Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st.

28.08.2016   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.96.41 0 93.23 0 93.23 203
2.1/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy102.33 4 102.19 4 106.1912.96/13,9191
3. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus107.00 0 106.86 2 107.0013.77/14,8179
4.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha109.84 4 106.24 2 108.2415.01/16,1167
5.1/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha108.51 0 120.14 2 108.5115.28/16,4161
6.1/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky111.07 2 107.43 6 113.0719.84/21,3155
7.2/VMGORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy111.43 2 113.55 0 113.4320.20/21,7149
8.2/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha109.72 4 121.78 6 113.7220.49/22,0143
9.2/DSKUDRYAVTSEV Daniil 1999 Saint-Peterburg, RUS112.97 2 112.21 10 114.9721.74/23,30
10.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy123.90 54 114.40 2 116.4023.17/24,9137
11. MACÁŠEK Tomáš 1992 Dukla B.117.63 0 114.79 2 116.7923.56/25,3131
12.2/U23KOŘÍNEK Filip 1995 USK Pha115.29 2 117.73 2 117.2924.06/25,8125
13.4/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy118.21 2 118.58 4 120.2126.98/28,9119
14.3/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky114.69 10 114.87 6 120.8727.64/29,6113
15.5/VMMÍKA Viktor 1977 SKŽižkov117.88 4 124.21 2 121.8828.65/30,7107
16.3/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa120.44 2 119.42 4 122.4429.21/31,3101
17.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky112.79 12 122.61 64 124.7931.56/33,995
18.4/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec119.02 6 122.59 12 125.0231.79/34,189
19.3/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy123.62 2 136.75 10 125.6232.39/34,783
20.1/VROMASHKIN Dmitry 1968 Moskva, RUS131.91 2 131.31 6 133.9140.68/43,60
21.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa151.35 58 129.96 4 133.9640.73/43,777
22.5/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha135.29 6 129.30 6 135.3042.07/45,171
23.3/VERMAKOV Pavel 1974 Moskva, RUS131.95 6 138.98 10 137.9544.72/48,00
24.4/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy138.36 10 131.90 8 139.9046.67/50,165
25.6/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand138.87 2 127.56 104 140.8747.64/51,159
26.6/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha137.06 4 185.55 14 141.0647.83/51,353
27.7/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy146.88 0 135.21 6 141.2147.98/51,547
28.7/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz152.17 4 138.57 4 142.5749.34/52,941
29. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy138.90 4 140.69 4 142.9049.67/53,335
30.2/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand138.42 6 171.22 112 144.4251.19/54,929
31.3/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha144.89 0 175.24 154 144.8951.66/55,428
32.4/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha152.31 52 142.41 4 146.4153.18/57,027
33.1/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice141.83 6 194.69 18 147.8354.60/58,626
34.8/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha146.63 4 153.59 8 150.6357.40/61,625
35.9/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand136.92 14 150.44 12 150.9257.69/61,924
36.5/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha154.56 4 212.60 72 158.5665.33/70,123
37.8/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy152.93 10 196.48 6 162.9369.70/74,822
38.2/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand159.42 6 169.18 58 165.4272.19/77,421
39.6/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha161.63 4 188.98 60 165.6372.40/77,720
40.10/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand166.90 2 165.96 12 168.9075.67/81,219
41.5/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy166.02 6 162.05 110 172.0278.79/84,518
42.9/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV191.58 60 165.84 14 179.8486.61/92,917
43.7/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky162.10 106 168.73 12 180.7387.50/93,916
44.8/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky162.89 62 166.39 16 182.3989.16/95,615
45.11/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník174.86 14 204.68 214 188.8695.63/102,614
46.9/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy173.72 16 158.33 264 189.7296.49/103,513
47.10/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha192.73 8 227.17 14 200.73107.50/115,312
48.3/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand147.13 56 170.06 112 203.13109.90/117,911
49. FELIX Petr 1982 3 Kralupy193.37 14 188.42 68 207.37114.14/122,410
50.12/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec206.51 10 157.17 64 216.51123.28/132,29
51.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník206.02 14 1.00 999 220.02126.79/136,08
52.11/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha230.89 6 274.93 14 236.89143.66/154,17
53.4/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy227.14 14 171.24 68 239.24146.01/156,66
54.5/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha263.04 6 192.92 54 246.92153.69/164,95
55.6/ZMBÍZEK Marek 2005 3 KK Brand194.86 58 202.81 64 252.86159.63/171,24
56.4/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník135.18 118 1.00 999 253.18159.95/171,63
57.5/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz213.60 156 225.54 64 289.54196.31/210,62
58.7/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand222.80 206 224.57 66 290.57197.34/211,71
59.13/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha182.18 110 109.41 756 292.18198.95/213,40
60.4/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand196.44 154 1.00 999 350.44257.21/275,90
  HILGERT Luboš 1960 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HÁJEK Roman 1963 3 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Matouš 2002 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KORZHOV Alexander 1974 Moskva, RUS4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 3 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KNĚZŮ Vojtěch 1977 3 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERAN Václav 2000 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl