vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. ČP ve slalomu

26.04.2009   USD Liptovský Mikuláš, trať Váh
ředitel: Rudolf Rozsypal   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. INDRUCH Tomáš 1976 M Dukla B.106.91 2 101.16 0 101.16 -
2. JEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha101.00 2 101.84 2 103.842.68/2,6-
3. MAŠEK Jan 1978 M USK Pha106.30 2 102.41 2 104.413.25/3,2-
4. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha106.43 2 105.18 0 105.184.02/4,0-
5. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha113.15 0 106.75 2 108.757.59/7,5-
6. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha107.56 0 107.12 2 109.127.96/7,9-
7. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.108.60 2 109.35 2 111.3510.19/10,1-
8. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.113.10 0 111.52 0 111.5210.36/10,2-
9. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.112.99 0 112.08 2 114.0812.92/12,8-
10. HERINK Jiří 1990 2+ Olomouc113.94 2 113.31 2 115.3114.15/14,0-
11. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.116.75 0 110.60 2 112.6011.44/11,3-
12. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.115.50 2 113.22 2 115.2214.06/13,9-
13. PEŠEK Michal 1992 2+ USK Pha117.90 2 115.42 0 115.4214.26/14,1-
14. JORDÁN František 1991 1 SKVeselí125.84 2 116.09 0 116.0914.93/14,8-
15. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha117.12 4 116.69 0 116.6915.53/15,4-
16. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.128.26 58 115.38 2 117.3816.22/16,0-
17. KUNA Alois 1988 2+ SKVS ČB121.19 4 117.57 0 117.5716.41/16,2-
18. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha117.84 0 113.90 6 119.9018.74/18,5-
19. MALÝ Vojtěch 1986 1 Dukla B.120.41 4 119.82 2 121.8220.66/20,4-
20. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.121.68 8 121.10 4 125.1023.94/23,7-
21. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha115.11 2 120.46 6 126.4625.30/25,0-
22. ŠKRANC Jiří 1965 2+ Kotva P.129.06 0 125.75 2 127.7526.59/26,3-
23. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc129.63 4 128.65 2 130.6529.49/29,2-
24. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov127.68 6 130.95 0 130.9529.79/29,4-
25. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn123.76 16 130.43 6 136.4335.27/34,9-
26. MRŮZEK Jakub 1995 2 KK Opava137.44 10 139.05 0 139.0537.89/37,5-
27. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor138.42 60 139.68 8 147.6846.52/46,0-
28. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy136.33 6 135.29 18 153.2952.13/51,5-
29. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy144.87 4 149.39 8 157.3956.23/55,6-
30. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.119.34 0 111.61 54 165.6164.45/63,7-
31. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa123.33 2 127.57 54 181.5780.41/79,5-
32. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava132.35 4 144.62 52 196.6295.46/94,4-
33. KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.158.48 8 155.20 56 211.20110.04/108,8-
  CEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek0.00 0 0.00 0 0.00 -
  NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VÁCHA Viktor 1985 2+ Dukla B.0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PINKAVA Ondřej 1977 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0 0.00 -
  JANČAR David 1974 1 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 US 113,390.00 113 2.00 111 75.00 -
2. PAVELKOVÁ Irena 1974 US 116,080.00 116 2.00 112 68.00 -
  HILGERTOVÁ Štěpánka 1968 Du 114,050.00 114 0.00 114 62.00 -
4. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 US 113,202.00 115 2.00 116 57.00 -
5. KAŠPAROVÁ Anna 1985 US 123,072.00 125 0.00 120 53.00 -
6. SADILOVÁ Marcela 1967 Du 118,194.00 122 2.00 122 49.00 -
7. VOJTOVÁ Veronika 1990 US 119,072.00 121 4.00 124 46.00 -
8. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 US 122,142.00 124 10.00 131 43.00 -
9. URBANOVÁ Miroslava 1988 Du 126,660.00 126 2.00 132 40.00 -
10. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Su 122,942.00 124 4.00 133 37.00 -
11. ORNSTOVÁ Eva 1989 Du 123,836.00 129 2.00 123 35.00 -
12. BUSTOVÁ Anna 1992 US 129,282.00 131 0.00 127 33.00 -
13. VALÍKOVÁ Barbora 1994 KK 139,260.00 139 2.00 128 31.00 -
14. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 US 155,274.00 159 0.00 129 29.00 -
15. WOLFFHARDT Viktoria 1994 KV 131,764.00 135 2.00 130 27.00 -
16. HAMPLOVÁ Eva 1992 Du 130,224.00 134 2.00 132 25.00 -
17. ZIMOVÁ Marie 1992 Ro 140,936.00 146 0.00 134 23.00 -
18. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 Kr 129,862.00 131 4.00 136 21.00 -
19. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 Du 129,406.00 135 2.00 137 19.00 -
20. BENEŠOVÁ Martina 1986 Su 137,546.00 143 8.00 141 17.00 -
21. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 US 141,86106.00 247 4.00 141 15.00 -
22. MRŮZKOVÁ Kateřina 1995 KK 173,9512.00 185 6.00 146 14.00 -
23. DANDOVÁ Anna 1988 Be 133,478.00 141 6.00 147 13.00 -
24. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 SK 144,9710.00 154 6.00 149 12.00 -
25. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 KK 182,308.00 190 4.00 149 11.00 -
26. ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kr 146,432.00 148 10.00 151 10.00 -
27. SVOBODOVÁ Jana 1993 Č. 161,414.00 165 8.00 157 9.00 -
28. POLÍVKOVÁ Hana 1989 Bl 147,152.00 149 6.00 159 8.00 -
29. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 Du 143,654.00 147 16.00 171 7.00 -
30. BIČOVSKÁ Jana 1987 Ol 181,4762.00 243 6.00 176 6.00 -
31. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 Ro 139,5858.00 197 110.00 231 5.00 -
32. JANČOVÁ Monika 1992 SK 142,0410.00 152 0.00 0 4.00 -
  KREJČOVÁ Kristýna 1991 Kr 0.00 0 0.00 0 3.00 -
  VĚTROVSKÁ Aneta 1993 US DNSA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LEJSALOVÁ Blanka 1979 US DNSA0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JIRAS Marek
MÁDER Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
111.21 0 109.11 0 109.11 -
2. POSPÍŠIL Jaroslav
MRŮZEK David
1973
1976
1 USK Pha
Dukla B.
113.66 4 111.72 0 111.722.61/2,4-
3. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
108.13 0 107.79 4 111.792.68/2,5-
4. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
115.53 6 112.59 0 112.593.48/3,2-
5. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
113.53 0 113.61 0 113.614.50/4,1-
6. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
113.18 0 111.68 4 115.686.57/6,0-
7. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
118.07 2 114.50 4 118.509.39/8,6-
8. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
114.17 2 119.66 2 121.6612.55/11,5-
9. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
1 USK Pha
SKVS ČB
128.70 0 126.80 0 126.8017.69/16,2-
10. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
126.82 2 127.37 2 129.3720.26/18,6-
11. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
132.01 2 120.29 2 122.2913.18/12,1-
12. ŠRÁMEK Michal
CHRISTOV Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
131.46 4 125.16 10 135.1626.05/23,9-
13. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
1 SKVS ČB
Tech.Pha
141.32 10 133.51 8 141.5132.40/29,7-
14. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
2 Dukla B.
Horš.Týn
137.53 2 132.25 10 142.2533.14/30,4-
15. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
134.65 8 138.32 6 144.3235.21/32,3-
16. HERINK Jiří
KOPŤÁK Daniel
1990
1989
2 Olomouc
KK Opava
128.29 4 138.65 8 146.6537.54/34,4-
17. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
141.70 8 137.21 14 151.2142.10/38,6-
18. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
149.00 6 146.63 12 158.6349.52/45,4-
19. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
153.80 14 152.78 10 162.7853.67/49,2-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.104.32 0 98.67 0 98.67 -
2. PIŠVEJC Ivan 1978 M USK Pha100.02 2 98.07 2 100.071.40/1,4-
3. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha100.31 0 99.51 2 101.512.84/2,9-
4. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha99.73 2 99.52 2 101.522.85/2,9-
5. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha103.57 0 102.44 2 104.445.77/5,8-
6. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.103.17 2 104.61 0 104.615.94/6,0-
7. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha102.87 0 100.88 4 104.886.21/6,3-
8. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec103.66 0 104.44 2 106.447.77/7,9-
9. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc103.22 0 108.66 0 108.669.99/10,1-
10. RAAB Ondřej 1973 1 Dukla B.101.18 2 101.39 50 151.3952.72/53,4-
11. HILGERT Luboš 1986 M Dukla B.104.07 2 0.00 0 106.077.40/7,5-
12. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice107.83 50 0.00 0 157.8359.16/60,0-
13. PRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha108.51 0 0.00 0 108.519.84/10,0-
14. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.103.35 8 0.00 0 111.3512.68/12,9-
15. CVIKL Ondřej 1992 2+ Ostrava112.36 50 0.00 0 162.3663.69/64,5-
16. TAIŠL Filip 1976 2 Sušice105.42 4 0.00 0 109.4210.75/10,9-
17. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha105.81 2 0.00 0 107.819.14/9,3-
18. BOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice114.61 4 0.00 0 118.6119.94/20,2-
19. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod113.50 2 0.00 0 115.5016.83/17,1-
20. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc106.14 4 0.00 0 110.1411.47/11,6-
21. GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice112.71 2 0.00 0 114.7116.04/16,3-
22. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava105.82 0 0.00 0 105.827.15/7,2-
23. SMAŽÍK Jiří 1991 2 L.Žatec115.92 52 0.00 0 167.9269.25/70,2-
24. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.110.77 0 0.00 0 110.7712.10/12,3-
25. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha106.74 2 0.00 0 108.7410.07/10,2-
26. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.111.52 6 0.00 0 117.5218.85/19,1-
27. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha110.62 2 0.00 0 112.6213.95/14,1-
28. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.113.03 2 0.00 0 115.0316.36/16,6-
29. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV120.73 52 0.00 0 172.7374.06/75,1-
30. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice115.58 0 0.00 0 115.5816.91/17,1-
31. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy113.99 6 0.00 0 119.9921.32/21,6-
32. JORDÁN František 1991 2+ SKVeselí112.05 8 0.00 0 120.0521.38/21,7-
33. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky119.34 8 0.00 0 127.3428.67/29,1-
34. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava134.81 8 0.00 0 142.8144.14/44,7-
35. PRELL Pavel 1976 1 Kralupy112.12 0 0.00 0 112.1213.45/13,6-
36. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov114.70 0 0.00 0 114.7016.03/16,2-
37. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy124.16 6 0.00 0 130.1631.49/31,9-
38. BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava128.03 4 0.00 0 132.0333.36/33,8-
39. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa131.42 6 0.00 0 137.4238.75/39,3-
40. HRIC Filip 1993 2 Olomouc122.09 0 0.00 0 122.0923.42/23,7-
41. BOUZEK Filip 1992 2+ Sušice133.29 8 0.00 0 141.2942.62/43,2-
42. KASANDA Michal 1993 2 SKVS ČB123.23 4 0.00 0 127.2328.56/28,9-
43. BINČÍK Petr 1994 2 KK Opava133.12 4 0.00 0 137.1238.45/39,0-
44. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava121.26 6 0.00 0 127.2628.59/29,0-
45. KUBRIČAN Lukáš 1984 M Dukla B.102.62 4 0.00 0 106.627.95/8,1-
  BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec0.00 0 0.00 0 0.00 -
  TŮMA Martin 1972 2+ Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3