36. ročník slalomu Stružnická peřej + přebor Libereckého kraje

11.04.2015   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha73.80 0 82.00 50 73.80 163
2. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod79.10 0 81.40 10 79.105.30/7,2159
3.1/DMŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.99.00 2 73.50 6 79.505.70/7,7155
4.1/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice82.20 0 81.60 2 82.208.40/11,4151
5.2/DMŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha84.20 4 82.30 0 82.308.50/11,5147
6.2/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky83.40 0 83.20 2 83.409.60/13,0143
7.3/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky83.60 2 84.00 2 85.6011.80/16,0139
8.4/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy84.30 2 84.70 2 86.3012.50/16,9135
9.5/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha87.80 4 85.10 2 87.1013.30/18,0131
10.3/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa87.90 6 85.40 2 87.4013.60/18,4127
11.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec89.00 0 87.90 0 87.9014.10/19,1123
12.6/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha88.70 0 94.50 4 88.7014.90/20,2119
13. SCHOENWAELDER Richard 2000 Spremberg, GER89.20 0 91.40 2 89.2015.40/20,90
14. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha90.10 4 89.30 0 89.3015.50/21,0115
15.2/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.91.30 0 89.10 2 91.1017.30/23,4111
16.4/U23MYŠÁK Albert 1994 Č.Lípa91.30 0 91.60 0 91.3017.50/23,7107
17.7/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice92.00 0 91.70 2 92.0018.20/24,7103
18.1/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha92.20 0 105.00 2 92.2018.40/24,999
19.8/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky93.40 0 92.30 0 92.3018.50/25,195
20. BAROŇ Petr 1991 Kotva B.95.80 6 90.70 2 92.7018.90/25,691
21.5/U23ZEMAN Ondra 1995 Kotva B.96.70 0 90.90 2 92.9019.10/25,987
22.3/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice95.40 8 91.90 2 93.9020.10/27,283
23.4/VMSEDLMAIER Aleš 1980 3 Roudnice94.10 0 92.30 50 94.1020.30/27,579
24.6/U23ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice95.00 2 94.50 0 94.5020.70/28,075
25.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa95.00 0 95.50 0 95.0021.20/28,771
26.2/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha94.10 2 107.50 10 96.1022.30/30,267
27.3/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.97.00 0 99.60 0 97.0023.20/31,463
28.4/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec95.30 2 99.60 4 97.3023.50/31,859
29.2/VŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa98.00 2 95.80 2 97.8024.00/32,555
30.2/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec100.20 4 93.90 4 97.9024.10/32,751
31.5/ZSVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky96.00 2 103.50 8 98.0024.20/32,847
32. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa92.20 6 4.00 999 98.2024.40/33,143
33.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha99.30 2 98.80 0 98.8025.00/33,939
35.7/U23ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky97.40 2 98.40 4 99.4025.60/34,735
36.5/VMHEK Jan 1979 3 Roudnice100.10 0 99.60 0 99.6025.80/35,034
37.9/DMPECHMAN Štěpán 1999 2 Roudnice98.20 2 99.80 2 100.2026.40/35,833
38.6/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha101.30 0 107.20 8 101.3027.50/37,332
39.3/VPŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha101.00 2 105.00 0 103.0029.20/39,631
40.10/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec97.20 6 103.40 4 103.2029.40/39,830
41.6/VMŠENK Marek 1974 3 KK Brand103.30 0 106.80 2 103.3029.50/40,029
42.7/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha122.00 56 103.50 0 103.5029.70/40,228
43.7/VMHORÁK David 1976 2 SKŽižkov114.30 2 104.10 0 104.1030.30/41,127
44.8/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky109.00 8 103.20 2 105.2031.40/42,526
45.4/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha4108.80 2 104.50 2 106.5032.70/44,325
46.8/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha107.00 0 100.50 50 107.0033.20/45,024
47.8/VMKLUGANOST Vít 1977 3 Vršovice102.70 6 105.10 2 107.1033.30/45,123
48.9/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.105.00 4 105.50 4 109.0035.20/47,722
49.11/DMKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa110.40 6 109.10 0 109.1035.30/47,821
50.12/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand107.60 2 106.50 10 109.6035.80/48,520
51.10/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha113.40 0 110.60 0 110.6036.80/49,919
51.5/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky113.50 4 110.60 0 110.6036.80/49,918
53.13/DMELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha112.50 50 108.00 6 114.0040.20/54,517
54. MICKUKI Jonas 1997 Spremberg, GER113.20 2 117.20 4 115.2041.40/56,10
55.11/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha110.00 6 109.80 6 115.8042.00/56,916
56.12/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice109.00 8 133.00 158 117.0043.20/58,515
57.2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky113.50 6 117.20 0 117.2043.40/58,814
58.13/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand124.40 10 115.30 2 117.3043.50/58,913
59.3/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha114.20 4 114.00 4 118.0044.20/59,912
61.14/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand116.20 106 112.10 8 120.1046.30/62,711
62.15/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky121.40 6 121.40 2 123.4049.60/67,210
63.16/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha117.00 8 125.20 2 125.0051.20/69,49
64.6/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek131.10 4 118.90 8 126.9053.10/72,08
65.4/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha126.40 4 123.70 4 127.7053.90/73,07
66.5/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha118.10 10 129.10 6 128.1054.30/73,66
67.17/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha126.60 8 126.30 2 128.3054.50/73,85
68.9/VMPECHÁČEK Michal 1976 Vršovice137.00 10 131.00 6 137.0063.20/85,64
69.14/DMFUCHS Jakub 1999 3 Jablonec128.60 58 132.90 6 138.9065.10/88,23
70.15/DMHOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa128.00 12 4.00 999 140.0066.20/89,72
71.10/VMFOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand136.00 10 125.70 58 146.0072.20/97,81
72. RICHTER Tim 2004 Spremberg, GER147.00 8 149.20 2 151.2077.40/104,90
73. WESTPHAL Benno 2002 Spremberg, GER139.40 56 148.70 4 152.7078.90/106,90
74.9/U23VINŠ Karel 1993 Kotva B.1.00 999 128.40 62 190.40116.60/158,00
75. GRIEBNER Sven 2004 Spremberg, GER198.20 10 1.00 999 208.20134.40/182,10
76.18/ZSFUCHS Matouš 2002 Jablonec126.00 110 135.50 110 236.00162.20/219,80
  PROKŠ Martin 1991 Kotva B.1.00 999 1.00 999 999.00 0
  OTIEPKA Martin 2001 Kadaň1.00 999 4.00 999 999.00 0
  RICHTER Kevin 2001 Spremberg, GER4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRBÁČEK Jan 1966 Děčín4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOLF Jaroslav 1979 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl