Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů

01.08.2020   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSTŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus108.70 0 109.50 0 108.70 70
2.2/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn109.50 0 112.00 4 109.500.80/0,766
3.1/DMHOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn110.30 0 112.10 0 110.301.60/1,562
4.3/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava115.50 2 116.30 0 116.307.60/7,058
5.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV117.20 0 117.40 0 117.208.50/7,854
6.1/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor119.40 2 119.80 0 119.8011.10/10,250
7. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor120.00 0 121.90 2 120.0011.30/10,446
8.2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor121.10 0 121.20 4 121.1012.40/11,442
9.2/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha121.50 0 123.00 4 121.5012.80/11,838
10. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy122.40 0 122.50 2 122.4013.70/12,634
11.2/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy121.80 2 149.60 0 123.8015.10/13,930
12.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav125.20 0 126.00 0 125.2016.50/15,226
12.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.125.90 2 125.20 0 125.2016.50/15,225
14.3/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand128.40 0 126.50 0 126.5017.80/16,424
15.4/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor125.50 2 128.10 2 127.5018.80/17,323
16. ZIMOVÁ Marie 1992 2 Roudnice132.60 0 126.30 2 128.3019.60/18,022
17.3/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň129.90 0 132.50 0 129.9021.20/19,521
18.1/U23BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz135.10 0 132.00 0 132.0023.30/21,420
19.3/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice132.90 0 132.10 0 132.1023.40/21,519
20.4/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz133.50 2 132.60 0 132.6023.90/22,018
21.4/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana   3 Kralupy138.60 8 133.30 0 133.3024.60/22,617
22. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja139.10 0 134.00 0 134.0025.30/23,316
23.5/ZSAPOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus133.70 2 135.60 0 135.6026.90/24,715
24.1/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor136.00 0 136.00 4 136.0027.30/25,114
25.2/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor143.20 2 137.50 0 137.5028.80/26,513
26.6/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak138.80 0 135.20 4 138.8030.10/27,712
27.5/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.134.70 8 135.00 4 139.0030.30/27,911
28.5/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus141.20 0 141.70 2 141.2032.50/29,910
29.4/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň140.20 12 141.00 2 143.0034.30/31,69
30.2/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy144.90 2 143.40 0 143.4034.70/31,98
31. HOCHHEIM Kristýna   3 Boh.Pha144.90 0 145.00 0 144.9036.20/33,37
32.2/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz145.20 2 143.60 2 145.6036.90/33,96
32.7/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.143.60 2 149.60 4 145.6036.90/33,95
34.8/ZSŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky144.90 6 144.80 8 150.9042.20/38,84
35.3/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník150.00 4 151.60 2 153.6044.90/41,33
36.6/DMKUSÁ Viktorie   Rakovník165.10 6 165.00 2 167.0058.30/53,62
37.9/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 L.Žatec169.10 12 170.00 4 174.0065.30/60,11
38.5/ZMVANČOVÁ Linda 2009 Rakovník176.10 12 177.30 8 185.3076.60/70,50
39. DOLEŽALOVÁ Julia   Loko Plz236.00 54 192.20 6 198.2089.50/82,30
40.6/VMŠTĚPINOVÁ Šárka 1983 Kadaň236.10 60 247.90 56 296.10187.40/172,40
  HABICHOVÁ Polesná Jitka 1990 3+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl