Slalom v Třebechovicích

28.09.2013   Orlice, Třebechovice
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSŽÍŽALA Josef
HEGER Vojtěch
1919
1999
2 USK Pha
KVS HK
136.40 8 135.90 4 139.90 41
2.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1919
1952
2 Trutnov
Dv.Král.
147.60 4 145.40 0 145.405.50/3,937
3.2/ZSSTRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1919
1999
0 Benátky
Benátky
148.30 8 146.20 2 148.208.30/5,933
4.1/DMPŘÍHODA Matouš
LHOTA Matyáš
1919
1998
2 USK Pha
USK Pha
145.80 4 153.10 12 149.809.90/7,129
5. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1919
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
144.30 8 146.40 4 150.4010.50/7,525
6. MĚCHURA Jiří
JEREMIAŠ Jan
1919
1987
0 Třebech.
Třebech.
148.60 12 151.10 4 155.1015.20/10,921
7. BENHÁK Jiří
BENHÁKOVÁ Anna
1919
1956
2 Jablonec
Jablonec
168.50 6 156.30 0 156.3016.40/11,717
8. BOUZEK Filip
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1919
1992
3 Sušice
VS Tábor
156.40 6 158.40 4 162.4022.50/16,113
9.1/VMREJHOVÁ Martina
RENČÍN Tomáš
1919
1976
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 161.70 2 163.7023.80/17,012
10.2/VMRADIL Jiří
DVOŘÁK Vít
1919
1968
3 Happy Life
Happy Life
165.40 2 159.90 4 163.9024.00/17,211
11.1/DSŘÍHA Jan
PAVLÍK Pavel
1919
1996
3 Třebech.
Třebech.
158.90 6 175.70 2 164.9025.00/17,910
12. WINTER Jan
WINTER Eduard
1919
1982
3 Jablonec
Jablonec
161.10 4 161.90 6 165.1025.20/18,09
13. SAHULA Martin
ABRAHAM Tomáš
1919
1968
2 Benátky
Benátky
154.70 12 164.80 64 166.7026.80/19,28
14.3/VMVĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1919
1966
2 Zbraslav
Tech.Pha
211.00 10 166.90 2 168.9029.00/20,77
15. ABRAHAM Jiří
ŠPALEK Vojtěch
1919
1977
0 Benátky
Benátky
163.10 14 161.90 12 173.9034.00/24,36
16.1/VDVOŘÁK Tomáš
DVOŘÁK Miroslav
1919
1968
0 Třebech.
Třebech.
182.30 8 176.40 0 176.4036.50/26,15
17.2/DMŘÍHOVÁ Eva
KARLOVSKÝ Marek
1920
2000
0 USK Pha
KVS HK
169.00 14 170.70 8 178.7038.80/27,74
18. KOZOHORSKÁ Alžběta
FLEISIG Daniel
1919
1990
0 Roztoky
Roztoky
169.10 14 173.70 8 181.7041.80/29,93
19. BREBTOVÁ Tereza
BREBTA Vladimír
1920
2000
3 Jablonec
Jablonec
181.00 14 176.90 8 184.9045.00/32,22
20.3/ZSPŠENIČKA Václav
VEJVODA Vojtěch
1920
2001
0 Rakovník
Rakovník
169.60 16 175.50 10 185.5045.60/32,61
21.1/ZMPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
1920
2001
3 USK Pha
USK Pha
175.70 10 176.90 60 185.7045.80/32,70
22.2/ZMŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
1920
2001
0 KK Brand
KK Brand
180.40 12 181.30 12 192.4052.50/37,50
23.4/ZSELIÁŠ Ondřej
ZEMAN Vojtěch
1920
2000
3 USK Pha
USK Pha
182.40 16 176.90 60 198.4058.50/41,80
24.2/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1919
1966
0 Turnov
Turnov
235.20 6 203.80 8 211.8071.90/51,40
25.5/ZSLACINOVÁ Karolína
KLIŠČ Zdeněk
1919
1999
0 Semily
Třebech.
214.70 10 0.00 999 224.7084.80/60,60
Oddíl

Historie procházení