vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. ČP ve slalomu

02.05.2009   USD Trnávka
ředitel: Marti Kašpar   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha95.99 0 93.55 0 93.55 -
2. Mašek Jan 1978 MT USK Pha95.54 0 94.24 0 94.240.69/0,7-
3. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.93.62 0 94.33 2 96.332.78/3,0-
4. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha94.62 6 97.51 0 97.513.96/4,2-
5. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.97.14 2 96.39 2 98.394.84/5,2-
6. Busta Jan 1989 1 USK Pha97.07 4 95.73 4 99.736.18/6,6-
7. Karásek Petr 1986 1 USK Pha98.27 4 98.85 2 100.857.30/7,8-
8. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.101.74 2 100.28 2 102.288.73/9,3-
9. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.100.17 2 101.24 6 107.2413.69/14,6-
10. Jáně Jakub 1990 1 Dukla B.100.99 0 105.04 8 113.0419.49/20,8-
11. Rak Tomáš 1989 1 Dukla B.103.80 54 99.26 2 101.267.71/8,2-
12. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.103.89 4 102.15 0 102.158.60/9,2-
13. Tomek Lukáš 1987 1 USK Pha107.80 0 107.14 2 109.1415.59/16,7-
14. Říha Martin 1992 1 USK Pha104.55 2 105.32 4 109.3215.77/16,9-
15. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB107.22 2 107.83 4 111.8318.28/19,5-
16. Hojda Jakub 1993 2+ Horš.Týn124.36 2 103.85 10 113.8520.30/21,7-
17. Pešek Michal 1992 2+ USK Pha110.84 2 112.83 2 114.8321.28/22,7-
18. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.111.19 2 110.98 8 118.9825.43/27,2-
19. Karlovský Ondřej 1991 1 Dukla B.108.18 106 105.05 14 119.0525.50/27,3-
20. Jordán František 1991 1 SKVeselí106.35 4 111.07 10 121.0727.52/29,4-
21. Cepek Marek 1994 2+ KVSPísek123.98 52 118.66 4 122.6629.11/31,1-
22. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa134.38 64 115.09 8 123.0929.54/31,6-
23. Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.118.16 60 113.59 10 123.5930.04/32,1-
24. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov119.06 4 124.14 8 132.1438.59/41,3-
25. Šeba Patrik 1992 2+ Kralupy121.89 2 127.31 6 133.3139.76/42,5-
26. Vácha Viktor 1985 2+ Dukla B.119.11 2 134.86 14 148.8655.31/59,1-
27. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.106.36 0 106.21 52 158.2164.66/69,1-
28. Škranc Jiří 1965 2+ Kotva B.114.81 4 112.74 52 164.7471.19/76,1-
29. Kopťák Daniel 1989 2+ KK Opava115.72 102 112.05 54 166.0572.50/77,5-
30. Vlček Jan 1990 1 USK Pha122.50 4 105.06 62 167.0673.51/78,6-
31. Herink Jiří 1990 2+ Olomouc116.74 156 116.48 52 168.4874.93/80,1-
32. Božek Radim 1992 2+ Olomouc108.30 56 112.26 58 170.2676.71/82,0-
33. Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB116.36 52 120.18 110 230.18136.63/146,1-
34. Jančar David 1974 1 USK Pha107.69 50 127.01 152 279.01185.46/198,2-
  Nováček Michal 1977 2+ Hubertus0.00 999 0.00 0 DNS -
  Vaněk Jiří 1987 2+ Kralupy0.00 999 0.00 0 DNS -
  Morkes Jan 1990 2+ KVS HK0.00 999 0.00 0 DNS -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha100.56 0 102.59 0 102.59 -
2. Řihošková Marie 1981 MT USK Pha102.70 2 101.03 2 103.030.44/0,4-
3. Hilgertová Štěpána 1968 MT Dukla B.107.08 4 106.20 0 106.203.61/3,5-
4. Sadilová Marcela 1967 1 Dukla B.107.49 0 106.37 0 106.373.78/3,7-
5. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.107.88 2 107.05 0 107.054.46/4,3-
6. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha114.21 4 103.05 4 107.054.46/4,3-
7. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha104.86 2 105.13 2 107.134.54/4,4-
8. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha113.61 4 109.09 4 113.0910.50/10,2-
9. Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha119.07 0 120.34 0 120.3417.75/17,3-
10. Jančová Monika 1992 2+ SK VS ČB114.61 2 134.08 56 190.0887.49/85,3-
11. Vojtová Veronika 1990 1 USK Pha114.44 106 107.34 4 111.348.75/8,5-
12. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy122.87 2 111.84 4 115.8413.25/12,9-
13. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.121.15 4 115.18 2 117.1814.59/14,2-
14. Bustová Anna 1992 1 USK Pha117.76 2 116.08 6 122.0819.49/19,0-
15. Zástěrová Pavlína 1993 1 Dukla B.123.28 2 116.74 6 122.7420.15/19,6-
16. Hamplová Eva 1992 1 Dukla B.112.46 52 111.37 12 123.3720.78/20,3-
17. Valíková Barbora 1994 2+ KK Opava140.53 6 123.03 2 125.0322.44/21,9-
18. Polívková Hana 1989 2+ Blovice122.63 10 121.22 6 127.2224.63/24,0-
19. Bičovská Jana 1987 2+ Olomouc132.88 104 136.52 8 144.5241.93/40,9-
20. Sušánková Markéta 1992 2+ USK Pha143.51 56 143.79 6 149.7947.20/46,0-
21. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice122.13 54 120.38 52 172.3869.79/68,0-
22. Galušková Karolína 1995 1 Sušice113.74 206 120.10 54 174.1071.51/69,7-
23. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.125.67 56 124.23 54 178.2375.64/73,7-
24. Jordánová Pavlína 1992 2+ SKVeselí131.08 54 127.77 60 187.7785.18/83,0-
25. Benešová Martina 1986 2+ Sušice120.42 2 133.19 100 233.19130.60/127,3-
26. Foltysová Denisa 1993 2+ KK Opava137.06 302 130.21 104 234.21131.62/128,3-
27. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice128.54 6 134.66 104 238.66136.07/132,6-
28. Zýková Barbora 1990 2+ Kralupy147.91 56 142.52 106 248.52145.93/142,2-
29. Svobodová Jana 1993 2 Č.Lípa136.52 200 164.66 108 272.66170.07/165,8-
  Lejsalová Blanka 1979 2+ USK Pha0.00 999 0.00 0 DNS -
  Wolffhardt Viktoria 1994 2+ KVSPísek0.00 999 0.00 0 DNS -
  Dandová Anna 1988 2+ Benátky0.00 999 0.00 0 DNS -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
96.17 4 96.33 2 98.33 -
2. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
102.87 0 99.48 4 103.485.15/5,2-
3. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
105.00 2 101.87 2 103.875.54/5,6-
4. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
105.32 2 103.96 0 103.965.63/5,7-
5. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
105.34 2 102.04 2 104.045.71/5,8-
6. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
109.47 0 102.87 2 104.876.54/6,7-
7. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
1 USK Pha
Dukla B.
102.20 0 102.11 6 108.119.78/9,9-
8. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
107.33 2 105.79 6 111.7913.46/13,7-
9. Herink Jiří
Kopťák Daniel
1990
1989
2 Olomouc KK Opava
Olomouc KK Opava
114.00 2 113.91 2 115.9117.58/17,9-
10. Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
113.72 6 112.45 4 116.4518.12/18,4-
11. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
107.09 56 102.31 2 104.315.98/6,1-
12. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
1 RK Troja
RK Troja
115.68 54 119.51 6 125.5127.18/27,6-
13. Pořádek Milan
Cuc Michal
1986
1977
1 SK VS ČB
Tech.Pha
137.88 56 115.53 10 125.5327.20/27,7-
14. Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
121.83 4 122.76 4 126.7628.43/28,9-
15. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
122.34 2 127.21 8 135.2136.88/37,5-
16. Macášek Tomáš
Hojda Jakub
1992
1993
2 Dukla B.
Horš.Týn
123.18 50 121.29 16 137.2938.96/39,6-
17. Šrámek Michal
Christov Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
117.09 8 123.05 54 177.0578.72/80,1-
18. Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
126.05 58 126.06 60 186.0687.73/89,2-
19. Tomek Lukáš
Weber Oldřich
1987
1987
1 USK Pha
SK VS ČB
127.64 8 128.89 60 188.8990.56/92,1-
20. Medřický Ludvík
Ebel Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
125.97 54 120.76 258 378.76280.43/285,2-
21. Šíp Milan
Vácha Viktor
1988
1985
2 SK VS ČB
Dukla B.
128.08 356 0.00 999 999.00 -
  Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 0.00 0 DNS -
  Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 0 DNS -
  Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
MT Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 0 DNS -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha88.77 0 88.54 0 88.54 -
2. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha90.43 4 90.97 0 90.972.43/2,7-
3. Buchtel Michal 1986 1 USK Pha94.68 2 91.66 0 91.663.12/3,5-
4. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.92.91 0 91.78 0 91.783.24/3,7-
5. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha91.30 4 90.73 4 94.736.19/7,0-
6. Maslaňák Tomáš 1990 1 Dukla B.94.96 2 93.34 2 95.346.80/7,7-
7. Raab Ondřej 1973 1 Dukla B.93.09 0 91.44 6 97.448.90/10,1-
8. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus96.92 0 97.48 0 97.488.94/10,1-
9. Bílý Petr 1981 1 USK Pha95.80 0 97.24 2 99.2410.70/12,1-
10. Dupal Jiří 1991 1 Olomouc94.51 2 95.98 100 195.98107.44/121,3-
11. Hilgert Luboš 1986 MT Dukla B.94.50 10 89.14 2 91.142.60/2,9-
12. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.95.17 4 91.90 4 95.907.36/8,3-
13. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha100.08 50 93.02 4 97.028.48/9,6-
14. Tunka Ondřej 1990 1 Jablonec99.28 4 95.36 2 97.368.82/10,0-
15. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava96.34 50 96.96 2 98.9610.42/11,8-
16. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov103.09 0 100.83 0 100.8312.29/13,9-
17. Taišl Filip 1976 2 Sušice95.96 2 99.04 2 101.0412.50/14,1-
18. Cvikl Ondřej 1992 2+ Ostrava105.63 54 99.14 2 101.1412.60/14,2-
19. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy100.06 2 101.26 0 101.2612.72/14,4-
20. Prell Pavel 1976 1 Kralupy99.78 4 99.40 2 101.4012.86/14,5-
21. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.96.21 2 97.43 4 101.4312.89/14,6-
22. Ornst Zdeněk 1990 1 Dukla B.97.37 2 97.53 4 101.5312.99/14,7-
23. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha101.65 2 99.53 2 101.5312.99/14,7-
24. Potužák Jan 1988 2+ Sušice105.37 56 102.48 0 102.4813.94/15,7-
25. Jordán František 1991 2+ SKVeselí105.37 4 100.82 2 102.8214.28/16,1-
26. Prskavec Jiří 1993 2 USK Pha96.54 4 99.50 4 103.5014.96/16,9-
27. Lepík Filip 1976 2+ Hubertus103.65 0 99.81 4 103.8115.27/17,2-
28. Lhota Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod110.19 52 102.22 2 104.2215.68/17,7-
29. Bouzek Ondřej 1991 2+ Sušice97.90 152 96.76 8 104.7616.22/18,3-
30. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice99.96 0 103.45 2 105.4516.91/19,1-
31. Strnad Jaroslav 1993 2+ USK Pha100.89 52 102.06 4 106.0617.52/19,8-
32. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus99.51 2 104.40 6 110.4021.86/24,7-
33. Reichenauer Antonín 1956 2+ Sláv.KV107.14 2 110.67 2 112.6724.13/27,3-
34. Abraham Tomáš 1992 2+ Benátky112.72 50 113.76 4 117.7629.22/33,0-
35. Hájek Michal 1986 2+ Ostrava130.48 110 109.03 10 119.0330.49/34,4-
36. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB99.01 0 95.01 52 147.0158.47/66,0-
37. Řejha Jiří 1981 2+ Dukla B.101.73 52 107.94 54 161.9473.40/82,9-
38. Bouzek Filip 1992 2+ Sušice127.44 152 112.80 50 162.8074.26/83,9-
39. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc95.00 4 96.20 104 200.20111.66/126,1-
40. Macášek Tomáš 1992 2+ Dukla B.101.33 2 107.69 102 209.69121.15/136,8-
41. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice98.36 8 105.74 112 217.74129.20/145,9-
42. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB113.77 52 117.08 202 319.08230.54/260,4-
  Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec0.00 999 0.00 0 DNS -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Kašparová Anna 1985 2 USK Pha104.55 604 140.24 356 496.24 -
  Řihošková Marie 1981 USK Pha0.00 999 0.00 0 DNS -
  Hošková Kateřina 1985 USK Pha0.00 999 0.00 0 DNS -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3