VZ ve slalomu O štít města Benátek

11.08.2012   řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha102.10 0 103.70 0 102.10 59
2.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy112.40 0 112.70 0 112.4010.30/10,151
3. DANDOVÁ Anna 1988 0 Benátky116.60 0 115.60 0 115.6013.50/13,247
4.1/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha119.40 0 116.50 0 116.5014.40/14,143
5. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK115.10 2 115.90 2 117.1015.00/14,739
6. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník119.40 4 116.90 2 118.9016.80/16,535
7.2/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa119.40 0 119.20 2 119.4017.30/16,931
8. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 2+ Dukla B.119.70 0 118.80 2 119.7017.60/17,227
9. MRŮZKOVÁ Michala 1979 0 Boh.Pha119.90 0 119.40 2 119.9017.80/17,423
10.2/VMPLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3 Benátky124.00 0 120.20 0 120.2018.10/17,719
11.3/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň120.10 2 123.20 8 122.1720.07/19,715
12.4/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice122.10 2 125.70 2 124.1022.00/21,514
13.1/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice122.50 4 125.30 0 125.3023.20/22,713
14.5/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily129.30 0 126.60 2 128.6026.50/26,012
15.2/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha127.60 2 127.90 4 129.6027.50/26,911
16.1/DSBURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily137.00 0 134.20 0 134.2032.10/31,49
17.3/U23POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor131.40 4 132.00 6 135.4033.30/32,610
18.3/ZMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha127.20 52 131.40 8 139.4037.30/36,58
19.1/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 2 SKVS ČB140.70 2 140.80 4 142.7040.60/39,87
20.6/VMZUMROVÁ Lucie 1977 0 Semily147.10 4 142.20 2 144.2042.10/41,26
21.7/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily147.90 4 142.70 2 144.7042.60/41,75
22. JOSKOVÁ Lenka 1979 0 Benátky150.40 0 145.40 0 145.4043.30/42,44
23.8/VMHABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor142.40 4 201.70 4 146.4044.30/43,43
24.4/U23BENHÁKOVÁ Anna 1993 0 Jablonec146.20 4 142.90 6 148.9046.80/45,82
25. PEŠKOVÁ Martina 1978 0 Benátky150.10 0 151.10 0 150.1048.00/47,01
26.4/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor173.80 6 166.30 2 168.3066.20/64,80
27.9/VMZELENKOVÁ Iva 1974 0 Trutnov179.90 54 170.10 8 178.1076.00/74,40
28.2/ZSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 0 Rakovník195.00 64 195.20 54 249.20147.10/144,10
29.3/ZSHONISCHOVÁ Barbora 1999 0 Kadaň164.60 104 224.30 56 268.60166.50/163,10
30.4/ZSLACINOVÁ Karolína 1999 0 Semily288.70 58 244.80 56 300.80198.70/194,60
31.5/ZMHYLMAROVÁ Anna 2001 0 Benátky206.00 156 192.50 204 362.00259.90/254,60
32.6/ZMTÉČOVÁ Julie 2000 0 Benátky208.70 214 160.10 212 372.10270.00/264,40
  PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl