Český pohár žáků mladších ve slalomu 2023

poslední aktualizace: 09.09.2023 21:11:07
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 22.04.2023
B - 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 23.04.2023
C - 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě, 20.05.2023
D - 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě, 21.05.2023
E - 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem, 12.08.2023
F - 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem, 13.08.2023
G - MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě, 09.09.2023

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 2011-2012
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZM Doležal Vít, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky1 / 751 / 756 / 492 / 682 / 681 / 753 / 62361
2.ZM Štefan Vojtěch, 2011Univerzitní sportovní klub Praha3 / 622 / 681 / 751 / 7510 / 3718 / 211 / 75355
3.ZM Kratochvíl Devi, 2011Univerzitní sportovní klub Praha2 / 683 / 622 / 683 / 621 / 752 / 682 / 68347
4.ZM Beck Hynek, 2012TJ Loko Žatec4 / 575 / 537 / 468 / 433 / 625 / 535 / 53278
5.ZM Bolehovský Oto, 2011Loko Trutnov5 / 537 / 463 / 629 / 4016 / 254 / 5710 / 37258
6.ZM Kuliha Jan, 2011KK Opava10 / 3710 / 375 / 535 / 5311 / 353 / 626 / 49254
7.ZM Botek Dominik, 2011SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky11 / 354 / 5713 / 314 / 577 / 4612 / 338 / 43238
8.ZM Pinkava Jonáš, 2011Univerzitní sportovní klub Praha7 / 469 / 409 / 406 / 496 / 497 / 469 / 40230
9.ZM Kvapil Kryštof, 2012TJ Slavia K. Vary8 / 436 / 4911 / 3514 / 295 / 538 / 4315 / 27223
10.ZM Burger Jonatan, 2011Univerzitní sportovní klub Praha9 / 4012 / 3312 / 337 / 464 / 5719 / 1911 / 35211
11.ZM Kováč Tobiáš, 2011TJ Ohře Klášterec12 / 3318 / 214 / 5710 / 3713 / 3110 / 3716 / 25195
12.ZM Mrůzek Šimon, 2011TJ Semily6 / 498 / 4322 / 1416 / 2512 / 3314 / 2914 / 29183
13.ZM Hoření Hynek, 2011TJ DNT VS Kadaň17 / 2320 / 1710 / 3711 / 358 / 4313 / 3112 / 33179
14.ZM Basaraba Albert, 2012SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky14 / 2917 / 238 / 4313 / 3123 / 136 / 4923 / 13175
15.ZM Adamec Jáchym, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky13 / 3111 / 35--21 / 1511 / 354 / 57173
16.ZM Velenovský Jonáš, 2011VS Tábor18 / 2116 / 2520 / 1717 / 2318 / 219 / 407 / 46155
17.ZM Milyan Štěpán, 2012TJ Loko Žatec20 / 1713 / 3115 / 2715 / 2719 / 1916 / 2525 / 11129
18.ZM Poduška Mikuláš, 2012Univerzitní sportovní klub Praha15 / 2722 / 1417 / 2318 / 2114 / 2915 / 27-127
19.ZM Kuděj Jan, 2011Loko Trutnov21 / 1519 / 1916 / 2512 / 3322 / 1420 / 1720 / 17111
20.ZM Král Vít, 2012Univerzitní sportovní klub Praha24 / 12-24 / 1220 / 179 / 4021 / 1519 / 19103
21.ZM Komiš Jan, 2011TJ Loko Plzeň27 / 915 / 2714 / 2933 / 3-29 / 717 / 2395
22.ZM Nožíř David, 2012Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--23 / 1327 / 915 / 2717 / 2321 / 1587
23.ZM Merenus Jan, 2012SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.26 / 1014 / 2919 / 1925 / 11--24 / 1281
24.ZM Junek Vojtěch, 2011Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--33 / 322 / 1417 / 2322 / 1418 / 2175
25.ZM Kostkan Lukáš, 2011Univerzitní sportovní klub Praha--21 / 1519 / 19--13 / 3165
26.ZM Sedláček Štěpán, 2011SK Vltava Č. Krumlov z.s.22 / 1421 / 1527 / 921 / 1527 / 925 / 1127 / 964
27.ZM Krpálek Jáchym, 2011Univerzitní sportovní klub Praha25 / 1125 / 1130 / 626 / 1020 / 1724 / 1230 / 661
28.ZM Jedlička Adam Kryštof, 2012TJ Ohře Klášterec23 / 1324 / 12--24 / 1226 / 1026 / 1057
29.ZM Šafařík Viktor, 2011SK Vltava Č. Krumlov z.s.16 / 25-29 / 731 / 526 / 1030 / 628 / 856
ZM Tobiáš Matěj, 2012Kanoe Klub Spoj Brno28 / 823 / 1326 / 1024 / 1230 / 623 / 1329 / 756
31.ZM Suchý Zbyšek, 2011Univerzitní sportovní klub Praha--18 / 2123 / 13--22 / 1448
32.ZM Hvězda Daniel, 2012Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--34 / 229 / 725 / 1127 / 931 / 534
33.ZM Holub Vincent, 2011Univerzitní sportovní klub Praha-26 / 1032 / 432 / 4--33 / 321
34.ZM Vybulka Matěj, 2012TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--31 / 5-31 / 528 / 834 / 220
35.ZM Strnad Vojtěch, 2011VS Tábor19 / 19------19
ZM Pinkava Ondřej Sebastian, 2012SK VS Č. Budějovice--25 / 1128 / 8---19
37.ZM Pluta Štěpán, 2012TJ Bohemians Praha----28 / 831 / 532 / 417
38.ZM Čapek Jiří, 2011TJ Loko Plzeň--28 / 830 / 6---14
39.ZM Langer Viktor, 2012Univerzitní sportovní klub Praha---35 / 129 / 732 / 435 / 113
40.ZM Dvorník Jonáš, 2012Univerzitní sportovní klub Praha--35 / 134 / 232 / 434 / 2-9
41.ZM Peška Václav, 2012TJ Syntesia Pardubice29 / 7------7
42.ZM Slavík Vojtěch, 2012TJ Semily-----33 / 3-3

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZM Suchý Zbyšek, 2011Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 751 / 751 / 755 / 535 / 532 / 68368
2.ZM Krejčí Matěj, 2011SK VS Č. Budějovice2 / 685 / 532 / 682 / 681 / 754 / 571 / 75354
3.ZM Botek Dominik, 2011SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky8 / 437 / 463 / 623 / 622 / 681 / 757 / 46313
4.ZM Doležal Vít, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky3 / 623 / 624 / 574 / 573 / 6218 / 215 / 53300
5.ZM Bolehovský Oto, 2011Loko Trutnov4 / 572 / 685 / 535 / 534 / 573 / 628 / 43297
6.ZM Kvapil Kryštof, 2012TJ Slavia K. Vary5 / 536 / 497 / 466 / 496 / 492 / 684 / 57276
7.ZM Štefan Vojtěch, 2011Univerzitní sportovní klub Praha--6 / 497 / 467 / 468 / 433 / 62246
8.ZM Pinkava Jonáš, 2011Univerzitní sportovní klub Praha6 / 494 / 579 / 409 / 4014 / 296 / 4915 / 27235
9.ZM Kratochvíl Devi, 2011Univerzitní sportovní klub Praha-9 / 408 / 438 / 4310 / 377 / 466 / 49221
10.ZM Kuděj Jan, 2011Loko Trutnov7 / 468 / 4310 / 3712 / 339 / 409 / 409 / 40209
11.ZM Mrůzek Šimon, 2011TJ Semily11 / 3510 / 3716 / 2510 / 3715 / 2711 / 3513 / 31175
12.ZM Kuliha Jan, 2011KK Opava13 / 3114 / 2914 / 2911 / 358 / 4313 / 3116 / 25169
13.ZM Král Vít, 2012Univerzitní sportovní klub Praha9 / 40-13 / 3117 / 2313 / 3114 / 2912 / 33164
14.ZM Kováč Tobiáš, 2011TJ Ohře Klášterec12 / 3311 / 3517 / 2316 / 2511 / 3517 / 2311 / 35163
15.ZM Basaraba Albert, 2012SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky15 / 2713 / 3112 / 3315 / 2716 / 2515 / 2710 / 37155
16.ZM Hoření Hynek, 2011TJ DNT VS Kadaň--18 / 2114 / 2917 / 2310 / 3714 / 29139
17.ZM Merenus Jan, 2012SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.10 / 3712 / 3319 / 1918 / 21---110
18.ZM Poduška Mikuláš, 2012Univerzitní sportovní klub Praha-15 / 2715 / 2719 / 19--17 / 2396
19.ZM Sedláček Štěpán, 2011SK Vltava Č. Krumlov z.s.14 / 29---19 / 1916 / 2518 / 2194
20.ZM Tobiáš Matěj, 2012Kanoe Klub Spoj Brno--20 / 1720 / 1718 / 2119 / 1920 / 1791
21.ZM Nožíř David, 2012Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.----12 / 3312 / 3319 / 1985
22.ZM Pinkava Ondřej Sebastian, 2012SK VS Č. Budějovice--11 / 3513 / 31--21 / 1581

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZM Vybulková Julie, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky1 / 752 / 682 / 681 / 753 / 621 / 752 / 68361
2.ZM Hronová Ludmila, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky6 / 491 / 753 / 623 / 624 / 573 / 621 / 75336
3.ZM Jumrová Johana, 2011Univerzitní sportovní klub Praha4 / 576 / 491 / 754 / 575 / 532 / 685 / 53310
4.ZM Berylová Karolína, 2011SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky2 / 683 / 624 / 575 / 532 / 688 / 436 / 49308
5.ZM Lovecká Nela, 2011SK Veselí nad Moravou7 / 467 / 4610 / 372 / 681 / 7513 / 313 / 62297
6.ZM Kašparů Emma, 2011SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky3 / 624 / 577 / 466 / 4911 / 354 / 5712 / 33271
7.ZM Machutová Hana, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--5 / 539 / 406 / 495 / 5313 / 31226
8.ZM Válková Tereza, 2012VS Tábor5 / 535 / 53--9 / 4011 / 3510 / 37218
9.ZM Mrůzková Marie, 2011Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--9 / 408 / 4310 / 376 / 497 / 46215
10.ZM Michajlovičová Ester, 2012VK Tzunami Ostrava--6 / 497 / 4613 / 3110 / 378 / 43206
11.ZM Křižková Anna, 2012Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--11 / 3511 / 357 / 469 / 409 / 40196
ZM Čermáková Natálie, 2011TJ Ohře Klášterec9 / 408 / 438 / 4310 / 3712 / 3312 / 3314 / 29196
13.ZM Šuttová Zita, 2011SK Vltava Č. Krumlov z.s.8 / 4310 / 3712 / 3312 / 33---146
ZM Samková Valerie, 2011SK Třebechovice----8 / 437 / 464 / 57146
15.ZM Suchá Amálie, 2012Univerzitní sportovní klub Praha-9 / 4014 / 2913 / 31--15 / 27127
16.ZM Čapská Valerie, 2011TJ Syntesia Pardubice10 / 3711 / 3515 / 2715 / 27---126
17.ZM Myšková Dorota, 2012SK Vltava Č. Krumlov z.s.--17 / 2317 / 2315 / 2715 / 2716 / 25125
18.ZM Šimková Vanesa, 2012TJ Šumperk z.s.11 / 3512 / 3313 / 3116 / 25---124
19.ZM Foltysová Lily Anne, 2011KK Opava----14 / 2914 / 2911 / 3593
20.ZM Hlocká Alexandra, 2012TJ Šumperk z.s.12 / 33-16 / 2514 / 29---87
21.ZM Göbelová Sofie, 2011TJ Šumperk z.s.-13 / 31-----31

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZM Indruchová Daniela, 2011KVS Hradec Králové1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75375
2.ZM Vybulková Julie, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-3 / 622 / 682 / 687 / 464 / 573 / 62317
3.ZM Hronová Ludmila, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky4 / 572 / 684 / 575 / 533 / 622 / 685 / 53312
4.ZM Berylová Karolína, 2011SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky-4 / 573 / 623 / 624 / 5710 / 372 / 68306
5.ZM Kašparů Emma, 2011SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky2 / 686 / 497 / 466 / 492 / 685 / 537 / 46287
6.ZM Machutová Hana, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--6 / 494 / 575 / 533 / 624 / 57278
7.ZM Jumrová Johana, 2011Univerzitní sportovní klub Praha3 / 625 / 535 / 537 / 468 / 436 / 498 / 43263
8.ZM Čapská Valerie, 2011TJ Syntesia Pardubice5 / 537 / 468 / 438 / 4311 / 3511 / 359 / 40225
9.ZM Samková Valerie, 2011SK Třebechovice----6 / 497 / 466 / 49144
10.ZM Válková Tereza, 2012VS Tábor----10 / 378 / 4310 / 37117
11.ZM Mrůzková Marie, 2011Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.----9 / 409 / 40-80
12.ZM Lovecká Nela, 2011SK Veselí nad Moravou---9 / 40---40

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZM Indruchová Daniela, 2011
Krejčí Matěj, 2011
KVS Hradec Králové
SK VS Č. Budějovice
1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75375
2.ZM Čermáková Natálie, 2011
Kováč Tobiáš, 2011
TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
2 / 682 / 683 / 622 / 682 / 682 / 682 / 68340
3.ZM Šuttová Zita, 2011
Sedláček Štěpán, 2011
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
--2 / 683 / 62---130
Typ závodu

Historie procházení