5. Národní kontrolní závod v Roudnici

16.09.2017   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Michal Šrámek   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha110.84 0 113.53 0 110.84 75
2. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha113.34 0 113.95 104 113.342.50/2,375
3.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.114.73 2 134.46 2 116.735.89/5,375
4.2/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB112.97 4 118.19 2 116.976.13/5,575
5.3/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.118.08 0 122.47 4 118.087.24/6,575
6.4/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.116.37 2 123.87 4 118.377.53/6,875
7. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha123.09 2 114.65 4 118.657.81/7,075
8. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja130.09 0 116.75 4 120.759.91/8,975
9.2/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha128.18 0 119.69 6 125.6914.85/13,468
10.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.124.54 2 153.19 10 126.5415.70/14,262
11.3/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn122.98 4 127.14 54 126.9816.14/14,657
12.2/DMLERCH Eduard 2002 2+ Roudnice125.88 2 129.66 8 127.8817.04/15,453
13.5/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc130.14 54 126.17 2 128.1717.33/15,649
14.1/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.138.52 4 131.09 0 131.0920.25/18,346
15.6/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha128.04 4 144.85 4 132.0421.20/19,143
16.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV142.87 2 128.19 6 134.1923.35/21,140
17.4/DSNOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc119.35 102 128.24 6 134.2423.40/21,137
18.3/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk129.26 6 126.93 52 135.2624.42/22,035
19.3/VMBUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus125.59 10 127.29 8 135.2924.45/22,133
20.4/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK135.00 8 133.52 2 135.5224.68/22,331
21. CVIKL Ondřej 1992 2 USK Pha126.35 10 135.27 6 136.3525.51/23,029
22.1/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc134.32 4 133.22 100 138.3227.48/24,827
23.4/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha136.42 6 132.12 8 140.1229.28/26,425
24.2/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha131.37 10 156.56 104 141.3730.53/27,523
25.3/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk145.61 4 141.96 2 143.9633.12/29,921
26. SUCHÝ Matěj 1986 2 Dukla B.150.10 10 136.52 8 144.5233.68/30,419
27.5/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava174.79 108 142.70 4 146.7035.86/32,417
28.6/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc149.82 0 149.44 2 149.8238.98/35,215
29.7/DMMACUS Ludovit 2001 SKP Bratislava134.82 54 148.44 2 150.4439.60/35,70
30.8/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB149.38 4 144.12 8 152.1241.28/37,214
31. PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy118.06 406 144.19 8 152.1941.35/37,313
32. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB148.71 4 154.67 2 152.7141.87/37,812
33.9/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc152.94 404 147.74 6 153.7442.90/38,711
34. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor172.26 212 150.18 8 158.1847.34/42,710
35.5/VMCUC Michal 1977 3+ Tech.Pha161.31 58 153.53 6 159.5348.69/43,99
36. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha192.85 10 161.57 8 169.5758.73/53,08
37.6/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK202.08 58 162.00 8 170.0059.16/53,47
38.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc191.90 156 172.02 4 176.0265.18/58,86
39.4/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov216.45 10 172.39 8 180.3969.55/62,75
40.10/DMLHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha131.01 50 137.36 156 181.0170.17/63,34
41. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha138.32 50 134.99 50 184.9974.15/66,93
42.11/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha159.52 68 147.29 60 207.2996.45/87,02
43.5/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor205.51 4 242.06 60 209.5198.67/89,01
44.6/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB196.62 14 262.97 10 210.6299.78/90,00
45.7/ZSŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha157.77 58 168.55 108 215.77104.93/94,70
46.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc228.48 206 213.25 16 229.25118.41/106,80
47.7/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa225.92 8 4.00 999 233.92123.08/111,00
48.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa193.63 314 183.17 104 287.17176.33/159,10
49.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník225.71 62 223.89 164 287.71176.87/159,60
50.8/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm235.83 258 201.67 112 313.67202.83/183,00
51.9/ZSHARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn250.02 202 281.79 260 452.02341.18/307,80
52.7/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk174.61 408 239.07 218 457.07346.23/312,40
  PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník1.00 999 0.00 999 999.00 0
  MÍL Jakub 2003 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SUK Jakub 2002 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOČÍ Martin 1991 3 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl