Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku!

26.03.2022   viz pořad závodu
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HAJSKÝ Stanislav 1969 3 Semily23:20,06 0
2. ZUNA Vilém 2007 Semily26:22,05181.99/13,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha21:22,02 12
2.1/DMMILOTOVÁ Dora 2007 2 Boh.Pha22:31,0168.99/5,44
3.2/DMFIEDLEROVÁ Nela 2007 Boh.Pha26:00,06278.04/21,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha18:44,02 81
2. VODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily19:23,1039.08/3,573
3. CARDOSELLI Tomáš, 0, Boh.Pha CARDOSELLI Tomáš   1 Boh.Pha19:35,0150.99/4,565
4. LACINA Jakub 2003 1 Semily20:03,0679.04/7,057
5. TARABA Matyáš 2004 2 KK Brand20:36,01111.99/10,053
6. MARTIN Jakub 2009 2 Boh.Pha20:39,01114.99/10,249
7. KÖRNER Adam 2004 3 KK Brand20:54,09130.07/11,645
8. TREFNÝ Jiří 1982 Boh.Pha21:26,00161.98/14,441
9. PELIKÁN Václav 2005 2 Boh.Pha21:30,04166.02/14,837
10. VRÁNEK Jan   2 Blovice21:44,02180.00/16,033
11. POPELKA Petr 2005 3 KK Brand21:51,01186.99/16,629
12. KOT Michal 2006 2 Boh.Pha22:12,08208.06/18,525
13. NOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily22:16,01211.99/18,921
14. KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand22:29,05225.03/20,017
15. PLEŠTIL Šimon 2007 2 Semily22:33,00228.98/20,413
16. SLAVÍK Daniel 2006 2 Semily22:56,03252.01/22,412
17. HYNEK Pavel 2003 2 Semily23:35,09291.07/25,911
18. CARDOSELLI Lucas   3 Boh.Pha23:39,04295.02/26,210
19. RENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha23:44,09300.07/26,79
20. HLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha24:11,09327.07/29,18
21. PLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha24:15,05331.03/29,57
22. ŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha24:19,03335.01/29,86
23. ZUNA Jáchym 2010 3 Semily25:23,05399.03/35,55
24. FABIÁN Filip 2010 Boh.Pha25:25,07401.05/35,74
25. TREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha25:26,08402.06/35,83
26. SEIDL Marek 2010 3 Boh.Pha26:12,06448.04/39,92
27. HRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha26:12,07448.05/39,91
28. SÝKORA Ondřej 2010 3 Boh.Pha26:25,07461.05/41,00
29. TREFNÝ Martin 2010 Boh.Pha27:45,07541.05/48,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. JELÍNEK Šimon
HŘEBCOVÁ Helena
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
24:26,81 0
2. TARABA Matyáš
KOVAŘÍK Vít
2004
2003
3 KK Brand
KK Brand
26:15,52108.71/7,40
Oddíl