 107.81 2 109.8132.17/41,4161
34.9/DSTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB4.00 999 108.68 2 110.6833.04/42,6155
35.3/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.115.00 10 108.40 4 112.4034.76/44,8149
36.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz108.63 4 152.58 108 112.6334.99/45,1143
37.10/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB93.06 50 111.43 2 113.4335.79/46,1137
38.4/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB117.50 0 132.23 56 117.5039.86/51,3131
39.1/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz118.18 0 129.72 56 118.1840.54/52,2125
40.5/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB123.31 108 110.90 8 118.9041.26/53,1119
41.2/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice119.45 0 122.16 0 119.4541.81/53,9113
42.11/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.121.34 4 117.93 2 119.9342.29/54,5107
43.12/DMLAZAREV ARTEM 2003 9 RUS Saint-Petersburb118.13 2 120.29 8 120.1342.49/54,70
44.13/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice99.61 50 108.48 12 120.4842.84/55,2101
45.14/DMŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice130.34 2 117.86 4 121.8644.22/57,095
46.6/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice118.38 4 119.95 50 122.3844.74/57,689
47.15/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov119.87 4 130.74 8 123.8746.23/59,583
48.16/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB121.62 6 129.26 56 127.6249.98/64,477
49.3/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor123.99 154 123.48 6 129.4851.84/66,871
50.17/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec142.67 16 124.15 6 130.1552.51/67,665
51.6/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec130.35 4 129.46 8 134.3556.71/73,059
52.4/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice134.30 50 137.32 0 137.3259.68/76,953
53.3/VPUTZER Pavel 1967 3 Kaplice132.80 6 134.07 10 138.8061.16/78,847
54.18/DMKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand131.64 52 137.01 2 139.0161.37/79,041
55.19/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz122.87 52 133.78 8 141.7864.14/82,635
56.20/DMTARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand142.61 58 134.64 8 142.6465.00/83,729
57.7/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy135.42 58 137.75 6 143.7566.11/85,128
58.5/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK147.96 8 141.59 4 145.5967.95/87,527
59.7/VMŠRÁMEK Michal 1982 Dukla B.138.62 10 4.00 999 148.6270.98/91,426
60.10/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice94.42 100 101.08 52 153.0875.44/97,225
61.11/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.90.93 154 99.01 56 155.0177.37/99,724
62.8/ZSGALODZHANTS ARTEM 2005 9 RUS Saint-Petersburb142.25 154 147.14 8 155.1477.50/99,80
63.9/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha100.16 56 124.85 54 156.1678.52/101,123
64.10/ZSSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice120.80 102 155.32 4 159.3281.68/105,222
65.21/DMPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha105.85 54 114.13 56 159.8582.21/105,921
66.8/U23ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha91.85 154 104.67 56 160.6783.03/106,920
67.4/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec167.61 6 110.21 54 164.2186.57/111,519
68.8/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB114.34 54 4.00 999 168.3490.70/116,818
69.11/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 WWC148.56 156 121.33 56 177.3399.69/128,417
70.12/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor135.34 258 128.66 52 180.66103.02/132,716
71.13/ZSPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha130.42 56 126.53 58 184.53106.89/137,715
72.22/DMKOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand130.30 56 4.00 999 186.30108.66/140,014
73.23/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.139.98 56 124.52 102 195.98118.34/152,413
74.14/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.141.15 58 1.00 999 199.15121.51/156,512
75.15/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 SKVS ČB145.79 54 188.34 56 199.79122.15/157,311
76.16/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor180.36 60 143.37 58 201.37123.73/159,410
77.17/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha148.89 104 144.49 102 246.49168.85/217,59
78.18/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor116.16 154 147.75 108 255.75178.11/229,48
79.19/ZSKUTEK Michal 2006 3 WWC150.39 112 4.00 999 262.39184.75/238,07
80.20/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec168.84 108 188.85 154 276.84199.20/256,66
81.21/ZSHADRABA Martin 2005 3+ WWC183.82 110 223.14 58 281.14203.50/262,15
82.22/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha153.06 210 154.06 210 363.06285.42/367,64
83.24/DMŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand166.80 200 1.00 999 366.80289.16/372,43
84.23/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha1.00 999 137.29 256 393.29315.65/406,62
  JEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand1.00 999 4.00 999 999.00 0
  LŽIČAŘ David 2004 3+ WWC1.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZACH Radovan 2005 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZIFČÁK Štefan 1977 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUDYCHA MAKSIM 2007 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Marek 2008 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SHUVALOV EGOR 2007 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOČKAL Radek 2008 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANČ Pavel 2008 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GILEV KIRILL 2007 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLAS Tobiáš 2008 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRANÝ Matěj 2006 3 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RENDÓ Enrique 2005 3+ WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.111.76 0 98.55 4 102.55 30
2.1/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha107.77 6 115.49 206 113.7711.22/10,918
3. PUCHNINA VERONICA 1999 9 RUS Saint-Petersburb111.92 4 116.15 2 115.9213.37/13,00
4.2/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha109.62 56 116.47 12 128.4725.92/25,312
5.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha134.98 58 146.84 10 156.8454.29/52,96
6.3/DMFEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS Saint-Petersburb1.00 999 154.47 12 166.4763.92/62,30
7.2/ZSLOGACHEVA TAISIA 2005 9 RUS Saint-Petersburb173.88 8 146.99 60 181.8879.33/77,40
8.4/DMPLESHKOVA DARIA 2004 9 RUS Saint-Petersburb145.92 306 203.63 14 217.63115.08/112,20
9. KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK130.00 106 130.35 206 236.00133.45/130,10
10.5/DMABATUROVA MILENA 2004 9 RUS Saint-Petersburb182.91 114 179.68 58 237.68135.13/131,80
  KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SHERBINA ALISA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23WENDL Denis
POHANKA Vít
2000
2000
1 Horš.Týn
Klatovy
4.00 999 107.11 152 259.11 0
  ŠEDIVÝ Vít
PRÜHER Vojtěch
2004
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
2 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha88.63 2 92.63 2 90.63 101
2. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.91.72 2 92.19 0 92.191.56/1,789
3. CHOUTKA Jan 1995 3+ KVS HK98.58 0 114.53 4 98.587.95/8,883
4.1/DSFLEROV VLADIMIR 2001 9 RUS Saint-Petersburb95.62 4 101.33 202 99.628.99/9,90
5.2/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha124.21 6 96.64 4 100.6410.01/11,077
6.2/U23MRŮZEK Vojta 1998 Dukla B.99.62 4 95.21 6 101.2110.58/11,771
7.3/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn95.50 50 97.61 4 101.6110.98/12,165
8.1/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus93.65 8 102.58 4 101.6511.02/12,259
9.1/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha100.15 2 100.00 4 102.1511.52/12,753
10.2/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB98.98 4 106.08 10 102.9812.35/13,647
11.2/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.114.43 6 101.18 4 105.1814.55/16,141
12.3/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov112.79 8 103.55 2 105.5514.92/16,535
13.1/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha117.04 2 118.38 2 119.0428.41/31,329
14.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB117.60 2 110.54 10 119.6028.97/32,023
15.4/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB120.30 0 119.08 8 120.3029.67/32,717
16.2/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK124.62 6 120.88 4 124.8834.25/37,811
17.3/ZSINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK139.01 54 137.21 2 139.2148.58/53,65
18.5/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor147.22 2 165.69 8 149.2258.59/64,64
19.4/ZSCHERKASOV MAKSIM 2006 9 RUS Saint-Petersburb138.65 12 187.58 104 150.6560.02/66,20
20.6/DMPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha137.12 16 121.07 106 153.1262.49/69,03
21.3/DSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB105.33 54 90.57 400 159.3368.70/75,82
22.5/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ WWC156.11 158 192.12 58 250.12159.49/176,01
23.7/DMJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha124.84 202 135.59 354 326.84236.21/260,60
  ŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TURNER Karel 2004 3+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍL Jakub 2003 2 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCK Marek 1977 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vít 2000 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha88.54 4 87.44 2 89.44 137
2.2/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy98.98 2 93.68 2 95.686.24/7,0125
3.1/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha102.55 4 97.80 0 97.808.36/9,3119
4. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 Dukla B.97.46 2 99.56 0 99.4610.02/11,2113
5. KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK107.19 2 126.43 0 109.1919.75/22,1107
6.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB104.21 6 119.82 8 110.2120.77/23,2101
7.3/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky111.70 2 107.42 6 113.4223.98/26,895
8.6/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha128.95 2 116.66 0 116.6627.22/30,489
9.4/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK109.10 10 116.13 6 119.1029.66/33,283
10.12/DMPLESHKOVA DARIA 2004 9 RUS Saint-Petersburb116.83 4 137.79 0 120.8331.39/35,10
11.1/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK126.18 52 116.21 10 126.2136.77/41,177
12.10/DMFEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS Saint-Petersburb116.00 50 129.02 0 129.0239.58/44,30
13.5/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha127.01 56 129.52 0 129.5240.08/44,871
14.13/ZSLOGACHEVA TAISIA 2005 9 RUS Saint-Petersburb121.84 8 129.74 0 129.7440.30/45,10
15.7/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB119.21 12 125.84 6 131.2141.77/46,765
16.2/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha115.72 56 125.48 6 131.4842.04/47,059
17.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice137.09 102 131.70 0 131.7042.26/47,253
18.13/DMSCHERBINA ALISA 2004 9 RUS Saint-Petersburb144.34 58 133.04 0 133.0443.60/48,70
19.4/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy131.60 52 127.96 6 133.9644.52/49,847
20. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor131.29 8 124.37 10 134.3744.93/50,241
21.10/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice131.44 10 137.50 0 137.5048.06/53,735
22.12/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha1.00 999 144.40 0 144.4054.96/61,429
23.2/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky149.30 6 143.01 2 145.0155.57/62,123
24.11/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy171.89 108 156.53 0 156.5367.09/75,017
25.9/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ WWC169.53 204 158.19 0 158.1968.75/76,911
26.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor108.60 52 110.90 52 160.6071.16/79,65
27.9/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha173.93 10 171.47 0 171.4782.03/91,74
28.5/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy117.97 108 120.60 52 172.6083.16/93,03
29.5/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky141.12 60 1.00 999 201.12111.68/124,92
30.3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor141.48 254 148.00 60 208.00118.56/132,61
  ABATUROVA MILENA 2004 9 RUS Saint-Petersburb1.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRISTL Anouk 2003 3 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Eliška 2007 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERTOVÁ Ema 2003 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
  ŠVEHLOVÁ Rozárie
PRÜHER Vojtěch
2008
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl