Sjezd na Chrudimce

02.06.2022   řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.14:00,00 29
2.2/DSBEIER Alva 2005 1 Pardub.14:56,1056.10/6,721
3.1/DMKVAPIL Ondřej   2 Vys.Mýto14:59,6059.60/7,113
4. KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto16:10,50130.50/15,59
5.2/DMRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.16:10,80130.80/15,68
6.3/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto16:39,50159.50/19,07
7.4/DMKOTRBA Matěj   3 Vys.Mýto16:54,20174.20/20,76
8. PILAŘ Jan 2004 Pardub.17:02,50182.50/21,75
9. NOVÁK Kuba 2001 Pardub.17:06,90186.90/22,34
10. NEKUT Martin 2006 Pardub.17:26,30206.30/24,63
11. MAKAROV Lukáš 2006 Pardub.17:26,90206.90/24,62
12. NEKVINDA Ivo 2003 Pardub.18:02,30242.30/28,81
13. LUSTIG Josef 2003 Pardub.18:11,20251.20/29,90
14. LINHART Matyáš 2002 Pardub.18:25,90265.90/31,70
15. LINHART Vojtěch 2007 Pardub.18:29,60269.60/32,10
16. NOVOTNÝ Adam 2003 3 Pardub.18:43,60283.60/33,80
17. LUSTIG Šimon 2003 Pardub.18:52,60292.60/34,80
18. MACAS Petr 2008 Pardub.20:15,80375.80/44,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto13:08,70 24
2.1/DMŠRÁMEK David 2007 2 Pardub.13:16,107.40/0,920
3. KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Pardub.13:30,5021.80/2,816
4.2/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto13:37,4028.70/3,612
5. CINKO Radek 1993 3 Pardub.14:06,4057.70/7,38
6.3/DMKVAPIL Ondřej   3 Vys.Mýto14:36,1087.40/11,17
7.1/ZSKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.15:11,40122.70/15,66
8. KOTĚRA Vojtěch 2006 Pardub.18:25,60316.90/40,25
9. KONVALINKA Jindřich 2000 Pardub.18:25,90317.20/40,24
10.2/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto19:02,50353.80/44,93
11.1/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto19:15,40366.70/46,52
12. KOMÁREK Michal 2010 Pardub.19:16,50367.80/46,61
13. LEJSEK Bruno 2006 Pardub.19:36,90388.20/49,20
14. KOTĚRA Matouš 2000 Pardub.19:45,30396.60/50,30
15. KUNC David 2006 Pardub.19:56,90408.20/51,80
16. KŘÍŽEK Michal 2007 Pardub.20:11,50422.80/53,60
17. LAZARIDIS Nikolas 2006 Pardub.25:01,20712.50/90,30

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POZNEROVÁ Magdalena 2004 3 Pardub.18:55,80 4
2. VESELÁ Veronika 2002 Pardub.19:11,2015.40/1,43
3. VAVŘINOVÁ Aneta 2005 Pardub.19:12,3016.50/1,52
4. SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.19:15,4019.60/1,71
5. SMEREKOVÁ Tereza 2009 Pardub.20:14,8079.00/7,00
6. ŽĎÁRSKÁ Alžběta 2010 Pardub.21:11,40135.60/11,90
7. SMEREKOVÁ Anna 2010 Pardub.21:41,10165.30/14,60
8. SLÁDKOVÁ Karolína 2010 Pardub.21:47,80172.00/15,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŠTĚPÁN Josef
TICHÝ Antonín Adam
2006
2008
Pardub.
Pardub.
18:22,60 2
2. STOJÁNEK Václav
SUCHÝ Matěj
2009
2006
Pardub.
Pardub.
18:42,3019.70/1,81
3. SVATOŠ Ondřej
ŠKOLOUDÍK Václav
2003
2002
Pardub.
Pardub.
18:56,9034.30/3,10
4. NOVÝ Jakub
OUTRATA Jan
2009
2007
Pardub.
Pardub.
19:11,5048.90/4,40
5. TVRDÍK Šimon
VAVŘÍN Jan
2009
2007
Pardub.
Pardub.
19:55,2092.60/8,40
Oddíl

Historie procházení