Jihočeský pohár ve vodním slalomu

25.07.2009-26.07.2009   USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné
ředitel: ing. Jaromír Dvořák   vrchní rozhodčí: Pavel Pokorný
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. DAILLE Etienne 1989 FRA99.63 2 99.69 0 99.69 -
2. VONDRA Jan, 1988, Dukla B. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.102.05 0 107.35 0 102.052.36/2,4-
3. KUBRIČAN Lukáš, 1984, Dukla B. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.100.66 2 100.03 50 102.662.97/3,0-
4. DI NISI Ludovic 1989 FRA102.22 2 103.64 0 103.643.95/4,0-
5. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.108.71 2 104.02 0 104.024.33/4,3-
6. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha105.60 2 104.17 0 104.174.48/4,5-
7. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus105.14 0 104.61 2 105.145.45/5,5-
8. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod112.64 2 106.10 2 108.108.41/8,4-
9. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec118.62 4 108.24 0 108.248.55/8,6-
10. PRELL Pavel 1976 1 Kralupy112.87 0 109.23 0 109.239.54/9,6-
11. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.107.69 2 105.81 4 109.6910.00/10,0-
12. MAIN Louis 1991 FRA109.50 6 110.72 0 110.7211.03/11,1-
13. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB112.66 0 121.52 52 112.6612.97/13,0-
14. GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz113.45 0 111.55 58 113.4513.76/13,8-
15. LABAT Nicolas 1984 FRA121.13 4 112.14 2 114.1414.45/14,5-
16. LAUNAY Antoine 1993 FRA108.32 6 129.54 2 114.3214.63/14,7-
17. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa115.27 0 124.18 58 115.2715.58/15,6-
18. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy134.25 0 113.59 2 115.5915.90/15,9-
19. LENC Miroslav 1986 2+ SKVS ČB116.83 2 115.94 0 115.9416.25/16,3-
20. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz117.68 0 114.45 2 116.4516.76/16,8-
21. Kyrián Luděk 1978 2 SKVS ČB126.29 4 114.73 2 116.7317.04/17,1-
22. MESSIALLE Jean 1993 FRA117.35 0 115.01 4 117.3517.66/17,7-
23. MAROUL Ladislav 1968 2 Dukla B.117.51 0 123.50 4 117.5117.82/17,9-
24. DELAUNAY Thibaud 1982 FRA120.41 0 114.07 4 118.0718.38/18,4-
25. STACH Daniel 1988 SKVS ČB116.93 2 118.37 0 118.3718.68/18,7-
26. KUNA Jan 1990 2 SKVS ČB116.37 2 137.43 54 118.3718.68/18,7-
27. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV121.98 2 119.34 0 119.3419.65/19,7-
28. TYKAL Jiří 1992 3 Klášter.127.09 0 121.50 0 121.5021.81/21,9-
29. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy119.26 4 118.43 4 122.4322.74/22,8-
30. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha130.68 2 122.75 0 122.7523.06/23,1-
31. LAGNER Václav 1988 Boh.Pha124.96 10 120.76 2 122.7623.07/23,1-
32. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec126.02 4 122.20 2 124.2024.51/24,6-
33. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno124.64 6 121.18 4 125.1825.49/25,6-
34. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod123.09 10 122.24 4 126.2426.55/26,6-
35. MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha142.53 0 126.24 0 126.2426.55/26,6-
36. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha132.20 4 124.95 2 126.9527.26/27,3-
37. MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov138.68 2 126.00 2 128.0028.31/28,4-
38. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB135.14 4 128.27 0 128.2728.58/28,7-
39. ŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha122.35 6 119.16 150 128.3528.66/28,7-
40. GERMAY Antoine 1995 BEL129.18 0 128.15 2 129.1829.49/29,6-
41. SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha141.31 8 129.31 0 129.3129.62/29,7-
42. DUVERNOY James 1994 FRA123.91 6 139.76 8 129.9130.22/30,3-
43. LACINA Pavel 1970 2 Rožátov124.27 6 131.77 2 130.2730.58/30,7-
44. LAUNAY Damien 1994 FRA128.35 2 139.57 4 130.3530.66/30,8-
45. MERZEAU Felix 1993 FRA118.93 52 128.36 2 130.3630.67/30,8-
46. MUSIL Jan 1990 2 Jablonec130.16 6 125.08 6 131.0831.39/31,5-
47. FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa131.40 0 137.03 2 131.4031.71/31,8-
48. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz144.03 4 129.97 2 131.9732.28/32,4-
49. KUBÁT Jan 1982 2 Kotva B.136.90 10 126.14 6 132.1432.45/32,6-
50. HOLBOJ Ondřej 1990 3 SKVS ČB126.39 6 150.54 8 132.3932.70/32,8-
51. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV140.50 2 132.08 2 134.0834.39/34,5-
52. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky136.23 6 132.29 2 134.2934.60/34,7-
53. ŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy132.12 6 133.31 2 135.3135.62/35,7-
54. SEDLÁK Jan 1993 3 SKVS ČB140.05 4 128.42 8 136.4236.73/36,8-
55. PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha137.17 0 136.40 6 137.1737.48/37,6-
56. MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa135.18 2 147.99 10 137.1837.49/37,6-
57. ŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB144.00 54 137.56 0 137.5637.87/38,0-
58. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy124.43 14 157.72 54 138.4338.74/38,9-
59. LOIC Andre 1993 BEL164.63 106 132.83 6 138.8339.14/39,3-
60. CHAINIER Guilaume 1992 FRA141.03 8 139.40 0 139.4039.71/39,8-
61. TONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB137.54 2 144.06 4 139.5439.85/40,0-
62. ROMASHKIN Dmitry 1968 RUS143.71 6 135.73 4 139.7340.04/40,2-
63. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice137.75 2 155.77 58 139.7540.06/40,2-
64. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně140.01 0 135.56 8 140.0140.32/40,4-
65. SVOBODA Marek 1990 3 SKVS ČB144.55 0 136.64 4 140.6440.95/41,1-
66. ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha148.67 10 136.93 4 140.9341.24/41,4-
67. DEGESVES Maxime 1989 FRA143.99 4 139.36 2 141.3641.67/41,8-
68. GROTOV Alexander 1975 RUS155.41 4 137.92 4 141.9242.23/42,4-
69. ŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB145.11 2 142.03 0 142.0342.34/42,5-
70. CTIBOR Jan 1988 3 SKVS ČB138.51 10 140.26 2 142.2642.57/42,7-
71. LISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB146.74 10 140.68 2 142.6842.99/43,1-
72. FELIX Petr 1982 3 Kralupy139.24 4 147.49 8 143.2443.55/43,7-
73. MOGILEVSKY Fiedor 1979 RUS167.70 4 139.37 4 143.3743.68/43,8-
74. POSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň139.10 6 138.33 8 145.1045.41/45,6-
75. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz144.38 2 150.04 0 146.3846.69/46,8-
76. JAROŠ Jakub 1986 3 Rakovník145.18 2 173.25 154 147.1847.49/47,6-
77. HABICH Karel 1994 3 VS Tábor157.29 4 147.38 2 149.3849.69/49,8-
78. ZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy152.15 4 148.62 2 150.6250.93/51,1-
79. BARTOŇ Tomáš 1991 Jablonec194.38 4 151.68 2 153.6853.99/54,2-
80. CHŇOUPEK Jan 1975 3 Roztoky153.89 6 161.32 2 159.8960.20/60,4-
81. HORÁK David 1976 3 S.Žižkov152.77 8 175.73 56 160.7761.08/61,3-
82. HEŘMÁNEK Antonín 1973 3 S.Žižkov180.41 58 153.11 8 161.1161.42/61,6-
83. ŠODEK Petr 1998 3 Benátky159.84 4 167.14 0 163.8464.15/64,3-
84. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky129.41 52 158.28 8 166.2866.59/66,8-
85. JAROŠ Jan 1989 3 Rakovník170.68 8 164.81 4 168.8169.12/69,3-
86. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha165.02 6 161.81 100 171.0271.33/71,6-
87. CEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek205.75 56 173.45 2 175.4575.76/76,0-
88. BRÁZDA Vendelín 1996 Kralupy168.78 10 177.61 54 178.7879.09/79,3-
89. LETKO Radek 1978 3 S.Žižkov206.49 14 181.02 4 185.0285.33/85,6-
90. MATĚJKA Jakub 1981 S.Žižkov0.00 0 190.46 0 190.4690.77/91,1-
91. BURKOV Jevgeniy 1968 RUS217.98 108 184.42 10 194.4294.73/95,0-
92. ADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha148.77 54 145.14 52 197.1497.45/97,8-
93. FIALA Jan 1996 3 SKVS ČB180.94 156 194.37 8 202.37102.68/103,0-
94. PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.212.49 52 158.61 54 212.61112.92/113,3-
95. TUREK Michal 1986 3 Roztoky179.33 156 164.83 54 218.83119.14/119,5-
96. JÁŠA Radek 1967 3 SKVS ČB218.86 12 181.43 106 230.86131.17/131,6-
97. JÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB187.72 58 187.36 54 241.36141.67/142,1-
98. KULÍŠEK Tomáš 1996 Boh.Pha203.10 60 198.52 104 263.10163.41/163,9-
99. VESELÝ Radek 1980 S.Žižkov278.54 110 259.23 8 267.23167.54/168,1-
100. HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor217.41 56 237.15 60 273.41173.72/174,3-
101. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky0.00 0 149.63 152 301.63201.94/202,6-
102. ŠEBELA David 1998 Kadaň163.28 206 213.64 106 319.64219.95/220,6-
103. HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník234.55 108 0.00 0 342.55242.86/243,6-
104. VYBULKA Jakub 1998 Kralupy150.41 310 181.24 204 385.24285.55/286,4-
105. SHESTAKOV Ruslan 1967 RUS216.95 214 232.59 214 430.95331.26/332,3-
  TAIŠL Filip 1976 1 Sušice0.00 0 0.00 0 DNS -
  ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice0.00 0 0.00 0 DNS -
  GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice0.00 0 0.00 0 DNS -
  ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky0.00 0 0.00 0 DNS -
  PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice0.00 0 0.00 0 DNS -
  HEK Jan 1979 2 Roudnice0.00 0 0.00 0 DNS -
  ŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 DNS -
  ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 DNS -
  KOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS -
  ŠVEHLA Pavel 1984 Roztoky0.00 0 0.00 0 DNS -
Oddíl