Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje

18.07.2020   viz. závod č. 1
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZZGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno08:54,04 0
2.1/PZMTOBIÁŠ Matěj   KK Brno09:10,0616.02/3,00
3.2/PZZDZIADKOVÁ Kristýna 2012 KK Brno10:55,01120.97/22,70

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno05:26,08 18
2.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK05:29,083.00/0,910
3. SATKE Adam 1994 KK Brno05:41,0815.00/4,66
4.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno05:57,0030.92/9,52
5.1/VREŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno06:18,0151.93/15,91
6.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno06:20,0253.94/16,50
7.1/DMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno07:10,03103.95/31,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. DUPRAS Phenicia   9 France05:13,08 0
2.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno05:16,042.96/0,919
3.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno05:42,0428.96/9,311
4.1/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK06:08,0855.00/17,63
5.2/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK06:13,0860.00/19,22
6.1/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno06:34,0580.97/25,91

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno04:31,01 36
2.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno04:43,0912.08/4,528
3.2/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno05:03,0432.03/11,820
4.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno05:04,0733.06/12,212
5.1/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno05:35,0664.05/23,68
6.2/DMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno05:41,0270.01/25,84
7.3/DMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno05:44,0273.01/26,93
8.1/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno06:10,0599.04/36,52
9.4/DMGROSS Benedikt 2005 3 KK Brno06:22,02111.01/41,01
10.1/ZSVYBÍRAL Viktor   KK Brno06:23,04112.03/41,30

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno06:20,04 18
2.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno06:24,074.03/1,110
3.1/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka, 2005, KK Brno MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno07:15,0154.97/14,52
4.1/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno07:55,0294.98/25,01
Oddíl