Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů

01.08.2020   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1TURNER Karel, 2004, Sušice TURNER Karel 2004 2 Sušice102.10 0 101.50 0 101.50
2K1M/2NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor105.90 0 100.40 2 102.40
3K1M/3LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus104.00 4 104.60 0 104.60
4K1M/4GROSSMANN Petr   2 Loko Plz104.90 0 106.00 0 104.90
5K1M/5TŮMA Martin 1972 2 Hubertus105.10 2 105.20 0 105.20
6K1M/6MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB105.00 2 105.70 0 105.70
7K1M/7KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor108.00 2 106.40 0 106.40
8K1M/8BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB110.90 4 108.30 0 108.30
9K1W/1TŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus108.70 0 109.50 0 108.70
10K1W/2HOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn109.50 0 112.00 4 109.50
11K1M/9PANZER Martin 2007 2 Loko Plz111.20 0 109.50 0 109.50
12K1M/9PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB109.90 2 109.50 0 109.50
13K1M/11JEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand111.20 2 109.60 0 109.60
14K1W/3HOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn110.30 0 112.10 0 110.30
15K1M/12ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz111.30 2 110.50 0 110.50
16K1M/13ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz113.60 0 111.00 0 111.00
17K1M/14TAIŠL Filip 1976 2 Sušice109.30 2 113.80 2 111.30
18K1M/15KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand126.90 0 111.90 0 111.90
19K1M/16NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň113.00 0 112.70 0 112.70
20K1M/17PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice113.40 2 113.40 0 113.40
21K1M/18BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV116.00 0 115.30 0 115.30
22K1M/19TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.115.70 0 117.00 2 115.70
23K1M/20PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz115.80 0 115.20 2 115.80
24K1M/20PROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus119.00 0 115.80 0 115.80
25K1W/4FABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava115.50 2 116.30 0 116.30
26K1M/22MACEČEK Dušan   Hubertus116.30 0 119.30 4 116.30
27C1W/1HOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn118.80 2 116.50 0 116.50
28K1M/23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.117.10 0 116.50 0 116.50
29K1M/24KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.116.70 0 116.70 0 116.70
30C1M/1MILLER Jan 1968 2 Turnov117.40 0 117.10 0 117.10
31K1W/5KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV117.20 0 117.40 0 117.20
32K1M/25HRON Robin 1979 2 Kralupy118.90 0 115.40 2 117.40
33C1M/2VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor116.30 2 115.60 2 117.60
34K1M/26KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice120.90 4 118.00 0 118.00
35C1M/3KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV118.10 0 116.50 4 118.10
36C1M/4HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor118.50 0 121.60 0 118.50
37K1M/27ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak119.60 6 118.50 0 118.50
38C1M/5PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB119.10 0 118.60 0 118.60
39K1M/28ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak122.00 2 116.60 2 118.60
40C1M/6MILLER Jan 1997 3+ Turnov118.70 0 118.70 0 118.70
41K1M/29VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice116.80 2 118.70 0 118.70
42K1M/30KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy120.00 0 118.80 0 118.80
43C1M/7WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn119.60 0 119.20 0 119.20
44C1M/8ŠANDL Lukáš 1983 2 SKVS ČB118.90 2 117.60 2 119.60
45K1W/6RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor119.40 2 119.80 0 119.80
46C1M/9VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy121.10 0 120.00 0 120.00
47K1W/7POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor120.00 0 121.90 2 120.00
48C1M/10WENDL Miloslav   2 Horš.Týn120.10 0 119.00 2 120.10
49C1M/10HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor122.40 2 120.10 0 120.10
50K1M/31VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha120.20 0 118.20 2 120.20
51K1M/32DOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus121.50 2 120.80 0 120.80
52C1M/12SÝKORA Jaroslav   3+ Hubertus123.40 0 121.10 0 121.10
53K1W/8ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor121.10 0 121.20 4 121.10
54K1M/33OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.119.10 2 119.40 2 121.10
55K1M/33BERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.119.10 2 123.60 4 121.10
56K1W/9VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha121.50 0 123.00 4 121.50
57C1M/13BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV124.80 0 119.70 2 121.70
58C1M/14SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol118.80 4 118.40 4 122.40
59K1W/10VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy122.40 0 122.50 2 122.40
60C1M/15PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz123.00 2 122.50 0 122.50
61C1W/2HOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn122.40 6 120.60 2 122.60
62K1M/35RIANT Martin 1977 3+ VS Tábor129.40 6 122.60 0 122.60
63K1M/36KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn124.60 4 118.80 4 122.80
64K1M/37UHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand123.00 0 128.00 2 123.00
65C1M/16HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn127.30 0 123.70 0 123.70
66K1M/38SAMEK Petr 2008 3 Třebech.124.10 0 123.70 0 123.70
67K1M/38SALÁK Petr   3 Blovice121.90 8 121.70 2 123.70
68K1W/11HRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy121.80 2 149.60 0 123.80
69K1M/40ŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak119.90 6 117.80 6 123.80
70C1M/17TURNER Karel 2004 3+ Sušice121.90 2 119.90 50 123.90
71K1M/41FABIAN František 2009 3 Ostrava124.50 6 124.20 0 124.20
72C2M/1BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
127.50 0 124.50 0 124.50
73C1W/3KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV124.90 0 124.90 0 124.90
74C1M/18KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor125.00 0 137.20 0 125.00
75K1M/42ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha126.60 2 125.10 0 125.10
76K1W/12LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav125.20 0 126.00 0 125.20
77K1W/12PODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.125.90 2 125.20 0 125.20
78C1M/19KUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy128.70 0 125.30 0 125.30
79C1M/20BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB123.40 2 125.00 2 125.40
80K1M/43KVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV124.10 6 125.80 0 125.80
81C1W/4FABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava128.90 4 125.90 0 125.90
82C1M/21VÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník125.90 0 128.50 0 125.90
83K1M/44PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.128.10 2 124.00 2 126.00
84K1M/45VÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník126.10 0 4.00 999 126.10
85K1M/46NEUWIRTH Josef   3 Hubertus127.00 0 124.20 2 126.20
86C1M/22KUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor126.30 0 128.30 2 126.30
87K1M/47KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz128.50 0 124.30 2 126.30
88K1W/14VACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand128.40 0 126.50 0 126.50
89K1M/48HANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz127.60 4 124.70 2 126.70
90K1M/49PODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója131.70 2 125.10 2 127.10
91K1W/15RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor125.50 2 128.10 2 127.50
92C2X/1NOVÁK Václav
RIANTOVÁ Anežka
2005
2008
2 VS Tábor
VS Tábor
130.30 4 125.60 2 127.60
93C1M/23HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov130.00 0 128.00 0 128.00
94C1M/24ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz128.00 6 124.20 4 128.20
95K1W/16ZIMOVÁ Marie 1992 2 Roudnice132.60 0 126.30 2 128.30
96C1M/25PECHLÁT Hynek 1971 3+ Sušice128.90 4 129.00 0 129.00
97K1M/50TÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn131.00 2 129.30 0 129.30
98K1M/51SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec129.50 0 133.70 0 129.50
99C2X/2DOLEŽAL Tomáš
DOLEŽALOVÁ Zuzana
  2 Kralupy
Kralupy
137.10 2 129.60 0 129.60
100K1W/17ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň129.90 0 132.50 0 129.90
101C1M/26HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz128.00 2 131.00 4 130.00
102K1M/52VELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor130.20 6 130.60 0 130.60
103C1M/27KOLMAN Filip   3 SKŽižkov131.50 0 130.80 0 130.80
104C2X/3PODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
130.80 0 132.60 2 130.80
105C1M/28BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec130.90 0 132.20 0 130.90
106K1M/53TESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz126.80 6 128.90 2 130.90
107K1M/54BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec131.10 0 132.30 2 131.10
108K1M/55PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice127.50 4 128.30 4 131.50
109K1M/55PODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.125.50 6 136.20 6 131.50
110K1M/57PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník138.30 0 131.60 0 131.60
111PWK/1CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha125.80 6 128.30 6 131.80
112K1W/18BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz135.10 0 132.00 0 132.00
113K1W/19PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice132.90 0 132.10 0 132.10
114C1M/29OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.135.20 0 132.20 0 132.20
115K1M/58WEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz132.40 0 4.00 999 132.40
116K1W/20SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz133.50 2 132.60 0 132.60
117C1M/30VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor140.20 8 131.00 2 133.00
118K1M/59PŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha129.00 4 129.30 4 133.00
119K1M/59KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn134.20 2 133.00 0 133.00
120K1W/21DOLEŽALOVÁ Zuzana   3 Kralupy138.60 8 133.30 0 133.30
121C1M/31VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice135.90 4 133.50 0 133.50
122K1M/61NEDVÍDEK František   3 Dv.Král.134.10 2 133.50 0 133.50
123C1M/32BOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov133.60 2 127.70 6 133.70
124C1M/33ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov135.00 0 133.90 0 133.90
125K1W/22MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja139.10 0 134.00 0 134.00
126K1M/62ŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky132.00 2 130.60 4 134.00
127C1M/34KROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor133.00 2 135.90 2 135.00
128C1M/35KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV135.20 0 136.80 2 135.20
129C1W/5POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor135.60 0 137.10 2 135.60
130C1M/36NĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň135.20 4 131.60 4 135.60
131K1W/23APOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus133.70 2 135.60 0 135.60
132C2X/4KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
135.70 0 137.00 6 135.70
133C2M/2VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
136.40 2 131.90 4 135.90
134K1W/24SMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor136.00 0 136.00 4 136.00
135PWK/2PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha136.30 0 137.70 0 136.30
136K1M/63DODAL Jan   3 Boh.Pha136.30 0 136.30 0 136.30
137C1M/37PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník136.40 0 136.60 0 136.40
138PWK/3KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV142.80 0 136.50 0 136.50
139C2M/3NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
 
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
138.70 0 136.60 0 136.60
140C1W/6ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor137.10 6 133.40 4 137.40
141K1W/25NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor143.20 2 137.50 0 137.50
142C2X/5BOČEK Zdeněk
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1975
1989
2 SKVS ČB
VS Tábor
135.50 2 135.30 6 137.50
143PWK/4RIANT Antonín 2010 VS Tábor139.70 2 135.60 2 137.60
144K1M/64FOHL Ondřej   3 Kralupy137.00 2 137.70 0 137.70
145PWK/5SEMERÁD Vít 2010 Roudnice137.90 2 135.80 2 137.80
146C2M/4HABICH Bohumil
HABICH Karel
1991
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
135.40 8 138.10 0 138.10
147C2M/4KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
141.70 2 136.10 2 138.10
148C1W/7ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň149.60 0 138.50 0 138.50
149C1W/8VACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand139.20 2 138.80 0 138.80
150K1W/26KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak138.80 0 135.20 4 138.80
151K1W/27HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.134.70 8 135.00 4 139.00
152C2X/6BENHÁK Jiří
LAGNEROVÁ Jana
1956
1959
2 Jablonec
Soběslav
141.80 2 137.20 2 139.20
153C2X/7ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
143.40 10 139.50 0 139.50
154C2M/6PANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
3 Loko Plz
Loko Plz
136.50 6 137.60 2 139.60
155C1M/38NEDVÍDEK František   3 Dv.Král.143.90 2 139.90 0 139.90
156C1M/39ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha138.90 2 138.00 2 140.00
157C1M/39FABIAN František 2009 3 Ostrava140.00 0 141.10 2 140.00
158K1M/65HOŘENÍ Petr 1975 3 Kadaň138.10 4 138.10 2 140.10
159C1M/41POULA Jan 1955 3 Sláv.KV145.00 0 140.30 0 140.30
160C2M/7ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
141.30 4 138.50 2 140.50
161C2X/8HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
134.80 6 140.70 4 140.80
162K1M/66VELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor134.90 6 142.20 6 140.90
163C1M/42ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník142.30 0 141.20 0 141.20
164K1W/28PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus141.20 0 141.70 2 141.20
165K1M/67PETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec137.30 5 139.40 2 141.40
166K1M/67MARTIN Václav   3 Boh.Pha141.00 2 139.40 2 141.40
167C1M/43KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn137.70 4 137.20 6 141.70
168C1M/44ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus141.80 0 141.70 2 141.80
169PWK/6BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov138.00 4 142.30 6 142.00
170K1M/69CIHLÁŘ David 2009 Horš.Týn142.60 4 142.10 0 142.10
171C1M/45MÍL Pavel 1967 3 Trutnov143.20 0 142.20 0 142.20
172PWK/7PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha142.70 4 142.40 0 142.40
173C2M/8VELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 140.40 2 142.40
174PWK/8TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn140.20 4 142.80 0 142.80
175PWK/8DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy142.00 8 140.80 2 142.80
176K1W/29HOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň140.20 12 141.00 2 143.00
177K1W/30KUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy144.90 2 143.40 0 143.40
178K1M/70PÁCA Jan 2009 3 Kralupy142.60 6 143.60 0 143.60
179PWK/10VENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand141.90 10 142.00 2 144.00
180PWK/11KOLMAN Vít   Boh.Pha143.80 4 140.30 4 144.30
181K1W/31HOCHHEIM Kristýna   3 Boh.Pha144.90 0 145.00 0 144.90
182C1M/46HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor137.20 8 4.00 999 145.20
183K1W/32PANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz145.20 2 143.60 2 145.60
184K1W/32TESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.143.60 2 149.60 4 145.60
185K1M/71SLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz144.10 2 146.70 2 146.10
186K1M/72ŠIŠKA Jakub 2005 Rakovník136.40 10 133.50 58 146.40
187C1W/9RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor145.20 4 142.60 4 146.60
188PWK/12HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň143.00 4 144.50 4 147.00
189C2X/9WENDL Miloslav
ZIMOVÁ Marie
 
1992
Horš.Týn
Roudnice
147.10 0 152.70 6 147.10
190C1M/47VELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor143.50 4 148.10 0 147.50
191PWC/1BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov159.00 4 145.70 2 147.70
192PWC/2KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV154.90 0 148.40 0 148.40
193K1M/73NOVÁK Dalibor 2009 VS Tábor158.40 0 149.00 0 149.00
194K1M/74VOJÁK Jakub 2008 Ot.Strak149.30 0 153.30 6 149.30
195PWK/13SEIDL Marek   Boh.Pha150.10 0 150.20 2 150.10
196PWK/14KOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy151.40 4 144.20 6 150.20
197K1W/34ŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky144.90 6 144.80 8 150.90
198C1W/10KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak160.50 10 145.50 6 151.50
199C1M/48KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy153.10 2 151.70 0 151.70
200PWK/15ŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha146.10 6 152.60 2 152.10
201C1M/49PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice148.50 4 154.90 8 152.50
202C2M/9TESAŘ Petr
VRÁNEK Jan
2006
2004
Loko Plz
Blovice
147.10 6 148.00 12 153.10
203K1M/75VEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn153.40 6 149.30 4 153.30
204K1M/76BOUDA Vladimir 2009 Horš.Týn167.70 8 149.50 4 153.50
205K1W/35KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník150.00 4 151.60 2 153.60
206C2X/10KOHOUTOVÁ Lenka
VÁCHA Viktor
1974
1985
3 Rakovník
Rakovník
159.30 0 152.10 2 154.10
207C1M/50KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn163.40 4 155.10 0 155.10
208C1M/51SAMEK Petr 2008 Třebech.154.10 2 155.10 4 156.10
209PWK/16MAŤHA Petr 2010 VS Tábor177.40 54 156.60 0 156.60
210PWC/3KOLMAN Vít   Boh.Pha166.80 2 156.70 0 156.70
211PWK/17KOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.159.50 2 156.40 2 158.40
212C1W/11SMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor1.00 999 156.00 4 160.00
213PWK/18KRÁL Jakub 2010 USK Pha156.40 4 161.40 6 160.40
214K1M/77CIHLÁŘ Filip 2006 Horš.Týn154.40 6 159.40 4 160.40
215K1M/78ZIMMER Dominik   9 Plzeň157.90 8 156.80 4 160.80
216C2M/10FOHL Ondřej
HRON Robin
 
1979
3 Kralupy
Kralupy
173.80 6 157.40 4 161.40
217PWC/4PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha168.30 4 162.80 0 162.80
218PWK/19HRUBEC Matěj   Boh.Pha164.50 4 160.90 2 162.90
219C2X/11ČERNÁ Lucie
NĚMEC Aleš
1977
1976
Kadaň
Kadaň
159.00 4 167.70 2 163.00
220K1M/79PECH Antonín 2006 Soběslav167.80 14 155.10 8 163.10
221C2X/12HOŘENÍ Hedvika
PECHLÁT Adam
2008
2007
Kadaň
Sušice
155.50 8 169.30 8 163.50
222PWK/20KLÍMA Mikuláš 2012 L.Žatec173.20 2 163.70 0 163.70
223C1M/52VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor163.90 0 164.50 6 163.90
224C2M/11ŠÍMA Lukáš
ŠKOP Jan
2006
2007
3 Ot.Strak
Ot.Strak
156.80 8 152.10 60 164.80
225PWK/21ZACHYSTAL Adam   Boh.Pha169.50 4 159.60 6 165.60
226K1W/36KUSÁ Viktorie   Rakovník165.10 6 165.00 2 167.00
227PWC/5DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy169.90 4 163.10 4 167.10
228C1M/53KOLMAN Vojtěch   SKŽižkov167.30 2 179.50 0 169.30
229PWK/22VELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor161.80 8 160.30 10 169.80
230K1M/80ŠTĚRBA Václav 2007 Rakovník164.30 6 201.40 6 170.30
231K1M/81DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV167.70 6 164.50 6 170.50
232PWK/23MOJŽÍŠ Štěpán 2010 Kralupy182.60 10 172.40 0 172.40
233C2M/12LEPÍK Filip
DOLEJŠ Martin
1976
1980
3 Hubertus
Hubertus
4.00 999 167.60 6 173.60
234K1W/37SYNKOVÁ Valentýna 2007 L.Žatec169.10 12 170.00 4 174.00
235K1M/82PECH Jaroslav 2008 Soběslav217.10 56 172.20 2 174.20
236C2M/13KLIMENT Tomáš
CIHLÁŘ David
2008
2009
Horš.Týn
Horš.Týn
168.60 8 167.10 12 176.60
237PWK/24HRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy173.40 4 175.20 6 177.40
238C1W/12PODZIMKOVÁ Markéta 1974 Klášter.188.20 4 173.70 4 177.70
239K1M/83ŠTOCHL Vojtěch   Boh.Pha199.40 4 167.90 10 177.90
240C1M/54VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn178.60 4 181.50 4 182.60
241K1W/38VANČOVÁ Linda 2009 Rakovník176.10 12 177.30 8 185.30
242C2X/13PANZEROVÁ Kateřina
SLÁDKOVÁ Linda
2003
2004
Loko Plz
Loko Plz
181.10 6 187.50 10 187.10
243K1M/84CMUNT Ondřej   Loko Plz158.20 106 181.60 8 189.60
244K1M/85ROLINEC František 2008 Klášter.187.80 6 170.00 54 193.80
245K1W/39DOLEŽALOVÁ Julia   Loko Plz236.00 54 192.20 6 198.20
246PWK/25VACULOVÁ Silvie   9 KK Brand200.30 10 195.90 4 199.90
247PWK/26VYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy170.40 58 156.20 50 206.20
248PWK/27VÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor183.30 56 205.20 6 211.20
249K1M/86RENDÓN Marco 2008 Boh.Pha164.20 52 152.70 60 212.70
250PWK/28ŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 Kadaň205.10 10 220.00 8 215.10
251PWK/29VYBULKA Matěj 2012 Kralupy274.20 122 241.20 10 251.20
252K1W/40ŠTĚPINOVÁ Šárka 1983 Kadaň236.10 60 247.90 56 296.10
253K1M/87NOVÁK Aleš   VS Tábor423.70 210 358.60 212 570.60
Oddíl