Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku!

26.03.2022   viz pořad závodu
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VHAJSKÝ Stanislav 1969 3 Semily23:19,08 1
2.1/DMZUNA Vilém 2007 Semily26:28,03188.95/13,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. JELÍNEK Šimon
HŘEBCOVÁ Helena
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
24:34,43 0
2.1/U23TARABA Matyáš
KOVAŘÍK Vít
2004
2003
3 KK Brand
KK Brand
27:25,21170.78/11,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha22:13,04 12
2.1/DMMILOTOVÁ Dora 2007 2 Boh.Pha23:48,0695.02/7,14
3.2/DMFIEDLEROVÁ Nela 2007 Boh.Pha25:50,03216.99/16,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha19:12,93 81
2.1/DSCARDOSELLI Tomáš, 0, Boh.Pha CARDOSELLI Tomáš   1 Boh.Pha19:43,4130.48/2,673
3.2/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily19:43,5330.60/2,765
4.3/DSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand21:16,06123.13/10,757
5.4/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand21:17,02124.09/10,853
6.1/ZSMARTIN Jakub 2009 2 Boh.Pha21:33,26140.33/12,249
7.1/VMTREFNÝ Jiří 1982 Boh.Pha21:41,06148.13/12,845
8.5/DSVRÁNEK Jan   2 Blovice21:55,30162.37/14,141
9.2/U23LACINA Jakub 2003 1 Semily22:04,11171.18/14,837
10.6/DSPELIKÁN Václav 2005 2 Boh.Pha22:07,36174.43/15,133
11.7/DSPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand22:24,57191.65/16,629
12.1/DMKOT Michal 2006 2 Boh.Pha22:33,49200.56/17,425
13.2/DMSLAVÍK Daniel 2006 2 Semily22:33,77200.84/17,421
14.3/DMPLEŠTIL Šimon 2007 2 Semily22:48,14215.21/18,717
15.4/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily22:54,72221.79/19,213
16.2/ZSRENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha23:17,00244.07/21,212
17.3/U23KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand23:20,10247.17/21,411
18.3/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha23:55,93283.00/24,510
19.4/U23HYNEK Pavel 2003 2 Semily24:13,28300.36/26,19
20.5/DMTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha24:27,28314.35/27,38
21.6/DMŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha24:32,43319.50/27,77
22.1/ZMCARDOSELLI Lucas   3 Boh.Pha24:42,07329.14/28,56
23.4/ZSHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha25:00,75347.82/30,25
24.2/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily25:35,92382.99/33,24
25.3/ZMHRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha25:37,45384.52/33,43
26.4/ZMFABIÁN Filip 2010 Boh.Pha25:42,91389.98/33,82
27.5/ZMSEIDL Marek 2010 3 Boh.Pha26:25,06432.13/37,51
28.6/ZMTREFNÝ Martin 2010 Boh.Pha27:38,00505.07/43,80
29.7/ZMSÝKORA Ondřej 2010 3 Boh.Pha28:14,72541.79/47,00
Oddíl