Sjezd na Svitavě - přebor Brno

18.07.2020   Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZZGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno22:45,09 0
2.1/PZMTOBIÁŠ Matěj   KK Brno23:27,0942.00/3,10
3.2/PZZDZIADKOVÁ Kristýna 2012 KK Brno26:45,00239.91/17,60

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno12:46,09 18
2.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK12:56,069.97/1,310
3. SATKE Adam 1994 KK Brno13:36,0349.94/6,56
4.1/VREŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno15:04,06137.97/18,02
5.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno15:32,01165.92/21,71
6.1/DMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno16:49,07242.98/31,70
7.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno17:28,07281.98/36,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. DUPRAS Phenicia   9 France12:22,01 0
2.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno12:33,0311.02/1,519
3.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno13:21,0459.03/8,011
4.1/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK14:28,05126.04/17,03
5.2/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK14:38,04136.03/18,32
6.1/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno15:08,08166.07/22,41

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno10:51,03 36
2.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno11:42,0851.05/7,828
3.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno12:25,0494.01/14,420
4.2/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno12:28,0497.01/14,912
5.1/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno12:54,04123.01/18,98
6.2/DMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno13:35,03164.00/25,24
7.3/DMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno13:41,03170.00/26,13
8.1/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno14:56,01244.98/37,62
9.4/DMGROSS Benedikt 2005 3 KK Brno15:06,01254.98/39,21
10.1/ZSVYBÍRAL Viktor   KK Brno15:45,07294.04/45,20

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno15:01,04 18
2.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno15:03,062.02/0,210
3.1/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka, 2005, KK Brno MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno17:04,05123.01/13,72
4.1/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno18:54,05233.01/25,91
Oddíl