50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje

04.05.2019   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB87.53 0 92.94 2 87.529 268
2.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně94.05 0 87.87 0 87.8730.34/0,4264
3.2/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor91.15 4 88.08 0 88.0810.55/0,6260
4.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB92.86 0 88.27 0 88.2690.74/0,8256
5.3/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak92.97 4 89.15 0 89.1451.62/1,9252
6.3/VMTAIŠL Filip 1976 3+ Sušice94.93 0 91.37 0 91.3663.84/4,4248
7.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus92.91 2 89.67 2 91.6664.14/4,7244
8.1/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB95.78 6 92.93 0 92.9345.40/6,2240
9.4/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn95.02 0 93.10 0 93.1025.57/6,4236
10.2/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec99.17 2 93.37 0 93.3715.84/6,7232
11.5/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice93.39 0 93.71 0 93.3895.86/6,7228
12. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor97.11 0 93.42 0 93.4245.89/6,7224
13.4/VMPODOBRYAEV Alexey 1978 9 Rusko105.66 2 93.45 0 93.4475.92/6,80
14.5/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.99.78 0 93.63 0 93.6266.10/7,0220
15.2/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha98.00 2 94.46 0 94.4626.93/7,9216
16.3/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha94.73 0 93.48 2 94.7267.20/8,2212
17.6/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov97.29 4 94.85 0 94.8497.32/8,4208
18.6/VMKYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB97.10 2 95.14 0 95.1397.61/8,7204
19.7/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB98.85 0 95.46 0 95.4557.93/9,1200
20.1/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice100.19 4 95.64 0 95.6368.11/9,3196
21.1/DSMILYAN David 2001 2 L.Žatec96.50 104 93.71 2 95.718.18/9,3192
22.4/ZSONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha100.33 8 96.27 0 96.2688.74/10,0188
23.5/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha98.65 2 96.39 0 96.3948.86/10,1184
24.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz99.28 0 96.70 0 96.709.17/10,5180
25.6/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor98.52 8 95.17 2 97.1659.64/11,0176
26.4/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice97.19 0 97.28 0 97.1889.66/11,0172
27.7/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB104.33 4 97.76 0 97.76210.23/11,7168
28.7/DMPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha102.47 2 97.85 0 97.84710.32/11,8164
29.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy99.47 2 95.90 2 97.90410.37/11,8160
30.5/VSAJDL František 1970 2 L.Žatec103.58 0 98.24 0 98.2410.71/12,2156
31.6/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand103.79 4 96.43 2 98.42810.90/12,5152
32.8/DMŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice104.73 6 98.66 0 98.66311.13/12,7148
33.8/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor103.44 2 99.22 0 99.22411.69/13,4144
34.9/DMONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha102.90 6 99.31 0 99.30911.78/13,5140
35.2/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz104.18 4 99.44 0 99.4411.91/13,6136
36.10/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.101.05 2 99.46 0 99.45511.93/13,6132
37.3/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor97.65 2 98.75 4 99.65112.12/13,8128
38.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.100.28 0 4.00 999 100.27512.75/14,6124
39.11/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB106.01 6 100.36 0 100.35812.83/14,7120
40.12/DMSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec107.15 2 101.84 0 101.84314.31/16,3116
41.2/DSMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak106.46 2 102.35 0 102.35214.82/16,9112
42.9/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy107.48 4 102.38 0 102.38214.85/17,0108
43.8/ZSSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice111.17 4 102.62 0 102.61815.09/17,2104
44.7/VKLOBOUČNÍK Tomáš 1965 VS Tábor103.25 6 102.74 0 102.73915.21/17,4100
45.9/ZSPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha104.15 6 100.81 2 102.8115.28/17,596
46.10/VMHORÁK David 1976 2 WWC105.37 4 102.91 0 102.9115.38/17,695
47.3/DSČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor109.43 4 103.11 0 103.10815.58/17,894
48.10/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK110.32 4 103.19 0 103.18515.66/17,993
49.4/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.103.76 2 101.25 2 103.24615.72/18,092
50.13/DMKOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand105.03 14 101.28 2 103.2815.75/18,091
51.14/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB103.16 6 99.48 4 103.47615.95/18,290
52.2/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.109.33 6 103.79 0 103.79316.26/18,689
53.11/ZSRENDÓ Enrique 2005 3+ WWC109.64 8 104.16 0 104.16116.63/19,088
54.2/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.104.18 0 104.83 2 104.1816.65/19,087
55.12/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha110.85 4 105.09 0 105.08717.56/20,186
56.5/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice106.00 6 103.10 2 105.10417.57/20,185
57. KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy105.13 0 104.34 2 105.13317.60/20,184
58.15/DMŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand106.77 12 105.26 0 105.26417.73/20,383
59.16/DMŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB104.71 4 103.35 2 105.34617.82/20,482
60.13/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor108.59 6 101.35 4 105.35317.82/20,481
61.17/DMKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand105.70 8 103.38 2 105.3817.85/20,480
62.18/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.103.48 2 4.00 999 105.47717.95/20,579
63.19/DMPETR Lukáš 2004 3+ KK Brand111.24 2 106.28 0 106.2818.75/21,478
64.20/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice106.68 4 105.43 2 107.42619.90/22,777
65.14/ZSMÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav120.82 12 107.50 0 107.50319.97/22,876
66.4/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.109.64 6 107.74 0 107.7420.21/23,175
67.11/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň108.49 2 107.82 0 107.82120.29/23,274
68.15/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand109.19 4 105.92 2 107.92220.39/23,373
69.6/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK113.15 4 107.95 0 107.94820.42/23,372
70.3/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy111.86 0 108.86 0 108.86421.33/24,471
71.5/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.127.08 8 108.93 0 108.92621.40/24,470
72.12/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec110.31 4 107.03 2 109.02921.50/24,669
73.16/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha103.18 6 106.53 4 109.18421.65/24,768
74.7/ZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně115.55 8 107.55 2 109.55322.02/25,267
75.8/VKURNOSOV Andrey 1969 9 Rusko117.38 4 107.78 2 109.77822.25/25,40
76.17/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand105.81 4 96.22 50 109.80822.28/25,566
77.13/VMPAZOUREK Pavel 1976 3+ Bechyně111.62 0 108.10 2 110.10122.57/25,865
78.6/DSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.111.68 8 110.13 0 110.13322.60/25,864
79.4/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.113.01 4 110.39 0 110.3922.86/26,163
80.14/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor112.70 2 110.50 0 110.49922.97/26,262
81.3/U23KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.113.97 16 109.50 2 111.5023.97/27,461
82.18/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak121.16 10 110.02 2 112.01624.49/28,060
83.21/DMTARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand112.08 8 108.16 4 112.16224.63/28,159
84.7/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.107.87 10 110.27 2 112.27124.74/28,358
85.9/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník122.83 0 112.34 0 112.33524.81/28,357
86.19/ZSHADRABA Martin 2005 3+ WWC113.92 10 112.66 0 112.66225.13/28,756
87.8/ZMSVOBODA Šimon 2008 3 Benátky120.22 10 111.15 2 113.14525.62/29,355
88.22/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec116.56 10 111.30 2 113.29625.77/29,454
89.23/DMVOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor123.46 8 110.02 4 114.02426.49/30,353
90.4/U23KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa110.68 4 114.19 2 114.67527.15/31,052
91.20/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha131.23 10 113.69 2 115.6928.16/32,251
92.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník123.96 10 116.15 0 116.15128.62/32,750
93.24/DMNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor110.41 6 118.17 2 116.40728.88/33,049
94.9/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz124.13 12 114.76 2 116.75929.23/33,448
95.15/VMUHLÍK František 1975 3+ Bechyně114.83 8 115.77 2 117.76730.24/34,547
96.6/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak120.09 0 117.78 0 117.78130.25/34,646
97.10/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn131.14 52 115.89 2 117.89230.36/34,745
98.21/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha116.52 6 115.99 2 117.9930.46/34,844
99.10/ZMŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak121.97 10 116.16 2 118.16430.63/35,043
100.22/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor118.91 8 118.44 0 118.43730.91/35,342
101.11/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB120.75 4 119.08 0 119.07931.55/36,041
102.16/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy118.68 2 118.35 2 120.34932.82/37,540
103.25/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand125.35 8 120.73 0 120.72533.20/37,939
104.11/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK132.86 10 119.96 2 121.95534.43/39,338
105.12/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.123.08 10 114.26 8 122.26434.73/39,737
106.13/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky143.34 14 123.10 0 123.09535.57/40,636
107.14/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice141.09 12 121.18 2 123.1835.65/40,735
108.7/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.124.82 0 123.25 0 123.24735.72/40,834
109.8/VSTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí128.22 52 123.91 0 123.90736.38/41,633
110.23/ZSLEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec137.42 14 122.99 2 124.99337.46/42,832
111.9/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus127.21 0 123.12 2 125.12237.59/42,931
112.15/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha133.23 62 123.32 2 125.32437.79/43,230
113.17/VMRIANT Martin 1977 VS Tábor123.84 8 118.58 8 126.58339.05/44,629
114.8/DSMARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha151.40 12 120.59 6 126.59139.06/44,628
115.26/DMŠTEMBERA Jakub 2004 L.Tábor135.08 10 122.63 4 126.6339.10/44,727
116.24/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav123.87 14 124.59 4 128.59341.06/46,926
117.16/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.126.74 14 129.33 0 129.32641.80/47,825
118.10/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha130.74 4 127.44 2 129.43741.91/47,924
119.25/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak128.62 14 125.50 4 129.5041.97/47,923
120.26/ZSKUTEK Michal 2006 3 WWC115.62 14 107.24 50 129.61742.09/48,122
121.27/ZSDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB129.46 10 129.21 2 131.21443.68/49,921
122.17/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec141.80 14 127.32 4 131.3243.79/50,020
123.18/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha168.46 10 132.29 0 132.28844.76/51,119
124.27/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor121.59 12 131.22 4 133.59346.06/52,618
125.19/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.140.68 68 131.80 2 133.80146.27/52,917
126.12/VPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor134.86 2 131.90 2 133.89946.37/53,016
127.28/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha135.08 10 131.99 2 133.98846.46/53,115
128.20/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha137.19 8 135.17 0 135.17447.64/54,414
129.29/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB156.75 12 135.21 0 135.20747.68/54,513
130.11/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.142.13 4 135.80 0 135.80348.27/55,112
131.12/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec134.51 2 138.32 0 136.51148.98/56,011
132.30/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 WWC124.76 12 119.10 52 136.75649.23/56,210
133.31/ZSNAHODIL Václav 2006 3 KK Brand127.75 24 138.83 6 144.8357.30/65,59
134.32/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB138.37 12 155.52 0 150.36862.84/71,88
135.33/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB147.67 10 150.87 0 150.8763.34/72,47
136.34/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 WWC187.54 10 148.46 8 156.45568.93/78,86
137.21/ZMŠENK Alexandr 2008 KK Brand142.24 106 158.45 0 158.4570.92/81,05
138.18/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 WWC153.34 6 160.49 60 159.34371.81/82,04
139.22/ZMDOVALA Jakub 2007 L.Žatec148.43 114 155.72 4 159.71572.19/82,53
140.23/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn141.30 158 162.47 2 164.47376.94/87,92
141.24/ZMKOČIČKA Patrik 2007 3 VS Tábor153.04 14 174.12 4 167.03779.51/90,81
142.25/ZMKAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand183.64 4 170.94 0 170.93583.41/95,30
143.13/VVÁLEK Michal 1974 VS Tábor168.47 12 139.52 52 180.4792.94/106,20
144.26/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB199.61 2 223.72 8 201.61114.08/130,30
145.27/ZMUHLÍK Kryštof 2008 KK Brand201.93 60 171.90 56 227.902140.37/160,40
146.28/DMPŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha1.00 999 231.04 8 239.041151.51/173,10
147.28/ZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn1.00 999 187.87 54 241.87154.34/176,30
148.29/ZMMALINSKÝ Petr 2008 KK Brand1.00 999 240.10 8 248.10160.57/183,40
149.29/DMMIHALIK Tomáš 2004 Kadaň178.70 208 201.02 52 253.019165.49/189,10
150.30/ZMWAIS Jakub 2007 KK Brand211.61 62 252.59 10 262.591175.06/200,00
  PLUTA Adam 2008 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLTYSHEV Boris 1957 9 Rusko4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAXIMOV Anton 1973 9 Rusko4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Vojtěch 2007 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JILMA Ivan 1957 3 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.107.91 0 104.88 0 104.882 22
2.2/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn112.32 2 107.58 0 107.5772.70/2,618
3.3/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha108.41 2 108.24 0 108.2363.36/3,214
4. KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK111.02 4 110.39 0 110.3855.51/5,310
5.1/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK114.00 2 108.67 2 110.6675.79/5,56
6.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.114.90 6 113.15 0 113.1468.27/7,95
7.4/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha120.51 2 115.83 2 117.82612.95/12,34
8.3/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 3+ Kralupy116.06 4 117.83 4 120.06115.18/14,53
9.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn122.13 4 120.17 0 120.16515.29/14,62
10.4/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor131.20 6 126.71 0 126.70621.83/20,81
11.2/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB141.05 4 134.68 0 134.68329.80/28,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMARTIN Václav
HÁŠA Michal
1971
1981
2 Boh.Pha
Bechyně
109.09 0 105.92 0 105.918 50
2.1/DMŠEDIVÝ Vít
PRÜHER Vojtěch
2004
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
110.09 0 111.45 2 110.0864.17/3,946
3.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
117.13 0 112.66 0 112.6586.74/6,442
4.1/ZSJIRAS Filip
JINEK Hugo
2005
2005
2 USK Pha
USK Pha
121.42 4 113.34 4 117.34211.42/10,838
5.1/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
120.49 2 119.65 0 119.64513.73/13,034
6.2/DMPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
2 USK Pha
USK Pha
122.88 4 117.29 4 121.29115.37/14,530
7. VÁCHA Viktor
JÍCHA Dušan
1985
1982
3 Rakovník
So Písek
122.43 4 4.00 999 126.42720.51/19,426
8.3/DMPÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 122.27 6 128.26622.35/21,122
9. HABICH Bohumil
HABICH Karel
1991
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
127.93 2 4.00 999 129.9324.01/22,718
10.2/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
144.30 2 128.25 2 130.25124.33/23,014
11. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
145.13 6 130.87 0 130.86924.95/23,610
12.2/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
129.36 4 132.73 2 133.36127.44/25,96
13.3/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
1.00 999 129.69 4 133.68927.77/26,25
14.4/DMKÖRNER Adam
KOVAŘÍK Vít
2004
2003
3 KK Brand
KK Brand
136.02 4 127.55 8 135.54829.63/28,04
15.2/ZSNOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
3 VS Tábor
VS Tábor
154.47 2 141.76 4 145.75939.84/37,63
16.3/ZSCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
143.47 10 143.98 4 147.98142.06/39,72
17. HORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Adam
1976
2005
3 WWC
WWC
143.89 10 143.03 6 149.03443.11/40,71
18.4/ZSSLAVÍK Vojtěch
HADRABA Martin
2005
2005
WWC
WWC
153.29 6 141.21 10 151.2145.29/42,80

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha116.47 2 114.73 0 114.732 0
2.2/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak115.43 2 117.37 0 117.3682.64/2,30
3.3/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV121.06 0 119.99 0 119.9875.26/4,60
4.4/PZMMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha127.31 0 132.97 0 127.31112.58/11,00
5.5/PZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha131.06 6 139.25 2 137.05522.33/19,50
6.6/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha136.45 10 139.44 4 143.43728.71/25,00
7.7/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK146.42 14 141.53 4 145.52930.80/26,80
8.1/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice162.04 2 167.79 0 164.03549.31/43,00
9.2/PZZHRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy156.64 8 198.84 52 164.64249.91/43,50
10.8/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor165.66 54 172.49 4 176.48761.76/53,80
11.9/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice176.26 14 172.33 8 180.3365.60/57,20
12.10/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha181.36 4 191.54 8 185.35970.63/61,60
13.11/PZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn195.96 6 197.18 2 199.18184.45/73,60
14.12/PZMNOVÁK Dalibor 2009 VS Tábor1.00 999 154.02 64 218.023103.29/90,00
15.13/PZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha202.00 152 166.50 52 218.497103.77/90,40
16.14/PZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn196.45 106 217.55 54 271.548156.82/136,70
17.15/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně188.22 108 175.46 206 296.216181.49/158,20
  SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 3+ KVS HK92.55 0 91.89 0 91.894 112
2.1/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha96.62 0 93.73 0 93.7281.84/2,0108
3.1/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB95.72 0 91.79 2 93.7881.90/2,1104
4.2/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV94.82 0 94.50 0 94.5032.61/2,8100
5.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB100.81 0 98.03 0 98.036.14/6,796
6.3/VMILLER Jan 1968 2 Turnov99.86 0 98.21 0 98.2056.32/6,992
7.2/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB98.93 0 97.37 2 98.9347.04/7,788
8.1/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha102.23 4 97.87 2 99.8697.98/8,784
9.2/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK102.64 0 100.64 0 100.6388.75/9,580
10.3/ZSINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK102.07 0 101.02 0 101.0229.13/9,976
11.3/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov102.14 2 99.07 2 101.0689.18/10,072
12.4/DMPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha105.69 2 101.72 0 101.7189.83/10,768
13.5/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor101.64 2 102.97 0 102.96511.08/12,164
14.3/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK107.32 4 104.51 0 104.50812.62/13,760
15.4/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně115.74 0 105.18 0 105.18213.29/14,556
16.6/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn103.71 2 109.33 0 105.71413.82/15,052
17.4/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor104.66 2 108.12 2 106.65614.77/16,148
18.5/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK106.91 0 108.20 0 106.91415.02/16,344
19.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor105.13 2 117.23 2 107.12815.24/16,640
20. KOPIČKA Ondřej 1989 3 Jablonec107.46 4 103.13 4 107.13415.24/16,636
21.1/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor107.31 0 105.35 4 107.30815.42/16,832
22.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor104.63 4 4.00 999 108.6316.74/18,231
23. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník108.68 0 4.00 999 108.6816.79/18,330
24.6/VMPINKAVA Lukáš 1976 3 SKVS ČB110.25 2 109.28 0 109.28317.39/18,929
25. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor110.34 0 108.97 2 110.33818.45/20,128
26.4/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn109.38 2 110.84 0 110.83718.95/20,627
27.2/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov112.95 0 115.25 0 112.94721.06/22,926
28.7/VMDAVID Ondřej 1984 2 KVS HK111.44 2 112.87 2 113.43521.55/23,525
29.8/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek111.52 2 4.00 999 113.5221.63/23,524
30.7/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB110.65 4 120.03 2 114.64522.76/24,823
31. HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor115.44 0 114.20 2 115.44223.55/25,622
32. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor122.48 6 115.68 0 115.68223.79/25,921
33.6/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ WWC123.68 10 114.30 2 116.30324.41/26,620
34.7/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB114.41 2 120.53 4 116.41324.52/26,719
35.2/U23KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa117.19 0 4.00 999 117.18525.30/27,518
36.5/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor125.30 0 119.10 0 119.09527.21/29,617
37.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor116.88 4 117.20 2 119.20427.31/29,716
38.8/ZSSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha120.65 0 118.54 2 120.53828.65/31,215
39.1/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK127.32 2 122.69 0 122.69130.80/33,514
40.8/DMVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice123.17 0 122.82 0 122.81830.93/33,713
41.2/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.120.84 2 121.13 2 122.83530.95/33,712
42.1/DSČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor130.05 2 4.00 999 132.0540.16/43,711
43.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor149.32 8 132.03 2 134.02842.14/45,910
44.5/VSTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí133.45 2 135.22 0 135.22143.33/47,29
45.6/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa137.70 2 136.75 0 136.74744.86/48,88
46.6/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov133.49 4 139.73 4 137.4945.60/49,67
47.9/DMŠTEMBERA Dominik 2004 L.Tábor137.63 4 4.00 999 141.62749.74/54,16
48.3/ZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice163.00 0 150.42 2 152.41860.53/65,95
49.7/VKLOBOUČNÍK Tomáš 1965 VS Tábor148.42 60 150.94 4 154.93963.05/68,64
50.2/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.156.80 2 153.84 4 157.84365.95/71,83
51.7/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.156.52 2 157.43 54 158.52366.63/72,52
52.8/VFOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand171.59 0 168.36 2 170.35978.47/85,41
53.9/VKOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov158.30 62 148.85 64 212.848120.96/131,60
  MACEK Jiří 1971 3 VS Tábor1.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Vojtěch 2007 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARTINŮ Lukáš 1987 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POPOVIČ Pavel 1971 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy104.94 56 94.84 2 96.835 129
2.2/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB97.51 2 97.23 0 97.2310.39/0,4125
3.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.97.90 0 98.83 0 97.9031.06/1,1121
4.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK100.50 0 98.60 0 98.6031.76/1,8117
5. KAŠPAROVÁ Anna 1985 3+ Sláv.HK98.78 2 98.85 0 98.8492.01/2,1113
6.2/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha100.99 6 97.79 2 99.7882.95/3,0109
7.3/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha99.97 0 100.09 0 99.9663.13/3,2105
8.4/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK104.04 2 100.49 0 100.4923.65/3,8101
9.3/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn106.86 4 101.25 0 101.2464.41/4,697
10.5/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3+ USK Pha102.34 2 101.80 0 101.8044.96/5,193
11.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn103.84 0 103.59 50 103.8357.00/7,289
12.4/ZSTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus106.52 6 102.84 2 104.8428.00/8,385
13.5/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha106.72 0 102.86 2 104.8638.02/8,381
14.2/DSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec112.63 0 106.88 0 106.88310.04/10,477
15.6/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor111.45 6 106.96 0 106.96310.12/10,573
16.7/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 3+ Soběslav116.29 2 108.33 0 108.33411.49/11,969
17.8/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.110.78 0 109.69 0 109.68512.85/13,365
18.6/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC110.60 4 109.72 0 109.72312.88/13,361
19.1/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK110.23 0 110.99 0 110.22613.39/13,857
20.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice110.82 0 110.56 0 110.55713.72/14,253
21.7/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha110.91 0 116.96 0 110.90614.07/14,549
22.8/ZSPODOBRYAEVA Nina 2005 9 Rusko115.03 0 111.37 0 111.3714.53/15,00
23.3/DSNOVÁKOVÁ Karolína 2002 2 L.Žatec112.66 8 109.84 2 111.83915.00/15,545
24.3/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB114.16 4 113.59 0 113.58516.75/17,341
25.9/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB112.21 2 112.23 2 114.21317.37/17,937
26.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav119.27 0 114.35 0 114.3517.51/18,133
27.10/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz147.09 10 114.51 0 114.50717.67/18,232
28.9/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha111.77 6 116.12 0 116.12119.28/19,931
29.4/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB116.99 2 114.21 2 116.20819.37/20,030
30.11/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa117.12 0 119.31 2 117.11920.28/20,929
31.10/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK117.29 4 117.34 0 117.33820.50/21,228
32.12/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ WWC120.43 4 117.72 0 117.71820.88/21,627
33.13/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice118.30 8 118.67 0 118.67421.83/22,526
34.11/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK126.60 4 119.40 0 119.39922.56/23,325
35.12/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor124.90 2 118.20 2 120.19623.36/24,124
36.4/DSMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor137.75 52 120.33 0 120.32923.49/24,323
37. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja122.78 2 120.72 0 120.72123.88/24,722
38.5/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz129.30 6 121.13 0 121.12524.29/25,121
39.5/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3 VS Tábor122.78 2 122.45 0 122.45125.61/26,420
40.2/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus123.79 2 124.23 0 124.22627.39/28,319
41.13/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.124.78 0 4.00 999 124.77827.94/28,918
42.14/DMKRISTL Anouk 2003 3 USK Pha126.93 54 125.32 0 125.32228.48/29,417
43.14/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK125.71 0 125.81 0 125.70528.87/29,816
44. HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz122.54 4 128.12 4 126.53629.70/30,715
45.1/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník125.60 2 127.96 2 127.59930.76/31,814
46.3/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň127.74 0 129.14 2 127.74130.90/31,913
47.6/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy142.11 8 126.53 6 132.53435.69/36,912
48.7/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy143.62 2 130.58 2 132.58335.74/36,911
49.8/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec138.23 58 132.86 0 132.86336.02/37,210
50. HOCHHEIM Kristýna 1991 3+ Boh.Pha135.32 4 133.79 0 133.78936.95/38,29
51.15/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav167.79 6 132.00 2 134.0037.16/38,48
52.16/DMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak137.47 4 137.75 2 139.7542.91/44,37
53.9/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha137.96 2 184.91 4 139.96143.12/44,56
54.4/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus151.64 4 138.93 2 140.93244.09/45,55
55.10/ZMŠIMÁKOVÁ Anna 2008 SKVS ČB158.19 2 141.43 0 141.4344.59/46,04
56.11/ZMLEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus138.29 6 142.16 2 144.16147.32/48,93
57.12/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha176.46 6 146.67 4 150.66853.83/55,62
58.15/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.208.85 6 173.34 4 177.34280.50/83,11
59.17/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz184.23 108 282.31 102 292.225195.39/201,80
60.16/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.196.05 306 175.11 152 327.113230.27/237,80
61.18/DMPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz1.00 999 332.51 160 492.509395.67/408,60
62.13/ZMBLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa1.00 999 170.46 362 532.457435.62/449,80
  NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TURČINOVÁ Anna 2002 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSDRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
125.22 2 123.41 0 123.406 34
2.1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
130.78 2 129.94 0 129.9446.53/5,330
3.1/DMSEMERÁD Adam
ČERVENKOVÁ Amélie
2004
2005
3 Roudnice
USK Pha
142.14 112 125.50 6 131.4978.09/6,626
4.2/ZSMOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
137.06 6 131.84 0 131.8388.43/6,822
5.2/DMBOČKOVÁ Bára
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
130.15 10 132.63 2 134.63111.22/9,118
6.3/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
137.15 8 4.00 999 145.14821.74/17,614
7.1/U23KRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
2 Č.Lípa
Č.Lípa
141.22 8 4.00 999 149.21625.81/20,910
8.1/ZMRIANTOVÁ Anežka
KOPEČEK Michal
2008
2007
3 VS Tábor
VS Tábor
145.77 4 152.78 4 149.76826.36/21,46
9.3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
142.73 8 151.46 58 150.72727.32/22,15
10. HABICH Karel
HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka
1994
1990
2 VS Tábor
Loko Plz
155.96 4 164.20 12 159.95836.55/29,64
11.1/VŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
161.45 4 1.00 999 165.44742.04/34,13
12. KUBÁT Zdeněk
VRZALOVÁ Veronika
1991
1991
3 Klatovy
Loko Plz
153.99 108 179.86 2 181.85558.45/47,42
13.2/U23HABICH Tomáš
BROTÁNKOVÁ Petra
1997
2001
3 VS Tábor
Loko Plz
157.00 52 142.99 56 198.99475.58/61,21
  POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1992
1987
3 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANTOVÁ Marie
ČAPEK Vojtěch
2006
2002
VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha132.48 0 136.99 2 132.476 0
2.2/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV168.35 2 149.26 2 151.26418.78/14,20
3.3/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK171.68 8 158.37 8 166.36533.89/25,60
4.4/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha282.10 306 4.00 999 588.097455.62/343,90

kategorie C2P  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
  KOLMAN Vít
SEIDL Marek
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl