55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů

27.04.2019   Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.117.00 2 122.40 4 119.00 26
2.2/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha128.82 0 119.84 0 119.840.84/0,721
3.1/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK122.14 2 118.49 4 122.493.49/2,916
4.2/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 3+ Kralupy130.62 6 147.36 52 136.6217.62/14,811
5.3/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn144.14 106 137.16 8 145.1626.16/22,06
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor146.77 2 4.00 999 148.7729.77/25,05
7.4/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha166.92 8 162.87 54 174.9255.92/47,04
8.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov177.25 56 1.00 999 233.25114.25/96,03
9.1/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand1.00 999 151.94 202 353.94234.94/197,42
10.5/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy134.09 354 4.00 999 488.09369.09/310,21
  VOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand1.00 999 1.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 3+ KVS HK101.76 2 101.62 0 101.62 100
2.1/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha108.80 2 107.16 0 107.165.54/5,595
3.2/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV110.02 4 109.45 2 111.459.83/9,790
4.1/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov115.10 4 111.96 0 111.9610.34/10,285
5.2/VKREMR Patrik 1972 2 USK Pha112.28 0 111.25 4 112.2810.66/10,580
6.2/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK114.46 0 117.36 0 114.4612.84/12,675
7.3/VMMOŠTĚK Ondřej 1982 3+ Trutnov114.60 2 112.99 2 114.9913.37/13,270
8.4/VMŠRÁMEK Michal 1982 Dukla B.117.43 0 113.05 2 115.0513.43/13,265
9.1/U23KAŠPAR Čeněk 2000 3+ Dukla B.112.44 12 111.28 4 115.2813.66/13,460
10.5/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK115.83 0 119.28 4 115.8314.21/14,055
11.3/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.115.86 0 117.60 4 115.8614.24/14,050
12.1/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn137.02 4 114.72 2 116.7215.10/14,945
13.4/VMILLER Jan 1968 2 Turnov121.94 0 117.06 0 117.0615.44/15,240
14.5/VHAJSKÝ Stanislav 1969 2 Semily117.44 0 118.12 0 117.4415.82/15,635
15.3/ZSINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK118.16 0 116.60 2 118.1616.54/16,330
16.6/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav120.31 0 118.55 0 118.5516.93/16,725
17.2/DMPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha118.39 6 117.06 2 119.0617.44/17,224
18.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov120.08 2 120.19 0 120.1918.57/18,323
19.7/VLACINA Richard 1967 3+ Semily120.82 0 134.12 6 120.8219.20/18,922
20.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB123.41 2 118.85 2 120.8519.23/18,921
21.7/VMPINKAVA Lukáš 1976 SKVS ČB4.00 999 121.88 0 121.8820.26/19,920
22.3/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov116.02 6 124.42 2 122.0220.40/20,119
23. KOPIČKA Ondřej 1989 Jablonec118.36 4 116.89 52 122.3620.74/20,418
24.8/VSVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm118.91 4 128.05 2 122.9121.29/21,017
25.4/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov147.44 2 124.42 0 124.4222.80/22,416
26.9/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov124.67 0 130.22 4 124.6723.05/22,715
27.5/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK126.07 6 125.63 0 125.6324.01/23,614
28.2/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB127.17 2 125.71 0 125.7124.09/23,713
29.10/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav129.04 6 128.57 0 128.5726.95/26,512
30.11/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn126.47 4 129.25 4 130.4728.85/28,411
31.6/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ WWC130.78 4 142.76 54 134.7833.16/32,610
32.7/ZSSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha136.72 54 132.47 6 138.4736.85/36,39
33.1/DSSUK Jakub 2002 3 Trutnov154.05 12 140.22 4 144.2242.60/41,98
34.2/U23KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa172.69 4 139.76 8 147.7646.14/45,47
35.1/ZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK146.41 52 149.17 0 149.1747.55/46,86
36.2/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand166.78 52 147.21 2 149.2147.59/46,85
37.3/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand153.24 0 150.12 2 152.1250.50/49,74
38.12/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov186.34 2 156.98 8 164.9863.36/62,33
39.4/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.173.97 8 159.62 8 167.6266.00/64,92
40.13/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov160.16 8 222.93 160 168.1666.54/65,51
41.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.166.01 4 191.68 4 170.0168.39/67,30
42.14/VŠERÝ Michal 1971 Rožátov170.10 2 149.98 52 172.1070.48/69,40
43.5/ZMSTOLÍN Antonín 2008 Trutnov216.80 58 196.36 104 274.80173.18/170,40
  BANDAS Matěj 2006 KK Brand1.00 999 1.00 999 999.00 0
  BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRAS Filip 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
130.18 4 124.27 2 126.27 12
2.1/VMMOŠTĚK Ondřej
STOLÍN David
1982
1978
3 Trutnov
Trutnov
134.56 8 130.23 0 130.233.96/3,17
3.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
145.25 2 135.75 2 137.7511.48/9,12
4. HORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Adam
1976
2005
3 WWC
WWC
175.46 54 150.88 14 164.8838.61/30,61
5.1/ZSSLAVÍK Vojtěch
HADRABA Martin
2005
2005
WWC
WWC
1.00 999 170.48 4 174.4848.21/38,20
  BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.109.11 0 108.31 0 108.31 100
2.1/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha110.10 4 109.12 0 109.120.81/0,795
3.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK110.97 0 109.84 2 110.972.66/2,590
4.2/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3+ USK Pha119.29 0 113.43 0 113.435.12/4,785
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor114.69 0 114.05 0 114.055.74/5,380
6.3/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy113.21 52 110.40 4 114.406.09/5,675
7.4/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK114.97 0 115.74 52 114.976.66/6,170
8.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV116.13 0 115.90 0 115.907.59/7,065
9. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.121.33 4 116.85 0 116.858.54/7,960
10.2/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha123.21 100 115.20 2 117.208.89/8,255
11.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn119.22 4 115.28 2 117.288.97/8,350
12.3/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky119.27 2 117.74 0 117.749.43/8,745
13.4/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha120.00 0 122.47 0 120.0011.69/10,840
14.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK121.54 2 124.44 0 123.5415.23/14,135
15.2/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky125.86 0 126.68 2 125.8617.55/16,230
16.5/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC129.97 4 124.72 2 126.7218.41/17,025
17.6/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy131.98 0 126.57 2 128.5720.26/18,720
18.7/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn112.99 52 123.54 6 129.5421.23/19,615
19.8/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha131.79 6 132.45 0 132.4524.14/22,314
20.3/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa153.58 6 131.04 2 133.0424.73/22,813
21.9/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy131.06 2 145.35 2 133.0624.75/22,912
22.10/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha133.60 6 135.71 0 135.7127.40/25,311
23.11/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK141.67 0 133.87 4 137.8729.56/27,310
24.2/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB143.09 0 140.33 0 140.3332.02/29,69
25. MRSKOČOVÁ Jana 1988 Trutnov157.41 10 141.54 4 145.5437.23/34,48
26.12/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK146.30 0 149.58 0 146.3037.99/35,17
27.3/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand196.76 4 149.47 0 149.4741.16/38,06
28.5/DMKRISTL Anouk 2003 3 USK Pha139.80 12 172.02 58 151.8043.49/40,25
29.13/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK146.60 8 150.80 52 154.6046.29/42,74
30.4/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand155.86 0 142.87 352 155.8647.55/43,93
31.3/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov167.15 2 159.74 4 163.7455.43/51,22
32.4/VMBOLEHOVSKÁ Iva 1978 3 Trutnov181.46 4 162.87 54 185.4677.15/71,21
33.5/VMHAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov220.34 54 208.08 62 270.08161.77/149,40
  BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky94.81 2 92.59 4 96.59 209
2.1/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.99.61 0 99.60 50 99.613.02/3,1204
3.2/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky100.16 0 101.52 2 100.163.57/3,7199
4.3/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.98.95 52 98.24 2 100.243.65/3,8194
5.1/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.100.02 4 100.27 0 100.273.68/3,8189
6.4/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak98.29 4 98.46 2 100.463.87/4,0184
7.2/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky100.95 0 105.38 6 100.954.36/4,5179
8.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec101.49 0 101.03 0 101.034.44/4,6174
9. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.99.35 2 99.17 4 101.354.76/4,9169
10.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB100.89 2 101.58 0 101.584.99/5,2164
11.2/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.102.20 2 102.08 0 102.085.49/5,7159
12.3/VMHORYNA Lukáš 1980 3+ Trutnov103.16 0 101.96 6 103.166.57/6,8154
13.5/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice112.18 0 103.38 0 103.386.79/7,0149
14.4/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov103.42 0 106.10 0 103.426.83/7,1144
15.3/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec104.86 0 102.33 154 104.868.27/8,6139
16.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy109.94 6 105.58 0 105.588.99/9,3134
17.5/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.108.26 0 103.66 2 105.669.07/9,4129
18.6/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov104.06 4 105.69 0 105.699.10/9,4124
19.6/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB106.54 0 103.92 2 105.929.33/9,7119
20.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.107.43 0 113.45 2 107.4310.84/11,2114
21.1/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand106.15 4 106.02 2 108.0211.43/11,8109
22.7/VMŠRÁMEK Michal 1982 3+ Dukla B.123.84 50 108.58 0 108.5811.99/12,4104
23.3/ZSONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha108.59 0 110.90 4 108.5912.00/12,499
24. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.108.49 6 111.11 0 111.1114.52/15,094
25.2/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.114.43 4 111.54 0 111.5414.95/15,589
26.4/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand115.44 2 109.94 2 111.9415.35/15,984
27.3/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.115.87 2 111.97 0 111.9715.38/15,979
28.7/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.117.36 6 110.34 2 112.3415.75/16,374
29.5/ZSRENDÓ Enrique 2005 3+ WWC112.56 2 112.37 0 112.3715.78/16,369
30.8/DMKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand110.91 2 112.44 2 112.9116.32/16,964
31. KLIMUŠKIN Šimon 1995 3+ Kotva B.111.35 2 113.95 58 113.3516.76/17,459
32.9/DMSTEHNO Petr 2003 3+ WWC116.93 4 112.72 2 114.7218.13/18,858
33.6/ZSSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice113.49 2 112.95 2 114.9518.36/19,057
34.4/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.130.96 4 115.09 0 115.0918.50/19,256
35.7/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand118.66 6 112.37 4 116.3719.78/20,555
36.8/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand115.30 2 137.18 0 117.3020.71/21,454
37.10/DMPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha109.44 104 114.04 4 118.0421.45/22,253
38.2/U23KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa124.87 6 114.07 4 118.0721.48/22,252
39.11/DMONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha110.31 52 118.46 0 118.4621.87/22,651
40.8/VMHORÁK David 1976 2 WWC121.95 0 119.23 0 119.2322.64/23,450
41.9/VMSTOLÍN David 1978 3 Trutnov132.33 2 113.48 6 119.4822.89/23,749
42.9/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 WWC118.16 2 124.31 2 120.1623.57/24,448
43.12/DMŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand116.52 56 116.21 4 120.2123.62/24,547
44.10/ZSPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha118.02 4 118.56 2 120.5623.97/24,846
45.10/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec124.94 4 118.85 2 120.8524.26/25,145
46.1/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand127.07 2 121.10 0 121.1024.51/25,444
47.2/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK119.35 2 122.18 2 121.3524.76/25,643
48.3/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand117.70 4 119.46 4 121.7025.11/26,042
49.11/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha114.68 8 119.74 2 121.7425.15/26,041
50.12/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 3+ KK Brand122.83 0 119.58 50 122.8326.24/27,240
51.13/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec133.33 60 121.52 2 123.5226.93/27,939
52.13/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK121.79 2 123.17 2 123.7927.20/28,238
52.3/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.132.27 4 121.79 2 123.7927.20/28,237
54.11/VMHAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.135.98 6 123.95 0 123.9527.36/28,336
55.14/DMPETR Lukáš 2004 3+ KK Brand124.08 0 126.01 0 124.0827.49/28,535
56.12/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň131.63 8 122.15 2 124.1527.56/28,534
57.14/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov118.91 6 122.24 2 124.2427.65/28,633
58.2/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy122.18 4 124.55 0 124.5527.96/28,932
59.3/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.134.67 4 125.27 0 125.2728.68/29,731
60.15/DMKOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand111.28 14 129.02 2 125.2828.69/29,730
61.16/DMZOUBEK Adam 2004 3 Jablonec124.55 54 122.58 4 126.5829.99/31,029
62.17/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand128.83 0 122.81 4 126.8130.22/31,328
63.4/VSPRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK125.11 2 122.95 54 127.1130.52/31,627
64.15/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha128.36 2 127.51 2 129.5132.92/34,126
65.4/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice128.23 4 125.81 4 129.8133.22/34,425
66.16/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy126.54 4 127.16 8 130.5433.95/35,124
67.17/ZSKUTEK Michal 2006 3 WWC122.71 8 128.16 6 130.7134.12/35,323
68.4/VJEZVINA Václav 1973 Trutnov131.00 2 133.69 4 133.0036.41/37,722
69.5/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.131.20 2 121.36 52 133.2036.61/37,921
70.18/DMLŽIČAŘ David 2004 3+ WWC140.53 4 133.86 0 133.8637.27/38,620
71.19/DMJAHODA Jakub 2004 3+ WWC122.56 12 119.73 56 134.5637.97/39,319
72.18/ZSHADRABA Martin 2005 3+ WWC128.13 10 124.97 10 134.9738.38/39,718
73.19/ZSŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy131.21 4 158.64 54 135.2138.62/40,017
74.20/DMHYNEK Pavel 2003 3+ Semily153.31 4 133.43 2 135.4338.84/40,216
75.21/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily133.86 2 134.25 4 135.8639.27/40,715
76.20/ZSFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand132.51 10 136.26 0 136.2639.67/41,114
77.22/DMMANAS Adam 2004 3+ Kadaň137.25 0 139.16 8 137.2540.66/42,113
78.23/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily136.34 6 139.56 0 139.5642.97/44,512
79.6/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy143.84 54 141.22 2 143.2246.63/48,311
80.13/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3+ Dv.Král.145.85 4 144.32 8 149.8553.26/55,110
81.21/ZSPŘEDOTA Kristián 2006 KK Brand161.75 2 146.08 4 150.0853.49/55,49
82.5/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec143.13 52 148.95 4 152.9556.36/58,38
83.7/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK153.00 4 154.14 2 156.1459.55/61,77
84.5/DSSUK Jakub 2002 3+ Trutnov120.69 60 115.42 52 167.4270.83/73,36
85.14/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 WWC163.79 210 154.19 14 168.1971.60/74,15
86.22/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily185.30 58 168.10 2 170.1073.51/76,14
87.6/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.158.23 77 172.06 10 182.0685.47/88,53
88.8/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha175.68 10 169.48 52 185.6889.09/92,22
89.9/ZMBAREŠ Hugo 2008 USK Pha159.16 156 153.31 52 205.31108.72/112,61
90.10/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.187.69 112 178.57 158 299.69203.10/210,30
91.15/VMMICHAL Hadraba 1976 WWC89.65 756 4.00 999 845.65749.06/775,50
  VRANÝ Matěj 2006 3 WWC1.00 999 1.00 999 999.00 0
  BOŘEK Michal 1968 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUDÁK David 2003 3+ Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSMOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
170.98 18 151.17 2 153.17 8
2. MÍL Jakub
MRSKOČOVÁ Jana
2003
1988
3 Trutnov
Trutnov
4.00 999 156.03 8 164.0310.86/7,13
3.1/DMTKADLECOVÁ Kateřina
MACHUTOVÁ Iva
2005
2003
Kralupy
Kralupy
1.00 999 229.19 104 333.19180.02/117,52
4.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
116.18 358 100.39 404 474.18321.01/209,61
5.2/ZSKLIMEŠ Vít
HORÁKOVÁ Julie
2007
2006
Kralupy
Kralupy
156.96 462 4.00 999 618.96465.79/304,10
  BEIER Artur
BEIEROVÁ Běta
1970
2008
2 Trutnov
Trutnov
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl