VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle

12.08.2012   řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha102.70 0 101.50 0 101.50 59
2. DANDOVÁ Anna 1988 0 Benátky115.90 0 109.50 0 109.508.00/7,951
3.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy111.90 0 109.80 0 109.808.30/8,247
4. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník115.60 0 112.60 0 112.6011.10/10,943
5. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK113.20 0 122.10 0 113.2011.70/11,539
6.1/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha122.20 6 115.10 0 115.1013.60/13,435
7. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 2+ Dukla B.117.50 0 115.50 0 115.5014.00/13,831
8. MRŮZKOVÁ Michala 1979 0 Boh.Pha118.70 2 115.80 0 115.8014.30/14,127
9.2/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice120.50 0 116.80 0 116.8015.30/15,123
10.2/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa118.00 0 117.50 0 117.5016.00/15,819
11.3/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň124.60 2 118.10 0 118.1016.60/16,415
12.4/VMPLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3 Benátky120.10 0 119.00 0 119.0017.50/17,214
13.5/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily128.10 0 123.40 0 123.4021.90/21,613
14.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha130.00 0 123.90 0 123.9022.40/22,112
15.2/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice126.50 2 124.40 0 124.4022.90/22,611
16.3/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha127.80 0 124.70 0 124.7023.20/22,910
17.3/U23POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor128.50 4 124.00 2 126.0024.50/24,19
18.1/DSBURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily133.30 2 132.30 2 134.3032.80/32,38
19.6/VMZUMROVÁ Lucie 1977 0 Semily135.50 0 135.20 0 135.2033.70/33,27
20.7/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily151.30 4 134.90 2 136.9035.40/34,96
21.1/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 2 SKVS ČB140.40 0 138.80 0 138.8037.30/36,75
22.8/VMHABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor141.60 0 137.50 2 139.5038.00/37,44
23. JOSKOVÁ Lenka 1979 0 Benátky146.30 2 140.60 2 142.6041.10/40,53
24. PEŠKOVÁ Martina 1978 0 Benátky145.30 6 147.70 2 149.7048.20/47,52
25.4/U23BENHÁKOVÁ Anna 1993 0 Jablonec146.30 6 0.00 999 152.3050.80/50,01
26.4/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor169.40 4 182.10 4 173.4071.90/70,80
27.2/ZSLACINOVÁ Karolína 1999 0 Semily168.50 6 291.90 6 174.5073.00/71,90
28.3/ZSHONISCHOVÁ Barbora 1999 0 Kadaň164.40 200 192.20 4 196.2094.70/93,30
29.5/ZMHYLMAROVÁ Anna 2001 0 Benátky0.00 999 217.10 8 225.10123.60/121,80
30.4/ZSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 0 Rakovník172.80 58 0.00 999 230.80129.30/127,40
31.6/ZMTÉČOVÁ Julie 2000 0 Benátky215.80 168 246.80 114 360.80259.30/255,50
  ZELENKOVÁ Iva 1974 0 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl