Český pohár veteránů starších ve slalomu 2019

poslední aktualizace: 12.08.2019 15:41:54
započítávány jsou tyto závody:
A - 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů, 27.04.2019
B - 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje, 04.05.2019
C - XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů, 01.06.2019
D - Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů, 29.06.2019
E - Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů, 13.07.2019
F - Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů, 11.08.2019

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1900-1964
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Hák Jiří, 1952Loko Trutnov1 / 752 / 681 / 752 / 682 / 682 / 68286
Kuna Alois, 1960SK VS Č. Budějovice2 / 68-2 / 685 / 531 / 751 / 75286
3. Kubeš Vladimír, 1961VS Tábor-3 / 62-4 / 573 / 623 / 62243
4. Nedvídek František, 1944TJ Dvůr Králové3 / 627 / 46-9 / 40-6 / 49197
5. Šrámek Jaroslav, 1957SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.-6 / 493 / 62--7 / 46157
6. Krofta Zdeněk, 1959VS Tábor-4 / 57-8 / 43-5 / 53153
7. Machuta Zdeněk, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---3 / 62-4 / 57119
8. Keller Miloslav, 1962VS Tábor-1 / 75----75
Sýkora Jaroslav, 1961TJ SK Hubertus KV---1 / 75--75
10. Klimuškin Pavel, 1964Kotva Bráník----4 / 57-57
Mulač Oldřich, 1961TJ SK Hubertus KV--4 / 57---57
12. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.----5 / 53-53
Těhle Zbyněk, 1964SK Štětí-5 / 53----53
14. Horal Martin, 1957Delfín Jablonec---6 / 49--49
15. Kubát Jiří, 1959Kanoistický klub Klatovy z.s.---7 / 46--46
16. Červenka Jaroslav, 1964TJ SK Hubertus KV---10 / 37--37
17. Krejčí Antonín, 1955TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---11 / 35--35

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Nedvídek František, 1944
Hák Jiří, 1952
TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
1 / 752 / 682 / 681 / 751 / 752 / 68293
2. Benhák Jiří, 1956
Benhák Ladislav, 1954
Delfín Jablonec
SK VS Č. Budějovice
-1 / 751 / 75--1 / 75225

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Machuta Zdeněk, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky1 / 751 / 751 / 751 / 75-1 / 75300
2. Novák Jindřich, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2 / 683 / 623 / 626 / 49-7 / 46241
3. Pavlík Jiří, 1964SK Třebechovice3 / 624 / 575 / 534 / 575 / 536 / 49229
4. Koshelev Sergey, 1960Klub vodních sportů Sušice z.s.--6 / 495 / 533 / 625 / 53217
5. Koudelka Tomáš, 1964SK Vltava Č. Krumlov z.s.-2 / 68-3 / 621 / 75-205
6. Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník-5 / 534 / 57-6 / 498 / 43202
7. Nedvídek František, 1944TJ Dvůr Králové6 / 4911 / 35-13 / 318 / 4312 / 33160
8. Kraus Václav, 1961TJ ČSAD Plzeň--8 / 438 / 434 / 57-143
9. Měchura Jiří, 1954SK Třebechovice--2 / 68--2 / 68136
10. Kulhánek Josef, 1951Delfín Jablonec5 / 53-9 / 409 / 40--133
11. Pártl Mirek, 1954SK Vltava Č. Krumlov z.s.-7 / 46-10 / 37-9 / 40123
12. Heger Miroslav, 1955KK Rakovník--7 / 4614 / 297 / 46-121
13. Vondra Václav, 1957Otava Strakonice-6 / 49-7 / 46--95
14. Lepík Vlastimil, 1950TJ SK Hubertus KV-9 / 40-11 / 35--75
15. Dodal Jan, 1953TJ Bohemians Praha-10 / 37-12 / 33--70
16. Chod Václav, 1961VS Blovice---2 / 68--68
Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.----2 / 68-68
18. Procházka Miloš, 1954TJ SK Hubertus KV-----3 / 6262
19. Pultera Zbyněk, 1958TJ Šumperk z.s.-----4 / 5757
Pražák Jan, 1963KVS Hradec Králové4 / 57-----57
21. Těhle Zbyněk, 1964SK Štětí-8 / 43----43
22. Svoboda Jan, 1946TJ SK Hubertus KV--10 / 37---37
Polívka Karel, 1945Sk VS Slávia Hradec Králové-----10 / 3737
24. Jarolímek Otta, 1961TJ Turnov-----11 / 3535
25. Benhák Jiří, 1956Delfín Jablonec-12 / 33----33
26. Zýka Petr, 1951TJ ČSAD Plzeň---15 / 27--27

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Lagnerová Jana, 1959SK Domeček Soběslav-1 / 75-1 / 751 / 751 / 75300
2. Plašilová Drahomíra, 1961SK VS Karbo Benátky----2 / 682 / 68136
3. Kubátová Anna, 1960Kanoistický klub Klatovy z.s.---2 / 68--68
Typ závodu