vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

5.Český pohár ve slalomu

23.06.2007   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha98.39 4 97.05 0 199.44  75
2. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.103.12 0 101.93 2 207.05 7.61/3,868
3. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha101.19 4 102.35 0 207.54 8.10/4,162
4. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.103.35 2 104.34 0 209.69 10.25/5,157
5. Karásek Petr 1986 1 USK Pha103.51 2 102.96 2 210.47 11.03/5,553
6. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.110.10 2 105.34 0 217.44 18.00/9,049
7. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.109.62 2 107.83 2 221.45 22.01/11,046
8. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha107.96 2 111.47 2 223.43 23.99/12,043
9. Herink Jiří 1990 1 Olomouc112.65 0 131.00 2 245.65 46.21/23,240
10. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.101.06 4 99.78 56 260.84 61.40/30,837
11. Mašek Jan 1978 MT USK Pha106.67 8 101.94 2 218.61 19.17/9,635
12. Mrůzek David 1976 2+ Dukla B.110.72 4 111.74 0 226.46 27.02/13,533
13. Tomek Lukáš 1987 1 USK Pha111.55 2 114.79 0 228.34 28.90/14,531
14. Jančar David 1974 2+ USK Pha110.54 6 112.70 0 229.24 29.80/14,929
15. Busta Jan 1989 1 USK Pha112.60 4 109.17 4 229.77 30.33/15,227
16. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.118.08 4 108.65 0 230.73 31.29/15,725
17. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.114.77 0 112.70 4 231.47 32.03/16,123
18. Malý Vojtěch 1986 2+ Dukla B.112.00 4 113.67 2 231.67 32.23/16,221
19. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy118.30 2 113.55 2 235.85 36.41/18,319
20. Pivoňka Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn113.54 6 114.56 2 236.10 36.66/18,417
21. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha114.41 4 115.11 4 237.52 38.08/19,115
22. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov121.40 0 116.04 4 241.44 42.00/21,114
23. Kvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV116.32 2 117.41 6 241.73 42.29/21,213
24. Pollert Jaroslav 1971 2 USK Pha117.49 0 118.77 6 242.26 42.82/21,512
25. Karlovský Ondřej 1991 2+ KVS HK118.83 4 121.71 0 244.54 45.10/22,611
26. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc118.97 4 128.34 0 251.31 51.87/26,010
27. Indruch Jaromír 1976 2+ KVS HK127.01 4 125.19 0 256.20 56.76/28,59
28. Jordán František 1991 2+ SKVeselí128.20 6 121.24 4 259.44 60.00/30,18
29. Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB128.34 2 121.20 8 259.54 60.10/30,17
30. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa125.84 6 124.82 4 260.66 61.22/30,76
31. Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.135.12 6 120.93 2 264.05 64.61/32,45
32. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus134.32 2 148.35 8 292.67 93.23/46,74
33. Jáně Jakub 1990 1 KVS HK130.71 50 109.06 6 295.77 96.33/48,33
34. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK119.94 10 115.88 52 297.82 98.38/49,32
35. Říha Martin 1992 2+ USK Pha125.87 54 118.28 4 302.15 102.71/51,51
36. Janoušek Milan 1988 1 USK Pha122.46 0 129.24 52 303.70 104.26/52,30
37. Božek Radim 1992 2+ Olomouc125.96 58 121.35 2 307.31 107.87/54,10
38. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.114.56 4 135.37 56 309.93 110.49/55,40
  Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Hilgertová Štěpána 1968 1 Dukla B.107.34 2 104.68 2 216.02  60
2. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha112.04 2 104.23 0 218.27 2.25/1,053
3. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha109.67 0 109.92 0 219.59 3.57/1,747
4. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.111.06 2 108.56 0 221.62 5.60/2,642
5. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.112.36 2 109.31 0 223.67 7.65/3,538
6. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha114.23 2 109.91 0 226.14 10.12/4,734
7. Slováková Petra 1986 1 USK Pha112.33 0 115.09 2 229.42 13.40/6,231
8. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha114.74 2 112.32 2 231.06 15.04/7,028
9. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha115.85 0 123.10 2 240.95 24.93/11,525
10. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.116.38 2 131.34 2 251.72 35.70/16,522
11. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy117.40 2 116.91 0 236.31 20.29/9,420
12. Dandová Anna 1988 2+ Benátky119.36 2 118.24 2 241.60 25.58/11,818
13. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB122.80 4 113.11 4 243.91 27.89/12,916
14. Janoušková Eva 1990 1 USK Pha124.27 2 120.91 4 251.18 35.16/16,314
15. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.123.58 4 118.34 6 251.92 35.90/16,612
16. Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B.124.25 2 121.30 6 253.55 37.53/17,410
17. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha125.28 2 121.11 6 254.39 38.37/17,89
18. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.128.89 8 121.61 0 258.50 42.48/19,78
19. Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha129.14 2 123.62 4 258.76 42.74/19,87
20. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice125.48 0 125.73 8 259.21 43.19/20,06
21. Benešová Martina 1986 2+ Sušice130.69 4 124.34 2 261.03 45.01/20,85
22. Osochovská Michaela 1986 2+ KVS HK127.44 2 133.57 4 267.01 50.99/23,64
23. Kratochvílová Michae 1975 1 Olomouc127.52 6 132.35 2 267.87 51.85/24,03
24. Lejsalová Blanka 1979 1 USK Pha132.78 4 127.33 4 268.11 52.09/24,12
25. Zástěrová Pavlína 1993 2+ So Písek130.78 6 130.29 2 269.07 53.05/24,61
26. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice134.39 6 131.83 4 276.22 60.20/27,90
27. Kvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV139.54 4 130.88 2 276.42 60.40/28,00
28. Polívková Hana 1989 2+ Blovice136.96 2 134.53 6 279.49 63.47/29,40
29. Maršáková Eliška 1989 2+ Č.Lípa132.87 12 128.76 8 281.63 65.61/30,40
30. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.150.04 4 148.27 54 356.31 140.29/64,90
31. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha128.75 54 0.00 999 1181.75  0
  Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec0.00 0 0.00 0  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
107.61 8 104.56 2 222.17  60
2. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
107.83 2 108.77 4 222.60 0.43/0,253
3. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
112.08 2 110.25 0 224.33 2.16/1,047
4. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
113.78 2 107.29 2 225.07 2.90/1,342
5. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
112.39 2 107.60 4 225.99 3.82/1,738
6. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 KVS HK
KVS HK
117.36 2 115.82 2 237.18 15.01/6,834
7. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
120.38 2 119.71 4 246.09 23.92/10,831
8. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
123.58 2 124.46 2 252.04 29.87/13,428
9. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
119.69 2 125.41 6 253.10 30.93/13,925
10. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
117.28 8 113.12 54 292.40 70.23/31,622
11. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
132.36 4 127.70 4 268.06 45.89/20,720
12. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
132.14 8 138.25 6 284.39 62.22/28,018
13. Morkes Jan
Jonáš Vojtěch
1990
1990
2 KVS HK
KVS HK
132.00 10 133.87 10 285.87 63.70/28,716
14. Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
138.76 10 135.19 6 289.95 67.78/30,514
15. Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Bechyně
141.76 10 145.78 0 297.54 75.37/33,912
16. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
131.35 2 160.18 12 305.53 83.36/37,510
17. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
126.45 6 133.08 58 323.53 101.36/45,69
18. Šenk Marek
Rašek Michal
1974
1977
2 KK Brand
Dukla B.
129.84 8 126.65 60 324.49 102.32/46,18
19. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
1 Dukla B.
SK VS ČB
143.04 16 152.73 16 327.77 105.60/47,57
20. Jindrák Petr
Větrovský Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
147.50 66 144.32 14 371.82 149.65/67,46
21. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 116.66 58 1173.66  5
  Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha92.63 0 93.95 0 186.58  75
2. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha93.11 0 94.70 0 187.81 1.23/0,768
3. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.93.61 2 95.30 2 192.91 6.33/3,462
4. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.93.77 2 96.03 2 193.80 7.22/3,957
5. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha97.34 2 97.77 0 197.11 10.53/5,653
6. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha98.68 0 100.26 2 200.94 14.36/7,749
7. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus96.95 4 98.12 4 203.07 16.49/8,846
8. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava101.90 0 101.60 0 203.50 16.92/9,143
9. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.98.95 2 100.34 4 205.29 18.71/10,040
10. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha101.77 0 107.00 2 210.77 24.19/13,037
11. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha100.78 2 97.54 2 202.32 15.74/8,435
12. Kobes Jan 1979 1 SK VS ČB100.78 6 99.52 0 206.30 19.72/10,633
13. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.101.12 4 100.34 4 209.46 22.88/12,331
14. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.100.85 4 102.83 2 209.68 23.10/12,429
15. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus104.01 0 106.00 0 210.01 23.43/12,627
16. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.101.96 0 102.24 6 210.20 23.62/12,725
17. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB103.97 0 107.27 0 211.24 24.66/13,223
18. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc100.02 2 107.57 2 211.59 25.01/13,421
19. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice100.59 10 98.89 4 213.48 26.90/14,419
20. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB108.06 0 104.12 2 214.18 27.60/14,817
21. Jakeš Tomáš 1975 2+ Č.Kruml.105.98 0 108.88 0 214.86 28.28/15,215
22. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice102.94 2 110.00 2 216.94 30.36/16,314
23. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.103.42 2 105.72 6 217.14 30.56/16,413
24. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy108.51 0 108.91 0 217.42 30.84/16,512
25. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec103.83 4 105.53 6 219.36 32.78/17,611
26. Řezáč Jan 1989 2+ Olomouc109.59 2 108.41 0 220.00 33.42/17,910
27. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec109.56 0 109.01 2 220.57 33.99/18,29
28. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice106.84 0 111.74 2 220.58 34.00/18,28
29. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.111.12 0 110.82 0 221.94 35.36/19,07
30. Taišl Filip 1976 1 Sušice107.93 2 108.87 4 222.80 36.22/19,46
31. Stach Daniel 1988 2+ SK VS ČB110.68 2 107.48 4 224.16 37.58/20,15
32. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov110.61 2 107.91 4 224.52 37.94/20,34
33. Kulhánek Jan 1978 1 Jablonec106.92 4 110.69 4 225.61 39.03/20,93
34. Měchura Jiří 1987 2+ Třebech.109.15 4 107.24 6 226.39 39.81/21,32
35. Gorecký Petr 1981 2+ Kralupy109.82 0 112.33 6 228.15 41.57/22,31
36. Potužák Jan 1988 2+ Sušice120.63 4 108.22 2 234.85 48.27/25,90
37. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava111.98 2 115.98 6 235.96 49.38/26,50
38. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.98.00 4 95.13 54 251.13 64.55/34,60
39. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava99.96 10 101.24 52 263.20 76.62/41,10
40. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc100.49 2 127.59 54 284.08 97.50/52,30
41. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus116.43 4 105.98 58 284.41 97.83/52,40
42. Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa106.19 8 109.89 112 336.08 149.50/80,10
  Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec0.00 0 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3